Biologija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-20 20:14:10 | Nuoroda

 Sveiki, gal galėtumėt man atsakyt ar užskaitys atsakymus: 1kl 1..Aprūpina organizmą energija.

7kl.1 gamintojas-pirminis vart-antrinis vart-tretinis vart. 5.Daugėjant šimtakojų padaugėtų žvirblių jeis mistų pelėdos ir jų populiacija padidėtų (ar būtų 2taškai?)

8kl 3.2 Veg. dauginimosi metu nepasireiškia kombinacinis kintamumas, nevyksta mejozė, krosingoveris, todėl nepakintya genetinė informacija.

9kl.1Vakuolė, sienelė.2. Ląstelėse turi būti vienodas kiekis vandens, audinys turi būti kuo plonesnis.

 

Žinutė parašyta: 2011-06-20 20:14:36 | Nuoroda
NachNachas rašė:
Pride rašė:
NachNachas rašė:
Ighnaz rašė:

ale daznai taip, kol rasai gudru atrodo, kai iseini uz galvos susiemi :D

kaip as kad normaliai parases apie tai kodel igavo atsparuma pesticidams, dadejau sakini "beto, pesticidai skirti vabzdiams naikinti, o piktzoles reiktu naikinti herbicidais" .....

 Oooo, kritikuoji Nec'a... Sėkmės kolegijoj :DDD

 Jeigu NEC'as pasiskaitytu sita foruma ir gautu musu IP adresus ir mes kolegijoje atsidurtumem :D

 Dėl šios priežasties ir sukurti dinaminiai IP :D

 Del sios priezasties sukurti Proxy serveriai :) Dinaminiais IP nepasitikiu :D Paklausk betkokio hakerio, visi pasakyks, kad gera IP grandine apsaugos tave :) Na, bent duos pakankamai laiko i kojas det :d

Žinutė parašyta: 2011-06-20 20:34:39 | Nuoroda
x-az2010 rašė:
Pride rašė:
NachNachas rašė:
Ighnaz rašė:

ale daznai taip, kol rasai gudru atrodo, kai iseini uz galvos susiemi :D

kaip as kad normaliai parases apie tai kodel igavo atsparuma pesticidams, dadejau sakini "beto, pesticidai skirti vabzdiams naikinti, o piktzoles reiktu naikinti herbicidais" .....

 Oooo, kritikuoji Nec'a... Sėkmės kolegijoj :DDD

 Jeigu NEC'as pasiskaitytu sita foruma ir gautu musu IP adresus ir mes kolegijoje atsidurtumem :D

 Oi! O as vakar pasakiau apie tai savo seneliui, kuris NEC vadovauja. . . ;DDD

 ne per jaunas tavo senelis?

Žinutė parašyta: 2011-06-20 22:55:17 | Nuoroda
kada gi rezultatai rašė:

 Sveiki, gal galėtumėt man atsakyt ar užskaitys atsakymus: 1kl 1..Aprūpina organizmą energija.

7kl.1 gamintojas-pirminis vart-antrinis vart-tretinis vart. 5.Daugėjant šimtakojų padaugėtų žvirblių jeis mistų pelėdos ir jų populiacija padidėtų (ar būtų 2taškai?)

8kl 3.2 Veg. dauginimosi metu nepasireiškia kombinacinis kintamumas, nevyksta mejozė, krosingoveris, todėl nepakintya genetinė informacija.

9kl.1Vakuolė, sienelė.2. Ląstelėse turi būti vienodas kiekis vandens, audinys turi būti kuo plonesnis.

 

 Iš esmės gerai. Priklauso nuo vertintojų, gal ir prisikabintų prie to, kad nėra konkrečiau paaiškintas 1 ir 8 kl. ;)

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-21 10:20:49 | Nuoroda

kai psakot, ar gauciau 1 is 2 tasku ,jei parsiau 6.3 pavaldimas kintamumas, kova uz buvi :D

  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-21 10:57:11 | Nuoroda
ZYWIEC rašė:

kai psakot, ar gauciau 1 is 2 tasku ,jei parsiau 6.3 pavaldimas kintamumas, kova uz buvi :D

 Gausi.

Žinutė parašyta: 2011-06-21 11:00:47 | Nuoroda

Pasakyk dar ar reikejo butinai minet 4.3.2 cukrini diabeta?

  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-21 11:21:19 | Nuoroda

kalbėjausi su mokytoja,tai ji sakė,kad šiemet darbai prastoki,taip pat sakė, kad buvo vienas jų grupėj idealiai atliktas darbas - vadinasi 100taškų.
dėl kepenų ir kasos tų funkcijų,tai buvo duodami taškai 2už kasos funkcijas 2už kepenų funkcijas - ir taip aš vieną tašką praradau, parašiusi vieną kasos funkciją ir 3kepenų funkcijas - nesąmonė.....
taip pat padarytų klaidų skaičius,mano manymu,priklauso dar ir koks vertintojas vertins,pavyzdžiui frazę naudingi požymiai perduodami kitoms kartoms(čia su kikiliais kur užduotis buvo)supras arba nesupras kaip paveldimumą,tai vat,tikiuosi viskas bus gerai,linkiu jums visiems gerų rezultatų:)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 11:30:08 | Nuoroda
koshkin rašė:

kalbėjausi su mokytoja,tai ji sakė,kad šiemet darbai prastoki,taip pat sakė, kad buvo vienas jų grupėj idealiai atliktas darbas - vadinasi 100taškų.
dėl kepenų ir kasos tų funkcijų,tai buvo duodami taškai 2už kasos funkcijas 2už kepenų funkcijas - ir taip aš vieną tašką praradau, parašiusi vieną kasos funkciją ir 3kepenų funkcijas - nesąmonė.....
taip pat padarytų klaidų skaičius,mano manymu,priklauso dar ir koks vertintojas vertins,pavyzdžiui frazę naudingi požymiai perduodami kitoms kartoms(čia su kikiliais kur užduotis buvo)supras arba nesupras kaip paveldimumą,tai vat,tikiuosi viskas bus gerai,linkiu jums visiems gerų rezultatų:)

 O kiap ivardint 2 kasos funkcijas?

  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-21 15:57:01 | Nuoroda

Sveiki,

Tai kaip tiksliai reikėjo atsakyti 6 klausimo 1 punktą?

Taip pat domina 7 klausimo 1 punktas, su keletu žmonių diskutavom, kokius/ar priims atsakymus be "gamintojai, pirminis vartotojas etc", buvo ir tokių atsakymų kaip "Pirmas lygmuo, antras lygmuo etc" - na lyg logiška, bet..

 

  • Biologija / VBE 84
  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-21 16:01:46 | Nuoroda

As surasiau romeniskai skaitmnimis lygmenis, o poto kur klausimas buvo atsakiau "pirmame" ir uzskaite viska...

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-06-21 17:52:08 | Nuoroda
Ighnaz rašė:

As surasiau romeniskai skaitmnimis lygmenis, o poto kur klausimas buvo atsakiau "pirmame" ir uzskaite viska...

 o, jeigu parasiau , kad gamintoju lygmenyje daugiausia?

  • Biologija / VBE 79
  • Chemija / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 52
Žinutė parašyta: 2011-06-21 17:53:03 | Nuoroda

kada bus biologijos rezultatai ? 

Žinutė parašyta: 2011-06-21 18:41:50 | Nuoroda
Sparnai rašė:

Sveiki,

Tai kaip tiksliai reikėjo atsakyti 6 klausimo 1 punktą?

Taip pat domina 7 klausimo 1 punktas, su keletu žmonių diskutavom, kokius/ar priims atsakymus be "gamintojai, pirminis vartotojas etc", buvo ir tokių atsakymų kaip "Pirmas lygmuo, antras lygmuo etc" - na lyg logiška, bet..

 

 Aš žinau du tinkamus variantus:
1. gamintojai, pirminis, antrinis, tretinis.
2. Gamintojai, skaidytojai, plesrunai, presrunu plesrunai.
Pastaraji ir pats parasiau :)

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2011-06-21 18:44:41 | Nuoroda
ZYWIEC rašė:
koshkin rašė:

kalbėjausi su mokytoja,tai ji sakė,kad šiemet darbai prastoki,taip pat sakė, kad buvo vienas jų grupėj idealiai atliktas darbas - vadinasi 100taškų.
dėl kepenų ir kasos tų funkcijų,tai buvo duodami taškai 2už kasos funkcijas 2už kepenų funkcijas - ir taip aš vieną tašką praradau, parašiusi vieną kasos funkciją ir 3kepenų funkcijas - nesąmonė.....
taip pat padarytų klaidų skaičius,mano manymu,priklauso dar ir koks vertintojas vertins,pavyzdžiui frazę naudingi požymiai perduodami kitoms kartoms(čia su kikiliais kur užduotis buvo)supras arba nesupras kaip paveldimumą,tai vat,tikiuosi viskas bus gerai,linkiu jums visiems gerų rezultatų:)

 O kiap ivardint 2 kasos funkcijas?

 Aš manyčiau, kad reikejo ihomeostazę ir virškinimą minėti. Kasa - kasos fermentai ir insulinas, bei gliukagonas. O dviejų kepenų funkcijų dar ir dabar neįvardinčiau. Viena funkcija, kad išskiria tulžį, kuri emulguoja riebalus... O kita gal, kad kepenyse skaidomas alkoholis....? :? ta pasme, jei į gaurelį įsiurbiamas alkoholis, jis kraujotakos sistema nukeliauja į kepenis ir ten suskaidomas...

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2011-06-21 19:00:16 | Nuoroda

Nu nesusilaikiau apie kepenu funkcijas, reikia pasakyti. Dalyvauja riebalu, angliavandeniu ir baltymu apykaitoje (skaido apykaitos produktus), gamina beveik visus krešumo faktorius išskyrus XIII, bilirubino apykaitoje, taip pat kaupia gliukozės atsargas glikogeno pavidale. Alkoholio ir kitu medžiagu detoksikacijoje irgi dalyvauja. Na dar jau minėta tulžies išskyrimo funkcija. Ir t.t. ir pns :D

Žinutė parašyta: 2011-06-21 19:27:04 | Nuoroda
NachNachas rašė:
ZYWIEC rašė:
koshkin rašė:

kalbėjausi su mokytoja,tai ji sakė,kad šiemet darbai prastoki,taip pat sakė, kad buvo vienas jų grupėj idealiai atliktas darbas - vadinasi 100taškų.
dėl kepenų ir kasos tų funkcijų,tai buvo duodami taškai 2už kasos funkcijas 2už kepenų funkcijas - ir taip aš vieną tašką praradau, parašiusi vieną kasos funkciją ir 3kepenų funkcijas - nesąmonė.....
taip pat padarytų klaidų skaičius,mano manymu,priklauso dar ir koks vertintojas vertins,pavyzdžiui frazę naudingi požymiai perduodami kitoms kartoms(čia su kikiliais kur užduotis buvo)supras arba nesupras kaip paveldimumą,tai vat,tikiuosi viskas bus gerai,linkiu jums visiems gerų rezultatų:)

 O kiap ivardint 2 kasos funkcijas?

 Aš manyčiau, kad reikejo ihomeostazę ir virškinimą minėti. Kasa - kasos fermentai ir insulinas, bei gliukagonas. O dviejų kepenų funkcijų dar ir dabar neįvardinčiau. Viena funkcija, kad išskiria tulžį, kuri emulguoja riebalus... O kita gal, kad kepenyse skaidomas alkoholis....? :? ta pasme, jei į gaurelį įsiurbiamas alkoholis, jis kraujotakos sistema nukeliauja į kepenis ir ten suskaidomas...

 Kepenys irgi dalyvauja homeostazeje :) Taip pat kepenys vygdo lipogeneze, kaupia gelezi, kaikuriuos vitaminus, dar berods riebalus :)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 19:34:29 | Nuoroda

Nebesvaikit mažieji einšteinai. Matosi, kad nemokat skaityti sąlygos. Kuo virškinimas susijęs su kepenų gaminamu bilirubinu???glikogenu??? Iškalat ir nemokat pritaikyti žinių... Štai kur bėda.

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-06-21 19:41:49 | Nuoroda

Light Arus nesinervuok tu šitaip. Aš to egzo nelaikiau ir sąlygos nežinau, tik žmogus pamaste apie kepenu funkcijas tai ir parašiau. O šiaip iš dalies tai virškinimas susijęs su bilirubinu, nes jis yra tulžies sudėtyje. ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 19:47:47 | Nuoroda

jis kaip šalutinis produktas. Nei jis skaido, nei ką...

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą