Kur stosit 2012 ? :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-27 13:13:37 | Nuoroda

Yra galvojanciu apie VGTU Pastatu energetika ? Arba ka manote apie sia specialybe ?

  • Fizika / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 61
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2012-06-27 18:46:30 | Nuoroda
sulbudulbu rašė:
Zuk.kud rašė:
sulbudulbu rašė:
Zuk.kud rašė:
sulbudulbu rašė:
Zuk.kud rašė:
sulbudulbu rašė:
Zuk.kud rašė:
sulbudulbu rašė:

Planuoju į anglų filologiją stot, tik istorijos rezultatai gąsdina, man ten tamsus miškas.

 O, dar vienas žmogus apie anglų filologiją galvojantis :D Kur žadi stot? :)

Į VDU, nors visi sako VU geriau, bet nenoriu aš ten visiškai. Tu kur? :D

 Pirmoj vietoj Audiovizualinis vertimas VU Kauno humanitariniam, o antroj - VDU anglų filologija :) Va, va man lygiai tas pats, kažkodėl į tą Vilnių visiškai netraukia :D

 Aš ne dėl miesto, Kauno humanitariniam anglų filologija taip pat yra, ar klystu?

 Hmm... Man rodos yra, nesidomėjau :D Šiaip mane VDU kaip universitetas vilioja, bet audiovizualinis vertimas man kaip studijos labiau patiko, tai tokioj kryžkelėj ir stoviu :D

 Apie audiovizualinį vertimą dar negirdėjau, čia gal nauja programa? :D

 Jap, man rodos pernai atsiradus. Ta pati anglų filologija tik su informatikos priemaišom :D

 Skamba neblogai, bet ne taip gerai, kad į VU stočiau. :D

 Na man nuskambėjo pakankamai gerai, kad stočiau į VU :D

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2012-06-28 00:20:35 | Nuoroda
Martinex rašė:

Yra galvojanciu apie VGTU Pastatu energetika ? Arba ka manote apie sia specialybe ?

 Man irgi labai būtų įdomu jeigu kaikas  pasidalintumėte nuomone apie šią specialybe. 

  • Fizika / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 37
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 48
Žinutė parašyta: 2012-06-28 16:36:19 | Nuoroda
Father Liudvik davai davai davai rašė:

Norėjau į biologiją, bet neįsivaizduoju, kuo galima užsiimti ją pabaigus? Nebent mokytis toliau ir po to tapti laborantu ar mokytoju, o visgi to nesinori. Taigi, manau, kad į farmakotechniką KK.

 Siūlau pradžioje į farmaciją bandyti, nes kaip matau balai neblogi . ; )

Žinutė parašyta: 2012-06-28 16:41:13 | Nuoroda
Denka2 rašė:
Martinex rašė:

Yra galvojanciu apie VGTU Pastatu energetika ? Arba ka manote apie sia specialybe ?

 Man irgi labai būtų įdomu jeigu kaikas  pasidalintumėte nuomone apie šią specialybe. 

 Žinau tiek, kad draugas mokėsi, prisidarė skolų, nes sunku visai. O po to išvis metė, nes nepatiko. ; )

Žinutė parašyta: 2012-06-28 18:44:16 | Nuoroda

 As labai noriu i Vokietija teise.. Bet va, nezinau dar istorijos balo.. Nu , gal yra bendraminciu kokiu _ ? :)

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-06-28 19:54:59 | Nuoroda

Gal kas i dantų technologija žada stot? :) 

  • Biologija / VBE 74
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 55
  • Matematika / VBE 8
Žinutė parašyta: 2012-06-28 20:13:20 | Nuoroda
Jovi. rašė:

Gal kas i dantų technologija žada stot? :) 

Norėjau, ilgai galvojau apie šią specialybę, bet dėja... KK blogai pasielge, jog manualiniu gebejimu patikrinima padare liepos 2 dieną, kada aš neturėsiu galimybes atsidurti Kaune.. ;/ 

Žinutė parašyta: 2012-06-28 23:38:45 | Nuoroda
jus14 rašė:
Jovi. rašė:

Gal kas i dantų technologija žada stot? :) 

Norėjau, ilgai galvojau apie šią specialybę, bet dėja... KK blogai pasielge, jog manualiniu gebejimu patikrinima padare liepos 2 dieną, kada aš neturėsiu galimybes atsidurti Kaune.. ;/ 

 Na man yra šiokių tokių neaiškumų su šiuo testu. Visų pirma, tai ar ten tikrai susirenka jau viską mokantys ir truputi pasipraktikavus nėra galimybės išlaikyt jo? 

  • Biologija / VBE 74
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 55
  • Matematika / VBE 8
Žinutė parašyta: 2012-06-29 16:46:05 | Nuoroda

Norėčiai į VU skandinavistiką.
Antroj vietoj VU TVM tarptautinio turizmo verslas.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-30 14:15:01 | Nuoroda
Jovi. rašė:
jus14 rašė:
Jovi. rašė:

Gal kas i dantų technologija žada stot? :) 

Norėjau, ilgai galvojau apie šią specialybę, bet dėja... KK blogai pasielge, jog manualiniu gebejimu patikrinima padare liepos 2 dieną, kada aš neturėsiu galimybes atsidurti Kaune.. ;/ 

 Na man yra šiokių tokių neaiškumų su šiuo testu. Visų pirma, tai ar ten tikrai susirenka jau viską mokantys ir truputi pasipraktikavus nėra galimybės išlaikyt jo? 

 Aš pats labai norėjau, bet supratau, kad nesu toks geras skulptorius... :) Pažįstu 2 žmones, vienas studijuoja, kitas jau baigęs. Abu labai ruošėsi manualinių  gebėjimų patikrinimui.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-30 14:15:38 | Nuoroda
OKtimeforplanB rašė:
Father Liudvik davai davai davai rašė:

Norėjau į biologiją, bet neįsivaizduoju, kuo galima užsiimti ją pabaigus? Nebent mokytis toliau ir po to tapti laborantu ar mokytoju, o visgi to nesinori. Taigi, manau, kad į farmakotechniką KK.

 Siūlau pradžioje į farmaciją bandyti, nes kaip matau balai neblogi . ; )

 Tuoj pareis biologija ir bye-bye. :D

Žinutė parašyta: 2012-06-30 20:52:20 | Nuoroda
OKtimeforplanB rašė:
Denka2 rašė:
Martinex rašė:

Yra galvojanciu apie VGTU Pastatu energetika ? Arba ka manote apie sia specialybe ?

 Man irgi labai būtų įdomu jeigu kaikas  pasidalintumėte nuomone apie šią specialybe. 

 Mano pusseserė mokosi, tai sake neblogai tik su braižyba buvo biedu, o profesija tai gan neseniai susikurusi, man kas sake kad perspektyvų yra.Aš pats rašysiu 4 vietoj lamabpoi

 

  • Fizika / VBE 24
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 64
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 9
Žinutė parašyta: 2012-06-30 20:55:35 | Nuoroda

O gal yra tokių kurie rinksis biomechanika arba telekomunikacijas VGTU?

Man būtų idomu išgirsti nuomones apie šias specialybės.

  • Fizika / VBE 24
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 64
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 9
Žinutė parašyta: 2012-06-30 22:25:31 | Nuoroda

KTU taikomąją matematiką.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 18
Žinutė parašyta: 2012-07-01 11:07:43 | Nuoroda

 Sveiki visi. Norėjau pasiteirauti ar yra galimybė baigus farmakotechniką išvažiuoti į ES šalis ir ten daryti karjerą? Lietuvoje jau kaip žinote nebėra išlyginamųjų farmakotechnikos studijų. 

  • Biologija / VBE 25
  • Chemija / VBE 24
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 42
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-01 13:11:32 | Nuoroda
Saulens93 rašė:

 Sveiki visi. Norėjau pasiteirauti ar yra galimybė baigus farmakotechniką išvažiuoti į ES šalis ir ten daryti karjerą? Lietuvoje jau kaip žinote nebėra išlyginamųjų farmakotechnikos studijų. 

lsmuni.lt/lt/stojantiems/priemimo-taisykles/
Atsisiųsk failą "Priėmimo taisyklės 2012 m. (607KB) (atnaujinta 2012.06.27)."
Perskaityk 9 psl.
Šiemet priėmimas vykdomas. Kur jos turi dingti, kodėl?

Žinutė parašyta: 2012-07-01 14:41:19 | Nuoroda

Man farmacijos student (trečiakursė) irgi sakė, kad išlyginamosios farmatotechnikos ir farmacijos studijos bus panaikintos . ;/

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-01 15:23:06 | Nuoroda
OKtimeforplanB rašė:

Man farmacijos student (trečiakursė) irgi sakė, kad išlyginamosios farmatotechnikos ir farmacijos studijos bus panaikintos . ;/

 Bet tai koks to tikslas? Atseit, kad jeigu jau per vėlai supratai, kur nori stot (atradai motyvaciją) ir prasčiau išlaikei egzaminus, tai jau kryžius karjerai?  Jokių šansų? Gi tos 3 valandos egzamine nieko nereiškia.
Tikriausiai kažkas buvo labai teisus, prognozuodamas, kad Lietuvos studentai/abiturientai tuoj išsilakstys iš Lietuvos, nes kai kuriems nepalieka nei menkiausio šapo.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-01 15:28:24 | Nuoroda

Žoooodžiu, teks daryt gap year... Perlaikyt egzus... Tiesiog trokšte trošktu patirt visą ta stresą iš naujo.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą