Vartotojo LoLina pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 16:51:50 | Nuoroda
Bandomasis 97,egzaminas 87
Žinutė parašyta: 2008-06-28 23:31:14 | Nuoroda
http://www.studijos.lt/diskusijos/viewt ... &sk=t&sd=a cia truputi info. As tai rasyisu 1)viko programavima 2) VU informa ir t.t Tai matyt mums lemta susitikti viko programavime, nes aš jį irgi pirmu numeriu rašau
Žinutė parašyta: 2008-06-28 23:32:26 | Nuoroda
Informatikos gavau 100, ir kur man jį dėt?.. Net į informatiką stojant faktiškai nereikia informatikos, absurdas Na, bent matiekos 97 turiu, tai nebaisu niekas. Dabar galvos skausmas toks: VU informatika ar VU programų sistemos?.. Grrr. Sunku. PS: aš irgi patelė, malonu, kad ne viena kompais susidomėjus Linkėjimai. Ot šaunuolė patelė. Taip gerai egzus išlaikė. Didžiuojuos tavim.
Žinutė parašyta: 2008-06-29 21:17:06 | Nuoroda
Kas nors galite plačiau papasakoti ir pateikti atsiliepimus apie praktikas šioje kolegijoje? Kas kiek laiko ir kur jos atliekamos? Ar kas nors padeda susirasti vietą praktikai ar reikia viską pačiam daryt? Ar kažkiek už jas moka?
Žinutė parašyta: 2008-06-30 22:01:03 | Nuoroda
Niekas negali padėt?
Žinutė parašyta: 2008-07-01 14:04:45 | Nuoroda
Taigi, kas ruošiatės stoti? Su kokiais balais? Jeigu atsirastų dabartinių studentų, būtų įdomu išgirsti jų nuomones apie dėstytojus ir šiaip studijavimo ypatybes. Taip pat įdomu su kokiais balais realu pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą?
Žinutė parašyta: 2008-07-02 13:40:04 | Nuoroda
Aš jau padaviau
Žinutė parašyta: 2008-07-02 17:43:42 | Nuoroda
IT egzas rodo ko is jusu galima tiketis tokioj speckej kaip Informatika. Jei per egza surinkai maziau 50 tai reiskia kad nei nesupranti elementariojo programavimo. Tai kam tau eiti i informatika? Visų pirma nemanau, kad tas egzas labai jau ką nors daug rodo. Be to, tam ir ketinu stot į informatiką, nes man ta specialybė įdomi ir aš noriu jos išmokt. Nesakau, kad visai nieko nemoku, bet jei mokėčiau viską tai nemanau, kad ten stočiau.
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:07:01 | Nuoroda
o jeigu zmogui nepasiseke , kaip man ? tai dar nereiskia , kad jis nesupranta programavim pats gavau vos virs 50 bet cia jau buvo pacio bedos ( nespejau ats surasyt i atsakymu lapa) Aš iš vis dabar manau, kad reikėjo man į tą atsakymų lapą viską iškart ir rašyt, nes kitaip tai nežinau kaip ten spėt viską reikėjo.
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:15:06 | Nuoroda
Aš tai maždaug pusė uždavinių išsprendžiau į tą sąsiuvinį, po to perrašiau į atsakymų lapą. Po to vėl biškį uždavinių į tą sąsiuvinį išsprendžiau ir vėl į atsakymų lapą rašiau... Niu ir taip gavos, kad kokių keturių paskutinių uždavinių, už kuriuos duoda daugiausiai taškų net sąlygų nespėjau perskaityt.
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:25:28 | Nuoroda
Bet tai nesąmonė čia yra. Tarkim matematikos egzaminą sudaro 21 uždavinys, iš kurių 7 testiniai, o informatikos egzaminą šiais metais sudarė irgi 21 uždavinys, iš kurių 5 testiniai. Skirtumas tas, kad matematikos egzaminui išspręst skiriamos 3 valandos (ir tai mano grupėj nieks anksčiau iš savo vietos nesikėlė), o informatikos egzaminui viso labo 1,25 valandos, iš kurių dar tas 25 minutes tikrai reikia paskirti atsakymų perrašymui į tą nelemtą lapą. Ir dar mano nuomonę į kai kurias informatikos užduotis reikėjo žymiai labiau įsigilint ir įsiskaityt negu matematikos. Tai vat, teisybės nėr.
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:29:30 | Nuoroda
Negi nėr čia tokių?
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:36:33 | Nuoroda
Aha, čia buvo kas greitesnis tas gudresnis. o aš šiaip kai man skubėt reikia tai labai išsibalansuoju ;D O tu vu informatiką pirmoj vietoj rašai?
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:42:08 | Nuoroda
1. VK programavimas kompiuteriais 2. VU informacinės sistemos 3. VU informatika Bet dar yra biškį laiko apkeist viską.
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:57:28 | Nuoroda
Hmmm, na aš šiaip esu n kartų galvojus ir m kartų persigalvojus. Man vu nepatinka, nes ten daaaaauug sausos matematikos, baisu, kad galiu jos nepatempt. O dabar kai padarė, kad nemoka už mokslą tie, kurių vidurkis daugiau negu 8, kai tuo tarpu vu informatikoj tik porą žmonių su tokiu vidurkiu yra... O kolegijose aišku būna praktika, todėl įdomiau. Kas be ko lengviau mokytis ir lengviau gauti stipendiją. Kaip tu galvoji?
Žinutė parašyta: 2008-07-02 20:11:48 | Nuoroda
Na, nieks netrukdo pabaigus kolegiją eit studijuot dar kur nors kitur. O išmokt, jie yra noro, galima ir pačiam viską.
Žinutė parašyta: 2008-07-02 20:26:31 | Nuoroda
Pakeisiu biškį savo žinutę: Nieks netrukdo po metų mest studijas ir bėgt į vu, jei reikalas prispirs ir jausiuos nieko neišmokus.
Žinutė parašyta: 2008-07-02 20:31:57 | Nuoroda
Aš irgi tikiuosi
Žinutė parašyta: 2008-07-03 18:24:19 | Nuoroda
Na, As VU IT rasysiu 3 nr, balu dar neskaiciavau kiek turiu. Pirmu NR taip pat programavima VK ten surinkau nedaug... bet pagal praitu metu balus i DVF dienini pakliuciau manau dar nepaskutiniu nr... na jei tiesa apie ta for cikla puse metu tai gerai bo visa paskali teko ismokt per tingejima visus du metus per dvi savaites laiko, tai atkaliau viska kas tik knygoj egzistuoja pasipraktituot tik rimtai nespejau... nera sunkus tas programavimas jei nori ismokt, gali stot net ir tie kurie nelabai ana supranta, tik reikia pasiruost knygu griauzimui kekviena diena iskyrus sekmadieniais nebent gabus esi isisavinant medziaga ir ja perprantat per pora kartu tai ir greiciau daug gaunasi... Puiku. Tai matyt būsim grupiokai. Kokie tavo egzaminų rezultatai?
Žinutė parašyta: 2008-07-03 18:58:49 | Nuoroda
Gal galit kas parašyt, kiek prašymų dabar jau paduota į informologiją ir verslo informacijos vadybą? Aš pati negaliu pažiūrėt į vu informologiją vf išviso yra paduoti 329 prašymai (iš jų 19 pirmu nr), iš viso ten priima 36 į vu verslo informacijos vadybą vf iš viso jau yra paduoti 535 prašymai (iš jų 58 pirmu nr), o iš viso planuoja priimt 40