Studentu pazymejimas VIKO
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-10 20:29:58 | Nuoroda

kai atejau pasirasineti sutarti,man pasake eik lsp pasidaryk,atejau i kabineta,mane pasodino prie kompo ir pasake reginkis (sename lsp tinklalapy) o foto net neprase ,o dabar as matau,kad mano lsp pagamintas,jau reikia issirinkti banko skyriu,tai jie mano foto paeme is tu 3 kuriu reikejo kai dokumentus pasirasinejau ar kaip?  

Žinutė parašyta: 2010-08-10 23:38:30 | Nuoroda
Dat New rašė:

kai atejau pasirasineti sutarti,man pasake eik lsp pasidaryk,atejau i kabineta,mane pasodino prie kompo ir pasake reginkis (sename lsp tinklalapy) o foto net neprase ,o dabar as matau,kad mano lsp pagamintas,jau reikia issirinkti banko skyriu,tai jie mano foto paeme is tu 3 kuriu reikejo kai dokumentus pasirasinejau ar kaip?  

 visų pirma tau tikrai negalėjo paskyti rėgintis senajame, nes visur įjungtas naujas puslapis, t.y.

lsp.lsas.lt 

Antra, tai kad lsp taip lengvai nesigamina, reikia nunešti anketą su savo nuotrauką.

Trečia parašyk man į el.laišką adresu , nurodidamas vardą ir pavardę ir, kad tu tas iš studijos.lt :)

Žinutė parašyta: 2010-08-11 00:04:48 | Nuoroda

 Aš šiandien taip pat pildžiau dokumentus ir ėjau dėl lsp tai gavau į paštą ,kad per šitą  lsp.lsas.lt reikia prisijungti viską :) o kaip ten kas? :) papasakokit kas žinot kaip ten su tom nuotraukom kaip kas ? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-11 09:10:27 | Nuoroda
*Agne rašė:

 Aš šiandien taip pat pildžiau dokumentus ir ėjau dėl lsp tai gavau į paštą ,kad per šitą  lsp.lsas.lt reikia prisijungti viską :) o kaip ten kas? :) papasakokit kas žinot kaip ten su tom nuotraukom kaip kas ? :)

 Vilniaus kolegijos studentai LSP (studento pažymėjimą) gamina per lsp.lsas.lt/10/
Ten registruojasi ir laukia patvirtinimo, kai sulaukia patvirtinimo spausdinasi anketą, prisiklijuoja nuotrauką ir neša anketą į pasirenktą banko skyrių, užsimoka 14Lt + banko mokesčiai ir laukia el.laiško, kuriame bus parašyta, kad jūsų LSP pagamintas. Tada eina į tą patį banko skyrių atsiimti savo pažymėjimo. Pažymėjimas daromas ~2savaites.

Kaip užsisakyti LSP dar gali pasiskaityti čia:  vikosa.lt/lsp/kaip-uzsisakyti.html

Taip pat galite pasiskaityti ir čia:  www.lsas.lt/?id=24

Jeigu kyla problemų susijusiu su studento pažymėjimu rašykite el.laiškus, adresu

arba skambinkite tel.numeriu 867766930

 

Žinutė parašyta: 2010-08-11 13:18:48 | Nuoroda

O tai tarkim, kai yra tas gimtasis miestas. Ka ten rasyti? nes pvz as tai tik pora metu gyvenu joniskyje, gimus ir uzaugus siauliuose. ir kazkaip vedama iprocio parasiau siauliai. nezinau, ar gerai padariau. :)

Žinutė parašyta: 2010-08-11 20:41:38 | Nuoroda
Einnė rašė:

O tai tarkim, kai yra tas gimtasis miestas. Ka ten rasyti? nes pvz as tai tik pora metu gyvenu joniskyje, gimus ir uzaugus siauliuose. ir kazkaip vedama iprocio parasiau siauliai. nezinau, ar gerai padariau. :)

 Didelės reikšmės kokį miestą įrašei nėra. ;)

Žinutė parašyta: 2010-08-11 22:29:27 | Nuoroda

kada mum tikėtis, kad būsim patvirtinti..?

Žinutė parašyta: 2010-08-12 08:08:38 | Nuoroda
Gincė rašė:

kada mum tikėtis, kad būsim patvirtinti..?

 Patvirtinimas turėtų būti iki šios savaitės galo, t.y. sekmadienio.

Bet tik tų, kurie įstojo per pirmą ir antrą etapus. Tik jų duomenis turiu ir tvarkau.

Jeigu kyla problemų ar klausimų, rašykite adresu

Žinutė parašyta: 2010-08-12 08:55:06 | Nuoroda

o kada mazdaug patvirtins tu kurie per trecia istojo? 

  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-08-13 19:19:05 | Nuoroda
Rivera rašė:

o kada mazdaug patvirtins tu kurie per trecia istojo? 

 sunku pasakyti, priklausys kada gausiu duomenis. iki rugpjūčio 22 turėtų būti patvirtinta ;)

Žinutė parašyta: 2010-08-13 19:45:52 | Nuoroda

tai pirma savaite tada peskom pavaiksciot teks :D 

  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-08-14 10:31:21 | Nuoroda
Rivera rašė:

tai pirma savaite tada peskom pavaiksciot teks :D 

 Jei geras oras nieko baisaus pėškom pasivaikščioti ;)

Žinutė parašyta: 2010-08-17 22:05:58 | Nuoroda

ką daryti jei įvėliau klaidą vesdama pavardę?Neuždėjau gale "ė" raidės

Žinutė parašyta: 2010-08-19 10:33:38 | Nuoroda
opttimiste rašė:

ką daryti jei įvėliau klaidą vesdama pavardę?Neuždėjau gale "ė" raidės

 parašyk man email, adresu arba sistemoje parašyk man laišką ;)

Žinutė parašyta: 2010-08-19 13:27:21 | Nuoroda

gal jau gavot studento pazymejima kas?:)

Žinutė parašyta: 2010-08-19 13:35:40 | Nuoroda
lenkaite rašė:

gal jau gavot studento pazymejima kas?:)

 nelabai tikiu, kad tokių jau yra :D

Žinutė parašyta: 2010-08-19 14:15:37 | Nuoroda
Gincė rašė:
lenkaite rašė:

gal jau gavot studento pazymejima kas?:)

 nelabai tikiu, kad tokių jau yra :D

 Deja, dar tokių nėra. Visų pirmakursių duomenys jau patvirtinti, dabar jie gali atsispausdinti anketą ir eiti į banką. Per maždaug dvi savaites pagamina LSP :)

Žinutė parašyta: 2010-08-19 14:43:13 | Nuoroda

tai as jau viska susitvarkiusi dabar tereikia sulaukti studento pazymejimo:)ir galesiu namo vazineti pigiai:)

Žinutė parašyta: 2010-08-19 19:00:11 | Nuoroda

 O tai patvirtina net tų kurie trečiu etapu įstojo ar dar nėra jų? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-19 19:55:57 | Nuoroda

as vis dar negavau patvirinimo...;/

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą