Vartotojo nuograuzha pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 21:55:20 | Nuoroda
šiaip tada jau reikėtų žinoti ką nori studijuoti ar ekonomiką, ar vadybą.. specialybės panašios, bet vėliau skiriasi jų pakraipos.. ir šiaip aišku VU yra geriau.. ir dar man rods ar nėra kartais KTU dar ekonomikos.. o KTU irgi yra, mano manymu, geriau už VDU..
Žinutė parašyta: 2008-06-24 22:09:37 | Nuoroda
Čia kažkas domėjosi, kur gyvena vadybininkai ir ekonomistai, tai iš tikrųjų man rods visiems priklauso gyvent Niujorke, nors šiais metais vadybininkai buvo perkelti į kamčiatką.. tai žinokit ten visai neblogai.. aišku reikia kad pasisektų gaut gerus kambariokus.. kamčiatkoj nėra tų budėtojų, kurie būna kituose bendrabučiuose, nereikia kai ateina svečių palikinėt jiems savo dokumentų ir šiaip kitokia visai tvarka negu kituose bandrabučiuose labai gera iš tiesų yra blokų sistema, tik gaila, kad jau nėra niekur balkonų.. nors kai kurie kambariai yra ir su balkonais, bet pagal kokias privilegijas juos įmanoma gaut nežinau o dėl bendrabučio gavimo, tai šiaip tuos dokumentus reikia pristatyt, jeigu tikrai ten gaunasi tau, jog per mažos pajamos ir pan.. o jei jokių privilegijų nesuteikia, tai jų net nepriims.. ir dar po to lb daug žmonių tų bendrabučių atsisako, tai iš tiesų visi kas nori papuola gyvent į tuos bendrabučius.. na, nežinau ką čia dar pridurt
Žinutė parašyta: 2008-06-24 22:20:15 | Nuoroda
na, kaip mes juokiames, tai po baigimo studijų vadybininkai vadovaus ekonomistams šiaip tai dauguma žmonių, kurie įstojo į vadybą, pirmu numeriu buvo įrašę ekonomiką.. ne visi, bet dauguma.. šiaip negaliu nieko sakyt, ekonomiką lyg ir rimtesnis mokslas gaunasi pagal diplomą.. čia Lietuvoj vadybininkai per daug sumenkinti.. kai vadybininkais dirba beveik visi.. nors šiaip iš mokslo srities jie gauna visą panašią info kaip ir ekonomistai.. bet dar šiaip priklauso nuo univero.. pvz VGTU vadybininkai mokosi ir technikos visokių dalykų..
Žinutė parašyta: 2008-06-24 23:35:32 | Nuoroda
jei dbr žiūrėsim iš šios pusės, tai kartais žmogui, kuris nieko nebaigęs, pasiseka ir jis uždirba milijonus tai va.. čia nežinia kaip bus.. pasiseks ar nepasiseks visur tik reikia sekmės bet jei tik yra galimybė man rods reikia stoti į universitetą, stoti ten kur tau patinka, o ne kankintis ten keturis metus.. o daug kam reikia daug pastangų apsispręsti kur stoti ir pan.. gerai kurie turi svajonę ir ją bando išpildyt.. pvz daktarai ir pan bet mažai vaikų svajoja apie ekonomisto profesiją
Žinutė parašyta: 2008-06-24 23:50:40 | Nuoroda
aj, va čia prisiminiau apie bendrabučio lovas čia turbūt panašiai kaip su kambariokais.. arba gausi geras arba geležines šiaip iš tiesų ne daug kam pasiseka su gera lova.. daugiausia gauna tas senovines geležines.. nebent geri žmonės palieka palikimo savo lovą tad pamąstykit iš kur gaut kokia lovelę, kad galėtum naktim normaliai miegot čia būtent mano bendrabutyje tokia situacija.. o kituose pvz, tai tikrai yra geras, gražios lovos visiems
Žinutė parašyta: 2008-06-25 00:00:48 | Nuoroda
ooooooo.. visą laiką pavydėjau žmonėms kurie turėjo savo ateities viziją šiaip pati rinkausi specialybę atmetinėdama tas, kurios tikrai man netinka ir nepatinka.. ir visgi liko visokios ekonomikos ir vadybos.. kolkas iš tikrųjų baigusi pirmą kursą vadybos nesigailiu
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:23:35 | Nuoroda
aš tai VU, šiaip ką aš žinau.. mokytis reikia, bet laisvo laiko tai tikrai pakankamai.. tik šiaip kaip susideda, tai susideda viskas kartu, koliai ir pan.. čia jau nuo žmogaus priklauso ar jam pavyktų taip studijuoti.. aš nežinau kaip ten neakivaizdinėse studijose, bet man rods sunku būtų išlaikyti dvi sesijas vienu metu bet yra žmonių kuriems pavyksta
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:35:25 | Nuoroda
manau, kad visgi jei yra galimybė reikia rinktis VU atsidursi tarp daugybės protingų žmonių nors šiaip balas aukštas buvo ir į MRU finansų ekonomika.. o dėl tų nereikalingų dalykų, tai jų pilna visur, tik VU jie nėra tokie itin sunkūs.. čia kaip pasiseks ką pasirinkti.. laimės dalykas reikėtų atrast žmogų iš finansų ekonomikos.. būtų įdomu sužinot ką jie ten tiksliai mokosi..
Žinutė parašyta: 2008-06-26 14:07:33 | Nuoroda
Čia jau nuo paties studento priklauso ką jis pasiima iš studijų.. kaip mokysies, tokia ir bus tavo studijų kokybė.
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:16:37 | Nuoroda
vis dar tos pačios diskusijos kažkaip kaip domėjausi vien tokiom ekonomiškos spec, tai net įdomu ar vyksta tokie karai tarp kitų specialybių D šiaip VU yra geras tuom, kad ten sustoję tikrai protingi žmonės. O jei esi protingas tikrai prasimuši, gausi gerą darbą ir pan.
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:18:44 | Nuoroda
o šiaip dėl ten studijų kokybės, tai čia jau šiaip prasta situacija turbūt dbr jau visur
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:27:16 | Nuoroda
bet pagal skaičius išeina, kad nori šiek tiek mažiau priimti.. ar nea?
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:34:21 | Nuoroda
nu, nieko sau jau jie kyšius neša uoj, tada sunkiai, sunkiai bus
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:38:40 | Nuoroda
šiaip kažkada ir buvo kalba, kodėl Lietuvoj negali pagal užsienio univerus sudaryt mokymosi programų ir pan.. bet kad jau esmė, kad nebus kam jų dėstyt todėl ir sėdim su dabartiniai dėstomais dalykais.. esmė, kad šiaip dar daug kas priklauso nuo dėstytojų.. nes kad ir ekonomikos tų dėstytojų ne vienas.. ir jie dėsto kitokiom grupėm.. ir viena grupė mokosi, sprendžia uždv ir pan, o kiti nieko
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:40:30 | Nuoroda
šiaip aš nešališka, bet vistiek už VU bet šiaip kiekvieno simpatijos kitokios kas mokosi MRU, tam MRU patinka, kas ISM, tam ISM.. čia tiesos neatrasi
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:43:15 | Nuoroda
o jum nekeista, kad žmonių besimokančių finansų ekonomiką neatsiranda? na, bent jau aš jų nepastebėjau
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:46:03 | Nuoroda
priklauso kur studijuoji šiaip ir kokios to univero tradicijos
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:44:48 | Nuoroda
dalinai finansuojama, tai joa 520lt kaip ir visur.. didelis susidomėjimas tikrai šiomis studijomis.. jau praeitais metais balas buvo didelis..
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:54:00 | Nuoroda
šiaip kaip pas mus tai apgyvendino pagal specialybes sušaukę visas paneles vienos spec ir tada po tris prie stalo sutarčių pasirašinėt.. na, ir kurios kartu su tavim atsisėda prie stalo, su tuo ir gyvensi.. tad šiaip jei turėjai draugę iš tos spec, galėjai papult su ja gyvent.. o va ir buvo kur klausė ar galėtų gyvent ten kitur su kuo nors, tai sakė reikėjo tartis jau prieš tai.. bet šiaip įmanoma ir be kyšių sutartis.. nes pvz pasakoja, kad mūsų administratorius jų nepriima.. šiaip gal ir tiesa ir šiaip visi kas nori gali papult į tą bendrabutį, nes daug gi žmonių tikrai išsikrausto.. nepatinka kambariokai, aplinka ir pan.. šiaip jei gauni gerus kambariokus, tai aplinka jau mažiausiai turi reikšmės.. galima lb gerai susitvarkyt.. bet reik vistiek priprast.. kad vienam kambary ir valgai, ir mokais, ir tūsinies o to kambario dydis tikrai nedidelis
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:57:43 | Nuoroda
num, bet aš įsivaizduoju, kad visų egzų turėtum gaut tikrai daugiau nei aštuoniasdešimt