Vokiečių k. 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-19 16:26:35 | Nuoroda

 Svarbiausia,kad niekas nebūtų apatiškas tokioms nesamonėms.Žinoma,kad tie,kurie suprato,nesutiks,bet reikia prižažinti,kad netesinga yra abiejų pusių atžvilgiu.

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-06-19 16:27:05 | Nuoroda
melanie rašė:

taip, tikiuosi bent islaikyt, nes laiska sumaliau, parasiau busimuoju laiku, ir as durna kad to neatkreipiau..... turbut susijaudinau.....blem, kaip bloga................:(

 Nesamonė...BLOGIAUSIU atveju,jei atimtų visus laiško taškus (ko aš nemanau) būtų -12.O kadangi būna lyg ir 100 taškų,tai čia nėra ko jaudintis..

Žinutė parašyta: 2010-06-19 16:30:43 | Nuoroda

tikiuosiu,kad ten kur F/R buvo kaip broko klaida skaiciuos ir tada visiems 7t priskaiciuos

Žinutė parašyta: 2010-06-19 16:33:15 | Nuoroda
dekanize rašė:

 Svarbiausia,kad niekas nebūtų apatiškas tokioms nesamonėms.Žinoma,kad tie,kurie suprato,nesutiks,bet reikia prižažinti,kad netesinga yra abiejų pusių atžvilgiu.

 Bet viena pusė teisingesnė...Na gerai,buvo užduoty parašyta,jog pažymėt R arba F.Bet nebuvo nurodyta taip,jog markieren Sie die richtige Antwort-R (in der rechten Seite) oder F (in der linken Seite).Ar kažkas tokio...Tiesiog užduotis-pažymėt teisingą atsakymą.

Žinutė parašyta: 2010-06-19 16:37:05 | Nuoroda

 Čia galima taip išvartyti,bet rimta institucija-egzaminų sudarymo centras turėtu vadovautis priimtomis taisyklėmis ir normomis,juk net man aišku,kaip reikia teisingai formuluoti klausymą,kad visur būtų atitikmuo.

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-06-19 16:45:09 | Nuoroda
dekanize rašė:

 Čia galima taip išvartyti,bet rimta institucija-egzaminų sudarymo centras turėtu vadovautis priimtomis taisyklėmis ir normomis,juk net man aišku,kaip reikia teisingai formuluoti klausymą,kad visur būtų atitikmuo.

 Taip.Bet va jums dar vienas argumentas- jei čia jūsų manymu BROKAS (kaip kažkas minėjo), tai reikėjo kreiptis į vykdytojus egzamino metu,kaip dėl to langelio neprirašyto ar šiaip,jei mokinys gauna brokuotą užduotį,kad ją pakeistų.

Aišku,suprantu jus..Ir jūsų vietoj lygiai taip pat elgčiausi..Tiesiog nemanau,kad kažką pasieksit...

Žinutė parašyta: 2010-06-19 17:00:34 | Nuoroda

hm..dbr kai pažiūrėjau tos užduoties pavyzdį,pamačiau,kad uždėta varnelė ant F,nes Julia nesimoko 5 kartus per savaitę(mokosi lygais ę)Tai išeina,kad jei būtų netyčia sukeista F/R R/F,tai varnelė būtų uždėta kairėje pusėje(kaip įprastai toj pusėj būna F ).Tai dbr nesuprantu,ar jie rimtai taip tyčia padarė,nors iš tikrų klausimo formulavimas neturėtų klaidinti mokinių...

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-06-19 17:05:44 | Nuoroda

taip, tycia taip padare, kad paziuret, ar esam demesingi..

Žinutė parašyta: 2010-06-19 17:09:38 | Nuoroda
melanie rašė:

taip, tycia taip padare, kad paziuret, ar esam demesingi..

 pavyzdyje rase ,kad yra F(kad eina i mokykla 5 dienas),kaip manote,teisingai??ne sjei taip,,reiskia jie zinojo ka raso ir daro...O del demesingumo,tai cia rimtos istaigos  taip NIEKADA NEDARO.Cia ne zaidimas

Žinutė parašyta: 2010-06-19 17:11:46 | Nuoroda
melanie rašė:

taip, tycia taip padare, kad paziuret, ar esam demesingi..

Kaip jau ančiau reašiau,kad 10  metų netikrino,tai dbr užsimanė tikrinti ne tavo žinias,o atiduma(nors  koks čia atidumas,kai svarbiau yra klausytis,ka sako ir žiurėti i tekstą).Ad tikriausiai nusileisciau ,jei klausimas butu formuojamas kitaip,bet kodel tureciau tokio akivaizdaus dalyko nepastebeti.Manau,tai esminis faktas,uz kurio galeciau uzsikabint,negi cia reikia dideliu dalyku,kad irodytum klaida>Uztenka man ir to klausimo formuluotes ir  10 -ties metu egzamino uzduosiu ;DDDDDDDDD

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-06-19 17:17:22 | Nuoroda
lietuvaite77 rašė:
melanie rašė:

taip, tycia taip padare, kad paziuret, ar esam demesingi..

 pavyzdyje rase ,kad yra F(kad eina i mokykla 5 dienas),kaip manote,teisingai??ne sjei taip,,reiskia jie zinojo ka raso ir daro...O del demesingumo,tai cia rimtos istaigos  taip NIEKADA NEDARO.Cia ne zaidimas

 Nežinau..Neklausau,tiesą sakant,aš pavyzdžių ir nekreipiu į juos dėmesio..Bet dabar ir man įdomu pasidarė..

Žinutė parašyta: 2010-06-19 17:34:00 | Nuoroda

Taip,pažymėtas geras atsakymas - F.Nes rašoma,kad eina 5 dienas per savaitę,o teisingas,kad 2.

Žinutė parašyta: 2010-06-19 17:42:07 | Nuoroda
Vergissmeinnicht rašė:

Taip,pažymėtas geras atsakymas - F.Nes rašoma,kad eina 5 dienas per savaitę,o teisingas,kad 2.

 tai jei cia viska koppas dare,tai jis automatiskai F varianta parinko,nes sake,kad tuos testus tikrins pc,bet kazkas man cia viesitiek neaisku.

Sako,kad nepiesti nieko,jei to nereikalauja uzduotis,tai as kai tuos kvadratelius piesiau,kur truko,reiskia pazeidziau tvarka :DDD tai cia tiesiog juokas ima

Žinutė parašyta: 2010-06-19 17:48:16 | Nuoroda

rasinį tai rašiau aš apie aplinkosaugą, tema labai patiko, norėjau jos, kadangi buvo daug ruoštasi kalbėjimo įskaitai, tai rašyti patį turinį sunku nebuvo, tik vėlgi gramatinės klaidos ;]] o kaip dėl laiško? tai visgi būtuoju reikėjo rašyti? nes aš taip ir parašiau ir dabar net susibalamutinau kaip iš tikro viskas turėjo būti? ;] zusamenfasungas padarytas mano visiškai iš lempos, grynai pagal prasmę perskaičiau tekstą ir parašiau ;D

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-06-19 17:50:38 | Nuoroda

Viskas tvarkoj su tų langelių piešimu... Bent mes tai tiesiog paklausėm vykdytojų ir jie liepė pripiešt...

Žinutė parašyta: 2010-06-19 17:55:40 | Nuoroda

BŪTUOJU. Umweltschutz ir aš rašiau.Aišku,buvo temų,kurios labiau būtų patikę,bet ir ši nebloga.Geri punktai.Ko nepasakyčiau apie antrą rašinį...Gal pati tema ir lengvesnė,bet bent aš nevisais punktais būčiau gerai savo nuomonę išreiškus..Bet labiausiai džiaugiuosi,kad nedavė rinktis tarp Politik ir EU.

Žinutė parašyta: 2010-06-19 17:55:57 | Nuoroda
asorrti rašė:

rasinį tai rašiau aš apie aplinkosaugą, tema labai patiko, norėjau jos, kadangi buvo daug ruoštasi kalbėjimo įskaitai, tai rašyti patį turinį sunku nebuvo, tik vėlgi gramatinės klaidos ;]] o kaip dėl laiško? tai visgi būtuoju reikėjo rašyti? nes aš taip ir parašiau ir dabar net susibalamutinau kaip iš tikro viskas turėjo būti? ;] zusamenfasungas padarytas mano visiškai iš lempos, grynai pagal prasmę perskaičiau tekstą ir parašiau ;D

As ir rasiau apie apsauga aplinkos.Taip isejo,kad esu rasiusi rsaini lygiai tokia pacia tema,ir net 3 klausimai buvo tokie patys(net zodis zodins su tuo personlicher Beitrag),Idomu,is kur ta rasini as istraukiau...Taiatgaminau pacia pradzia ir viska perrasiau.

Laike reikejo parasyti apie tai,kaio jauteisi suzinojusi,kad vaziuosi i kelione,nu kokios nuotaikos,ar laukei.O kiti 2 punktai buvo apie tai,kaip tau ten sekes,tai yra reikejo rasyti perfekt laiku

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-06-19 18:27:13 | Nuoroda
dekanize rašė:
asorrti rašė:

rasinį tai rašiau aš apie aplinkosaugą, tema labai patiko, norėjau jos, kadangi buvo daug ruoštasi kalbėjimo įskaitai, tai rašyti patį turinį sunku nebuvo, tik vėlgi gramatinės klaidos ;]] o kaip dėl laiško? tai visgi būtuoju reikėjo rašyti? nes aš taip ir parašiau ir dabar net susibalamutinau kaip iš tikro viskas turėjo būti? ;] zusamenfasungas padarytas mano visiškai iš lempos, grynai pagal prasmę perskaičiau tekstą ir parašiau ;D

As ir rasiau apie apsauga aplinkos.Taip isejo,kad esu rasiusi rsaini lygiai tokia pacia tema,ir net 3 klausimai buvo tokie patys(net zodis zodins su tuo personlicher Beitrag),Idomu,is kur ta rasini as istraukiau...Taiatgaminau pacia pradzia ir viska perrasiau.

Laike reikejo parasyti apie tai,kaio jauteisi suzinojusi,kad vaziuosi i kelione,nu kokios nuotaikos,ar laukei.O kiti 2 punktai buvo apie tai,kaip tau ten sekes,tai yra reikejo rasyti perfekt laiku

 na tada viskas kaip ir gerai. O del tų pasipiktinimų tai galiu pasakyti tik tiek, kad patys esate kalti. Visoj Lietuvoj mokiniai panašiai ruošiasi tam egzaminui, visi darė kelių metų atgal klausymo testus ir visi buvo įpratę, jog pirma turi būti richtig oder falsch, tačiau egzamino metu REIKIA SKAITYTI UŽDUOTIS ATIDŽIAi ,o ne kaip jau sakė iš įpratimo ir tuomet nebus jokių skundų ir problemų. Gaila tų kurie prarado lengvus taškus, tačiau parašę skundą nieko nepešite, nes yra daug daugiau tokių kurie pamatė, jog sukeistos vietos ir padarė gerai. bet nemanau kad verta nusiminti, juk ne lemiama užduotis ir tie keli taškai nenulems to egzamino.

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-06-19 18:33:09 | Nuoroda

 Del nulemimo,tai kiekvienas taskas svarbus,nes kylant aukstyn labai didelis kontrastas.Tarkim surenki 40 tasku-gauni 40 proc,o jei 60-tai guni jau 80 proc._cia pagal senesniu metu diagrama)Tai taskas prei tasko ir...

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-06-19 18:46:11 | Nuoroda
dekanize rašė:

 Del nulemimo,tai kiekvienas taskas svarbus,nes kylant aukstyn labai didelis kontrastas.Tarkim surenki 40 tasku-gauni 40 proc,o jei 60-tai guni jau 80 proc._cia pagal senesniu metu diagrama)Tai taskas prei tasko ir...

 na aš sutinku, bet čia patys kalti tie kas nesuprato. Kaip sako nuo žioplumo nėr vaistų

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 91
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą