Lietuvių VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:31:22 | Nuoroda
Rytovejas rašė:
void rašė:
Manys rašė:

Tie, kurie yra  išties gabūs, parodys visą savo išmintį ateityje. Tad nereikia čia nervintis  dėl tokių rezultatų.  O tiems tinginiams,kuriems pasisekė tai siūlyčiau patylėti,nes juokingai atrodote. Skaitau kai kurių pasisakymus, tai elementarios rašybos klaidos akivaizdžiai matosi. Susidaro įspūdis,kad buvot pervertinti. O keliatės kaip kokie didžiausi literatai? Dėkokit sėkmei,kad jūsų darbus prataisė kaimo mokytojėlės. Jums pasisekė tai ir gerai,bet kam reikia dabar prieš visus pūstis? Jūsų vietoj sėdėčiau ir tylėčiau...

  "O tiems tinginiams,kuriems pasisekė tai siūlyčiau patylėti,nes juokingai atrodote. Skaitau kai kurių pasisakymus, tai elementarios rašybos klaidos akivaizdžiai matosi"

Žmonės!!!! Vat apie tokius ar ir šneku, pažiūrėkit, gerus įvertinimus už pastangas nužemina, ir pats kelia save į aukštumas. Pacitavau kaip jis kaltina klaidingus pasisakymus gerai išlaikiusių. O pats ką rašai skaityk "prataisė" ir t.t. Tau per aną galą prataisė gerai už tavo tokias rašliavas, tiek ir tegavai. Hehe. No offence

 

 Turim dar vieną klouną. Ačiū tau, kad praskaidrini mūsų visų nuotaikas (:

 

PS: mentalitetas gali būti taikomas tiek vienam individui, tiek grupei žmonių. Tad neburbuliuok čia gavęs 97 procentus iš lietuvių egzamino (kuo aš nelabai tikiu, bet tarkim...), nes tavo leksika visai neatspindi tų 97 procentų. Turbūt klaida kokia įsivėlė... Ajajai :)

 Pas tave patologiniai psichikos sutrikimai imho, dar vienas nenusisekęs, šviežiai iškeptas abiturientas. Vėl jam kažkas per klaidą gavo per gerai :DD Va čia jau galima vartoti tą žodį : lietuvių mentalitetas. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:32:12 | Nuoroda
Erika rašė:

Žmonės, nebūkit tokie pesimistai ir nepykit ant kitų dėl jų rezultatų, juk jie ne patys savo darbus taisė. Aš suprantu, kad yra tokių atvejų, kuomet žmogus tikrai pervertinamas arba gerokai nuvertinamas. Bet juk yra tokių atvejų, kai pats žmogus per gerai save vertino, pamąstykit, gal esat vieni iš tokių? Aš taip pat labai susinervinau sužinojusi savo rezultatą, bet dabar, kai atidžiau apie tai pagalvoju, na gal išties suklydau ten ir ten? Visko juk gali būti. O dėl tų žmonių, kurie turėjo vidurkį 4, o išlaikė egzaminą virš 90%... Skaudu, suprantu, bet jūs galvokit apie save, o kitus palikit ramybėj. Išgerkit arbatos, atsipalaiduokit :) Viskas bus gerai, sėkmės :)

 Bet tikrai yra nuvertintu zmoniu ir jiems nesiulyciau su tuo susitaikyti, o siekti irodyti, kad sugebejo daugiau. Pati jauciuosi pervertinta kazkiek ir sirdy nlb maloniai jauciuosi pries kitus...

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:32:23 | Nuoroda

Pasakysiu rusiškai, tebūnie ir apšauksit, bet:

 

Rebiato, davaite zhit druzhno :) 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:32:39 | Nuoroda
void rašė:
Dainius rašė:
void rašė:
Dainius rašė:
void rašė:


 

 


 

 Kas čia dabar per "Kedžiai" ? Ant ko tu taip pyksti? Aš ne lietuvis, ne rusas ir ne lenkas. Dar vienas "mentalitet"šikas. 


 

 Tu gal Achmed - the Dead Terrorist ? Atleisk, nesusilaikiau :]

Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:34:15 | Nuoroda
void rašė:

 Pas tave patologiniai psichikos sutrikimai imho, dar vienas nenusisekęs, šviežiai iškeptas abiturientas. Vėl jam kažkas per klaidą gavo per gerai :DD Va čia jau galima vartoti tą žodį : lietuvių mentalitetas. :D

 eik tu kepejau...

  • Biologija / VBE -
  • Geografija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:35:54 | Nuoroda
Rytovejas rašė:
void rašė:
Dainius rašė:
void rašė:
Dainius rašė:
void rašė:


 

 


 

 Kas čia dabar per "Kedžiai" ? Ant ko tu taip pyksti? Aš ne lietuvis, ne rusas ir ne lenkas. Dar vienas "mentalitet"šikas. 


 

 Tu gal Achmed - the Dead Terrorist ? Atleisk, nesusilaikiau :]

 Atleisk kas? Čia tauta? Pasaka :DDDD. Tu kiauras, kaip kibiras be dugno :DDDD Ameba :D

Tave 3,14sa mano tautybė? Eik paverk ir stok į profkę su tokiu išprusimu :DDD Cry me a river :DD

Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:38:34 | Nuoroda
7day rašė:

Pasakysiu rusiškai, tebūnie ir apšauksit, bet:

 

Rebiato, davaite zhit druzhno :) 

 Niekas neklausys, dabar reikia išlieti nuoskaudą ant kitų. :)

 

Dar vienas patarimas: neteikit apeliacijų, nes paskui dar labiau verksit. Dažniausiai jei pakelia, pakelia 5-6 balais, dažniausiai dar numažina. Praeitais metais mokytoja mum taip patarinėjo, tai patarsiu ir jum.

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:39:48 | Nuoroda
void rašė:
Rytovejas rašė:
void rašė:
Dainius rašė:
void rašė:
Dainius rašė:
void rašė:


 

 


 

 Kas čia dabar per "Kedžiai" ? Ant ko tu taip pyksti? Aš ne lietuvis, ne rusas ir ne lenkas. Dar vienas "mentalitet"šikas. 


 

 Tu gal Achmed - the Dead Terrorist ? Atleisk, nesusilaikiau :]

 Atleisk kas? Čia tauta? Pasaka :DDDD. Tu kiauras, kaip kibiras be dugno :DDDD Ameba :D

Tave 3,14sa mano tautybė? Eik paverk ir stok į profkę su tokiu išprusimu :DDD Cry me a river :DD

 Tu gal jauti dideli malonuma tokios bevertes savo mintis reiksdamas? Apsiramink geriau ir suprask, kad jos daugumai tik juoka sukelia.. :D

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 86
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:48:23 | Nuoroda
mygatukas rašė:
Erika rašė:

 O dėl tų žmonių, kurie turėjo vidurkį 4, o išlaikė egzaminą virš 90%... Skaudu, suprantu, bet jūs galvokit apie save, o kitus palikit ramybėj.

 Šiaip 4 nebūtinai reiškia, kad jis durnas, gali būt, kad jis tiesiog gabus tinginys. O Lietuvių egzaminui didelio mokslo nereikia.

 Aš ir neturėjau omeny, kad toks žmogus yra kvailas :) Bet čia galima daug dėl to ginčytis, o aš į ginčus veltis nenusiteikusi :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:49:40 | Nuoroda
void rašė:
Manys rašė:

Tie, kurie yra  išties gabūs, parodys visą savo išmintį ateityje. Tad nereikia čia nervintis  dėl tokių rezultatų.  O tiems tinginiams,kuriems pasisekė tai siūlyčiau patylėti,nes juokingai atrodote. Skaitau kai kurių pasisakymus, tai elementarios rašybos klaidos akivaizdžiai matosi. Susidaro įspūdis,kad buvot pervertinti. O keliatės kaip kokie didžiausi literatai? Dėkokit sėkmei,kad jūsų darbus prataisė kaimo mokytojėlės. Jums pasisekė tai ir gerai,bet kam reikia dabar prieš visus pūstis? Jūsų vietoj sėdėčiau ir tylėčiau...

  "O tiems tinginiams,kuriems pasisekė tai siūlyčiau patylėti,nes juokingai atrodote. Skaitau kai kurių pasisakymus, tai elementarios rašybos klaidos akivaizdžiai matosi"

Žmonės!!!! Vat apie tokius ar ir šneku, pažiūrėkit, gerus įvertinimus už pastangas nužemina, ir pats kelia save į aukštumas. Pacitavau kaip jis kaltina klaidingus pasisakymus gerai išlaikiusių. O pats ką rašai skaityk "prataisė" ir t.t. Tau per aną galą prataisė gerai už tavo tokias rašliavas, tiek ir tegavai. Hehe. No offence

 

 Pritariu. Retas kuris sutiko, kad turejo gauti maziau nei 50 ir tiek gavo.... :D

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:50:43 | Nuoroda
Erika rašė:
mygatukas rašė:
Erika rašė:

 O dėl tų žmonių, kurie turėjo vidurkį 4, o išlaikė egzaminą virš 90%... Skaudu, suprantu, bet jūs galvokit apie save, o kitus palikit ramybėj.

 Šiaip 4 nebūtinai reiškia, kad jis durnas, gali būt, kad jis tiesiog gabus tinginys. O Lietuvių egzaminui didelio mokslo nereikia.

 Aš ir neturėjau omeny, kad toks žmogus yra kvailas :) Bet čia galima daug dėl to ginčytis, o aš į ginčus veltis nenusiteikusi :)

 Tai aš tą supratau, bet galiu garantuot, kad buvo nesupratusių. :)

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 87
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:50:50 | Nuoroda
Novilė rašė:
Erika rašė:

Žmonės, nebūkit tokie pesimistai ir nepykit ant kitų dėl jų rezultatų, juk jie ne patys savo darbus taisė. Aš suprantu, kad yra tokių atvejų, kuomet žmogus tikrai pervertinamas arba gerokai nuvertinamas. Bet juk yra tokių atvejų, kai pats žmogus per gerai save vertino, pamąstykit, gal esat vieni iš tokių? Aš taip pat labai susinervinau sužinojusi savo rezultatą, bet dabar, kai atidžiau apie tai pagalvoju, na gal išties suklydau ten ir ten? Visko juk gali būti. O dėl tų žmonių, kurie turėjo vidurkį 4, o išlaikė egzaminą virš 90%... Skaudu, suprantu, bet jūs galvokit apie save, o kitus palikit ramybėj. Išgerkit arbatos, atsipalaiduokit :) Viskas bus gerai, sėkmės :)

 Bet tikrai yra nuvertintu zmoniu ir jiems nesiulyciau su tuo susitaikyti, o siekti irodyti, kad sugebejo daugiau. Pati jauciuosi pervertinta kazkiek ir sirdy nlb maloniai jauciuosi pries kitus...

 Suprantu, ką turi omeny. Žinoma, jeigu žmonės jaučiasi nuvertinti, tegul rašo apeliacijas. Tiesiog aš už tai, kad mes nesmerktume kitų žmonių, tebūnie tai jų reikalas, o mes galvokim kiekvienas apie save šiuo atveju :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:56:45 | Nuoroda

Man galvoj netelpa, kaip jus galit tokius dalykus rasyti...  Jokio solidarumo, jokio bendrumo jausmo tarp abiturientu, vietoj to, kad padrasintu ar paguostu vienas kita, isvadins idiotu ar lopu. As labai stengiuosi suprasti ir uzjausti tuos, kurie simet buvo neteisingai ivertinti - nei vienas nesame nuo to apsaugotas. Taciau labai skaudu is tu paciu zmoniu, kuriuos bandai palaikyti, sulaukti repliku, kad esi tik kvailas laimes kudikis, kurio darbas nuejo vertinti pas kaimo mokytojele ir todel sulaukei auksto balo. Man labai labai liudna, kad taip yra. Jeigu toks pats gerkliu pjovimas kits kitam yra ir universitetuose, tai man net studijuoti nebesinori.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 17:00:49 | Nuoroda
živilė rašė:

Jeigu toks pats gerkliu pjovimas kits kitam yra ir universitetuose, tai man net studijuoti nebesinori.

 Bus baisiau :D

Juokauju. Šiaip universitete susirenka daugmaž normalūs žmonės. Bet pjovimosi būna... Visur jų būna. Ir mokykloj, ir darželįje, ir universitete.

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2010-07-02 17:04:33 | Nuoroda

 Aš siūlau rišt su ta lietuvių. Išdiskutavom viską, kas galėjo būti konstruktyvu. Prasidėjo "flame war" ir lietuviško būdo demonstravimas. Džiaugiamės, kas gavo daug, liūdime, kas gavo mažai. The end :D be to, egzaminų rezultatai gali būti ženklas, kad gal pasirinkai ne sau skirtą kelią, kad apie specialybes dar reiktų viską apmąstyti :)

  • Fizika / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-02 17:05:17 | Nuoroda

gal jus geriau pasidziaukit ,kad egza islaiket,o ne stumkit viens ant kito.
Pvz man gyliai....kas gavo 100% , o kas 0%, savo siknas ziurekit, o ne kitus kritikuokit.
truputi zema, surinkus ale gerus balus draskyt akis tiem kurie gavo maziau, juoka sukelia tik tokios diskusijos...

Žinutė parašyta: 2010-07-02 17:05:20 | Nuoroda

Pasiskaičiau jūsų diskusijas. Tikrai apmaudu, kad visą gyvenimą gerai besimokęs gauni nelbai aukštą įvertinimą, bet nereikia burbėt ant visų tų,kurie gavo aukštesnius. Stresas labai daug kam, kas per daug galvoja, apie tai ką daro, ypač rašo,  gali pakišt koja, manau,kad per lietuvių egzaminą taip ir buvo.
Pati į egzaminą nuėjau besijaudindama, bet ne mirtinai bijodama, galvojau "kaip bus -tai, nieko nebepadarysi."  Savo reultatu nenusivyliau, nes tikėjaus mažiau, mat esu išsiblaškius ir maniau, kad skyryba ir rašyba pakiš koją kaip reikalas ir šiaip nesu linkus savęs išaaukštint. Mano manymu, visada reikia nusiteikt blogiausiam, tada bet koks kitas atvejis suteiks džiaugsmo :) 
O jei tikrai netenkina rezultatai - teikit apeliacijas, juk tikimybė, kad sumažins nėra didelė, tad pabandyt verta.

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-07-02 17:05:33 | Nuoroda

šeip, mano nuomone, tos kaimo mokyklų mokytojos dar griežčiau vertina nei miestų mokytojos. :) jos daug nuoširdžiau dirba, nei miestiestės :D taip pat, teko susipažinti ir su statistika, kad šeip tų "kaimo" mokyklų vaikai egzaminus išlaiko kur kas geriau nei "miestiečiai" :D taip, kad nepasisekė ir tiek su tais egzaminais :) liūdna, bet yra, kaip yra :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 17:25:51 | Nuoroda

Negalima sakyti kad gavau 20 proc nors turėjau ten tarkim 8 is lt A lygio. Zinios labai retai yra vertinamos pazymiu. Dažniau pažymiu vertinama socialine padetis, ar tevai itakingi, ar mokinys grazus, patinka ir svarbiausia, ar egzamino nelaiko:) galiu jums pateikti puiku pavizdy. Lankiau geografija B lygyje. nuo mazu dienu lb domejausi ir daug zinojau, vienu zodziu buvau geaorgrafijoj kietas. Kai pasakiau , kad laikysiu egamina pradejo kabinetis, ir vnz, isvede 8 ;] tuo tarpu visokie kaimieciai atsiprasant, kurie egzamino nelaike, turtėjo 10 metiniam. ir kdl taip? tdl kad nelaike egzamino. Mane biesas paeme paklausiau kur baltijos jura? tj mykciot pradejo ir pabego...;D Gerai, kad nusluosciau tai mokytojaj nosi ir gavau is ego 10, nors tie urodai atsiprasant 7 negautu net, nors turėjo 10, o tuo tarpu as tik 8... taigi isvada tokia, kad siandienineje mokykloje zinios vertinamos egzaminais o ne pazymiais.

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-02 18:01:49 | Nuoroda

Na, aš manau, kad nei pažymiai, nei egzaminai iki galo neatskleidžia žmogaus žinių, jo galimybių. Ir kol egzaminuose (ypač lietuvių kalbos egzamine) išliks toks ryškus žmogiškumo faktorius, tol bus gausu nusiskaundimų, daug nepatenkintų žmonių ir ne itin daug teisybės (bent jau ne tiek, kiek jos turėtų būti) :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą