Biologija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:39:59 | Nuoroda
Pride rašė:
kamara rašė:

Zmones, o jei as skaiciavime kazkur iveliau klaida ir paklaida 2 nuims taskus?

8KLAUSIMAS

1.1 gavosi 232 ir 123..

 Galbut nuims. pereinamasis balas praejusiais metais buvo 16.

 o nuo ko priklauso pereinamas balas?

Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:40:47 | Nuoroda
kamara rašė:

9 KLAUSIMAS

1. Svoguno sieneles, plazmolizes 0t

2. Nesugadinto svoguno, svaraus svoguno audinio gabalelis. 0t

3. Svoguno lasteles pasikeitimas po pamerkimo i koncentruota gliukozes sirupa 1t

4. Koncenruotas gliukozes tirpalas Hipertoninis. Salygoje nurodyta, kad tirpalas konc. 0t

5. Nuo temperaturos, oro salygu LOOOOOOL. 0t

7.Pasikeiete labai akivaizdziai, sieneles tapo balnkios, sumazejo svoguno lasteles 0t

7. Koncentruota avndeni cia kaip saldi degtine :) 0t

na skelkite, kiek man gali mazdaug + - duotii uz tokius 'saunius' atsakymus?'\\\

 

Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:42:45 | Nuoroda

Buvo bet ir as neberandu :D

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:43:34 | Nuoroda
NachNachas rašė:

Galit gal dar kas nors isreikst nuomone apie mano atsakymus? (angel)

 koki atsakyma?

Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:43:59 | Nuoroda
Ighnaz rašė:

Kamara, kaip cia buvo kad toks noras islaikyti, taip aktyviai visur rasineji, bet kazin ar nors ka islaikysi? Kas trukde kazkiek pasimokyt, noras islaikyt atrodo buvo?

 Man tai inai primena paną, kuri šiandien toj pačioj mokykloj su manim egzaminą laikė.  Sedėjau pačiame gale, o priešais mane JI - nenustatomos plaukų spalvos savininkė. Vos įsitaisiusios, žavioji konkurentė atsisuko ir išlemeno :

-Labas, MOKI BIOLOGIJĄ?

-Taip

-Tai gal padėsi?

-Ne.

 

 

Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:44:33 | Nuoroda
Pride rašė:
kamara rašė:

9 KLAUSIMAS

1. Svoguno sieneles, plazmolizes 0t

2. Nesugadinto svoguno, svaraus svoguno audinio gabalelis. 0t

3. Svoguno lasteles pasikeitimas po pamerkimo i koncentruota gliukozes sirupa 1t

4. Koncenruotas gliukozes tirpalas Hipertoninis. Salygoje nurodyta, kad tirpalas konc. 0t

5. Nuo temperaturos, oro salygu LOOOOOOL. 0t

7.Pasikeiete labai akivaizdziai, sieneles tapo balnkios, sumazejo svoguno lasteles 0t

7. Koncentruota avndeni cia kaip saldi degtine :) 0t

na skelkite, kiek man gali mazdaug + - duotii uz tokius 'saunius' atsakymus?'\\\

 

 Manyciau ir uz trecia klausima negaus tasko..

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:45:27 | Nuoroda
Katarsis rašė:
Ighnaz rašė:

Kamara, kaip cia buvo kad toks noras islaikyti, taip aktyviai visur rasineji, bet kazin ar nors ka islaikysi? Kas trukde kazkiek pasimokyt, noras islaikyt atrodo buvo?

 Man tai inai primena paną, kuri šiandien toj pačioj mokykloj su manim egzaminą laikė.  Sedėjau pačiame gale, o priešais mane JI - nenustatomos plaukų spalvos savininkė. Vos įsitaisiusios, žavioji konkurentė atsisuko ir išlemeno :

-Labas, MOKI BIOLOGIJĄ?

-Taip

-Tai gal padėsi?

-Ne.

 

 

 :DDDD kai geras :DD

as taip protingai nesugalvociau,o mano plauku spalva ruda(naturali) :D

Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:45:33 | Nuoroda
Pride rašė:
NachNachas rašė:

Galit gal dar kas nors isreikst nuomone apie mano atsakymus? (angel)

 koki atsakyma?

Tu jau padejai, as noriu daugiau nuomoniu isgirsti :D Patiko man taviskis manuju atsakymu komentavimas :D


  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:45:49 | Nuoroda
Pride rašė:
ievapieva1 rašė:
 

 nu. ir paskui skundziasi kad tiek apeliaciju duoda

 Velniop tas apeliacijas, tu paziurek kiek klaidu jie nepripazista! Kiekvienais metais, jeigu zmogus moka daugiau, negu praso programa, o taip buna su olimpiadininkais, jie failina ant tokiu klausimu, i kuriuos galima atsakyti kitaip zinant daugiau.

 ju nuomone reikia islikt mokyklos lygyj

Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:47:49 | Nuoroda
ievapieva1 rašė:
Pride rašė:
ievapieva1 rašė:
 

 nu. ir paskui skundziasi kad tiek apeliaciju duoda

 Velniop tas apeliacijas, tu paziurek kiek klaidu jie nepripazista! Kiekvienais metais, jeigu zmogus moka daugiau, negu praso programa, o taip buna su olimpiadininkais, jie failina ant tokiu klausimu, i kuriuos galima atsakyti kitaip zinant daugiau.

 ju nuomone reikia islikt mokyklos lygyj

 O kaip jus manot, kodel mazina programas? Nori, kad visi buki butu, juk tokius paprasciau valdyti

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:50:12 | Nuoroda
ievapieva1 rašė:
 

 ju nuomone reikia islikt mokyklos lygyj

 Kaip turi jaUSTIS respublikines olimpiados dalyvis, kai jis NUpiese rodiklyte ir parase "ponai is NEC'o cia suklydo, tas ir tas cia turejo buti" arba "sita teorija paneige pries 10metu", o tam nece kisa 20 metu senumo maderi ir sako "paziurek cia taip parasyta!" Viskas keiciasi, musu maderiai yra atgyvenos, galetu isversti kokia naujo leidimo knyga, jeigu gerai atsimenu ta pati maderi leido n kartu kas pora metu vis atnaujina info. tad kodel negali issiversti nauju knygu?

Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:51:14 | Nuoroda
Pride rašė:
ievapieva1 rašė:
 

 ju nuomone reikia islikt mokyklos lygyj

 Kaip turi jaUSTIS respublikines olimpiados dalyvis, kai jis NUpiese rodiklyte ir parase "ponai is NEC'o cia suklydo, tas ir tas cia turejo buti" arba "sita teorija paneige pries 10metu", o tam nece kisa 20 metu senumo maderi ir sako "paziurek cia taip parasyta!" Viskas keiciasi, musu maderiai yra atgyvenos, galetu isversti kokia naujo leidimo knyga, jeigu gerai atsimenu ta pati maderi leido n kartu kas pora metu vis atnaujina info. tad kodel negali issiversti nauju knygu?

 Nes brongu.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:52:51 | Nuoroda
Pride rašė:
ievapieva1 rašė:
 

 ju nuomone reikia islikt mokyklos lygyj

 Kaip turi jaUSTIS respublikines olimpiados dalyvis, kai jis NUpiese rodiklyte ir parase "ponai is NEC'o cia suklydo, tas ir tas cia turejo buti" arba "sita teorija paneige pries 10metu", o tam nece kisa 20 metu senumo maderi ir sako "paziurek cia taip parasyta!" Viskas keiciasi, musu maderiai yra atgyvenos, galetu isversti kokia naujo leidimo knyga, jeigu gerai atsimenu ta pati maderi leido n kartu kas pora metu vis atnaujina info. tad kodel negali issiversti nauju knygu?

 Tai davai Campbello Biologija visi draugiškai išsiverčiam ir platinam pogrindyje :D

  • Biologija / VBE 84
  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:58:25 | Nuoroda
Sparnai rašė:
 

 Tai davai Campbello Biologija visi draugiškai išsiverčiam ir platinam pogrindyje :D

 neturiu nieko pries :d Neturejau garbes pavartyti naujo leidimo, reiktu paieskoti jo nete :) Manau, kad Biosiniai bus laimingi :D

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:00:17 | Nuoroda
Pride rašė:
Sparnai rašė:
 

 Tai davai Campbello Biologija visi draugiškai išsiverčiam ir platinam pogrindyje :D

 neturiu nieko pries :d Neturejau garbes pavartyti naujo leidimo, reiktu paieskoti jo nete :) Manau, kad Biosiniai bus laimingi :D

turiu popierini varianta, tai ka as galiu pasakyti, grazu vien ziuret i ji  :)

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:02:42 | Nuoroda

diskutuotinas atsakymas testo 7. B

Mano mokytoja taip sake, kuri taiso egzaminus jau daugeli metu ir pati sudarineja uzduotis. Nors net as pati norejau gincytis, bet argumentas atseit tas kad didziausiu greiciu didejo populiacija. As kaip ir daugelis logisko mastymo zmoniu  parasiau A , visgi dar tikiuos instrukcijoj bus A

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:02:50 | Nuoroda

 

turiu popierini varianta, tai ka as galiu pasakyti, grazu vien ziuret i ji  :)

 O man buvo grazu klausytis brolio komentaru apie popierini varianta :) Sake daugiau man niekada nevezios knygu is anglijos :D

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:03:41 | Nuoroda

o gamtines atrankos rusis visgi turbut ir bus isskiriancioji

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:04:04 | Nuoroda
Grace rašė:

diskutuotinas atsakymas testo 7. B

Mano mokytoja taip sake, kuri taiso egzaminus jau daugeli metu ir pati sudarineja uzduotis. Nors net as pati norejau gincytis, bet argumentas atseit tas kad didziausiu greiciu didejo populiacija. As kaip ir daugelis logisko mastymo zmoniu  parasiau A , visgi dar tikiuos instrukcijoj bus A

 Man irgi sitas uzkliuvo, parasiau A, bet kaip bus tai neaisku...

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:04:53 | Nuoroda
Pride rašė:

 

turiu popierini varianta, tai ka as galiu pasakyti, grazu vien ziuret i ji  :)

 O man buvo grazu klausytis brolio komentaru apie popierini varianta :) Sake daugiau man niekada nevezios knygu is anglijos :D

 tikras sportas, sveria kokius pora kg manau tikrai, kaip 3 maderiai(t.y. pirma ir antra dali jau sudejus) :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą