Ekonomika?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-26 19:02:00 | Nuoroda

:DD o tai kur man praslyst i ekonomika su 57%? tu tai belenkur jei kiti geri egzai :)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-26 19:02:01 | Nuoroda

:DD o tai kur man praslyst i ekonomika su 57%? tu tai belenkur jei kiti geri egzai :)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-26 19:05:11 | Nuoroda
Braškė rašė:

:DD o tai kur man praslyst i ekonomika su 57%? tu tai belenkur jei kiti geri egzai :)

 Kai kiti bus geri, tada ir ziuresi kur praslysi =DD Nes gali ir nepraslyst.. uzstrigt.. =DD

Žinutė parašyta: 2009-06-26 19:09:57 | Nuoroda

tai jau ir nesitikiu praslyt :DD sudas krc..

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-26 19:43:31 | Nuoroda

O ar aš į mokamą ekonomiką su 88 matkės praslysčiau?

Žinutė parašyta: 2009-06-26 20:04:18 | Nuoroda

Ar galit kas nors pasakyt, jeigu tarkim as pirmu numeriu rasau ekonomika(VF), antru teise(VF), treciu ekonomika(M)ir istoju i teise(VF), ar galiu is karto pereit i ekonomika (M)? Nezinojau i kuria tema rasyt, bet sita man pasirode artimiausia.

Žinutė parašyta: 2009-06-26 20:09:08 | Nuoroda

negali, nes istojai i teise vf, o ne ekonomika.

Žinutė parašyta: 2009-06-26 20:11:47 | Nuoroda

O ar tikrai bus sunku įstoti į VU Ekonomiką mokamą?

Žinutė parašyta: 2009-06-26 20:24:15 | Nuoroda

o jeigu as pirmu numeriu rasau ekonomika(VF), antru ekonomika(M), gali taip buti kad mane priima i ekonomika(M), nors su savo balu galejau istoti i ekonomika(VF)? as kazka girdejau kad jie taip daro

Žinutė parašyta: 2009-06-26 22:38:57 | Nuoroda
abiiturriente rašė:

o jeigu as pirmu numeriu rasau ekonomika(VF), antru ekonomika(M), gali taip buti kad mane priima i ekonomika(M), nors su savo balu galejau istoti i ekonomika(VF)? as kazka girdejau kad jie taip daro

 :D

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-06-26 23:09:39 | Nuoroda
ciaesuas rašė:
abiiturriente rašė:

o jeigu as pirmu numeriu rasau ekonomika(VF), antru ekonomika(M), gali taip buti kad mane priima i ekonomika(M), nors su savo balu galejau istoti i ekonomika(VF)? as kazka girdejau kad jie taip daro

 :D

 cia reiskia taip ar cia reiskia ne?

Žinutė parašyta: 2009-06-27 00:34:58 | Nuoroda

manau nesamone :DD aisku jei turi galvoje ta pati univera, tarkim abu VU arba abu MRU.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-06-27 00:46:13 | Nuoroda
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-06-28 14:54:16 | Nuoroda

kiek maziausiai reikia surinkt % is istorijos , matematikos, lietuviu norint istoti i ekonomika, vdu, dienines studijas, i vf ?

Žinutė parašyta: 2009-06-28 16:54:48 | Nuoroda
k@r@mele rašė:

kiek maziausiai reikia surinkt % is istorijos , matematikos, lietuviu norint istoti i ekonomika, vdu, dienines studijas, i vf ?

Siame klausime reiktu rasyt kiek reikia surinkt i ekonomika vf. Nes po reformos nera skirtumo ar vdu ar vu valstybes finansuojamu vietu skaicius bus toks pat ir jas gaus geriausi, nesvarbu i koki univera stos. Jokiam univerui nera nustatyta vf vietu skaiciu. Jei pavyzdziu i vu ekonomika arba mru ar dar kur nors ateis visi su auksciausiais balais tai tik tam univere mokysis visi vf o kitose reikes moketi... O kiek reikia surinkt balu tai sunkus klausimas, su tokia sistema manau virs 90 ir kad matke butu 95+.. Na del to kiek reik balu cia mano pamastymai.. gali but ivairiai.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:03:26 | Nuoroda
raivis rašė:
k@r@mele rašė:

kiek maziausiai reikia surinkt % is istorijos , matematikos, lietuviu norint istoti i ekonomika, vdu, dienines studijas, i vf ?

Siame klausime reiktu rasyt kiek reikia surinkt i ekonomika vf. Nes po reformos nera skirtumo ar vdu ar vu valstybes finansuojamu vietu skaicius bus toks pat ir jas gaus geriausi, nesvarbu i koki univera stos. Jokiam univerui nera nustatyta vf vietu skaiciu. Jei pavyzdziu i vu ekonomika arba mru ar dar kur nors ateis visi su auksciausiais balais tai tik tam univere mokysis visi vf o kitose reikes moketi... O kiek reikia surinkt balu tai sunkus klausimas, su tokia sistema manau virs 90 ir kad matke butu 95+.. Na del to kiek reik balu cia mano pamastymai.. gali but ivairiai.

 Cia tai nusikalbejai, kad nera nustatytu vietu vf. Jei visi eitu, sakykim, i vu, tai universitetas fiziskai negaletu priimti tiek studentu.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:13:27 | Nuoroda

Juk vf kiekvienoje universiteto specialybėje negali būti daugiau nei 110% pernai metų finansųjamųjų vietų skaičiaus..tad tikrai taip nebus kad visi su krepšeliais su eis tik į šitus universitetus

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:49:53 | Nuoroda

norejau paklausti ar yra skirtumas stojant y ekonomika su vokieciu kalbos laikytu egzaminu, o ne anglu,?

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:49:57 | Nuoroda

 Ech... dabar paskaičius jūsų komentarus net išsigandau... noriu rinktis tiktai ekonomiką Vilniaus Universitete ir man tinka tiktai valstybės finansuojama vieta. Matematiką išlaikiau 90%, lietuvių 88%, istorija bei anglų bus maždaug 80, o gal ir daugiau... kaip manot - neturiu jokių šansų į nemokamą? :(

  • Istorija / VBE 89
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 88
  • Matematika / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:54:52 | Nuoroda
adirgnI rašė:

norejau paklausti ar yra skirtumas stojant y ekonomika su vokieciu kalbos laikytu egzaminu, o ne anglu,?

 nėra žinoma :)

  • Istorija / VBE 89
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 88
  • Matematika / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą