Vartotojo bask3t pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 17:01:18 | Nuoroda
Va, pridaviau jau dokumentus ;D Esu tikrai FDM studentas ;DD
Žinutė parašyta: 2008-07-25 18:24:35 | Nuoroda
Na, eilė buvo padori, bet kažkaip kvietė pagal specialybes tai aš ten greit gan papuoliau, nes iš FDM išvis negirdėjau, kad kažkas būtų, bet sujungė mus su Bioinformatikais tame priemime ;D prieš tai dar atlaukiau eilėj pas notarą(žioplys pamiršau LJMM pasidaryt nuorašą Panevėžy, tik atestato pasidariau).. O prie barakų prašymų išvis eilės nebuvo.. Tai va, geriau savam mieste pasidaryk atestato ir jei baigei LJMM nuorašus(tiesiog pas notarą nueini ir viskas).. Reikia 2 fotonuotraukų ( rašė intere 3jų bet paėmė tik dvi ).. Paskui žinoma paso arba tapatybės kortelės, bet ją tik parodyt.. Šauktinio pažymėjimo kopijos jei neatidavei LAMABPO.. Žinoma, atsargai geriau turėt atsivežus, bet man nereikėjo:) tai kaip ir viskas;) Nepamirškit tik užsiregistruot į fux'ų stofkę ;D
Žinutė parašyta: 2008-07-25 23:35:17 | Nuoroda
mano skype - basketball6969 DD nesijuokit labai, dariausi kai buvau dar vaikas ir jei dėdavai tą 69 būdavai kietas ;DD o paskui taip ir nebepasikeičiau ;D
Žinutė parašyta: 2008-07-26 12:56:10 | Nuoroda
Paulaaa - > labs kursioke ;D
Žinutė parašyta: 2008-07-27 20:48:20 | Nuoroda
FDM studijuosiu - basketball6969 ;D
Žinutė parašyta: 2009-06-10 11:22:03 | Nuoroda

Studijuoju MIF'e FDM specialybę, va kaip tik baiginėju pirmą kursą:) šiaip galiu pasakyt tiek, kad informatikos tikrai neišvengsit, bet  įmanoma čia suktis ir nieko nežinant. Jei neklystu informatika du metus. Pirmam pusmety mokėmės Pascal ir C kalbas, antram tęsėm Pascal su C bei prisijungė Java. Pats nelabai ką jose moku, tiesiog iš grupiokų ar vyresnių susišaudai programą kai reikia atsiskaitinėt, biški pasianalizuoji ir būna OK:) Jei neaptingsti į informės egzą gali eit jau susirinkęs 5 balus:) šiaip šiemet pakliuvo geras dėstytojas pascal'io ir c, kuris suvokia kad mes matematikai daugiau, tai nespaudžia per daug mūsų:) bet tikrai niekas nesiruošia su informe sukirtinėt :) mačiau klausimą apie tai, kad ekonometrijoj reikia braižybos, na kambariokas studijuoja ten, tai tikrai jos nėra bent kolkas, kiek žinau ir vėliau nebus:) o šiaip visas pagrindas tiek eko, tiek fdm yra matematika, jei jos nemėgstat nesigundykit pavadinimais ir čia nestokit:) jei mėgstat, viskas ok:) tik nepamirškit kad mokyklinė matkė yra daug lengvesnė, jei ten lengvai slydot, viską supratot, čia vistiek reikės darbuotis iš peties:) 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 13:40:41 | Nuoroda

mokausi :) LJMM kiek žinau šiemet nebežiūri, tai turi šancų įstot :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-04 15:01:42 | Nuoroda

ekonometrija :) nes ir baigus ekonometrija, statistike laisvai galesi dirbt man rodos, nes gausi statistikos bakalaura su pakraipa ekonometrija:) o baigus statistika ekonometriniu skaiciavimu negalesi atlikt mano supratimu :) bet rinktis tau :P 

Žinutė parašyta: 2009-07-05 11:02:40 | Nuoroda

Stok chia jei nesi tingine ir tikrai labai megsti matematika:) nes padirbet chia reiks, o vien matematika kartais jau nervint pradeda, bet kai susidomi greit tas nervas praeina:) 

Žinutė parašyta: 2009-07-09 10:47:08 | Nuoroda

jus pasiziurekit i datas ankstesniu diskusiju, chia isskyrus paskutines zhinutes viskas is praeitu metu:) anksciau nebuvo imanoma beveik istot be papildomos mokyklos, dabar jau ju nebezhiuri :)