Biologijos VBE 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-29 12:43:41 | Nuoroda
Curie rašė:

 Be abejo, mokslinis darbas yra viliojantis reikalas, tačiau medicinoje jis taip pat visiškai įmanomas, o geram specui - būtinas. Ne visi stojantys į mediciną siekia dirbti poliklinikoje, gydyti bobutes ir diedukus, nebent yra nenumaldomas pašaukimas būti šeimos gydytoju ar stipri trauka geriatrijai :D Taip pat ne visi stoja ten, kad baigę vystytų "verslą". Medicinos moksle yra daug nepraartų dirvonų, todėl pasireikšti galimybių yra, ir net jų neišnaudojus, lieki gydytoju ir ramiai dirbi toliau. 

 Tas irgi tiesa. Tik tam, kad mokslinį darbą atliktus medicinos srity nebūtinas medicinos pagirstas... yra specialybių leidžiančių atlikti tą pačią doktarantūrą, tik, deja, neleidžia atlikinėti praktikos su ligoniais. Dar nesutikau nei vieno, kuris į mediciną stotų nenorėdamas būti gydytoju.

  • Biologija / VBE 83
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 98
Žinutė parašyta: 2012-06-29 12:52:35 | Nuoroda
Valentai, o tu ką, visad toks stereotipų supančiotas? Bakalauras tėra pradžia ir be PhD apie gerą darbą galvot iš viso nėra tikslo. Užmokestis yra svarbus, tačiau čia daugiau perspektyvų matau biochemoj nei medicinoj, nors, dievai žino.

Šeimą susikurti didesnė tikimybė yra biochemiją studijuojant nei mediciną. Nes būdama moteris dar ir vaikus turėsiu gimdyt, o vidury medicinos studijų tai ne itin žavi. Nors, biochemija čia irgi ne geriausia išeitis. Ar daug pirmuose kursuose medikai turi laisvės? TAIP, tik su draugais ne visad spėja susitikt. Nes kala, ne mokosi, o tiesiog kala. Alga už 9-12 metų juodą darbą irgi atrodo šiek tiek j Mokslas nėra sunkesnis būtent dėl tavo paminėtos priežasties.

Šiaip šiemet nusprendžiau rinktis studijas, o ne ateities darbą, o po to jau bus matyt. Į užsienį bėgt net nežadu, nes teisingai čia prasisukus galima gerai ir laimingai gyventi. 

Galbūt, medicina tiesiog ne man, nes altruistinė pagalba žmonės man visiškai nepriimtina.

  • Biologija / VBE 83
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 98
Žinutė parašyta: 2012-06-29 12:59:41 | Nuoroda

Tikiuosi, gnom. , kad aš klystu..Nes aš pats nejaučiu polinkio kalimui. Be to niekada nesijaučiau, kad galiu padėt žmonėm ir taip varyt visą gyvenimą. Dėl stereotipų, tai aš paprasčiausiai domėjausi ir kalbėjau su belekiek žmonių iš šitos srities, tai sakė skirtingai nei kitur, be PhD gali nesvajoti apie stabilumą nors keletui metų. Dabar neįmanoma nuspėt, kas bus ateityje su visom specialybėm, tai jei užsipuoliau nepyk :) Viskas bus OK. Tikiuosi.

Žinutė parašyta: 2012-06-29 13:13:51 | Nuoroda

Gal klystu, nors tikiuosi, kad ne, tačiau man medicina nekelia asociacijų su aklu kalimu. Jei visus metus aklai kalsi, tai toks ir medikas būsi :) Mokymasis, kuriame vadovaujamasi elementaria dedukcija, niekada nevirs kalimu. Tereikia išlaikyti balansą tarp darbo ir loginio mąstymo. 
O kas dėl altruizmo... pati altruistė nesu, tikrai ne a le Motinos Teresės tipažas ir mediko darbo nesieju su tuo. Visgi alga gaunama ne už altruizmą, o už gydytojo teikiamą paslaugą - kokybišką gydymą.

Žinutė parašyta: 2012-06-29 13:24:43 | Nuoroda
Curie rašė:

Gal klystu, nors tikiuosi, kad ne, tačiau man medicina nekelia asociacijų su aklu kalimu. Jei visus metus aklai kalsi, tai toks ir medikas būsi :) Mokymasis, kuriame vadovaujamasi elementaria dedukcija, niekada nevirs kalimu. Tereikia išlaikyti balansą tarp darbo ir loginio mąstymo. 
O kas dėl altruizmo... pati altruistė nesu, tikrai ne a le Motinos Teresės tipažas ir mediko darbo nesieju su tuo. Visgi alga gaunama ne už altruizmą, o už gydytojo teikiamą paslaugą - kokybišką gydymą.

 Curie ir Pride galėtų būti neblogi draugai :D

  • Biologija / VBE 84
  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-29 13:29:28 | Nuoroda

Stokit į teisę ir valdymą @ MRU ir nesiginčykit. D'oh.

Žinutė parašyta: 2012-06-29 14:36:01 | Nuoroda
pilks vilks rašė:

Stokit į teisę ir valdymą @ MRU ir nesiginčykit. D'oh.

 Koks sutapimas. :D Kaip tik Nr.3, po medicinos ir orlaivių pilotavimo. 

Žinutė parašyta: 2012-06-29 14:43:57 | Nuoroda

Gal vis dėlto yra daugiau nei nujaučiančių, kada gi pasirodys bio rezultatai, nes praėjus beveik trim savaitėm nuo egzamino, mano vegetacinė nervų sistema negrįžtamai luošinama? :D

Žinutė parašyta: 2012-06-29 15:15:52 | Nuoroda
Curie rašė:

Gal vis dėlto yra daugiau nei nujaučiančių, kada gi pasirodys bio rezultatai, nes praėjus beveik trim savaitėm nuo egzamino, mano vegetacinė nervų sistema negrįžtamai luošinama? :D

 Manau, kad kitą savaitę. Liepos 3 ar 4 diena būtų tikrai galimas variantas.

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-06-29 15:58:35 | Nuoroda
gnom. rašė:
Bakalauras tėra pradžia ir be PhD apie gerą darbą galvot iš viso nėra tikslo. Užmokestis yra svarbus, tačiau čia daugiau perspektyvų matau biochemoj nei medicinoj, nors, dievai žino.

 Negalvokite, kad baige biochemija sedesite laboratorijoje ir nematysite dienos sviesos. Biotechnologijos yra tokios pat svarbios (jeigu ne svarbesnes) kaip ir baltymu ir kitokiu velniu tyrimai. Manote, zmones baige bakalauro nesukuria savo verslo? Cia, Sheffieldo uni, mums nuo pat pradziu buvo aiskinama biotechnologiju svarba, su tuo siejami laboratoriniai darbai. Pas mus 3ciakursiai turi atlikti projektus, kitais metais vienas is projektu variantu - atidaryti biotechnologiju imone. 

Žinutė parašyta: 2012-06-29 16:11:06 | Nuoroda

Kalbėjau su mokytoja, tai sakė apie liepos 5d.  jau turėtų būti paskelbti...:s

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-29 23:02:10 | Nuoroda
.Andrius. rašė:

Kalbėjau su mokytoja, tai sakė apie liepos 5d.  jau turėtų būti paskelbti...:s

 Geriau amneziją skelbtų

Žinutė parašyta: 2012-06-29 23:27:45 | Nuoroda
Valentas rašė:

Tikiuosi, gnom. , kad aš klystu..Nes aš pats nejaučiu polinkio kalimui. Be to niekada nesijaučiau, kad galiu padėt žmonėm ir taip varyt visą gyvenimą. Dėl stereotipų, tai aš paprasčiausiai domėjausi ir kalbėjau su belekiek žmonių iš šitos srities, tai sakė skirtingai nei kitur, be PhD gali nesvajoti apie stabilumą nors keletui metų. Dabar neįmanoma nuspėt, kas bus ateityje su visom specialybėm, tai jei užsipuoliau nepyk :) Viskas bus OK. Tikiuosi.

 Aš irgi jokio polinkio kalimui neturiu... Kiek pamokose išmokau, tiek ir dabar moku, nieko kalt, tfu tfu tfu, iki šiol nereikėjo (bent gimnaziniais metais). Nu nebent istoriją, kai ją dar turėjau, siaubas, o ne mokslas:D 

Vienu žodžiu, tikiuosi labai, kad nebus daug ten plaktukų, o jei ir bus, tai tokiems žmonėms kaip man ir tau ir Curie, labai pasiseks. Tiesiog reikia turėti tą gyslelę, o svarbiausia - kai įdomu, tai viskas tiesiog savaime į galvą lenda! 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-01 15:46:36 | Nuoroda

Super susivariau su šituo egziuku. :D Juokas pro ašaras. Gerai jums, kad yra tokių durnių kaip aš, einu numirt į kokį kampą... :D Teks daryt gap year ir perlaikinėt.

Žinutė parašyta: 2012-07-01 16:22:18 | Nuoroda
pilks vilks rašė:

Super susivariau su šituo egziuku. :D Juokas pro ašaras. Gerai jums, kad yra tokių durnių kaip aš, einu numirt į kokį kampą... :D Teks daryt gap year ir perlaikinėt.

 Gal geriau palauk rezultatų. Kartelė turbūt bus žemesnė, nes egzaminas nebuvo tikrai iš pačių lengviausių.

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-07-01 18:58:33 | Nuoroda
repliux rašė:
pilks vilks rašė:

Super susivariau su šituo egziuku. :D Juokas pro ašaras. Gerai jums, kad yra tokių durnių kaip aš, einu numirt į kokį kampą... :D Teks daryt gap year ir perlaikinėt.

 Gal geriau palauk rezultatų. Kartelė turbūt bus žemesnė, nes egzaminas nebuvo tikrai iš pačių lengviausių.

Kažkaip nemanau, kad buvo sunkus egzaminas. 

Žinutė parašyta: 2012-07-01 19:07:14 | Nuoroda
dienorastis rašė:
repliux rašė:
pilks vilks rašė:

Super susivariau su šituo egziuku. :D Juokas pro ašaras. Gerai jums, kad yra tokių durnių kaip aš, einu numirt į kokį kampą... :D Teks daryt gap year ir perlaikinėt.

 Gal geriau palauk rezultatų. Kartelė turbūt bus žemesnė, nes egzaminas nebuvo tikrai iš pačių lengviausių.

Kažkaip nemanau, kad buvo sunkus egzaminas. 

 Nesakau, kad sunkus, tiesiog painokas šiek tiek, pernai tikrai buvo lengvesnis, geriausiems įvertinimams buvo galima nedaug prarast. Šiemet manau bus šiek tiek kitaip. Analogiškai ir chemija.

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-07-01 19:20:11 | Nuoroda
repliux rašė:
dienorastis rašė:
repliux rašė:
pilks vilks rašė:

Super susivariau su šituo egziuku. :D Juokas pro ašaras. Gerai jums, kad yra tokių durnių kaip aš, einu numirt į kokį kampą... :D Teks daryt gap year ir perlaikinėt.

 Gal geriau palauk rezultatų. Kartelė turbūt bus žemesnė, nes egzaminas nebuvo tikrai iš pačių lengviausių.

Kažkaip nemanau, kad buvo sunkus egzaminas. 

 Nesakau, kad sunkus, tiesiog painokas šiek tiek, pernai tikrai buvo lengvesnis, geriausiems įvertinimams buvo galima nedaug prarast. Šiemet manau bus šiek tiek kitaip. Analogiškai ir chemija.

 Apie chemiją jau geriau patylėsiu 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-01 19:38:43 | Nuoroda
dienorastis rašė:
repliux rašė:
pilks vilks rašė:

Super susivariau su šituo egziuku. :D Juokas pro ašaras. Gerai jums, kad yra tokių durnių kaip aš, einu numirt į kokį kampą... :D Teks daryt gap year ir perlaikinėt.

 Gal geriau palauk rezultatų. Kartelė turbūt bus žemesnė, nes egzaminas nebuvo tikrai iš pačių lengviausių.

Kažkaip nemanau, kad buvo sunkus egzaminas. 

 Pas mus jis daug kam atrodo labai lengvas, man (tikriausiai vienam) jis toks neatrodė, nes buvo daug kabliukų, gaudė ne vienoj vietoj ir ne vienoj vietoj pakibau. Vo. Sad fun 4 me.

Žinutė parašyta: 2012-07-03 16:07:26 | Nuoroda

 rytoj skelbs!!!

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą