VPU bendrabutis
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-27 14:32:39 | Nuoroda

O ne SEB'e susimokėt? Šiandien dekanate pasakė, kad bendrabutis kainuoja 600lt, nežinau, iš kur čia kažkas ištraukė, kad 700...

Žinutė parašyta: 2009-08-27 14:49:56 | Nuoroda

Tai 600 uz viena semestra?

Žinutė parašyta: 2009-08-27 15:32:21 | Nuoroda

· Studentai bus apgyvendinami:

08. 28 d. – penktadienį-
9 - 15 val.

08. 29 d. šeštadienį–
9 – 14 val.

08. 30 d. – NEDARBO DIENA.

· Mokesčių ( 600 Lt ) kvitai išduodami VPU Studentų Atstovybėje.
( Saltoniškių g. 54, ). Toliau vykstate į paskirtą bendrabutį.
· Studentai apsigyvenimui laukiami iki rugsėjo 7 d. Neatvykus laiku apsigyventi, jums skirtose vietose bus apgyvendinami kiti studentai.
· Atvykstant apsigyventi turėti:
- apmokėtą mokėjimo kvitą ( originalą ),
- asmens dokumentą,
- nuotrauką leidimui.
 

Žinutė parašyta: 2009-08-28 17:50:15 | Nuoroda

Del bendrabuciu - istorijos fakulteto ir lituanistikos fakulteto studentai eikite i 409b kabineta 2 rumuose - Istorijos fakulteto studentu atstovybe.

Žinutė parašyta: 2009-08-28 17:51:15 | Nuoroda

p.s: iki 11h tik dirbame.

Žinutė parašyta: 2009-08-28 21:55:51 | Nuoroda

ei, gal kas nors is cia besilankanciu(paneliu) buvo paskirtos i 3 barako 223b kambari?ieskau kambariokiu, nes kambari vietoj man pakeite:)

Žinutė parašyta: 2010-06-22 08:26:47 | Nuoroda

Kur internete rasti prašymą bendrabučiui? Skubiai reikia

Žinutė parašyta: 2010-06-24 18:25:54 | Nuoroda

Labas,gal galite pasakyti apie VPU bendrabučio kainas ir gyvenimo salygas?

Žinutė parašyta: 2010-07-03 23:15:37 | Nuoroda

kaina - apytiksliai 200 LT/mėnesiui, gyvenimo sąlygos neblogos, šalia universitetas, centras, tačiau didokoks kainos už gyvenimą, dušai rusy..

Žinutė parašyta: 2010-07-25 11:01:14 | Nuoroda

Gal kartais zinot,kiek vietu barake yra skiriama istorijos studentams?Is tikruju nezinau,ka daryti,ar prasyti barako ar gyventi su drauge bute.Noretusi ir studentisko gyvenimo,bet girdejau,kad VPU bendrikai labai nekokie,ar cia tik kalbos=)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 15:40:12 | Nuoroda

Sveiki, o kur prašyt barako? Kai nuvyksi dokus i univera priduoti ar kaip? Galite pasakyti:)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 18:38:02 | Nuoroda
kora rašė:

Sveiki, o kur prašyt barako? Kai nuvyksi dokus i univera priduoti ar kaip? Galite pasakyti:)

 taip, kai nuveši sutarties pasirašyt su universitetu, tada parašysi prašymą:)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 11:07:06 | Nuoroda

Sveiki, turiu klausimėlį, gal pas ką nors bus panaši situacija x/

Esu gan iš toli... Iki VPU man beveik 200km, sutartį jau pasirašiau, bet dabar reiktų vežti dokumentus dėl bendrabučio. Žiauriai didelis atstumas, kažin ar įmanoma siųsti dokumentus registruotu paštu? Kas nors taip darysit?

Žinutė parašyta: 2010-07-28 12:05:35 | Nuoroda
Sibeal rašė:

Sveiki, turiu klausimėlį, gal pas ką nors bus panaši situacija x/

Esu gan iš toli... Iki VPU man beveik 200km, sutartį jau pasirašiau, bet dabar reiktų vežti dokumentus dėl bendrabučio. Žiauriai didelis atstumas, kažin ar įmanoma siųsti dokumentus registruotu paštu? Kas nors taip darysit?

 Galima :) aš jau išsiunčiau dokumentus taip ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 13:04:22 | Nuoroda
_auruciukas rašė:
Sibeal rašė:

Sveiki, turiu klausimėlį, gal pas ką nors bus panaši situacija x/

Esu gan iš toli... Iki VPU man beveik 200km, sutartį jau pasirašiau, bet dabar reiktų vežti dokumentus dėl bendrabučio. Žiauriai didelis atstumas, kažin ar įmanoma siųsti dokumentus registruotu paštu? Kas nors taip darysit?

 Galima :) aš jau išsiunčiau dokumentus taip ;)

 

Geras,o kuriam fakultete esi? Aš ką tik pasiskambinau ir man pasakė, kad atvažiuoti būtina. Jokių faksų, nes reikia originalų.

 

Žinutė parašyta: 2010-07-28 13:44:04 | Nuoroda

galima gaut info apie ppf bendraubuti? kur randasi ir kokia bukle? kokia kaina? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 15:05:06 | Nuoroda
Sibeal rašė:
_auruciukas rašė:
Sibeal rašė:

Sveiki, turiu klausimėlį, gal pas ką nors bus panaši situacija x/

Esu gan iš toli... Iki VPU man beveik 200km, sutartį jau pasirašiau, bet dabar reiktų vežti dokumentus dėl bendrabučio. Žiauriai didelis atstumas, kažin ar įmanoma siųsti dokumentus registruotu paštu? Kas nors taip darysit?

 Galima :) aš jau išsiunčiau dokumentus taip ;)

 

Geras,o kuriam fakultete esi? Aš ką tik pasiskambinau ir man pasakė, kad atvažiuoti būtina. Jokių faksų, nes reikia originalų.

 

 socialines komunikacijos institute as:) o tai tu nerašei prašymo dėl barako dar? 

Žinutė parašyta: 2010-07-28 18:21:48 | Nuoroda
_auruciukas rašė:
Sibeal rašė:
_auruciukas rašė:
Sibeal rašė:

Sveiki, turiu klausimėlį, gal pas ką nors bus panaši situacija x/

Esu gan iš toli... Iki VPU man beveik 200km, sutartį jau pasirašiau, bet dabar reiktų vežti dokumentus dėl bendrabučio. Žiauriai didelis atstumas, kažin ar įmanoma siųsti dokumentus registruotu paštu? Kas nors taip darysit?

 Galima :) aš jau išsiunčiau dokumentus taip ;)

 

Geras,o kuriam fakultete esi? Aš ką tik pasiskambinau ir man pasakė, kad atvažiuoti būtina. Jokių faksų, nes reikia originalų.

 

 socialines komunikacijos institute as:) o tai tu nerašei prašymo dėl barako dar? 

 rašiau. ir liepė kitą kartą pateikti šeimos sudėtį, dokumentus apie socialinę šeimos padėtį ir kiti blah blah blah, kurie privalo būti paduoti originalo forma. (:

Žinutė parašyta: 2010-07-28 18:31:21 | Nuoroda
Sibeal rašė:
_auruciukas rašė:
Sibeal rašė:
_auruciukas rašė:
Sibeal rašė:

Sveiki, turiu klausimėlį, gal pas ką nors bus panaši situacija x/

Esu gan iš toli... Iki VPU man beveik 200km, sutartį jau pasirašiau, bet dabar reiktų vežti dokumentus dėl bendrabučio. Žiauriai didelis atstumas, kažin ar įmanoma siųsti dokumentus registruotu paštu? Kas nors taip darysit?

 Galima :) aš jau išsiunčiau dokumentus taip ;)

 

Geras,o kuriam fakultete esi? Aš ką tik pasiskambinau ir man pasakė, kad atvažiuoti būtina. Jokių faksų, nes reikia originalų.

 

 socialines komunikacijos institute as:) o tai tu nerašei prašymo dėl barako dar? 

 rašiau. ir liepė kitą kartą pateikti šeimos sudėtį, dokumentus apie socialinę šeimos padėtį ir kiti blah blah blah, kurie privalo būti paduoti originalo forma. (:

 bet tai galima tada registruotu laišku siųst, nes siunti originalus :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-28 20:17:21 | Nuoroda
_auruciukas rašė:
Sibeal rašė:
_auruciukas rašė:
Sibeal rašė:
_auruciukas rašė:
Sibeal rašė:

Sveiki, turiu klausimėlį, gal pas ką nors bus panaši situacija x/

Esu gan iš toli... Iki VPU man beveik 200km, sutartį jau pasirašiau, bet dabar reiktų vežti dokumentus dėl bendrabučio. Žiauriai didelis atstumas, kažin ar įmanoma siųsti dokumentus registruotu paštu? Kas nors taip darysit?

 Galima :) aš jau išsiunčiau dokumentus taip ;)

 

Geras,o kuriam fakultete esi? Aš ką tik pasiskambinau ir man pasakė, kad atvažiuoti būtina. Jokių faksų, nes reikia originalų.

 

 socialines komunikacijos institute as:) o tai tu nerašei prašymo dėl barako dar? 

 rašiau. ir liepė kitą kartą pateikti šeimos sudėtį, dokumentus apie socialinę šeimos padėtį ir kiti blah blah blah, kurie privalo būti paduoti originalo forma. (:

 bet tai galima tada registruotu laišku siųst, nes siunti originalus :) 

 Man buvo pasakyta taip: "gali siųst, bet tada nieko negausi. gyvoj eilėj žmonės kas dieną stovi ir laukia susitart dėl bendriko, o į siuntą bus žiūrima tik tada, kai nebeliks stovinčių prie durų." Taip kad labai žmonės rizikuoja neatvažiuodami :

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą