Vokiečių k. 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:29:52 | Nuoroda

o kokius atsakymus surašėt pačioje pirmoje klausymo užduotyje? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:30:05 | Nuoroda

Tikrai būtuoju.Nes buvo HAT an einem Schultauschprogramm TEILGENOMMEN.- DALYVAVO.Ir sakinys- wie sie (die Reise) geklappt hat -kaip PASISEKĖ.

Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:32:08 | Nuoroda
Gяєтค rašė:

o kokius atsakymus surašėt pačioje pirmoje klausymo užduotyje? :)

 O jūs norit tikrintis? Aš nenoriu nervintis dėl klaidų.Ypač,jei jos "žioplos"..O rezultatai nuo to nepasikeis ir tik sunkiau laukt bus...

Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:33:51 | Nuoroda

Aš tai noriu tik tuos žinot :) Kitkas man neįdomu....

Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:34:14 | Nuoroda

 ai, galiu pasakyt ką račiau..

1. Mit dem bus fahren, o der zu Fuss gehen.. 

2.  Es ist 12 Grad kalt

3.Mitwoch

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:35:39 | Nuoroda
Ledutte rašė:
Vergissmeinnicht rašė:
Ledutte rašė:

 Keista buvo, kad klausymas normaliai įgarsintas, ne taip kai ankstesniai metais ne tik neaiškiai suburba, bet ir pagreitintai. Nu bet vistiek ten galima sakyt tik spėliojau :D 

Zusammenfassung ne iš klausymo rašiau, o iš galvos, kas logiškai tinkų :D

Labai sunku buvo teksto suwokimo atsakinet i klausimus :S

Gramatikos tas testinis visai nieko, o toliau nzn ar gerai parašiau :)

Kurią temą rašinio rašėt?

Tą antrą temą reikėjo suprasti kaip  ar mokykla gali buti antri namai? tikiuosi taip.

Iš laiško ten ne visus tiksliai žodžius žinojau ką reiškia, bet rašiau iš pradžių ko tikėjausi iš kelionės, kad labai į ją norėjau, džiaugiausi. Paskui ten apie tuos žmones pas ką gyvenau, kad lb draugiški, aplankėm muziejų, žinomų wietų.. :SS

ir galiausiai apie mokykla, kad įmomūs mokiniai, radau daug draugų tram pam pam.. 

Į temą?

 

 Aha,klausymo net tempas gana lėtas,lyginant su praėjusiais metais buvo. Rašinio pirma tema rašiau..Kažkaip ja buvo ruoštasi įskaitai,tai lengviau. VISIŠKAI visko pačiai sukurt nereikėjo,nes laiko būtų pritrūkę...

O laiškas..Tavo tikrai į temą. Kiek supratau,pirmoj pastraipoj reikėjo kalbėt apie mintis prieš kelionę,antroj apie tai,kaip tave priėmė šeima ir trečioj apie laiką,praleistą mokykloj.

 Tada labai gerai :)

blemba, kaip gerai būtų  išlaikyt geriau vokiečių.. nei tikiuosi

 O kiek tikiesi?

Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:37:38 | Nuoroda

O kaip dėl tos klaidos klausymo užduotyje,nusiepiešėte papildomą langelį?

Ir dar pastebejote,kad kazkurioje uzduotyje buvo ne Richtig-Falsch,o Falsch-Richtig?

Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:38:30 | Nuoroda
Vergissmeinnicht rašė:
Ledutte rašė:
Vergissmeinnicht rašė:
Ledutte rašė:

 Keista buvo, kad klausymas normaliai įgarsintas, ne taip kai ankstesniai metais ne tik neaiškiai suburba, bet ir pagreitintai. Nu bet vistiek ten galima sakyt tik spėliojau :D 

Zusammenfassung ne iš klausymo rašiau, o iš galvos, kas logiškai tinkų :D

Labai sunku buvo teksto suwokimo atsakinet i klausimus :S

Gramatikos tas testinis visai nieko, o toliau nzn ar gerai parašiau :)

Kurią temą rašinio rašėt?

Tą antrą temą reikėjo suprasti kaip  ar mokykla gali buti antri namai? tikiuosi taip.

Iš laiško ten ne visus tiksliai žodžius žinojau ką reiškia, bet rašiau iš pradžių ko tikėjausi iš kelionės, kad labai į ją norėjau, džiaugiausi. Paskui ten apie tuos žmones pas ką gyvenau, kad lb draugiški, aplankėm muziejų, žinomų wietų.. :SS

ir galiausiai apie mokykla, kad įmomūs mokiniai, radau daug draugų tram pam pam.. 

Į temą?

 

 Aha,klausymo net tempas gana lėtas,lyginant su praėjusiais metais buvo. Rašinio pirma tema rašiau..Kažkaip ja buvo ruoštasi įskaitai,tai lengviau. VISIŠKAI visko pačiai sukurt nereikėjo,nes laiko būtų pritrūkę...

O laiškas..Tavo tikrai į temą. Kiek supratau,pirmoj pastraipoj reikėjo kalbėt apie mintis prieš kelionę,antroj apie tai,kaip tave priėmė šeima ir trečioj apie laiką,praleistą mokykloj.

 Tada labai gerai :)

blemba, kaip gerai būtų  išlaikyt geriau vokiečių.. nei tikiuosi

 O kiek tikiesi?

 Taip ir maniau, kad paklausi :D

Kadangi viską taip neužtikrintai dariau išskyrus rašto darbus, tai tikiuosi išlaikyt tikrai, bet minimaliai kažkaip.. iki 30 koki :S pas mane įsitikinimas toks, kad aš jos negausiu daug, bet gal reikia keist įsitikinimus :D

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:39:41 | Nuoroda
lietuvaite77 rašė:

O kaip dėl tos klaidos klausymo užduotyje,nusiepiešėte papildomą langelį?

Ir dar pastebejote,kad kazkurioje uzduotyje buvo ne Richtig-Falsch,o Falsch-Richtig?

 jo, nusipiešiau ir pažymejau nein :D  bile kur..

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:41:02 | Nuoroda
Ledutte rašė:

 ai, galiu pasakyt ką račiau..

1. Mit dem bus fahren, o der zu Fuss gehen.. 

2.  Es ist 12 Grad kalt

3.Mitwoch

 1.zu Fuß

2.Es wird sonnig

3.am Donnerstag

Dėl 3... BENT AŠ girdėjau,kad paminėjo am Mittwoch ir am Donnerstag.O po to sakė,kad am Mittwoch ir am Freitag užsiėmęs,nes treniruotė ar kažkas tai..

Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:43:22 | Nuoroda
Vergissmeinnicht rašė:
Ledutte rašė:

 ai, galiu pasakyt ką račiau..

1. Mit dem bus fahren, o der zu Fuss gehen.. 

2.  Es ist 12 Grad kalt

3.Mitwoch

 1.zu Fuß

2.Es wird sonnig

3.am Donnerstag

Dėl 3... BENT AŠ girdėjau,kad paminėjo am Mittwoch ir am Donnerstag.O po to sakė,kad am Mittwoch ir am Freitag užsiėmęs,nes treniruotė ar kažkas tai..

 Minėjo kad trečiadienį negali, bet ten klausė kada pakvietė, tai maniau, kad pakvietė, o kad jis atsisake, tai jau ne mano reikalas :DD

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:43:24 | Nuoroda
lietuvaite77 rašė:

O kaip dėl tos klaidos klausymo užduotyje,nusiepiešėte papildomą langelį?

Ir dar pastebejote,kad kazkurioje uzduotyje buvo ne Richtig-Falsch,o Falsch-Richtig?

 Aha.Tik nupiešiau 3 langelius ir vieną pažymėjau..

Taip pastebėjau..Ir net pagalvojau,ar čia netyčia taip padarę,ar tikrina pastabumą ir suklaidint nori...

Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:44:24 | Nuoroda
Ledutte rašė:
lietuvaite77 rašė:

O kaip dėl tos klaidos klausymo užduotyje,nusiepiešėte papildomą langelį?

Ir dar pastebejote,kad kazkurioje uzduotyje buvo ne Richtig-Falsch,o Falsch-Richtig?

 jo, nusipiešiau ir pažymejau nein :D  bile kur..

nu siaip sake ,kad kazkurioje uzduotyje buvo sukeisti langeliai,pimoje puseje Falsch,o antroje Richtig(bet cia saka tik vienoje uzduotyje).Anksciau tai visada budavo R,po to F

Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:47:05 | Nuoroda
Ledutte rašė:
Vergissmeinnicht rašė:
Ledutte rašė:

 ai, galiu pasakyt ką račiau..

1. Mit dem bus fahren, o der zu Fuss gehen.. 

2.  Es ist 12 Grad kalt

3.Mitwoch

 1.zu Fuß

2.Es wird sonnig

3.am Donnerstag

Dėl 3... BENT AŠ girdėjau,kad paminėjo am Mittwoch ir am Donnerstag.O po to sakė,kad am Mittwoch ir am Freitag užsiėmęs,nes treniruotė ar kažkas tai..

 Minėjo kad trečiadienį negali, bet ten klausė kada pakvietė, tai maniau, kad pakvietė, o kad jis atsisake, tai jau ne mano reikalas :DD

  Das Treffen yra susitikimas.Šiaip reikėtų užduotis dar peržvelgt,nes nelabai pamenu,ko TIKSLIAI reikalavo ir ar tikrai Donnerstag,nes iš nesu įsitikinus,jog tikrai šitą parašiau...Tik pamenu,kad juos du (antr ir treč) minėjo ir vieną reikėjo atmest..

Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:47:09 | Nuoroda

blm, as laiska parasiau busimuoju laiku, manote 0 tasku gausiu? :((((((((((((((

Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:49:08 | Nuoroda
Ledutte rašė:
lietuvaite77 rašė:

O kaip dėl tos klaidos klausymo užduotyje,nusiepiešėte papildomą langelį?

Ir dar pastebejote,kad kazkurioje uzduotyje buvo ne Richtig-Falsch,o Falsch-Richtig?

 jo, nusipiešiau ir pažymejau nein :D  bile kur..

 Aš žymėjau JA..Nors dėt to nesu įsitikinus..

Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:50:44 | Nuoroda
melanie rašė:

blm, as laiska parasiau busimuoju laiku, manote 0 tasku gausiu? :((((((((((((((

 Kaip jau sakiau,manau,jog tik už turinį (Inhalt) 0 gausit..Bet nesu tikra.Reikėtų mokytojo(s) klaust.

Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:52:33 | Nuoroda
Vergissmeinnicht rašė:
melanie rašė:

blm, as laiska parasiau busimuoju laiku, manote 0 tasku gausiu? :((((((((((((((

 Kaip jau sakiau,manau,jog tik už turinį (Inhalt) 0 gausit..Bet nesu tikra.Reikėtų mokytojo(s) klaust.

 man atrodo gausi 0,nes as kazkada kai rasem mokykloje taip padariau,tai uz viska gavau 0,ne tik uz Inhalt.Bet gal cia tik mokytoja griezta buvo :)

Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:52:46 | Nuoroda

Kaip gerai ,kaip gerai ,kad ne aš viena dar tik y kelionę ruošiausi :D o kažin aukštas pereinamas balas bus...

Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:53:13 | Nuoroda
lietuvaite77 rašė:
Ledutte rašė:
lietuvaite77 rašė:

O kaip dėl tos klaidos klausymo užduotyje,nusiepiešėte papildomą langelį?

Ir dar pastebejote,kad kazkurioje uzduotyje buvo ne Richtig-Falsch,o Falsch-Richtig?

 jo, nusipiešiau ir pažymejau nein :D  bile kur..

nu siaip sake ,kad kazkurioje uzduotyje buvo sukeisti langeliai,pimoje puseje Falsch,o antroje Richtig(bet cia saka tik vienoje uzduotyje).Anksciau tai visada budavo R,po to F

 Na,o va aš to net nepastebėjau(falsch-richtig),dariau iš inercijos,kaip pripratus.Tai dbr taip išeina,kad nors ir gerai būčiau supratusi klausimus,viskas atvirkščiai gautusi.Iš tikrų manau,kad čia klaida,o ne koks išbadymas,bet kad jie klaidą savo pripažins yra labai mažai tikėtina.

Kas pasikeitė egzmine apskritai:tai,kad vis labiau linkstama prie praktinių užduočių.Tarkim pačiam reikejo sugalvoti žodžius ir juos įrašyti.Apie interviu ir 5 klausimus po juo i6 vis tyliu.Dar tokio nesamoningo nesu mačius.

Kas labai užkliuvo,akd badomajame buvo gramatikos užduotis,kai reikėjo iš duotų žodžių sudaryti sakinį,bet ten tie žodžiai buvo pagak eilę,o čia viską sumaišdė.

Nu ką galiu pasakyt,seniau,kai darydavom valstybinius gaudavau apie 60-70 taškų,dbr bijau net pagalvoti,kaip žemai nukrisiu... :(

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 82
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą