Kaip manote ar įstosiu?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-22 11:38:34 | Nuoroda
tejano rašė:

Sveiki, kaip manote ar įstosiu į burnos higiena su 8,52 stojamuoju balu? noriu stoti į Klaipėdos valstybine kolegija, į VNF :)

 net mano egzai ne į temą, bet kb didesnis :D

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-24 16:07:30 | Nuoroda
Mirtise rašė:
tejano rašė:

Sveiki, kaip manote ar įstosiu į burnos higiena su 8,52 stojamuoju balu? noriu stoti į Klaipėdos valstybine kolegija, į VNF :)

 net mano egzai ne į temą, bet kb didesnis :D

 na tai dziaugiuosi uz tave kad tavo kb didenis negu mano :)  jeigu buciau turejusi reikiamas pamokas kokiu man reikia, tada ir mano butu buves KB didensis :p

Žinutė parašyta: 2011-07-24 16:11:53 | Nuoroda
Vix rašė:
Kuisys rašė:
tejano rašė:

esme tame, kad as laikiau tik biologija is kurios surinkau tik 8%. Lietuviu mokyklinis-7. Nes laikaiu istorija, anglu... bet persigalvojau todel noriu stoti i burnos higiena,nes ji man prie sirdies, na aisku mano balai tai mazi, todel pretenduoju y mokamas studijas. Del labai dideliu bedu blogai egzus ysilaikiau.

 Kas liečia įsotjimą, tai rašyk pirmu numeriu,tik žinoma VNF tada gal ir įstosi, tik klausimas ar ilgai tempsi ? :) Anyway linkiu sėkmės.

 O kodėl turėtų neištepti?:) Gal tik egzaminai nepasisekė, į juos eini kaip į kokią loteriją, nežinai kokia vertintoja papuls :)

 Egzaminai nepasiseke ne del to kad va as aplamai nieko nemokejau ir pan. mokejau. bet  kai laikai egzaminus per savo artimo zmogaus laidotuves tai nemanau kad kiekvienas kad ir kiek daug zinodamas neislaikys ju gerai. Jeigu stociau y socialinius mokslus aisku mano KB zymei didenis tada, bet ten netraukia.

Žinutė parašyta: 2011-07-24 16:27:59 | Nuoroda
tejano rašė:
Mirtise rašė:
tejano rašė:

Sveiki, kaip manote ar įstosiu į burnos higiena su 8,52 stojamuoju balu? noriu stoti į Klaipėdos valstybine kolegija, į VNF :)

 net mano egzai ne į temą, bet kb didesnis :D

 na tai dziaugiuosi uz tave kad tavo kb didenis negu mano :)  jeigu buciau turejusi reikiamas pamokas kokiu man reikia, tada ir mano butu buves KB didensis :p

 o kodėl tu nepasirinkai tų pamokų, kurių tau reikia?

Žinutė parašyta: 2011-07-24 16:30:09 | Nuoroda

 Taigi, sako zmogus, kad persigalvojo... ko cia klausinejat nesamoningu klausimu.

Žinutė parašyta: 2011-07-24 16:48:03 | Nuoroda
*Gintare rašė:

 Taigi, sako zmogus, kad persigalvojo... ko cia klausinejat nesamoningu klausimu.

 KARTOJU PERSIGALVOJAU;D 

Žinutė parašyta: 2011-07-24 17:05:05 | Nuoroda

 O siaip tai mano mama dirba kvk :) Tai i vnf istosi tikrai :D cia net klausimu negali kilt :)

Žinutė parašyta: 2011-07-24 17:45:04 | Nuoroda

jetau, ATSIPRAŠAU, NEPASTEBĖJAU! tikiuosi, neapsunkinau jūsų šiuo kvailu klausimu. ;}

Žinutė parašyta: 2011-07-24 18:35:15 | Nuoroda
Sraigt rašė:

jetau, ATSIPRAŠAU, NEPASTEBĖJAU! tikiuosi, neapsunkinau jūsų šiuo kvailu klausimu. ;}

 Sy kart atleisiu :D

Žinutė parašyta: 2011-07-24 18:36:21 | Nuoroda
*Gintare rašė:

 O siaip tai mano mama dirba kvk :) Tai i vnf istosi tikrai :D cia net klausimu negali kilt :)

 O dieve :DD dziaugiuosi dar neystosjus :DDDD Dekui tau uz sia zinia :DD*

Žinutė parašyta: 2011-07-25 00:36:12 | Nuoroda

 Nu, kad ner uz ka :) Pinigu siais laikais visiems reikia :D tai, ko jiem nepriimt taves jei tu dar ir moket pasiruosus :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 13:52:50 | Nuoroda
*Gintare rašė:

 Nu, kad ner uz ka :) Pinigu siais laikais visiems reikia :D tai, ko jiem nepriimt taves jei tu dar ir moket pasiruosus :D

Kas tiesa tas nemelas ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 01:18:07 | Nuoroda

gal žinote: jei įstoju į vnf ir pasirašau sutatį, ar antru etapu galiu dalyvauti dėl vf tos pačios specialybės tame pačiame universitete??? tačiau jei negaučiau vf, tai ar man liktų vnf?? labai svarbu, nes esu trečia kuri įstojo į vnf, tad manau realu į nemokamą patekt

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2011-07-27 12:46:13 | Nuoroda

 Neina :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 13:40:27 | Nuoroda

  Ar daug šansų išvis niekur neįstojus pirmame ture su 18,28KB į vf, įstoti antrame ture mru (teisė ir muitinės veikla, viešasis admin., teisė ir valdymas, viešoji politika ir vadyba) ?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą