Vartotojo zazunas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-14 20:10:21 | Nuoroda
rudy3 rašė:

Ir aš noriu perlaikymo, bet to nebus, nes NEC nekreips dėmesio į mūsų priekaištus. O protingieji istorikai niekada nesutiktų jo perrašyti. Proto galiūnai, nepamirškite ne visi kaip jus esame istorijos garbintojai, bet ar dėl to neturėtumėmė gauti kokį geresnį pažymį? 

 tai pala pala, tu ismaldos prasai? :D tai juk kiek uzsidirbai, tiek ir gausi :D mazdaug isviaziduojate kaip mokykloje, gauni 3 ir eini aiskintis pas mokytoja, gal kur yra rasybos klaida kokia, kad pasikelt iki 4 :D pamirskite tai :D juk jeigu visiems buvo sunkus, reiskia su mazesniu tasku skaiciumi gausite didesni %, todel neliudekite. Jeigu panaikins klausimus neteisingus, tai vistiek vienodai gausite, nes kris bendras tasku skaicius

Žinutė parašyta: 2009-06-14 20:14:16 | Nuoroda
mellisa rašė:

 

beje , kaip manot, ar uzskaitys parasyta tik luksa ir zemaitis? be vardu ir slapyvardziu... 

 mellisa, cia priklausys nuo vertintojo :) siaip geriau butu buve slapyvardziai, bet jeigu geras vertintojas, tai uzskaitys :)

Žinutė parašyta: 2009-06-14 20:16:53 | Nuoroda

bembinas, as tau pritrariu visiskai :) su tuo LDK tikrai loterija galejo buti, nes seniai buvo ir 1000metis, bet nebuvo tai nebuvo, ne tragedija

Žinutė parašyta: 2009-06-14 20:22:08 | Nuoroda
rudy3 rašė:
zazunas rašė:
rudy3 rašė:

Ir aš noriu perlaikymo, bet to nebus, nes NEC nekreips dėmesio į mūsų priekaištus. O protingieji istorikai niekada nesutiktų jo perrašyti. Proto galiūnai, nepamirškite ne visi kaip jus esame istorijos garbintojai, bet ar dėl to neturėtumėmė gauti kokį geresnį pažymį? 

 tai pala pala, tu ismaldos prasai? :D tai juk kiek uzsidirbai, tiek ir gausi :D mazdaug isviaziduojate kaip mokykloje, gauni 3 ir eini aiskintis pas mokytoja, gal kur yra rasybos klaida kokia, kad pasikelt iki 4 :D pamirskite tai :D juk jeigu visiems buvo sunkus, reiskia su mazesniu tasku skaiciumi gausite didesni %, todel neliudekite. Jeigu panaikins klausimus neteisingus, tai vistiek vienodai gausite, nes kris bendras tasku skaicius

 Apie kokią išmaldą tu čia nusišneki? Tavęs aš nieko neprašiau. Tu pats esi kalikas ir nereikia lialia kad tu tik ATR mokeisi. Jau priekaištai manau šiam egzaminui visi išsakyti, gaila tik, kad tokie kaip tu gavę puikų pažymį išlenda ir nesupranta, o kogi čia jie skundžiasi. Jei aš sugebėjau, tai kas jiems ten buvo sunkaus.

 tai jeigu tu nemokejai, tai tu ir gausi atitinkama bala ir niekas nera del to kaltas, nei NEC'as, nei mokykla. Tas pats, kas nueiciau i matiekos egza, kurios visai nemoku ir paskui priekaistauciau visiem koks sunkus buvo egzas. As pritariu, kad teste buvo SUKTU klausimu, o tie samprotavimo klausimai sudetingi, bet jie yra tiems, kas supranta del ko ir kokiu priezasciu lemiami ivyko tie dalykai.

Žinutė parašyta: 2009-06-14 20:27:36 | Nuoroda
mellisa rašė:

dabar bijau tik vieno.... kad vertintojas pasitaikytu supratingas ir aklai nesivadovautu instrukcijoje suformuluotais atsakymais... taip, kaip mano mokytoja darydavo... zodis netaip - 0 tasku.  

 tavo mokytoja labai griezta, turbut todel gerai ir paruose egzaminui :) siaip neziuri ten taip grieztai, jeigu viena ir gireztai paziuri, tai yra juk kitos, kiek ten, 3 is viso perziuri darba :D

Žinutė parašyta: 2009-06-14 21:01:29 | Nuoroda

bembinas, pagal nauja istatyma, teisinkai, kaip ir ekonomistai pretenduoja i 3100 krepseliu, tad reikia konkuruoti ir su geriausiasi matematikais, lituanistais ir anglistais, kurie gali uzsimanyti i socialinius mokslus, tada dabar sunku spresti kokiu balu reikia del nemokamu studiju, bet aisku kuo didesni, tuo geriau :)

Žinutė parašyta: 2009-06-14 22:31:01 | Nuoroda

taip, dabar su studiju kainomis tragedija. Vienintele paguoda, kad teises studijos vienos is pigiausiu, kitokiu atveju butu tragedija. Net negalvociau apie teises studijas, jeigu reiktu moketi kokius 10 000 per metus

Žinutė parašyta: 2009-06-14 22:35:36 | Nuoroda
Argentum rašė:

 Och kokios aistros :) abejojiu, ar istorija verta to, kad dabar visi susipyktų ir pamirštų tokius mažus malonumus kaip ledų porcija, ežeras ir draugų kompanija....

 valdzia su savo reformomis to ir siekia, kad perkastume vienas kitam gerkles :) sitaip jie skatina moksla ir pazanga Lietuvoje, nes islieka tik stipriausi :D

Žinutė parašyta: 2009-06-15 19:44:54 | Nuoroda
saras* rašė:

Kas nors planuojat  iš 51 klausimo gaut visus 6 taškus? Man iš ten 0 šviečiasi:D kažkaip mokytoja mums net neužsiminė apie rezistencijos etapus...

 tas klausimas tikrai turejo buti sunkus paprastam mokinui, kuris nera isigilines i rezistenciniu kovu esme. As pats nieko nesiruosiau siemet apie tai, bet pernai istorijos olimpiados tema buvo apie tai, tad tik vien is prisiminimu parasiau viska. Na arba jeigu jau visiskai nieko nezinai, tai buvo galima  fantazuot, bet pataikyt mazai sansu :D

Žinutė parašyta: 2009-06-15 20:25:43 | Nuoroda

Mellisa, nemanau kad tiks :D jie kad ir susikirste i apygardas, bet nebuo vieningu kovu :) juk tik 1949m susijunge i viena :D antru laikotarpiu kovu mastai sumazejo, partizanai issilakpste, nes prasidejo masinis ju gaudymas, o jie savo ruostu pradejo ruozti pasalas ir pavieniais veiksmais bande sutrikdyti sovietams sovietizuoti krasta, bet vieningos kovos tikrai nebuvo :)

Žinutė parašyta: 2009-06-15 20:28:53 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
 Aha. As irgi atsakymus taip kazkaip kreivai lipdziau. Idomu ar i tai komisija labai atsizvelgs. Beje kaip del rasto? Idomu jei bus sunkiai iskaitoma ar iseja is eiluciu skaitys?

 teisyklese yra nudoryta, kad negalima rasyti uz eiluciu, o sunkiai iskaitoma rasta savaite aisku gali neivertint, priklausys nuo vertintojos :) salygose nurodyta rasyti ISKAITOMAI

Žinutė parašyta: 2009-06-15 20:39:52 | Nuoroda

mellisa, galbut ir pas tave teisingai, as pats neturiu nei uzrasu, nei kartojausi pries egzamina apie juos. O toje vertinimo instrukcijoje, kur buvo paplatinka, kas tas parasyta? Ta partizaniniu sajungu pradzia tikrai buvo ir prasidejo tas ju bandymas susivienyti, tik kad juos tuo laikotarpiu Markulis isdave ir viskas zlugo. Cia turbut gali buti daug variantu. Ten prase smulkiai apibudinti, tad neaisku kaip ten paziures :)

Žinutė parašyta: 2009-06-15 21:01:11 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

 Man kyla itarimas, kad jie norejo jog butinai remtumemes ta lentele. Nebus taip, kad jos duomenu neitraukus po -1 bala is kiekvieno etapo apibudinimo?

 nemanau, kad galetu taip baisiai nubaust, jeigu teisingai vistiek parasyta :)

Žinutė parašyta: 2009-06-15 21:08:20 | Nuoroda
mellisa rašė:

Bet ten lentelej zuvusiu patizanu skaicius toj lentelej, o cia raso tiesiog partizanu... na tai juk naturalu, kad igaunant patirties ir zinant kaip kovoti mazejo zuvusiu partizanu skaicius... Nelogiskai man cia kazkaip pagal ta vertininimo instrukcija  atrodo atsakymas...

 mellisa, ne partizanai igavo patirties,  o rusai juos isgaude :D po pirmojo etapo, 1946m rusai paskelbe, kad partizanai gali gristi i namus be jokiu bausmiu, ir ka jus manot? :D tie kas grizo, tuos ir isveze paskui :D rusai irgi gudrus, jie mokejo elgtis su jais :) o zuvusiu partizanu skaiciu mazejo, nes ju paciu tiesiog mazejo :D dauguma iszude ir isgaude :D

Žinutė parašyta: 2009-06-15 21:38:37 | Nuoroda

dar syki pasikartosiu :D JUOKINGI jus man esat su savo skundais :D koks skirtumas kokios uzduotys buvo egzamine, jeigu eini i ji, turi moketi viska. Dar sakyciau, kad uzduotys buvo neimanomos padaryti, reikalaujancios tokiu ziniu, kokiu neismokstama per pamokas, o dabar viskas buvo labai aisku. As sutinku, kad 3-4 testo klausimai ir tie 2 samprotaujamieji klausimai apie partizanus gal yra sudetingesni, bet ne neimanomi!!! paskaiciuokit, nemokedami situ klausimu, prarastumete 10 tasku!!! ar del 10 tasku sugriuna jusu gyvenimo svajones? NE! Tad neverkslenkit. As pats praradau minimum 15 tasku, nors darydamas ansktesniu metu egzaminus neprarasdavau daugiau 10, tada ar dabar man kelti skandalus, kad egzaminas buvo nekokybiskas?

Žinutė parašyta: 2009-06-15 21:46:41 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

 Dar vienas zmogus pasirinko racionaliai mastanciuju puse.

 Mr. Lazy, tu ten anksciau rasei, kad domiesi istorija ir manau mes turim panasu pomegi :) Tad galbut mums sitas egzaminas ir nepasirode sunkus. As suprantu tuos, kurie tikrai nemoka tos istorijos ir ten toj mokykloj tarkim 8 turedavo ar net 9, tai jiems sitas egzas galejo pasidoryti sunkus tuo atzvilgiu, kad jie galbut nesitikejo tokiu uzduociu ir mokesi tas populiarias temas, del kuriu cia ir verkslena :) Man gaila tokiu zmoniu, nes ir mano geru draugu tokiu yra, as juos suprantu, kad jie nori kuo geriau ir galvojo, gal va ka zinosiu, daugiau surinksiu, bet va gavo toki salta dusa. Man negaila tik tokiu, kurie kaldavo viska mintinai, turedavo ta savo vargana 10 ir sitame egze norejo ne maziau 90% :D va butent del tokiu ir padare tokias uzduotis, kad atsirinktu tie, kurie ismano istorija, o kurie iskala.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 21:52:51 | Nuoroda
Rutelle1 rašė:

Cia ne racionaliai mastantieji, o tiesiog pasyvieji. Pavyzdziui, man nereikia istorijos, ja laikiau tik siaip, bet negaliu tyleti, jei matau nesamone. Egzaminu programoje vienas malimas, reiskiantis, kad abiturientas turi buti kone profesorius, gebeti VISKA. Jei jus tokie, valio - nesistebiu, kad viskuo patenkinti.

 Miela Rutele, tai jeigu tau nereikia istorijos, tai kam tas triuksmas? Profesoriai kaip sakai, taip, jie sau pasidarys ir gaus turbut gera %, bet atsimink, kad cia % sistema ir kiti, kurie padare blogiau, gaus truputi mazesni procenta, bet nebus, kad gudrieji 100%, o kiti tik nuo 80% prasides. Visi gaus atitinkamai savo dali, o sprendziant is visu skundu, tai net padares 20 klaidu, gausi 80% ar daugiau, tad kam verkti?

Žinutė parašyta: 2009-06-15 21:54:39 | Nuoroda
rudy3 rašė:

Ruta mldc, o tas sakinis jog tikrina ne žinias tikrai prajuokino. Racionaliai mastantys, ne veikiausiai gerai parašę ir dabar pasirodantys čia ir skelbiantis: o kokie jus durni, visai normalus egzaminas buvo, nes aš gausiu savo 85. Kuo jus čia skundžiates jug aš surinksiu daug. Toks klausimas, jei mūsų nepasitenkinimai yra be pagrindo, tai kdl niekas nesiskundžia dėl lietuvių egzamino? Kdl būtent istorija?

 o ka skustis del lietuviu egzamino? mes apie ji nieko nezinom. Istorijos neimanoma iskraipyti, kaip lietuviu kalbos. Yra duotos uzduotys, i kurias yra tiesus ir aiskus atsakymas, o lietuviu kalboje jau reikia kazka sugalvoti is oro.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 22:07:25 | Nuoroda
Rutelle1 rašė:

Ei, o tu kartais nedirbi Nacionaliniam egzaminų centrui? :D jau toks gynejas, kad ojojoj.... Man tai nera ko verkti - tureciau gauti nemazai, bet tiesiog norisi teisybes. Egzaminas nebuvo tinkamas, gaila tu, kuriems jis pats svarbiausias.

 Tikrai nedirbu NEC'ui, bet suprask, tarkim istorijos reikia busimiesm teisininkams (viliuosi ir as toks buti), tai jeigu dabar jie nesugeba is duoto teksto iskaityti to ko praso, tai kaip jie gales bylas nagrineti paskui? :) jeigu jis buvo pats svarbiausias, tada reikejo ruostis jam, o kad teisinasi, jog nebuvo tu populiariu temu, tai cia ne argumentas. Senoves Romos istorija yra pasaulio pagrindas, viskas ant to stovi dabar, 19a yra siu dienu Europos istakos, kada susiformavo nacionalines valstybes, o partizanu kovos, lietuviu tautos islikimo kova, tai tu man pasakyk, kuo sitos temos yra blogesnes uz tas "populiarias" :)

Žinutė parašyta: 2009-06-15 22:09:28 | Nuoroda
rudy3 rašė:

Naujovės sakai? O mokymo programoje irgi buvo naujovės? Kažkaip nepastebėjau. Kaip man pasisekė gyvenime - krizė bei mokslo naujovės. Mes pasirodo bandomieji triušiai. (Ironija)

Istorija nėra iškreipiama? Istorija tai dalykas, kurį labiausiai iškreipia. 

 istorijoje zodis "medis" neturi 100 prasmiu ir paraleliu su kitais pasauliais, cia ir yra skirtumas tarp lietuviu ir istorijos. Pritariu, kad kiekvienas istorikas gali savaip ja pakreipti, bet cia jau musu, abiturientu, reikalas atsirinkti kas yra teisinga. Butent to ir prase paskutinis klausimas.