ar perspektyvu studijuoti anglu filologija?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 22:35:16 | Nuoroda

as cia norejua anglu filologija sutdijuot, bet prisiklausiau kad tipo ja baige tipo neranda pastovaus darbo, uzsienyje tokiu is vis nereikia. mokytoju nesinori but.

gal jus zmones turit kokios nors patirties ar sata ka nors girdeje sia tema?
 

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-06-30 22:48:56 | Nuoroda

manau kad tikrai neperspetyvu,nes ne kazka uzdirbsi su tokia specialybe. pvz mokytojaujant darbo per akis, o moka tik apie 2k i menesi. Vertejavimas taip pat tik centus atnesa, nebent kokioj geroj firmoj dirbi. pliusas tik kad filologu truksta tai nors darba rast ne problema. nzn man tai nlb. cia gal daugiau is pasaukimo zmones ajna

Žinutė parašyta: 2009-07-01 09:58:37 | Nuoroda

Ne, tai tikrai nėra perspektyvi specialybė. Tokiu atveju jau geriau ieškoti vietos,kur ji būtų suderinta su kita, pvz.: LCC Anglų filologija ir psichologija arba koks ŠU Anglų filologija ir ispanu kalba- vis šis tas.

Aišku, jei iš prigimties esi 'sėkmingas' žmogus, gali ir sodininkystę baigęs prasimušti,juk taip?

 

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-01 10:03:25 | Nuoroda
Muuuu rašė:

Nėra neperspektyvių specialybių. Yra tik neperspektyvūs žmonės.

O aš UŽ anglų k. filologiją. Ypač VDU. Ten yra kalbų centras, kur studijuojant VDU NEMOKAMAI dar galima lankyti japonų, arabų, turkų ir daugelio kt. kalbų kursus, kurie gali labai praversti ateityje. Pasidomėk.

 O mokantis politikos mokslu srityje siomis kalbu kursu paslaugomis naudotis negalima?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-01 10:24:19 | Nuoroda

Neradau, bet radau, kad VDU aktyviai bendradarbiauja su uzsieniu pagal Erasmus programa. Idomu dideli sansai pagal ja bent 3men isvykt kazkur i uzsieni pastudijuot?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-01 10:34:49 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

Neradau, bet radau, kad VDU aktyviai bendradarbiauja su uzsieniu pagal Erasmus programa. Idomu dideli sansai pagal ja bent 3men isvykt kazkur i uzsieni pastudijuot?

 Zinok sansai tikrai nemazi, kiek zinau is destytojos(pas ja papildomai mokiausi) tai pasakojo kad labai daug studentu kasmet galimybe isvykti pastudijuoti i uzsieni turi. kiti net atsisako :) zodziu del sito tikrai didelis PLIUS VDU :)

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 34
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2009-07-01 10:35:33 | Nuoroda

Cia ne i tema, bet pildant prasyma...... kur praso kodo.... ten reikia universiteto kodo, ar specialybes.....

Žinutė parašyta: 2009-07-01 10:39:59 | Nuoroda
Muuuu rašė:
ievaC rašė:

Cia ne i tema, bet pildant prasyma...... kur praso kodo.... ten reikia universiteto kodo, ar specialybes.....

 Specialybės.

 

Žinutė parašyta: 2009-07-01 10:51:03 | Nuoroda
Muuuu rašė:
boneka rašė:
Mr.Lazy rašė:

Neradau, bet radau, kad VDU aktyviai bendradarbiauja su uzsieniu pagal Erasmus programa. Idomu dideli sansai pagal ja bent 3men isvykt kazkur i uzsieni pastudijuot?

 Zinok sansai tikrai nemazi, kiek zinau is destytojos(pas ja papildomai mokiausi) tai pasakojo kad labai daug studentu kasmet galimybe isvykti pastudijuoti i uzsieni turi. kiti net atsisako :) zodziu del sito tikrai didelis PLIUS VDU :)

 Ir apskritai aš kažkaip susižavėjau VDU. Tikrai turi daug pliusų. Ir kalbiniu atžvilgiu, ir Erasmus, ir šiaip jis modernus, demokratiškas, daug įv. pasirinkimų studijų atžvilgiu, galimybių ir t.t. Jis kažkoks nublankęs visada man atrodė, dabar suprantu, kad tai galėtų būti net svajonių universitetas.

 Taip.  Visas VU prestizas sutelpa aukstam stojamajame bale ir vilnieciu puciamu burbulu. VDU kazkuo gal ir nusileidzia, bet turi ir dideliu privalumu.

As irgi radau ta kalbu fakulteto psl. Noreciau japonu ir italu kalbas mokintis. Pradziai bent japonu. Gal ir pagal Erasmus ten pavyktu atsidurti. O galima rinktis i kokia sali nori, ar tau kazkas paskiria?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:02:01 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Mr.Lazy rašė:

Neradau, bet radau, kad VDU aktyviai bendradarbiauja su uzsieniu pagal Erasmus programa. Idomu dideli sansai pagal ja bent 3men isvykt kazkur i uzsieni pastudijuot?

 Taip, dėl Erasmus tai tikrai VDU aktyvus, daug studentų gauną šią galimybę.

Aš radau, kad visiems galimi tie kursai. Jeigu nori sužinoti kokias kalbas siūlo, tai čia: ukc.vdu.lt/studentams/?p=1_2

O kad tai įmanoma visiems radau čia: www.vdu.lt/Leidiniai/Informaciniai/Studijos2009-FINAL_internetui.pdf

 Bene tik kaune yra nemokami kursai.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:07:19 | Nuoroda
Muuuu rašė:
ievaC rašė:
Muuuu rašė:
Mr.Lazy rašė:

Neradau, bet radau, kad VDU aktyviai bendradarbiauja su uzsieniu pagal Erasmus programa. Idomu dideli sansai pagal ja bent 3men isvykt kazkur i uzsieni pastudijuot?

 Taip, dėl Erasmus tai tikrai VDU aktyvus, daug studentų gauną šią galimybę.

Aš radau, kad visiems galimi tie kursai. Jeigu nori sužinoti kokias kalbas siūlo, tai čia: ukc.vdu.lt/studentams/?p=1_2

O kad tai įmanoma visiems radau čia: www.vdu.lt/Leidiniai/Informaciniai/Studijos2009-FINAL_internetui.pdf

 Bene tik kaune yra nemokami kursai.

 Taip. Čia juk apie VDU eina kalba :) O VU kursai tikrai mokami. :)

 kazin ar paimtu mane i VDU

Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:08:59 | Nuoroda

Kai paskaiciau ta aprsayma apie VDU, tai net baugu pasidare. Tiesiog man skirtas univeras. Tos pacios vertybes kuriom as pats tikiu: liberalumas, meile tevyniai ir kartu internacionalizmas bei zinoma studiju kokybes siekimas.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:11:38 | Nuoroda

Nznw,trbt tik 16

Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:12:16 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Mr.Lazy rašė:

Kai paskaiciau ta aprsayma apie VDU, tai net baugu pasidare. Tiesiog man skirtas univeras. Tos pacios vertybes kuriom as pats tikiu: liberalumas, meile tevyniai ir kartu internacionalizmas bei zinoma studiju kokybes siekimas.

 O ko tu čia bauginies? :D Taigi faina! Būtų medicina VDU tai užsimerkus pirmu nr. rašyčiau! :o

 Baugu koks sutapimas.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:16:34 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Mr.Lazy rašė:
Muuuu rašė:
Mr.Lazy rašė:

Kai paskaiciau ta aprsayma apie VDU, tai net baugu pasidare. Tiesiog man skirtas univeras. Tos pacios vertybes kuriom as pats tikiu: liberalumas, meile tevyniai ir kartu internacionalizmas bei zinoma studiju kokybes siekimas.

 O ko tu čia bauginies? :D Taigi faina! Būtų medicina VDU tai užsimerkus pirmu nr. rašyčiau! :o

 Baugu koks sutapimas.

Labai faina 8)

 Bet tavo balai tai nesveiki. Net seile varva, nors manes medicina ir netraukia.

O kur ruosiesi stot?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:19:59 | Nuoroda
Muuuu rašė:

Čia tą ,,nesveiki'' priimsiu kaip komplimentą :D Ačiū :D

Į Mediciną galvoju. Kur - nežinau :D

 Tai cia ir buvo komplimentas. Protinga pana esi jei taip viska islaikei.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:22:52 | Nuoroda
Muuuu rašė:

Ačiū

 As tai tik savo srityse neblogai pasirodziau. Nu bet tu tai visur matau nepasikuklinai. Tikejaisi tokiu balu? Mokinaisi daug?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:23:47 | Nuoroda
Muuuu rašė:
ievaC rašė:
Muuuu rašė:
ievaC rašė:
Muuuu rašė:
Mr.Lazy rašė:

Neradau, bet radau, kad VDU aktyviai bendradarbiauja su uzsieniu pagal Erasmus programa. Idomu dideli sansai pagal ja bent 3men isvykt kazkur i uzsieni pastudijuot?

 Taip, dėl Erasmus tai tikrai VDU aktyvus, daug studentų gauną šią galimybę.

Aš radau, kad visiems galimi tie kursai. Jeigu nori sužinoti kokias kalbas siūlo, tai čia: ukc.vdu.lt/studentams/?p=1_2

O kad tai įmanoma visiems radau čia: www.vdu.lt/Leidiniai/Informaciniai/Studijos2009-FINAL_internetui.pdf

 Bene tik kaune yra nemokami kursai.

 Taip. Čia juk apie VDU eina kalba :) O VU kursai tikrai mokami. :)

 kazin ar paimtu mane i VDU

 Manau, kad taip. O koks tavo KB gaunasi? Į VDU nėra labai sunku patekti.

 Nznw,trbt tik 16
 

Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:25:33 | Nuoroda
ievaC rašė:
Muuuu rašė:
ievaC rašė:
Muuuu rašė:
ievaC rašė:
Muuuu rašė:
Mr.Lazy rašė:

Neradau, bet radau, kad VDU aktyviai bendradarbiauja su uzsieniu pagal Erasmus programa. Idomu dideli sansai pagal ja bent 3men isvykt kazkur i uzsieni pastudijuot?

 Taip, dėl Erasmus tai tikrai VDU aktyvus, daug studentų gauną šią galimybę.

Aš radau, kad visiems galimi tie kursai. Jeigu nori sužinoti kokias kalbas siūlo, tai čia: ukc.vdu.lt/studentams/?p=1_2

O kad tai įmanoma visiems radau čia: www.vdu.lt/Leidiniai/Informaciniai/Studijos2009-FINAL_internetui.pdf

 Bene tik kaune yra nemokami kursai.

 Taip. Čia juk apie VDU eina kalba :) O VU kursai tikrai mokami. :)

 kazin ar paimtu mane i VDU

 Manau, kad taip. O koks tavo KB gaunasi? Į VDU nėra labai sunku patekti.

 Nznw,trbt tik 16
 

 Kokia specialybe?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:31:13 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Mr.Lazy rašė:

 Kokia specialybe?

 VDU Anglų filologija

 aga

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą