FILOSOFIJA 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-09 19:25:53 | Nuoroda

Sveiki :) gal tokia tema ir yra,bet aš nepastebėjau. Taigi,kas planuoja čia stoti? 

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 56
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-10 20:31:16 | Nuoroda

as,bet irasiau ja gal9 numeryje,mokama: ]bandysiu :] nes i nemokama man nebus kaip :] 

Žinutė parašyta: 2010-07-10 20:48:24 | Nuoroda

Filosofija VU, filosofija VPU.. iš esmės - jokio skirtumo, jei ta esme laikysi savo iniciatyvą studijuoti. Aišku, (beveik) kiekvienas studentas universitetan eina manydamas, jog bus kažin ko išmokintas. VU išmokintų daugiau (vietinės reikšmės protautojų interpretacijų),  nei VPU (nes VPU net pastarųjų neturi), tačiau, vėlgi, grįžtant prie pasiprties, be kurios su tokio pobūdžio studijomis ateities geriau nesieti (savosios iniciatyvos), tai ne itin vertas dėmesio rodiklis. Nepažįstu nė vieno žmogaus, filosofijos padangėje pasiekusio kažko daugiau nei bakalauro mokslinį laipsnį patvirtinantis popierius, atėjusio studijuoti filosofijos nė kiek nenutuokiant, kas per velnias tai yra, neturint jokių išankstinių specializacijos vizijų. Bandantiems - sėkmės. Tik žiūrėkite, kad neužsiendup'intumėte antrame-trečiame kurse, taip ir nesupratę, ką veikėte.

Žinutė parašyta: 2010-07-12 01:02:53 | Nuoroda

O Tau čia ar patinka? Ar nesijauti papuolęs/papuolusi ne ten,kur norėtum būti? Esu girdėjusi,jog filosofija yra toks mokslas,kuris ir lieka filosofija,nesvarbu į kurį universitetą pateksi. Todėl nei kiek nesigailėsiu,jei įstosiu į VPU,nors ir vnf :)  

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 56
Žinutė parašyta: 2010-07-12 01:38:57 | Nuoroda

Girdėjai Tu gerai, o aš kažin kaip (dėl tos pačios priežasties) ir laikausi.  

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą