Dėl stojimo tvarkos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-08 18:46:27 | Nuoroda

Sveiki norėčiau užduoti matyt kvailą klausimą dėl stojimo tvarkos. Niekaip neaptinku informacijos apie tokį dalyką : jei aš tarkime rašyčiau 5 pirmas studijų programas valstybės finansuojamas ir tarkime aš nepatenku i tas vietas tačiau patenku i valstybės finansuojamą vieta kuri užpildyta 10 numeriu. Taigi klausimas tas ar as pateksiu i ta nemokamą 10 vietą ar pateksiu i mokamas savo lėšomis tačiau 6-9 vietas mano  saraše. Didelis ačiū kas pagelbės ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-08 19:05:04 | Nuoroda
winkas rašė:

Sveiki norėčiau užduoti matyt kvailą klausimą dėl stojimo tvarkos. Niekaip neaptinku informacijos apie tokį dalyką : jei aš tarkime rašyčiau 5 pirmas studijų programas valstybės finansuojamas ir tarkime aš nepatenku i tas vietas tačiau patenku i valstybės finansuojamą vieta kuri užpildyta 10 numeriu. Taigi klausimas tas ar as pateksiu i ta nemokamą 10 vietą ar pateksiu i mokamas savo lėšomis tačiau 6-9 vietas mano  saraše. Didelis ačiū kas pagelbės ;)

 Nesvarbu kokioje vietoje rasai VF studijas, ziuri pagal prioriteta, ka parasei auksciau. Jeigu 6 vietoj yra mokamos studijos, tai i jas ir pateksi, nesvarbu, kad 7 VF =)

Žinutė parašyta: 2009-07-08 19:06:33 | Nuoroda

Dar kartą ačiū

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą