LEU lietuvių filologija 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-22 21:17:33 | Nuoroda

Ciabuvi, ir tavo balas aukstas,istosi tikrai.

Dar vienas,kuris sudaro didele konkurencija..Siaubas.

Žinutė parašyta: 2012-07-22 21:22:15 | Nuoroda

O tai tavo koks balas?

Žinutė parašyta: 2012-07-22 21:25:55 | Nuoroda

Mano tai 18,56

Žinutė parašyta: 2012-07-22 21:28:30 | Nuoroda

Tai ko bijai? :D Kažin kur visi kiti? Vangoka čia...

Žinutė parašyta: 2012-07-22 21:40:00 | Nuoroda
Mikis:) rašė:

Tai ko bijai? :D Kažin kur visi kiti? Vangoka čia...

 Visi ateis cia penktadieni, nores susipazinti su busimais kolegomis :D

Žinutė parašyta: 2012-07-23 12:04:41 | Nuoroda

Miki, galima klausimą užduoti, esi vaikinas?;)

Šiaip įsikišiu šjūsų diskusiją dėl gyvenamosios vietos, patariu pirmam kurse pagyventi bendrabutyje, jame greičiau susipažinsite su kurso draugais, kitoks gyvenimas verda bendrabutyje. Jei reikia užrašų, knygos ( ojų kartais tikrai neužtenka), tai visuomet galite pasiskolinti, o kur dar druskos ar kitokio produkto gali pasiskolinti, išgersite nesuskaičiuojamą kiekį arbatos puodelių, mokytis būna visiems smagu prieš kolį ar egzaminą. Taip pat bendrabutis - netoli universiteto, kas ryte mėgsta pamiegoti, irgi bus pliusas, galės vėliau keltis, 10 minučių iki Gedimino prospekto, Senamiesčio,  iki Stoties -15 minučių. Tai sutaupysite už taksi paslaugas, nes gyvendami bute, tikrai norėsite nueiti į renginį ar naktinį klubą, o iš jo grįžti reiktų taksi;)

Aišku, nemeluosiu, bendrabutis nėra tobulas, tačiau visi pripranta ir dauguma yra patenkinti. Juk tik čia pajusi tikrą studentišką gyvenimą.

Žinutė parašyta: 2012-07-23 15:09:36 | Nuoroda

 O pagal ka yra nusprendziama su kuo gyvensi bendrabutyje? :) Jei pvz. nepatiks kambariokai, ar trukdys mokytis yra kazkokia galimybe pasikeisti?

Žinutė parašyta: 2012-07-23 15:15:04 | Nuoroda

Taip, aš vaikinas :). jo, bendrabutis privalumų turi nemažai... O gal būtų galima smulkiau: kurioj vietoj jis/jie randasi, vienam korpuse apgyvendinami tik lituanistai ar maišoma...? O gal reiks gyventi tarp merginų... :D Būtų neblogai :D

Žinutė parašyta: 2012-07-23 15:20:14 | Nuoroda

Šiap pagal pavarddžių abėcėlę, po ko eisi sąraše, su tuo gyvensi:) Šiaip, vėliau  galima pasikeisti kambariokę.

Bendrabutis yra Švitrigailos 4., Naujamiestyje. Tau kambariokas bus lituanistas, jei toks atsiras, jei ne, tai istorikas ar ekonomistas, arba mane paliks kambariokas, tai gyvensim kartu:) Taigi, bendrabutyje gyvena ekonomistai, istorikai ir lituanistai. Kambariai neblokiniai:)

Žinutė parašyta: 2012-07-23 15:22:52 | Nuoroda
LEU LF SA rašė:

Šiap pagal pavarddžių abėcėlę, po ko eisi sąraše, su tuo gyvensi:) Šiaip, vėliau  galima pasikeisti kambariokę.

Bendrabutis yra Švitrigailos 4., Naujamiestyje. Tau kambariokas bus lituanistas, jei toks atsiras, jei ne, tai istorikas ar ekonomistas, arba mane paliks kambariokas, tai gyvensim kartu:) Taigi, bendrabutyje gyvena ekonomistai, istorikai ir lituanistai. Kambariai neblokiniai:)

 O kiek uz bendrabuti reikia moketi? :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-23 15:30:10 | Nuoroda

Nu va, mano nuomonę apie bendrabučius jau keiti :D. O prašymą reiks pateikti kartu pasirašant sutartį?

Čia visai ne į temą: ar daug tų knygų reiks skaityt? Pas mūsų mokytoją būdavo kas dvi savaites po knygą ir nesvarbu kokio ji storio. Nu, jei čia bus dažniau, man šakės :D.

Žinutė parašyta: 2012-07-23 19:01:45 | Nuoroda

nuo rugsėjo padarė 200  litų už mėnesį. Beje, yra Vivulskio svečių namai, ten blokiniai kambariai, geresnės kokybės, tik kainuoja 240 litų, tačiau, jame gyvens tik keli kursiokai, tai nebus taip faina gyventi:)

Taip, prašymą pateiksite su dokumentais.

Dėl knygų, žinok, reikia skaityti, pirmam semestre skaitysite Antikos kūrinius, tiesiog, dėstytoja duos knygų sąrašą ir jas turėsite perskaityti iki pusegzaminio (koliokviumo), tikrai bus ką skaityti, vėliau reiks perskatyti po vieną knygą kiekvieną savaitę. Bet nesijaudinkite, viską įmanoma perskaityti, pats kartais perskaitau paskutinę dieną ar naktį prieš seminarą.

 

Žinutė parašyta: 2012-07-23 21:35:45 | Nuoroda

O pasirasyti sutarti reikes vaziuoti i Sevcenkos g. ar i pagrindinius rumus?

Žinutė parašyta: 2012-07-23 21:38:44 | Nuoroda
ale rašė:

O pasirasyti sutarti reikes vaziuoti i Sevcenkos g. ar i pagrindinius rumus?

 Manau, kad i Sevcenkos, tikriausiai bus parasyta kur :) Kada varysi pasirasyti? (jei istosi) :D

Žinutė parašyta: 2012-07-23 21:44:08 | Nuoroda
Ciabuvis rašė:
ale rašė:

O pasirasyti sutarti reikes vaziuoti i Sevcenkos g. ar i pagrindinius rumus?

 Manau, kad i Sevcenkos, tikriausiai bus parasyta kur :) Kada varysi pasirasyti? (jei istosi) :D

 Ei, kas cia dabar, tu man pats sakei, kad as istosiu :D turbut kita diena, sestadieni... dar reikes suzinot, kaip jie dirbs...

Žinutė parašyta: 2012-07-23 21:46:16 | Nuoroda
ale rašė:
Ciabuvis rašė:
ale rašė:

O pasirasyti sutarti reikes vaziuoti i Sevcenkos g. ar i pagrindinius rumus?

 Manau, kad i Sevcenkos, tikriausiai bus parasyta kur :) Kada varysi pasirasyti? (jei istosi) :D

 Ei, kas cia dabar, tu man pats sakei, kad as istosiu :D turbut kita diena, sestadieni... dar reikes suzinot, kaip jie dirbs...

 Tu iki siandienos galejai savo prasyma koreguoti, tai nezinau kelintu numeriu irasei LF LEU :p

Žinutė parašyta: 2012-07-23 21:56:12 | Nuoroda
Ciabuvis rašė:
ale rašė:
Ciabuvis rašė:
ale rašė:

O pasirasyti sutarti reikes vaziuoti i Sevcenkos g. ar i pagrindinius rumus?

 Manau, kad i Sevcenkos, tikriausiai bus parasyta kur :) Kada varysi pasirasyti? (jei istosi) :D

 Ei, kas cia dabar, tu man pats sakei, kad as istosiu :D turbut kita diena, sestadieni... dar reikes suzinot, kaip jie dirbs...

 Tu iki siandienos galejai savo prasyma koreguoti, tai nezinau kelintu numeriu irasei LF LEU :p

 Kaip pries menesi uzpildziau viska , tai nieko ir nekeiciau, taigi negasdink cia manes:) ir taip, zinok, baisu:)

Žinutė parašyta: 2012-07-23 21:59:03 | Nuoroda
ale rašė:
Ciabuvis rašė:
ale rašė:
Ciabuvis rašė:
ale rašė:

O pasirasyti sutarti reikes vaziuoti i Sevcenkos g. ar i pagrindinius rumus?

 Manau, kad i Sevcenkos, tikriausiai bus parasyta kur :) Kada varysi pasirasyti? (jei istosi) :D

 Ei, kas cia dabar, tu man pats sakei, kad as istosiu :D turbut kita diena, sestadieni... dar reikes suzinot, kaip jie dirbs...

 Tu iki siandienos galejai savo prasyma koreguoti, tai nezinau kelintu numeriu irasei LF LEU :p

 Kaip pries menesi uzpildziau viska , tai nieko ir nekeiciau, taigi negasdink cia manes:) ir taip, zinok, baisu:)

 As irgi taip pat :) Ne tau vienai baisu. :D Matyt, sis penktadienis bus lemiamas ir labai svarbus :)

Žinutė parašyta: 2012-07-23 22:00:39 | Nuoroda

Pasirašysite sutartis pagrindiniuose rūmuose, kitaip vadinami centriniuose rūmuose, Studentų g. 39 (prie upės universitetas).

Žinutė parašyta: 2012-07-23 22:02:01 | Nuoroda
LEU LF SA rašė:

Pasirašysite sutartis pagrindiniuose rūmuose, kitaip vadinami centriniuose rūmuose, Studentų g. 39 (prie upės universitetas).

 Ačiū

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą