Vartotojo vanderingas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 21:31:29 | Nuoroda
Siaip per posedi sake gyventi isikelti priims nuo 29 dienos, bet nedraude nueiti anksciau ir viska susitvarkyti, o cia del geresniu kambariu kaip supratau jie visi vienodi, tik man leido pasirinkti su kuo gyventi, o del sumokejimo komendante pabreze kad sumoketi geriau 29 d. nes jie ankciau nemato sumoketu pinigu ar kazkas panasiai. As siulau tau kuo anksciau nuvaziuoti ir susitvarkyti, dar ka jei pazisti is kolegijos leidzia kartu gyventi, arba is pirmakursiu su juo nors susitark ir apgyvendins kartu.
Žinutė parašyta: 2008-08-23 21:54:02 | Nuoroda
Lyg ir vienas, mes abu pirmakursiai tos pacios specialybes, jis sportinikas, as jau baiges sportine karjera, kol dar yra laisvu kambariu daro kad kartu gyventu, bet kai nebus laisvu kambariu, jauciu kis kur yra laisva lova su betkuo.Ji i savo zurnala susirase pavardes, vardus, abieju, ir pasake kambario numeri, tik kamabarys 5 aukste
Žinutė parašyta: 2008-08-23 22:13:08 | Nuoroda
Nezinau kodel 5, bet man jokio skirtumo, kai pasakiau kad pastatu inzinerines sistemas studijuosiu, ji is karto atsiverte tos grupes zurnala ir kambariai lyg visi 5 aukste.Man kaip tik gerai kad 5 auskte, nes galesiu be problemu ziureti skaitmenine televizija
Žinutė parašyta: 2008-08-23 22:34:38 | Nuoroda
Kambario nemaciau, nors ir nerode tik pasake numeri ir viskas, koks skirtumas. Po semestro galima pereiti i kita, nes buna iskrenta ir lieka laisvu vietu.
Žinutė parašyta: 2008-08-24 12:44:43 | Nuoroda
Nereikia jokiu doku, tik reikia paciam pasirodyti, beje komendante minejo, kad jei neliks vietu prie kolegijos esanciame bendrabutyje, sius i kita miesto gala kur yra gelezinkelio fakultetas, ten yra kazkos bendrabutis, priklausantis kolegijai, cia kaip supratau tiems gresia, kurie atvaziuos koki sekmadieni, ir nebus uzsirase pries tai, o tik paskutine diena.
Žinutė parašyta: 2008-08-29 16:39:53 | Nuoroda
Man ir jau patvirtino, is pradziu buvau uzsiregistraves senu pavadinimu ir nepatvirtino, bet kai nauju pavadinimu uzsiregistravau tuo paciu momentu patvirtino ir atsispausdinau