optometrija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-02-22 22:47:27 | Nuoroda

Galvoju apie sita specialybe ir nezinau ar geriau stot i ja ar i kokia inzinerija vilniuj bandyti nes optometrija tik siauliuose yra :/ butu gerai jei kas studijuoja arba baiget parasytumet ar nenusivylet ir ar apsimoka...Kiek mazdaug tokia specialybe baiges gali uzdirbti?

Žinutė parašyta: 2009-02-22 23:02:44 | Nuoroda

Kokių egzaminų reikia  stojant į optometriją? Ir apie ką šis mokslas? Kas gali apšviest mane?

Žinutė parašyta: 2009-02-23 21:01:03 | Nuoroda

www.studijos.lt/busimiems_studentams/ka_ studijuoti/mokymo_programa/935/0/Optomet rija

Sutrumpintai: apie akis, akinius, lesius, naujausius akiu aparatus...Reikia: matkes, fizikos, anglu, lietuviu...Sitam puslapyje dar parasyta kad pageidaujantys galės tęsti studijas šalies ir užsienio universitetų magistrantūroje.Bet kai buvau litexpo parodoje studente man pasake kad toliau jau nebera ka ten studijuoti jau pabaigei bakalauriata ir viskas :/ tai arba is siauliu universiteto nebegali stoti y uzsienio magistratura nes lietuvoj akivaizdiniu apskritai tokiu nera arba nezinau kaip ja ce suprasti,  :/ Ce dar labai nauja specialybe lietuvoje , todel labai mazai info :/ kas zinot daugiau negu as ce pasakiau please help...

 

Žinutė parašyta: 2009-02-24 20:51:27 | Nuoroda

Aišku. Ačių už išsamų atsakymą. 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą