Vartotojo biluciuke pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:33:39 | Nuoroda

 Jėėė, turim vyrą! ;)))

Žinutė parašyta: 2010-07-27 20:22:26 | Nuoroda
assamite rašė:

Sveiki, gerbiamieji kolegos :) na ką ir aš papildysiu Jūsų gretas :))

 O, labai gerai!

Duok savo kontaktus, visi draugiškai pabendrausim ;)

Žinutė parašyta: 2010-08-04 13:40:30 | Nuoroda

 Na va, jau nemažai mūsų ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 09:42:06 | Nuoroda

Sveiki, naujieji studentai ;)

Džiaugiuosi pagaliau radusi žmonių, kurie papildys ekologų gretas.
Aš pirmus metus jau atsimokiau, baigiau labai sėkmingai. Pagaliau būsiu antrakursė ;)
Tad jei tik turėsit klausimų, ar norėsite šiaip paplepėti - kreipkitės. Galiu padėti tiek dabar, tiek mokslo metų eigoje, nes turiu nemažai konspketų ir t.t. ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 10:40:00 | Nuoroda
SunLit rašė:
biluciuke rašė:

Sveiki, naujieji studentai ;)

Džiaugiuosi pagaliau radusi žmonių, kurie papildys ekologų gretas.
Aš pirmus metus jau atsimokiau, baigiau labai sėkmingai. Pagaliau būsiu antrakursė ;)
Tad jei tik turėsit klausimų, ar norėsite šiaip paplepėti - kreipkitės. Galiu padėti tiek dabar, tiek mokslo metų eigoje, nes turiu nemažai konspketų ir t.t. ;)

 Kaip smagu, kad atsiranda tokių žmogeliukų :>> O kaip, mokytis sunku? Ar nesigaili čia įstojusi? :)

 Pirmas semestras buvo sunkus. Na, bent jau taip atrodė. Nemaža dalis žmonių metė mokslus, nes vieniems atrodė, kad tai neįmanoma, kiti tiesiog savęs čia neatrado (po pirmų metų mūsų liko 22 iš virš 30). Dabar manau, kad tai buvo daugiau morališkai ir psichologiškai sunku, nes mokykloj iki tokių tempų ir tokios informacijos gausos toli gražu... Reikalingas tiesiog labai didelis persilaužimas, bet viskas tikrai įmanoma. ;)
Antras semestras kiek lengvesnis, daugiausiai problemų turėjome su organine chemija, bet kažkaip ir ją įveikėm :D
Ar nesigailiu? Dabar ne. Nors niekad nemaniau, kad studijuosi gamtos mokslus, dabar suprantu, kad turbūt taip ir turėjo būti.  Baugina tik ateities nežinomybė, nes ta ekologija toks slidus dalykėlis. Bet šiuo metu niekuo nesiskundžiu. Na, gal vasaros atostogų mažokai liko, nes atsilaisvinom tik prieš kelias dienas (07-25).