Vartotojo Njateneri pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-11-26 21:07:40 | Nuoroda
R@minta rašė:
FitasX rašė:

Na,o aš turiu vienintelį tikslą - veterinarija (LVA) :)

 Turim bendrą tikslą ;D

 Ką gi, ir mano tikslas toks pat :D

Žinutė parašyta: 2008-12-11 19:55:51 | Nuoroda
FitasX rašė:

Mūsų daugėja ;D

 Hey, duok skype, noriu jau pradėt rinkt būsimų grupiokų kontaktus :D

Žinutė parašyta: 2009-04-16 20:22:13 | Nuoroda

Laikau visus valstybinius, tikiuosi chemijos nereiks perlaikyt, nes su chemija tai nekas :) Beje, būsimos veterinarės panelės, gal kuri planuojat nuomotis kambarį ar pan.? Norėčiau su būsima bendrakurse kartu nuomotis 2kamb. butą, atsiliepkit :)

Žinutė parašyta: 2009-04-16 20:23:33 | Nuoroda

Ir dar, Justuole ir Markiziene, man prašom savo skaipus duokit :D

Žinutė parašyta: 2009-04-16 20:27:31 | Nuoroda

na va, pažiūrėjau kelis psl. temos atgal - gi čia daugiau stojančių :)) kam negaila, duokit kokius nors kontaktus, noriu pažindintis iš anksto, bus su kuo į rugsėjo 1ąją eit :D mano skype trois_vierges :)

Žinutė parašyta: 2009-04-25 12:27:39 | Nuoroda

aš tai boikotuoju one.lt :D toj įsivesiu skype :)

Žinutė parašyta: 2009-05-05 16:55:10 | Nuoroda

Aš įpratus prie mokslų kalimo, nemigos iki 4/5ių nakties, tai gal kaip nors aš ten :) Noriu į LVA, o kai turiu tikslą, visuomet jį įgyvendinu :) Na va, šį 4dienį man jau muzikos egzo praktinė dalis, pirmas rimtas žingsnis link atestato :)

Žinutė parašyta: 2009-05-12 14:14:27 | Nuoroda

ir, beje, kaip dėl daugiavaikių šeimų? dvi sesutes turiu :)

Žinutė parašyta: 2009-05-21 12:49:55 | Nuoroda

Aš vis tiek įvardinau, mano manymu tai ne ironija, o slengas, bet paminėjau tą patį marketą :) Ir dar, parašiau, jog čia esė, kadangi 1)M.Martinaitis yra eseistas 2)Per daug svarstymų, subjektyvumo ir meniškumo kaipo tokiam straipsniui 3)Jau pačiame tekste yra kritikuojama žiniasklaida, tad straipsniui pačiam save neigti... nemanau 4)Tekstas paimtas iš rasyk.lt (jei kas matėt), o ten publikiuojami labiau meninio pobūdžio tekstai 5)Teko skaityt jo esė knygos "Laiškai Sabos karalienei" ištraukų - stilius tas pats, tik rašo apie kitką

Žinutė parašyta: 2009-05-21 13:17:24 | Nuoroda

straipsnis ir esė yra du skirtingi dalykai, du skirtingi žanrai, BET - čia kaip vertintojas pažiūrės..

Žinutė parašyta: 2009-05-21 13:22:00 | Nuoroda

www.lva.lt/data/studijos/priemimas/files /2009/priemimo-taisykles-2009.pdf

Na, aš tai be galo džiaugiuosi šių metų svertiniais koeficientais. Lt egzas lygus chemijos, o tai reiškia, kad lt mane gelbės. Plius anglų metinis irgi toks pat svarbus, o man iš A lygio 10 išėjo, tad tikrai esu laiminga dėl tokių pokyčių :)

Žinutė parašyta: 2009-05-21 13:25:27 | Nuoroda

gausiu, tikriausiai, vieną varganą taškelį už filologų respublikinį :)

Žinutė parašyta: 2009-05-21 13:45:51 | Nuoroda

Mano manymu, išrašyt su kabutėm reikia, kitaip čia nelogiška.. Na, bet aš tik žodį, o ne sakinį rašiau :)

Žinutė parašyta: 2009-05-22 13:00:46 | Nuoroda

O aš kaip tik tikiuosi, kad chemiją BENT išlaikysiu, nes tik 12toj klasėj perėjau iš humanitarinio, turėjau bio už 11os kursą atsiskaityt ir dar spėt 12os mokytis, bet tai nieko, man bio patinka. O va su chemija... Rudens pabaigoj susiradau nerealiai gerą repetitorę, bet tai pagalvokit, kaip įmanoma išmokt dviejų metų chemijos kursą per, galima sakyt, pusę metų, į savaitę einant vieną kartą :) Sakau, jei gaučiau bent 15 proc., būčiau labai laimiga :)

Markiziene, tai kiek vietų išvis rašysi? Kokia pirmoji bus? :)

Žinutė parašyta: 2009-05-22 13:02:23 | Nuoroda

Būsimi LVA studentai, ar lankysite "popamokinės" veiklos būrelius, siūlomus LVA? Aš tiesiu taikymu imsiu chorą :)

Žinutė parašyta: 2009-05-22 13:35:09 | Nuoroda

Beje, LVA siūlo naują studijų programą - gyvūnų apsauga ir gerovė :) Et, ir šita vilioja, bet prioritetai vet. medicinai :)

Žinutė parašyta: 2009-05-22 13:49:52 | Nuoroda

Aš įstosiu, žūt būt :) Yra folkloro ansablis, futbolas, žvejų būrelis, teatras, choras.. Aš ėmiau  rašinį, teksto suvokimas nebuvo sunkus, tik klausimai sukti, na bet dzin, kaip bus, taip :)

Žinutė parašyta: 2009-05-25 21:13:00 | Nuoroda
Markiziene rašė:
Njateneri rašė:

O aš kaip tik tikiuosi, kad chemiją BENT išlaikysiu, nes tik 12toj klasėj perėjau iš humanitarinio, turėjau bio už 11os kursą atsiskaityt ir dar spėt 12os mokytis, bet tai nieko, man bio patinka. O va su chemija... Rudens pabaigoj susiradau nerealiai gerą repetitorę, bet tai pagalvokit, kaip įmanoma išmokt dviejų metų chemijos kursą per, galima sakyt, pusę metų, į savaitę einant vieną kartą :) Sakau, jei gaučiau bent 15 proc., būčiau labai laimiga :)

Markiziene, tai kiek vietų išvis rašysi? Kokia pirmoji bus? :)

Rasysiu dar slauga,kineziterapija,biomedicinine diagnostika,akuserija...O ka pirma,tai net nezinau.Daug priklausys nuo to,kaip egzus islaikysiu.Bet gal slauga arba kineziterapija pirmu numerui...O su chemuja ne tau vienai sudetinga Bet as seip mokyklini laikysiu jos.

 

 Na, aš surizikavau valstybinį, visgi pakartotinę sesiją dar turiu, uf :)

Žinutė parašyta: 2009-05-25 21:13:48 | Nuoroda
FitasX rašė:
Njateneri rašė:

Būsimi LVA studentai, ar lankysite "popamokinės" veiklos būrelius, siūlomus LVA? Aš tiesiu taikymu imsiu chorą :)

 Jei aš stosiu į LVA ir įstosiu, tai irgi į chorą lėkt bandysiu. :D

 O esi mokykloj lankęs? Įdomu, kokio lygio dainorėlius ten priima :D

Žinutė parašyta: 2009-05-28 20:24:20 | Nuoroda

Aš daugiau niekur nenoriu :) Į LVA įstot lengva, o jei kas, laukia kiti metai :)