Vartotojo inguske pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 17:27:48 | Nuoroda
as ruosiuosi stoti nusivyliau savo rezultatais, bet uzteks manau istoti. chemija 63, matematika 68. man atrodo siemet rezultatai geresni, tai gal aukstesnis balas bus. CACALIALE manau rasyk taikomaja chemija.jei nepatiks perstosi i maisto technilogija ir in... , nes i ja daug lengviau istoti. sekmes mano konkurentai
Žinutė parašyta: 2008-06-23 15:40:46 | Nuoroda
as manau gyvensiu bendrabutyje jei gausiu. jei ne tai pagyvensiu kurnors, ir poto nuomuosiuosi buta, nes pries rugseji lb pabrange butai. KTUCHEMIKE> ar tiesa kad ten kazkox kietas(daug reikalauja) informatikos destitojas? as beto rasiau ir chemijos technologija ir inzinierija, bet tik 3-ciu numeriu. viska darysiu kad tik likciau ir neiskrisciau, nes man chemija lb patinka. beto KONKURENtai tiksliai zinau kad lb truskta farmacininku, atlyginimas nuo 2000lt, o taikomaja chemija po pirmo kurso galima jau eiti i vaistine dirbti. (KTUCHEMIKE tiesa apie darba po pirmo kurso vaistineje?(pasitikslinimui)) tikrai lb noreciau su kuo nors susipazinti, kad lengviau butu is pradziu. ateini vienas ir net nezinai i kuria puse ziureti, o vat dar dvi akys daug geriau beto viena mergina (as ja pazystu), i maisto technologija ir in.. istojo su chemijos B lygio pazymiu ir matematikos VBE tik 20%, tad cia tikras palaikymas stojant.
Žinutė parašyta: 2008-06-23 22:25:41 | Nuoroda
labai aciu KTUCHEMIKE uz patarima. tikrai isiminsiu
Žinutė parašyta: 2008-06-24 14:29:08 | Nuoroda
Swirpliuke as tau parasiau zinute. parasiau jai, parasysiu ir visiem. NERA NEPERSPEKTYVIU SPECIALYBIU, YRA NEPERSPEKTYVUS ZMONES! jei nori gali viskas pasiekti.
Žinutė parašyta: 2008-06-24 14:30:13 | Nuoroda
tikejausi kad daugiau konkurentu turiu, o cia tik keletas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 18:29:26 | Nuoroda
tai vaikinai bijo tiek mergino, jauciu apsilanko, bet bijo pasirasyti o as esu is Kedainiu, Inga mano vardas o kitos merginos? KTUCHEMIKE, gal dar kokiu destytoju "ypatingu" yra? uz patarimus buciau lb dekinga. gal jei istosiu ir gyvensim tame paciame barake, cukraus tau padovanociau
Žinutė parašyta: 2008-06-26 21:02:02 | Nuoroda
o dieve. jau taip ziauriai sustumei panele. nes isiziojusi skaiciau. po to tik juokas paiime (neisizeisk). issakysiu savo nuomone dabar. juk kiekvienas darbas yra monotoniskas blemba. kokia tik nori paiimk specialybe, jos visos monotoniskas. teiseje popierius knaisi kiekviena diena, ateina zmones su tomis paciomis problemomis, gydytojas kiekviena diena zmones ir zmones, receptai, ir zmones su tom paciom ligom, vadybininkas kiekviena diena zmones persi ta pacia preke ir t.t. ir visos tokios profesijos. kurybiskas ir nemonotoniskas darbas tai nebent su menais, muzika kai groji skirtingus kurinius, daile kai kiekvienas piesinys vis kitoks. beto galiu simta procentu garantuoti, jei tu dirbi mylima darba tai tau jis nemonotoniskas. o jei tu (ta mergina kuri pasisake) pasirinkai nemylima specialybe (taikomaja chemija) tai nereiskia kad ji bloga. ir jei tau (naktute) nepatinka chemija, o man patinka tai nereiskia kad as blogai mastau. beto kad ir kox darbas bebutu, vistiek kazkas turi ta darba dirbti. nevisiem pasiseka dirbti pagal specialybe savo, bet jei nori gali VISKA pasiekti. ir busiu as mokslininke, lb rimtai apie tai svajoju, ir tikrai viskas darysiu kad man pasiseku. ir ne tiek jau daug tie 6 metai. niekada nevelu mokytis. nekaltinu taves(Naktute), tu pasakei savo nuomone. aciu uz ja. o db mes(kurie renkames taikomaja chemija) nuspresime padare isvadas. ir istikro nestokit i taikomaja chemija, maziau konkurentu turesiu
Žinutė parašyta: 2008-06-26 21:09:18 | Nuoroda
o apie atlyginima zema tikrai nesutikciau. mano kaimynas "lifosoje" dirba, turi chemiko, technologo specialybe, ir uzdirba apie 2500lt. ir man tai tikrai nemazi pinigai. gincyciausi ir gincyciausi del chemijos, nes chemija man tikrai yra lb perspektyvi.
Žinutė parašyta: 2008-06-26 21:12:04 | Nuoroda
ir labai prasyciau NAKTUTE pasakyti ka studijuoji ir kelintame kurse? ir ar tikrai i mylima specialybe esi istojusi, kad tokia nusistaciusi?
Žinutė parašyta: 2008-06-27 20:37:29 | Nuoroda
man net baisu pasidare cia jusu beklausant. aciu kad pasaket. kadangi tikrai jokiu budu nenoreciau i uzsieni, tai labai rimtai jusu zodzius apmastysiu.
Žinutė parašyta: 2008-06-27 21:00:55 | Nuoroda
IVAIRI ar gali pasakyti kokie dalykai tau buvo pirma kursa? o dieve, jei yra fizika, man kirvis visiskas, as jos 2 metus nesimokiau, o dar 2 metus vos 6 turejau. ziauru.
Žinutė parašyta: 2008-07-02 20:28:01 | Nuoroda
as taip pat i ktu. pirmu nr taikomoji chemija, nors visi lb nusiteike, kad neperspektyvu, bet nepabandysi savo kailiu nesuzinosi, o antru maisto tech... ir treciau chemine technologija ir inzinierija. ir viskas. kai tik nuo 8 klases atsirado chemija tai iskart susizavejau. man lb idomus dalykas. beto dalivaau Jasinckio konkurse, baisiai mazai surinkau (3,4 ), bet man lb patiko fakultetas, ypac loboratorijos, ir tie lb simpatiski kraniukai
Žinutė parašyta: 2008-07-23 12:34:17 | Nuoroda
kas istojot i taikomaja chemija tai cia pasigirkim
Žinutė parašyta: 2008-07-23 14:10:00 | Nuoroda
UHU!!!!!!!!! Istojau. jega. 14-tu numeriu. ant ribos i vf
Žinutė parašyta: 2008-07-24 00:45:31 | Nuoroda
Nemanau kad pawyks susimatyti nes ne wisi jauciu is kauno kaip ir as. Bet skaipais manau galetume susikeisti. Nors kiek drasiau bus rugsejo pirma ne wien swetimus weidus pamatyti;)
Žinutė parašyta: 2008-07-24 12:24:51 | Nuoroda
rasykit grupiokes ir grupiokai, mano skype: pingati
Žinutė parašyta: 2008-08-01 21:59:03 | Nuoroda
Ieškoma kambariokė Jeruzalės mikrorajone. Esu rimta antro kurso teisės (MRU) studentė ir ieškau kambariokės (mat senoji netikėtai išsikrausto) sugyventi Jeruzalėje (idealus variantas MRU studentei). Butas dviejų kambarių, viename iš jų gyvena vaikinas (taip pat studentas). Butas tvarkingas, su patogumais, yra būtiniausia buitinė technika, taip pat kabelinė TV bei internetas. Kambarys su balkonu. Butas antrame aukšte, rakinama laiptinė. Ramus rajonas. Kaina: 300 Lt/mėn. + trečdalis komunalinių mokesčių. Apie butą Rajonas: Jeruzalė Gatvė: Mokyklos/Jeruzalės Kambarių skaičius: 2 Būklė: Tvarkingas Aukštas: 2 Balkonų skaičius: 1 Kontaktai El. paštas Tel. nr.: +37066233337 Skype: [Skype mortynka] mortynka Miestas Vilnius
Žinutė parašyta: 2008-08-01 22:04:36 | Nuoroda
Ieškoma kambariokė Jeruzalės mikrorajone. Esu rimta antro kurso teisės (MRU) studentė ir ieškau kambariokės (mat senoji netikėtai išsikrausto) sugyventi Jeruzalėje (idealus variantas MRU studentei). Butas dviejų kambarių, viename iš jų gyvena vaikinas (taip pat studentas). Butas tvarkingas, su patogumais, yra būtiniausia buitinė technika, taip pat kabelinė TV bei internetas. Kambarys su balkonu. Butas antrame aukšte, rakinama laiptinė. Ramus rajonas. Kaina: 300 Lt/mėn. + trečdalis komunalinių mokesčių. Apie butą Rajonas: Jeruzalė Gatvė: Mokyklos/Jeruzalės Kambarių skaičius: 2 Būklė: Tvarkingas Aukštas: 2 Balkonų skaičius: 1 Kontaktai El. paštas Tel. nr.: +37066233337 Skype: mortynka Miestas Vilnius
Žinutė parašyta: 2008-08-04 18:36:18 | Nuoroda
O dabar laikas papasakoti apie 5 baraka
Žinutė parašyta: 2008-08-05 20:45:39 | Nuoroda
KAPIMP , aciu kad pasakei. as nesiryzau skaityti visu 14 puslapiu, paskutinius perziurejau, o i pirma net neatkreipiau demesio aciu dar karta.