Biologija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-28 16:27:05 | Nuoroda

 taip tiko, nes vertinimo instrukcijoje buvo papildymu, netiko 'isisavinimas' o isiurbimas tiko

Žinutė parašyta: 2011-06-28 19:02:55 | Nuoroda

Pride- ne tu viena/-as rašysi nec'ui :) Rašiau jau Gitanai Notrimaitei, nukreipė mane į patį gerbiamą direktorių. Siunčiu pagrįstą kritiką dėl homeostazės neužskaitymo. Bais naivu būtų tikėtis, kad tai ką nors pakeis, tačiau maniškis rezultatas kabos ant plauko nuo triženklio skaičiaus, o tai man reiškia piniginių pajamų praradimą :)

Kada rašysi? 

Žinutė parašyta: 2011-06-28 19:16:56 | Nuoroda
deive10 rašė:

 taip tiko, nes vertinimo instrukcijoje buvo papildymu, netiko 'isisavinimas' o isiurbimas tiko

 osam

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2011-06-28 19:17:18 | Nuoroda
****** rašė:

Pride- ne tu viena/-as rašysi nec'ui :) Rašiau jau Gitanai Notrimaitei, nukreipė mane į patį gerbiamą direktorių. Siunčiu pagrįstą kritiką dėl homeostazės neužskaitymo. Bais naivu būtų tikėtis, kad tai ką nors pakeis, tačiau maniškis rezultatas kabos ant plauko nuo triženklio skaičiaus, o tai man reiškia piniginių pajamų praradimą :)

Kada rašysi? 

 Gal ir mane išgelbės tavo laiškelis... :?

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2011-06-28 19:24:23 | Nuoroda

kažkodėl labai abejoju, kad jie ims ir pridės tuos taškelius mums už homeostazę. Bet jei taip, tai galėtų atnešti triženklį balą ir man :)

O negali būt taip, kad jie pakels balą tik tau ?

  • Biologija / VBE 1
  • Chemija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-28 19:49:42 | Nuoroda
****** rašė:

Pride- ne tu viena/-as rašysi nec'ui :) Rašiau jau Gitanai Notrimaitei, nukreipė mane į patį gerbiamą direktorių. Siunčiu pagrįstą kritiką dėl homeostazės neužskaitymo. Bais naivu būtų tikėtis, kad tai ką nors pakeis, tačiau maniškis rezultatas kabos ant plauko nuo triženklio skaičiaus, o tai man reiškia piniginių pajamų praradimą :)

Kada rašysi? 

 Kai netingesiu :D Ir as netik apie homeostaze rasysiu, bet ir su kikiliais, nes radau pakankamai svariu irodymu ,kad galejo tikti ir isskiriancioji atranka( nors pats rasiau kriptinga), beto, kikiliai daugelyje knygu aptariami ne kaip kazkuri atranka, o kaip adaptyvios radiacijos pavizdys :) Man irgi kabo ant plauko tas trizenklis ivertinimas :D Teoriskai, ir be homeostazes GALBUT gauciau ta trizenkli ivertinima, bet jeigu uzskaitytu tai butu labai saunu :)

Žinutė parašyta: 2011-06-28 19:52:31 | Nuoroda
Salvis rašė:
Būtent :] susintetinti trigliceridai nelieka kepenyse, o keliauja tame tarpe ir į riebalinį audinį, kur jau yra kaupiami. Hepatocituose esanti kiek didesnė TG frakcija nėra jų kaupimo, bet metabolizmo pasekmė. Šiaip šaunuolis, kad tiek daug domiesi, geras mokslininkas būsi ;]

 Reiks pasidometi kieno pasekme tie riebalai :D Siaip be riebalu kepenys dar dalyvauja ir aminorugsciu sintezeje :) Pats medicina studijuoji, ar ne? Ar rosiesi? :) Ir is kur zinai, kad busiu mokslininkas? Gal busiu medikas, nors neisivaizduoju saves sedincio su mazais, apsiseilejusiais vaikais, prisislapinusiais alkoholikais ar seneliais, kurie mano, kad serga n ligu :)

Žinutė parašyta: 2011-06-28 20:44:22 | Nuoroda

Pride, girdėjau, kad galiausiai abi atrankas užskaitė.

  • Biologija / VBE 1
  • Chemija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-28 20:44:41 | Nuoroda

Rasykit keik norit, bet as manau 99 prc kad nieks tikrai nepertaisys darbu:D

  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-28 20:50:16 | Nuoroda
yellow rašė:

Pride, girdėjau, kad galiausiai abi atrankas užskaitė.

 Cia is neco isgirdai?

  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-28 20:54:29 | Nuoroda
ZYWIEC rašė:

Rasykit keik norit, bet as manau 99 prc kad nieks tikrai nepertaisys darbu:D

 As irgi taip manau :D Man tiesiog idomu, koks ju pasiaiskinimas. Man as pazistamu klausiu, visi man cituoja kazkokia NEC'o darbuotoja "Mes neleisime gabiems abituriantams isvaziuoti is lietuvos" :D Idomu, ar jie ta apti parasis xD

Žinutė parašyta: 2011-06-28 21:08:26 | Nuoroda

Pride suprask tuos zmones, tu dabar netingetai persvarstuma daryt ir perziuret visus darbsu:D

  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-28 21:27:28 | Nuoroda
ZYWIEC rašė:

Pride suprask tuos zmones, tu dabar netingetai persvarstuma daryt ir perziuret visus darbsu:D

 O ZYWIEC tingėtai žiūrėtai ką rašytai ;D Nieko gero nebus su tais rašymais, bet kodėl gi nepagrojus jų nervais? :)

  • Biologija / VBE 84
  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-28 21:30:30 | Nuoroda
ZYWIEC rašė:

Pride suprask tuos zmones, tu dabar netingetai persvarstuma daryt ir perziuret visus darbsu:D

 Del durnos galvos kencia kojos. na, siuo atveju rankos :D beto, visada maloniau, kai kitam blogiau, ar ne? :D

Žinutė parašyta: 2011-06-28 21:32:18 | Nuoroda

Jiem mazai rupi ar tau blogai ar gerai, bet jp paerzint reikia:D

  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-29 04:36:32 | Nuoroda
ZYWIEC rašė:

Jiem mazai rupi ar tau blogai ar gerai, bet jp paerzint reikia:D

 Erzinimas mano specialybe ir pasaukimas :D

Žinutė parašyta: 2011-06-29 12:09:18 | Nuoroda

tai pride, apie kokia specialybe galvoji, jei kazkur rasei nemaciau:D

  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-29 12:39:37 | Nuoroda

Labaratorijoje kursiu zmogeedziu pomidorus, trigalvius ciuciukus ir siek tiek patoblinsiu ebola. Kad galetu oru plisti :)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 12:57:27 | Nuoroda

Nu pride, kam tokia tradicine specialybe pasirinkai/
:DD

  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-29 13:59:22 | Nuoroda
ZYWIEC rašė:

Nu pride, kam tokia tradicine specialybe pasirinkai/
:DD

 nes noriu pazaisti su genomais :D Beto, nebusiu tradiciniu genetiku :D Nespejau susukti laisko NEC'ui, o jie jau nusprende, kad penktadieni rezus skelbs ;/

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą