Vartotojo Zigfree pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 08:40:47 | Nuoroda
aš jau laukiu potemių- būkit geri parašykit, kai tik sužinosit
Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:00:53 | Nuoroda

Jei ne paslaptis- su kokiais balais įstojot? :) ir ar į mokamą, ar ne? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:05:16 | Nuoroda

"Sveiki, noreciau paklaust gal zinot ar lamabpo turi rodyti egzaminu rezultatus? nes man ju nerodo, taigi gal negerai uzsiregistravau ar ka? nes kitaip kam ta skiltis ten yra palikta?"

 

Labas, rezultatus žada skelbt Lamojbpo, bet tik pasibaigus darbų skelbimo laikui. Tai apie liepos 13, galbūt tik ten suves visus duomenis :))

Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:10:11 | Nuoroda
Tomis rašė:

Čia loterija...

Aš tai džiaugiuosi, kad mano mokyklos panos ,ale, kuriuos pastoviai gaudavo po 10, išėjo metiniuose 10, susimovė egzamine : ) 

Vo čia tai teisybė... Egzaminas parodo, kad mokytojams nereikėt vertinti mokinių pagal pavardes :) 

 čia tai teisybė :) ir pas mus tokių buvo dešimtukininkų.. :)) ir tie, kurie bėgo iš pamokų, buvo šiek tiek išdykę- gavo virš 60, o tos numylėtos ir nuglostytos- tik po 30 :))

bet šeip egzaminas, tai absurdas. nei kiek neatskleidžia mokinio žinių ir talento :) dar pasiskaičiau apie mokytojų vertinimo skandalą, kad buvo vertinama bet kaip, ir vertino vos ne bet kas :)))) baisu :))

Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:40:58 | Nuoroda

ne, bus siūlomos tik dvi vietos, viena vf ir  vnf, jei aišku būsi jos pageidavus :) o apie tas keturias vietas buvo garsiai galbama, bet greitai visi nutilo :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 17:05:33 | Nuoroda

šeip, mano nuomone, tos kaimo mokyklų mokytojos dar griežčiau vertina nei miestų mokytojos. :) jos daug nuoširdžiau dirba, nei miestiestės :D taip pat, teko susipažinti ir su statistika, kad šeip tų "kaimo" mokyklų vaikai egzaminus išlaiko kur kas geriau nei "miestiečiai" :D taip, kad nepasisekė ir tiek su tais egzaminais :) liūdna, bet yra, kaip yra :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 17:08:03 | Nuoroda

ne, aš jau skambinau ir sakė bus tik dvi vietos, o ten eilinį kartą buvo tik geri norai apie keturias vietas pažadėti :D

Žinutė parašyta: 2010-07-06 23:17:39 | Nuoroda

Čia joks apgaudinėjimas ar klaidinimas. Seniau buvo kalbama apie keturias vietas, tačiau dabar skambinau kelis kartus ir išsiaiškinau, jog bus siūlomos tik dvi vietos( vf ir vnf), tačiau gali būti pasiūlyta tik viena (vnf ar vf), tačiau gali ir tos vienos nebūti, jei tavo balas bus per mažas. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-11 23:11:18 | Nuoroda

Nebesapaliokit nesamonių- jokio įrašo po apeliacijos teikimo atestate nebūna- visi gauna vienodos diplomus- nesvarbu rašei ar ne tu tą apeliaciją :)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 13:23:23 | Nuoroda

spės visi :) ir apeliacininkams yra pratęstas stojimų terminas iki liepos 22d. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-15 11:05:24 | Nuoroda

neskleiskit erezijų! juk net lamabpo anketoj parašyta, jog prašymus pildyti PRIORITETO tvarka :D todėl bus svarbus tavo norų eiliškumas :)

Žinutė parašyta: 2010-07-18 22:01:04 | Nuoroda

jei kas, tai antrame etape prašymus papildyti naujais norais dar galėsime :)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 09:56:17 | Nuoroda

nebenusišnekėkit  :D antrame etape savo prašymus bus galima keisti taip pat ir juos pačius: galėsit sukeist vietomis ir dar prirašyti naujų. pasiskaitykit, visur taip rašo. :) skambinau ir klausiau į VU centrą, tai atsakė, jog galėsime papildyti naujais :)

Žinutė parašyta: 2010-07-20 00:29:04 | Nuoroda

gal ir banaliai pasakysiu, bet galiu teigti, jog nelabai svarbu kur mokais :D pirmiausia, mano buvęs darbdavys- nieko nabaigęs, anksti susilaukė vaikų, uždarbiavo užsieny, vėliau užsiminėjo įvairiais smulkiais darbeliais, susiveikė dvylikos klasių pažymėjimą, žmona panaši istorija. ir ką jūs manot? abu kuo puikiaisia gyvena, materialiai apsirūpinę, kad net vaikams užteks, į turkiją skraido  kone kas tris mėnesius :)

ir visa tai įrodo, jog visiškai nesvarbu mokslas, svarbu paties noras kažką veikti, daryti. nesakau, kad mokslo nereikia, tačiau tai nedidžiausia kliūtis gyvenime :) banalu, bet.. :D todėl ir pati nebesinervinu dėl rezultatų :DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-20 16:54:40 | Nuoroda

tai, kad visi spalvotas neša :D

na va ir aš užklausiu. Žiūrėkit, kai vešim priduoti dokumentus, reikia būt apmokėjus 120lt :) ar galima apmokėjimą atlikt internetu? tama, kokio įrodančio numeriuko reikia? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-20 17:03:33 | Nuoroda

sveiki :D būsimi kolegos- tikiuos :D

pasiskaičiau atsiliepimus apie šį universitetą net baisu. toks jausmas, kad čia ir dėstytojai tik šeip sau, ir stojantieji, lengvai tarianr dundukų dundukai, ir aplinka na viskas :D tik kažkodėl labai populiari.. :D

čia tas pats, kas lyginti istorija vu ir istorija vdu. bet turbūt vu istorija kažkuo geresnė, nes vilniuj- čia taip išeina :D taip pat ir su teise- vu teisė geriau, nes arčiau centro? :DD

skaičiau forumą, tai tiek juoko buvo :D nesvarbu, kad gerai išlaikai egzaminus, jei stoji čia esi dundukas :D nr1. mru teisę rašančių nėra, nes visi tik ir tesvajoja apie vu :DDD absurdas :D visur yra gerai, svarbu tik noras mokintis ir rimtas požiūris į studijas :)

taigi, po mano ilgų ir nesuprantamų litanijų susipažinkim :DDDD

Žinutė parašyta: 2010-07-20 23:33:27 | Nuoroda

kur žadat gyvent? :) aš tai žadu nomuotis butą :)))

 

Žinutė parašyta: 2010-07-22 00:23:12 | Nuoroda

kažkoks absurdas.. :D tai geriau mums siūlyti esančią programą sąrašo gale, bet nemoką.. bet jei įrašei į pirmus numerius mokamas, tai tu ten ir nori :D absurdas, geriau stot ten kur nenori, užimti kito vaiko, kuris labai labai nori į tą specialybę, bet bile nemokomas mokslas būtų :D :D :D

Žinutė parašyta: 2010-07-22 11:53:33 | Nuoroda

Inede

Žinutė parašyta: Vakar 19:10:14 | Nuoroda | Cituoti
turiu klausymeli, gal kas tiksliai zino skaicius kiek siemet stoja mokamai i mru teise ir valdyma dienini ir kiek yra vietu ...aciu lb !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Turiu trumpą paaiškinimą: čia teisės, o ne teisės ir valdymo skiltis- mes tuo nesidomim :D šeip tai galėtum pasižiūrėti internete, neturim ką veikt tik žiūrinėt kiek ten stojančių :D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 12:28:39 | Nuoroda

man tai čia baisu, kaip pašnekat :D

visų pirma, atestato ir paso kopijas pas notarą pasidaryti rekomenduojama, nes universitetuose būna labai didelės eilės, todėl labai ilgai užtrunka tas sutarties su universitetu pasirašymas. taip pat visos įstaigos rekomenduoja atsivešti kopijas, nes dažnai nutinka taip, kad dėl per didelės apkrovos neatlaiko spauzdinimo aparatai :D

visų antra, atestato niekas nepaima. seniau atestatai būdavo paimami ir grąžinami tik pasibaigus studijoms, o dabar paimamos tik atestatų kopijos, nes mes galime stoti į dar vieną specialybę. :)

aišku? :D