VU teisė'11
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-14 20:11:02 | Nuoroda

Tarkim, šiemet daug stoja žmonių į teisę su aukštu balu ir visi turi galimybę patekti į vf, tačiau unikas priima tik 150, tai pagal kokią eilę atrenka tuos, kurie turi vienodą balą ir turi galimybę į vf? ta prasme, aš turiu 19,40 ir kitas turi tiek pat, tačiau lieka tik viena laisva vieta į vf, kaip tada, kuris iš mūsų patenka? T.y - į ką tada atsižvelgiama?   

 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-14 21:36:29 | Nuoroda
ak.fak rašė:

Tarkim, šiemet daug stoja žmonių į teisę su aukštu balu ir visi turi galimybę patekti į vf, tačiau unikas priima tik 150, tai pagal kokią eilę atrenka tuos, kurie turi vienodą balą ir turi galimybę į vf? ta prasme, aš turiu 19,40 ir kitas turi tiek pat, tačiau lieka tik viena laisva vieta į vf, kaip tada, kuris iš mūsų patenka? T.y - į ką tada atsižvelgiama?   

Kurio svarbiausio egzamino balas aukštesnis tas ir pakliūna. Tavo atveju istorijos.

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 62
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 27
Žinutė parašyta: 2011-07-15 13:51:13 | Nuoroda
aviatorr rašė:

 Jei reikės kokios informacijos, galit kreiptis, stengsiuos padėt.

Įdomumo dėlei dar norėčiau paklausti apie literatūrą. Kaip su ja? Trūksta, ne? Ar tenka skaityti daug angliškai/ rusiškai?

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-17 11:52:40 | Nuoroda

 Sveiki, studijuoju VU TF, taip kad drąsiai klauskit, jei kas domina. Patariu mažiau klausyt kitų kalbų, kad teisininkų per daug, kaip čia sunku, kaip čia gyvenimo nėra, nes jis tikrai yra. Turint didelį norą, viską galima suderinti, o gerų teisininkų niekada nebus per daug. VU TF - puiki teisininkų kalvė. :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-17 13:36:11 | Nuoroda
MIL rašė:

 Sveiki, studijuoju VU TF, taip kad drąsiai klauskit, jei kas domina. Patariu mažiau klausyt kitų kalbų, kad teisininkų per daug, kaip čia sunku, kaip čia gyvenimo nėra, nes jis tikrai yra. Turint didelį norą, viską galima suderinti, o gerų teisininkų niekada nebus per daug. VU TF - puiki teisininkų kalvė. :)

Jetus kaip gerai, kad atsiranda žmonių, kalbančių apie VU TF  ne vien iš blogosios pusės, nes jau buvau išsigandus dėl to aprašyto neįveikiamo krūvio.. :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-17 13:38:53 | Nuoroda

Romeris, nuolatinės studijos:

VF 22.54 (pirmo) - 19.06 (paskutinio);

VNF 21.24 (pirmo) - 14.68 (paskutinio);

Vilniaus Universitetas:

VF24,42 (pirmo) - 19,26 (paskutinio) ;

VNF 24,4 2 (pirmo) - 10,64 (paskutinio); ------> dėl šito turiu klausimą. Wtf, kodėl pirmas balas toks aukštas, o paskutinis toks žemas? Net Romery į VNF yra žymiai aukštesnis balas. Kaip tatai supras?  

Žinutė parašyta: 2011-07-17 14:46:55 | Nuoroda
Goda Sukackaitė rašė:

Romeris, nuolatinės studijos:

VF 22.54 (pirmo) - 19.06 (paskutinio);

VNF 21.24 (pirmo) - 14.68 (paskutinio);

Vilniaus Universitetas:

VF24,42 (pirmo) - 19,26 (paskutinio) ;

VNF 24,4 2 (pirmo) - 10,64 (paskutinio); ------> dėl šito turiu klausimą. Wtf, kodėl pirmas balas toks aukštas, o paskutinis toks žemas? Net Romery į VNF yra žymiai aukštesnis balas. Kaip tatai supras?  

 Kai buvau litexpo studijų parodoj, tai man paaiškino, kad tas žmogus labai rimtas olimpiadininkas buvo, bet jeigu jau toks rimtas, tai įdomu, kodėl toks mažas KB 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-17 15:02:27 | Nuoroda
invol2ver rašė:
Goda Sukackaitė rašė:

Romeris, nuolatinės studijos:

VF 22.54 (pirmo) - 19.06 (paskutinio);

VNF 21.24 (pirmo) - 14.68 (paskutinio);

Vilniaus Universitetas:

VF24,42 (pirmo) - 19,26 (paskutinio) ;

VNF 24,4 2 (pirmo) - 10,64 (paskutinio); ------> dėl šito turiu klausimą. Wtf, kodėl pirmas balas toks aukštas, o paskutinis toks žemas? Net Romery į VNF yra žymiai aukštesnis balas. Kaip tatai supras?  

 Kai buvau litexpo studijų parodoj, tai man paaiškino, kad tas žmogus labai rimtas olimpiadininkas buvo, bet jeigu jau toks rimtas, tai įdomu, kodėl toks mažas KB 

 Na, KB nėra mažas, bet, aišku, nepalyginsi su, tarkim, VU filosofijos KB.  Aš norėjau paklaust, kodėl toks aukštas KB pirmos vietos valstybės nefinansuojamoje dalyje? 

Žinutė parašyta: 2011-07-17 19:06:25 | Nuoroda
Amaya rašė:
MIL rašė:

 Sveiki, studijuoju VU TF, taip kad drąsiai klauskit, jei kas domina. Patariu mažiau klausyt kitų kalbų, kad teisininkų per daug, kaip čia sunku, kaip čia gyvenimo nėra, nes jis tikrai yra. Turint didelį norą, viską galima suderinti, o gerų teisininkų niekada nebus per daug. VU TF - puiki teisininkų kalvė. :)

Jetus kaip gerai, kad atsiranda žmonių, kalbančių apie VU TF  ne vien iš blogosios pusės, nes jau buvau išsigandus dėl to aprašyto neįveikiamo krūvio.. :)

 Krūvis tikrai įveikiamas, jeigu tik noro yra :) Aišku sunku, dažnai būna juodų dienų, bet nieko nėra neimanomo  :)

Žinutė parašyta: 2011-07-17 20:57:22 | Nuoroda
Goda Sukackaitė rašė:
invol2ver rašė:
Goda Sukackaitė rašė:

Romeris, nuolatinės studijos:

VF 22.54 (pirmo) - 19.06 (paskutinio);

VNF 21.24 (pirmo) - 14.68 (paskutinio);

Vilniaus Universitetas:

VF24,42 (pirmo) - 19,26 (paskutinio) ;

VNF 24,4 2 (pirmo) - 10,64 (paskutinio); ------> dėl šito turiu klausimą. Wtf, kodėl pirmas balas toks aukštas, o paskutinis toks žemas? Net Romery į VNF yra žymiai aukštesnis balas. Kaip tatai supras?  

 Kai buvau litexpo studijų parodoj, tai man paaiškino, kad tas žmogus labai rimtas olimpiadininkas buvo, bet jeigu jau toks rimtas, tai įdomu, kodėl toks mažas KB 

 Na, KB nėra mažas, bet, aišku, nepalyginsi su, tarkim, VU filosofijos KB.  Aš norėjau paklaust, kodėl toks aukštas KB pirmos vietos valstybės nefinansuojamoje dalyje? 

 Man atrodo, kad ten klaida įsivėlus :)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 21:49:00 | Nuoroda

Čia gal ne į temą, bet jei kas žinosit, gal galit padėti, būčiau labai dėkinga :) 

Ar nuvykus pasirašyti sutartį į VU galima iš anksto pasidaryt nuorašą pas notarą ir sumokėt registracijos mokestį, čia kad greičiau būtų? Nes kažkur galbūt nesąmoningai skaičiau, kad tik VU yra notaras, kuris tvirtina...

Ar dėl bendrabučių bus galima susitarti tą pačią dieną ar ne? :) 

Esu ne iš Vln, tai jei kas galit padėkit.. .

Žinutė parašyta: 2011-07-21 22:48:02 | Nuoroda
Mindauge rašė:

Čia gal ne į temą, bet jei kas žinosit, gal galit padėti, būčiau labai dėkinga :) 

Ar nuvykus pasirašyti sutartį į VU galima iš anksto pasidaryt nuorašą pas notarą ir sumokėt registracijos mokestį, čia kad greičiau būtų? Nes kažkur galbūt nesąmoningai skaičiau, kad tik VU yra notaras, kuris tvirtina...

Ar dėl bendrabučių bus galima susitarti tą pačią dieną ar ne? :) 

Esu ne iš Vln, tai jei kas galit padėkit.. .

 susimoket butina, atnesi tik kvita is banko. Pasidaryt nuorasa pas notara ne tik kad galima, bet ir labai rekomenduotina (sutaupysi kokia valanda laiko eileje prie notaro VU)
Taip del bendrabucio parasysi prasyma, bet tik veliau paaiskes ar gausi ji (praeitais metais visi iki vieno gavo, siais irgi turbut tas pats bus)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 22:51:41 | Nuoroda
HerpDerp rašė:
Mindauge rašė:

Čia gal ne į temą, bet jei kas žinosit, gal galit padėti, būčiau labai dėkinga :) 

Ar nuvykus pasirašyti sutartį į VU galima iš anksto pasidaryt nuorašą pas notarą ir sumokėt registracijos mokestį, čia kad greičiau būtų? Nes kažkur galbūt nesąmoningai skaičiau, kad tik VU yra notaras, kuris tvirtina...

Ar dėl bendrabučių bus galima susitarti tą pačią dieną ar ne? :) 

Esu ne iš Vln, tai jei kas galit padėkit.. .

 susimoket butina, atnesi tik kvita is banko. Pasidaryt nuorasa pas notara ne tik kad galima, bet ir labai rekomenduotina (sutaupysi kokia valanda laiko eileje prie notaro VU)
Taip del bendrabucio parasysi prasyma, bet tik veliau paaiskes ar gausi ji (praeitais metais visi iki vieno gavo, siais irgi turbut tas pats bus)

 Ačiū labai :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-22 00:09:04 | Nuoroda

 Rašau vistiek 1VU su savo 19,4 :D bus matyt, manau teks išmokt mokytis.

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-07-22 16:04:26 | Nuoroda

 O kaip manot ar imanoma su 17.02 istoti i VU teise vnf? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-23 23:39:57 | Nuoroda

Ko,būsimi teisininkai,taip pritilot?

Žinutė parašyta: 2011-07-23 23:40:50 | Nuoroda

 laukiam antradienio :D

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-07-23 23:42:27 | Nuoroda
mejayte rašė:

 laukiam antradienio :D

 Visi laukia.Labai laukia.

Žinutė parašyta: 2011-07-24 12:55:24 | Nuoroda
asesuas1 rašė:

 O kaip manot ar imanoma su 17.02 istoti i VU teise vnf? :)

tikrai taip

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:47:24 | Nuoroda

 O ar tiesa, kad VU teises studentai dar studijuodami įsidarbina advokatų kontorose ir pnš? Ar tokių daug?

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 59
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą