Vartotojo Bambola pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 20:55:11 | Nuoroda
Lakune, labai prasau ir as tos istorijos programos, nes as i istorija noriu stoti, tai labai praverstu skype --> sauliukste
Žinutė parašyta: 2008-06-03 09:30:20 | Nuoroda
As tai dar prideciau Vilniaus-Radomo sutarti 1401m, ten Vytautui LDK yra pripazinta iki gyvos galvos, o va po to tik Horodles eina, nes siaip tai nelogiskai gaunas manau dar svarbi yra MELNO taika 1422m, nes tada Ordinas atsisake zemaitijos ir uznemunes, bet pasiliko Klaipedos krasta, kuri turejo iki 1919m versalio taikos. Manau sita yra reikalinga jei bus kas su klaipedos priklausomybe susije. ir dar viena yra Melniko unija. LDK Ir Lenkija susitare del bendru seimu ir bendro valdovo. Ldk sieke paramos karuose. 1501m. Cia jau visai pries Liublina. Tai va tiek as zinau dar, tik nezinau ar viska reikia moketi, nors nepraverstu
Žinutė parašyta: 2008-06-03 09:48:33 | Nuoroda
As tai noreciau kad butu kas apie sovietizacija, arba apskritai apie tai kas vyko lt per II-aji pasaulini. Vakar maciau buvo Persitvarkymo Sajudzio jubiliejus 20tas (1988 06 03), tai gal ir to tiketis galima. Bet geriau jau nebutu. Mum mokytojas liepe atidziai paziureti Reformacijos plitimo ir kovu zemelapius, kiek zinau nera buve dar..
Žinutė parašyta: 2008-06-03 13:33:58 | Nuoroda
To eliksas: Is pradziu buvo Kalavijuociai ir Kryziuociai, po saules musio (1236m) Kalavijuociai prisijunge prie Kryziuociu. Dabar bijau sumeluoti, bet kiek atsimenu(situ temu dar nekartojau) kryziuociai labai susilpnejo po Zalgirio musio,prarado karine galia, nebekovojo su LDK, o Torunes taika jie atidave daug zemu, nes beveik jau iro ju ta valstybe. O siaip Tai pirmoji buvo Sv Romos Imperija (vokieciu zemes iejo) tai cia 962m-1806m. Nzn ar kuo padejau bet kazka apytiksliai pasakiau.
Žinutė parašyta: 2008-06-03 14:50:20 | Nuoroda
Eliksas: nea, negali taip buti kad tas pats yra kryziuociai su Sv. Romos Imperija,jie tikrai anksciau turejo isnykt, nes juk ten buvo Kryziaus zygiu pletotojai, o juk tie kryziaus zygiai iki XIIIa tebuvo.. Ir siaip jie tik apsimete kad del krikscionybes puola juk.. ciut painu. As tau siandien neatsakysiu, nes anglu egzas ryt,reik jam dar kartotis, bet va jei kas kitas nepasakys anksciau uz mane, tai rytoj ant vakaro parasysiu, nes pati jau susidomejau, reik paieskot konspektuose apie tai man.
Žinutė parašyta: 2008-06-05 19:14:58 | Nuoroda
As labai panasiai kaip ir tu, ruduosupasauliu va sian jau senove ismokau, jau ir viduramzius katik uzmusiau ir esu pasiruosus dar iki napoleono pasikartot ir siandienai uzteks, oj, norejau pasakyt jau su visam uzteks, nes nebebus laiko vel prie visko sugryzt Ka jus is Antikos labiausiai kartojat?
Žinutė parašyta: 2008-06-05 19:23:21 | Nuoroda
As irgi prisdedu prie busimu istoriku melskimes, kad tik dievulis pamestu lengva egza su neaukstu praeinamu balu
Žinutė parašyta: 2008-06-05 19:26:56 | Nuoroda
Va as irgi bijau, kad prisikist visokiu smulkiu nesamoniu reik, o tos pagrindines ir nebetelpa As kazkodel nesuprantu apie absoliutizmus Europoje, nu baisu baisu man ten, o tikimybe laabai didele kad buti gali
Žinutė parašyta: 2008-06-05 21:20:09 | Nuoroda
As tai manau kad apie sajudi galetu but nebent teste, nes neisivaizduoju dokumento kokio su juo.. Nors.. Jezau, o jei idetu dokumentu rinkini apie sajudi, atkurima nepriklausomybes, sausio 13.. nea, bet man atrodo kad per jauna istorija dar tai yra pavariau cia pati sau priestarauju po kelis kartus
Žinutė parašyta: 2008-06-05 21:30:00 | Nuoroda
As va kaip tik siandien skaiciau su tais kryziuociais ir nusisypsojau, kad jau va cia anksciau perskaicius buvau Man ta Letukienes knyga nelabai patinka, kai kas per smulkiai parasyta, o kai ko truksta.. :rol: o pvz kazin ka su saltuoju karu akcentuot reiktu
Žinutė parašyta: 2008-06-05 21:34:27 | Nuoroda
O visdelto, juk galim speliot nespelioje, vistiek neatspesim.. Juk su kitais egzais taip pat buvo.. Manes neramina tai, kad siais metais itartinai nesunkius egzus duoda, kazi kodel, gal nori pagaut ant lengvumo, nes pvz as is matiekos del to lengviumo tai ir pridirbau nesamoniu ir bijau db rezultatu
Žinutė parašyta: 2008-06-08 01:04:06 | Nuoroda
ponia-Frekenbok, manau kad ruduosupasauliu turejo omeny kad po pirmojo sukilimo carineje rusijoje, pirmas vyko 1830-1831, o antras po baudziavos panaikinimo 1862-1863 Tu gal kalbi apie sukilima pries treciaji padalijima, kai vyko Kosciuskos sukilimas? Ar taip supratau?
Žinutė parašyta: 2008-06-08 13:28:32 | Nuoroda
Aluo, jau isgazdinai mane. tai viskas aisku yra, frekenbok kalbejo dar apie ATR laikus, o ruduosupasauliu apie Lietuva carineje Rusijoje Cia juk tik mazdaug 70 metu skirtumas, nieko daug
Žinutė parašyta: 2008-07-24 08:45:25 | Nuoroda
Ee, o kur viesojo administravimo studentai? As ten istojau, laimes pilnos kelnes, ir dar vf.. Atsiliepkit busimi bendrakursiai!
Žinutė parašyta: 2008-07-24 08:48:49 | Nuoroda
Labas labas As taip pat viena is busimu viesojo administravimo studenciu Istojau 14nr, vf.. Kas dar cia?
Žinutė parašyta: 2008-07-29 09:46:49 | Nuoroda
Mano skype: sauliukste. Susipazinkim
Žinutė parašyta: 2008-07-30 21:49:25 | Nuoroda
Istojau 14 nr vf: istorija 79, Lietuviu 69, Anglu 31.. kaip kiti?
Žinutė parašyta: 2008-07-30 21:53:21 | Nuoroda
As irgi noriu gyventi Klaipedoj, tik dar nezinau kur. Kas kur nuomojates?
Žinutė parašyta: 2008-08-11 18:46:26 | Nuoroda
Na ka, lyg ir turiu sioki toki pasiulyma.. mokysiuos socialiniam fakultete, tiksliai bijau dar pasakyt, bet yra butas 3ju kambariu, kurio seimininkai visada per mokslo metus yra isvaziave i uzsieni, nes ten gyvena. Nuomoja 2 kambarius, kaina su komunaliniais gaunas virs 200lt vienam, jei gyvena 4 zmones. Gal ka sudomins, parasykit..
Žinutė parašyta: 2008-08-11 18:47:05 | Nuoroda
Na ka, lyg ir turiu sioki toki pasiulyma.. mokysiuos socialiniam fakultete, tiksliai bijau dar pasakyt, bet yra butas 3ju kambariu, kurio seimininkai visada per mokslo metus yra isvaziave i uzsieni, nes ten gyvena. Nuomoja 2 kambarius, kaina su komunaliniais gaunas virs 200lt vienam, jei gyvena 4 zmones. Gal ka sudomins, parasykit..