apeliacijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-28 16:51:06 | Nuoroda
"Binladen" Son rašė:
Lenocka rašė:
"Binladen" Son rašė:

Na jei rezultatai bus per geri, tai teks apeliuot... "Aš doras pilietis"

 Aha, butinai =D Butu bajeris, gaves 100% eini apeliuot.. Jauciu kreivai paziuretu.. =DD

 Aga, būtų tikra sensaija...  Jau įsivaizduoju žurnalų antraštes: Stoviu aš su nuleista galva ir nuliūdusia veido išraiška, rankoje laikau telefoną. Ir apačioje užrašas: "Abiturientas nusivylęs egzaminų rezultatais arba abiturientas pasipiktinęs vertinimo komisijos darbu"

 Tada nuo 100% is kokio lietuviu tarkim, tai rastu, kaip prikibti ir iki kokiu 40% is principo numazintu :D

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:22:40 | Nuoroda

Siandien nusprendziau rasyt apeliacija. perskaiciavau taskus, ir grubiai ziurint tasku gaunasi tikrai daugiau, nei pagal gautus procentus, tuo labiau jog mano darbe daug vietu kur galima pamastyt ar duot taskus. pvz ant grafiku nesurasiau kur kuris grafikas, ir lentelej su matematine viltim joje neirasiau trupmenu, nors lape viskas buvo. ka jus manot?

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:25:03 | Nuoroda
Gassy rašė:

Siandien nusprendziau rasyt apeliacija. perskaiciavau taskus, ir grubiai ziurint tasku gaunasi tikrai daugiau, nei pagal gautus procentus, tuo labiau jog mano darbe daug vietu kur galima pamastyt ar duot taskus. pvz ant grafiku nesurasiau kur kuris grafikas, ir lentelej su matematine viltim joje neirasiau trupmenu, nors lape viskas buvo. ka jus manot?

 jei esi isitikines savo teisumu, tai gali bandyti.. as pvz. savo sprendiniu net neprisimenu...

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:27:19 | Nuoroda

Negaliu but tikra, nes kaip minejau yra nemazai vietu kur gali duoti arba ne, nors ats teisingi. todel siektiek bijau, nors manau maziau negausiu, o 32proc ir siaip nekoks pasiekimas, tai daug neprarasiu. Gal yra davusiu apeliacija, kaip baigesi?

Žinutė parašyta: 2009-06-28 19:16:23 | Nuoroda

as ir galvojau rasyti ja,bet kiek zmoniu klausinejau,visi sake,kad vis tiek numus balu..tai bijau rizikuoti..;/

Žinutė parašyta: 2009-06-28 22:47:18 | Nuoroda

man mokytoja kaiptik sake matematikoj gana grieztai vertina, tai galima apeliuot. juolab, kad pas mane darbe galima rasti nemazai kabliuku kur balus gauti tikrai galima. nes jei dabar to nepadarysiu, galbut gailesiuos visa gyvenima ;DD

Žinutė parašyta: 2009-06-28 22:57:44 | Nuoroda

na bet kazkuriais cia metais is matkes i apieliacija padawe apie 433mokiniu ir tik4mokiniam pakele bala,tj rodos kad tikmybe kad pakels,lb maza...o is bio pwz padawe17,tj wienam sumazino balus,kitam paaukstino,kitiem lpaliko kaip yra,as irgi noreciau dgiau surinkt,bet manau kad su mano%esmes enra apieliuot,bet aisku noreciau...

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-28 23:01:33 | Nuoroda

tai bent nenumazino. siaip nedeciau, bet jauciu kad buvo ten neteisybes, ir tikrai esu verta daugiau. ir siaip sakau, jei nedesiu, bijau gailetis , kad to nepadariau. kas cia zino, gal as busiu viena is 4;DDD

Žinutė parašyta: 2009-06-28 23:08:00 | Nuoroda

na bandyk laime..;Dna bet nznau ar werta,as ir manau kad buwau dgiau werta,bet as nznau kaip siemet skale pasisuks ir kaip jie ten skaiciuoja,juk kakziap ten isriskeja stiprus ir silpni mokiniai,na nznau...

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-28 23:09:58 | Nuoroda

 As ir noreciau i ta ketvertuka patekti ..

  • Biologija / MBE 8
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 11
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2009-06-28 23:12:27 | Nuoroda
PKfyz rašė:

 As ir noreciau i ta ketvertuka patekti ..

 Apeliuosi gal?

Žinutė parašyta: 2009-06-28 23:31:04 | Nuoroda

na bet cia gan seniai jau buwo,pries4metus,gal siemet bus dgiau kurie gaus aukstesnius,na bet wistiek lb mazai tikimybes...kazkaip dazniausiai kai sako ta apeliacija nk gero neduoda

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-28 23:33:31 | Nuoroda

as pvz net testiniu nebuvau i lentele surasius, gal bus ta komisija nors siek tiek humaniski. ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:31:20 | Nuoroda

Gal kas žino, kada bus galima pasižiūrėti ištaisytus lietuvių darbus?

  • Fizika / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:58:50 | Nuoroda

jei as db liausiu neislaikiau :( tj jej ryt nuejsiu apeliacijos rasyt, tj treciadieni i perlaikyma galiu ejt, jej apeliacijos nepatenkins?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:54:38 | Nuoroda

Gal galima butu rasti kurnors apeliacijos forma? Randu tik universitetines.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 14:28:10 | Nuoroda

man irgi reiketu formos ir seip kokio pvz apeliacijos... gal kas galetumet pasidalinti? dekingas buciau

Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:10:12 | Nuoroda

O kaip su ta apeliciaja? Tarkim, as stoju i zurnalistika ir man jau ketvirtadieni konkursas. O jei noriu lt pateikt apelicija, tai kaip gaunas tada...

Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:41:25 | Nuoroda

kas raset apieliacijas gal padesit??? Pasidalintumet argumentais ir t.t.. Jei ka, parasykit asmenine zinute, pasakysiu skype ir pagelbesIT! ACIU

Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:44:08 | Nuoroda
Daniq rašė:

O kaip su ta apeliciaja? Tarkim, as stoju i zurnalistika ir man jau ketvirtadieni konkursas. O jei noriu lt pateikt apelicija, tai kaip gaunas tada...

 tik per pakartotina kvietima begalesi istot :/

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą