Patarkit
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-23 15:42:50 | Nuoroda

Kokios studijos jums atrodo įdomiau ir perspektyviau - informatikos ar teisės?

  • Fizika / VBE 54
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-06-23 15:49:45 | Nuoroda

perspektyvesnes tos, kurios labiau patinka.  Teiseje didele konkurencija, tad sis mokslas turi is tikro patikti, kad ko nors pasiektum. O de idomumo - turi pagalvoti, kas labiau patinka, ar analizuoti konstitucija, nagrineti istatymus, ar dirbti su kompiuteriu, programine iranga

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-06-23 15:51:03 | Nuoroda

pats turetum apsisprest kas tau labiau patinka.

o siaip, turiu pazistamu studijuojanciu ir ten, ir ten.  teise sunkus mokslas, jei tai tikrai nera arti sirdies.  o informatika... na mano draugas, kuris siemet baige bakalaura KTU sake labai gailisi emes sitas studijas. keisciausia, kad puse jo grupes taip pat... sako  atbunki studijuodamas informatika, inikes i tuos kompiuterius...

Žinutė parašyta: 2009-06-23 15:58:53 | Nuoroda

"analizuoti konstitucija" :DDD Zmones, jus geriau nenusisnekekite jei nezinote.

Abu mokslai visada bus perspektyvus, bet galbut netgi IT perspektyvesne, nes jau bunant 3 kurse galima susirasti padoru darbeli.  O temos autoriau stok i IT, teise ne tau.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-23 16:16:45 | Nuoroda

Siūlyčiau galbūt informatiką. Teisininkų šiais laikais pasiūla viršija paklausą, nes prieš kelis metus ši specialybė buvo tokia populiari, kad visi į teisę stojo kaip išprotėję. Be to, pažiūrėk tv, teismai kai kurie paskendę skolose, kai kurių net elementarus telefonų ryšys atjungtas. Tuo metu, informatika visuomet yra naujos technologijos ir visada turėsi ką pasiūlyti savo klientams ar vadovams. Na, nebent nemėgsti sėdėt prie kompiuterių, serverių, programavimų, nekenti matematikos ir tt. ir pan :)

Bet čia tik mano asmeninė nuomonė.

Žinutė parašyta: 2009-06-23 17:44:45 | Nuoroda

karalaitis, kokdėl ne man :D, sakai tai taip kategoriškai. lyg mane pažinotum

  • Fizika / VBE 54
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-06-23 17:47:17 | Nuoroda

Cia dvi skirtingos specialybes, o sako turbut del to, kad tas, kuris noretu bei svajotu mokytis TEISE, neuzdavinetu panasiu klausimu.. cia juk nereikia pazinot zmogaus =)

Žinutė parašyta: 2009-06-23 20:35:17 | Nuoroda

karalaiti, o kas tu toks, kad imtum ir nuspręstum, kam tinka studijuot teisę, o kam ne? :D Jei tiktų studijuot teisę, tokių klausimų nekiltų? Bet gi čia nesamonė, tą patį galima pasakyt apie bet kurią specialybę - ir IT, ir architektūrą, ir mediciną ir t.t. Kas čia per susireikšminimas su ta teise?:D

Žinutė parašyta: 2009-06-23 23:05:16 | Nuoroda
klalifrone rašė:

perspektyvesnes tos, kurios labiau patinka.  Teiseje didele konkurencija, tad sis mokslas turi is tikro patikti, kad ko nors pasiektum. O de idomumo - turi pagalvoti, kas labiau patinka, ar analizuoti konstitucija, nagrineti istatymus, ar dirbti su kompiuteriu, programine iranga

 labai protingas atsakymas. galiu pridurt tik del perpektyvos. teko per zinias nesenai girdet, kad informatiku trukstra, ir ju reikes nemazai, tad manau informatika teise lenkia dviem galvom.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą