Vartotojo Njateneri pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-02 14:27:12 | Nuoroda

Aš lt 70 rašiau, bio 80, chemija 15 nu ir anglų jau žinau - 10 :D

Žinutė parašyta: 2009-06-02 14:45:24 | Nuoroda
Markiziene rašė:

As tai save nuvertinau...Parasiau lt 60,chemija 4,bio 50,anglu A-7

 Dėl tavo lt tai nežinau, bet chemija bus tau nu bent 8, bio 90 :D

Žinutė parašyta: 2009-06-03 17:52:11 | Nuoroda
Symakatumi^^ rašė:

o beje kam nors is jusu patinka metalas arba siaip sunkesne muzika? nes jei kam bendrabuty su manim gyvent reiks tai lengva nebus jei nepatinka;D muzika ir filmai sudaro mano puse gyvenimo, kita puse - gyvunai :)

 Iš mano profilio nesimato? :D muzikos klausymas tai tikrai dar pusė bėdos net kičo megėjui, baisiau kai visą tą sunkesnę muziką stengiamasi padainuot :D bet nebijokit, gerbiamieji, gyvensiu (tikriausiai) ne bendrike, tad galėsit visi ramiai miegot ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-03 17:55:41 | Nuoroda
indrusia rašė:

nu as laikiau valstybini :D

ei, zmones, gal galit patart ka biologijai mokytis:D pradedu skaityt, niekas i galva nelenda, tai kazkaip negerai cia:D

 ir aš chemijos valstybinį, apačioj posto parašyta :D bio vakar iki penktos ryto prasimokiau, ėjau gult su šviesa ir paukščiais :D asmeniškai aš daugiau dėmesio skiriu genetikai, ląstelei, nes tokie dalykai nelabai dėkingi - sunkiau kažką išspaust iš bendro išprusimo. Pratybas darau, užduotis iš egzų, williamsas labai gerai pasiskaitymui, nes konspektinėje žalioje knygutėje man kartais trūksta info.

Žinutė parašyta: 2009-06-03 17:59:32 | Nuoroda
Symakatumi^^ rašė:

.nakti buvau apsisprendus kad nestosiu i veterinarija, nes nezinau ar lengva butu istvert kai neisgelbeciau gyvybes... bet juk zmogus prie visko pripranta..dabar vel apsigalvojau..kada pagaliau as baigsiu abejot...:/

 Nebūk ištiželė - gyvenime visko būna ir visko bus, gal ir neišgelbėsi VISŲ gyvybių, bet išgelbėsi jų daug, taip kad neabejok. Nebent bijai kraujo,pjaustymo, gyvūnų kaukimo ir užmigdymo.

Žinutė parašyta: 2009-06-03 18:01:22 | Nuoroda

Kolegos, būkit malonūs, sušelpkit savo skaipus man, turiu tik dviejų žmonių..

Žinutė parašyta: 2009-06-04 15:49:48 | Nuoroda
Symakatumi^^ rašė:

: >   na as kraujo ir pjaustymu tikrai nebijau, seniau buvau emo, kai buvau nenormali :| nors ir dbr nenormali :D noretusi kad kuo maziau butu tu neisgelbetu gyvybiu...todel turesiu labai gerai ir stropiai mokytis. jetau kad tik istociau : > taip bio bijausi... o kodel Njateneri nenori bendrabuty gyvent? juk visai smagu.. o tu nuomosies buta su suniuke, o jeigu dar tarkim turetum kambarioke ir ji turetu suniuke, tavo suniuke nepyktu?:D as irgi noreciau nuomotis bet labai brangu...

mano skype   syma15 :)

Pardon, nepernešu emo.. :) Nu tikiuosi į gerąją pusę pasikeitei :D Į LVA tikrai įstosi, tik va dėl krepšelio bus sunku visiems. Nu kaip nors, tada teks melžt bankus.

Bendrabuty man visai nesmagu, nes:

1.Jokio asmeniškumo

2.Neduok die nevala kambariokė

3.Negalima laisvai reikšt savo pomėgių (kas ištvers, kai grosiu gitara ar smuiku arba staugsiu?)

4.Nei pažliumbt, nei be špakliaus pavaikščiot

5.Nei trusikų ant radijatoriaus pasidžiaut

6.Mokymuisi man reikia vienatvės

7.Kartu planuoju vežtis šunį

8.Bute galima kambarį apsistatyt kaip tik nori, turi laisvą, nuosavą erdvę

 

Nėra taip jau brangu. Butą man padės susirast pažįstami iš agentūros Kaune. Šiaip kainos gana normalios šiais sunkiais krizės metais. Už butą 500 + komunaliniai. Paskaičiuokim. Už kambarį į mėnesį išeina 250 + komunaliniai, kurie labai daug priklauso nuo tavęs. Vasarą dar pigiau, ypač jei dirbi. Na, žodžiu maždaug 500 daugiausiai sumokėsi už nuomą su komunaliniais.

Dėl šuns. Mano kalaitė draugiška. Kai parsivedžiau ją namo, susidraugavo su maniškiu senbuviu (nors ne toks jau ir senbuvis, dar tik metukai su trupučiu), kurio dydis vos ne jorkšyro terjero. Tai va, susigyveno labai puikiai, dabar abu - sava chebra, duodasi ir škadina visad kartu, tad dėl tavo šuniuko problemų, manau, nekiltų :)

 

 

 

Žinutė parašyta: 2009-06-04 15:50:49 | Nuoroda

Pridirbau. Ok. Pernauja.

Pardon, nepernešu emo.. :) Nu tikiuosi į gerąją pusę pasikeitei :D Į LVA tikrai įstosi, tik va dėl krepšelio bus sunku visiems. Nu kaip nors, tada teks melžt bankus.

Bendrabuty man visai nesmagu, nes:

1.Jokio asmeniškumo

2.Neduok die nevala kambariokė

3.Negalima laisvai reikšt savo pomėgių (kas ištvers, kai grosiu gitara ar smuiku arba staugsiu?)

4.Nei pažliumbt, nei be špakliaus pavaikščiot

5.Nei trusikų ant radijatoriaus pasidžiaut

6.Mokymuisi man reikia vienatvės

7.Kartu planuoju vežtis šunį

8.Bute galima kambarį apsistatyt kaip tik nori, turi laisvą, nuosavą erdvę

 

Nėra taip jau brangu. Butą man padės susirast pažįstami iš agentūros Kaune. Šiaip kainos gana normalios šiais sunkiais krizės metais. Už butą 500 + komunaliniai. Paskaičiuokim. Už kambarį į mėnesį išeina 250 + komunaliniai, kurie labai daug priklauso nuo tavęs. Vasarą dar pigiau, ypač jei dirbi. Na, žodžiu maždaug 500 daugiausiai sumokėsi už nuomą su komunaliniais.

Dėl šuns. Mano kalaitė draugiška. Kai parsivedžiau ją namo, susidraugavo su maniškiu senbuviu (nors ne toks jau ir senbuvis, dar tik metukai su trupučiu), kurio dydis vos ne jorkšyro terjero. Tai va, susigyveno labai puikiai, dabar abu - sava chebra, duodasi ir škadina visad kartu, tad dėl tavo šuniuko problemų, manau, nekiltų :)

 

Žinutė parašyta: 2009-06-04 17:54:28 | Nuoroda
astut rašė:

Sveiki, norėčiau prisijungti prie Jūsų bendrų norų stoti į LVA veterinariją.

 Į medeciną, ar ne? Prašom išdėstyti savo tikslus, norus ir metinį semestrą :D

Žinutė parašyta: 2009-06-04 17:57:14 | Nuoroda
Adzia rašė:

O sakykit,siaip bendrika LVA lengva gauti?daug LVA ju turi?

As svarstau irgi apie buta,nes jauciu,kad negausiu...bet cia tai jega,kad moki smuiku grot,nes as ir moku;D

 Svarstyk svarstyk apie butą, galėsim ansambliuot :D kiek metų pragrojus? Aš egzo praktinėj daly du kūrinius smuiku atlikau, gavau 10, bet per faking teorinę dalį susimoviau :D

Žinutė parašyta: 2009-06-04 17:58:52 | Nuoroda
indrusia rašė:

oho, kokie rimti reikalavimai forumo naujokams:D na jei kas noresit, ir jei pavyks istoti i LVA, tai galesiu as jum ne smuiku ar gitara, o nervais pagroti :D

 Ooo, šitų aš dar neįvaldžius.. lenkiu galvą prieš didžią muzikę :D

Žinutė parašyta: 2009-06-04 18:35:06 | Nuoroda
Adzia rašė:

Tai gal kooperuojames del buto?:).....tada tikrai ansambli kurti galesim;D as muzikos egzo nelaikiau,bet baigiau muzikos mokykla su smuiku(9m.) bet 10 per egza negavau...;D

Bet tai Jus visos i vet.medicina zadat varyt?as tai i  maisto sauga bandysiu stot...

 Okay, aš net labai sutinku, tik nesugalvok imt bendriko, artėjant rudeniui :D čia tik dvi panelės, kiek supratau, nori į maisto saugą, o ką? nenori su medike gyvent?:D būtų dar kiečiau, jei trijų kabarių butą rastume, lygtai ir simakatumi kažką mąsto apie butą :)

Žinutė parašyta: 2009-06-04 18:49:18 | Nuoroda

jap, tarpuląsčių skaičius padidina paviršiaus plotą, kaip ir plaučių alveolių skaičius :)

Žinutė parašyta: 2009-06-04 18:51:27 | Nuoroda

Ot pamatysi : kaukdama, verkdama ir sudraskyta paršliauši buto ieškot :D j/k :D neparšliauši, tik pareisi :D

Žinutė parašyta: 2009-06-05 15:56:42 | Nuoroda

Na va, o man po bio geresnės nuotaikos, na jei, aišku, neprisišnekėsiu :D tik viena vikdytoja nepelnytai aprekė, bet nusipjoviau ir dzin ją :D Šaip daugiausia mokymosi laiko ir skyriau būtent toms temoms, kurios buvo egze. Tik tiek, kad kai kurie klausimai buvo visai nelogiški, abstraktūs ir nesuvokiami. Gali dėl to ir prie mano atsakymų prisikabint, bet jau tikrai galėtų konkrečiau klausimus formuluot. Mejozė, mitozė, fotosintezė, šalinimas. Viską tikrai kartojaus. Rašinio labiausiai bijojau ir vualia - super lengva tema apie fermentus :D asmeniškai mane suglumino ekologijos užduotis, paveikslėlis su šaknies ir stiebo pjūviais bei dar keli pavieniai klausimukai. Na ką jau čia bepadarysi, tikėkimės dabar palankių vertintojų :D Ir tikiuosi, jog ne bereikalo šią naktį miegojau vos vieną valandą :D

Žinutė parašyta: 2009-06-05 15:59:00 | Nuoroda

parašiau TILAKOIDAI,nes graną sudaro visa ta krūvelė, o egze buvo pažymėta ne visa krūvelė ir ne  vienas, o du iš jų, na tai ir parašiau daugiskaitą :)

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:04:55 | Nuoroda
Symakatumi^^ rašė:
Njateneri rašė:

Pridirbau. Ok. Pernauja.

Pardon, nepernešu emo.. :) Nu tikiuosi į gerąją pusę pasikeitei :D Į LVA tikrai įstosi, tik va dėl krepšelio bus sunku visiems. Nu kaip nors, tada teks melžt bankus.

Bendrabuty man visai nesmagu, nes:

1.Jokio asmeniškumo

2.Neduok die nevala kambariokė

3.Negalima laisvai reikšt savo pomėgių (kas ištvers, kai grosiu gitara ar smuiku arba staugsiu?)

4.Nei pažliumbt, nei be špakliaus pavaikščiot

5.Nei trusikų ant radijatoriaus pasidžiaut

6.Mokymuisi man reikia vienatvės

7.Kartu planuoju vežtis šunį

8.Bute galima kambarį apsistatyt kaip tik nori, turi laisvą, nuosavą erdvę

 

Nėra taip jau brangu. Butą man padės susirast pažįstami iš agentūros Kaune. Šiaip kainos gana normalios šiais sunkiais krizės metais. Už butą 500 + komunaliniai. Paskaičiuokim. Už kambarį į mėnesį išeina 250 + komunaliniai, kurie labai daug priklauso nuo tavęs. Vasarą dar pigiau, ypač jei dirbi. Na, žodžiu maždaug 500 daugiausiai sumokėsi už nuomą su komunaliniais.

Dėl šuns. Mano kalaitė draugiška. Kai parsivedžiau ją namo, susidraugavo su maniškiu senbuviu (nors ne toks jau ir senbuvis, dar tik metukai su trupučiu), kurio dydis vos ne jorkšyro terjero. Tai va, susigyveno labai puikiai, dabar abu - sava chebra, duodasi ir škadina visad kartu, tad dėl tavo šuniuko problemų, manau, nekiltų :)

 

 :)) na, tai normalu, kad jų neperneši, visi mąstantys žmonės neperneša :D mano požiūris į emo labai pasikeitė, tiesiog šimtu procentų...nes tiek jie man pridirbę yra su savo nesąmonėm, mano draugė susirgo nesveika beprasmio pjaustymosi manija per juos, dabar jau daug laiko praėjo ir vis nepraeina ta nesąmonė. išvis..debilizmas. atrodo gal ir nieko bet kai pradedi gilintis tai tragedija ne žmonės. sunku patikėt kad aš pati norėjau jiem priklausyt kažkada :X na bet čia durna ir neverta dėmesio tema. visi darom klaidų, ir čia buvo mano kone didžiausia...:)

tai va, o šiaip tai sutinku dėl bendrabučio minusų, viskas labai taikliai pastebėta (dėl to ir aš dar abejoju) na bet yra ir pliusų...nors labai mažai :D aš jei tėvai leis tai tikrai labai norėčiau per pusę nuomotis, arba trivietį kaip sakai būtų išvis smagu man su dviem muzikantėm :) aš tai nervais irgi groju neblogai, dar kompo ir telefono klaviatūra ;D šiaip dievinu smuiką, mano svajonė buvo juo groti, žlugusi svajonė... turbūt apsiverkčiau kai išgirsčiau jus grojant :D bet tai yra gerai;D su kainom viskas kaip ir normaliai, ypač jei pavyktų dirbt...

o tavo šuniukė kokio dydžio ir veislės? aš matai dar neturiu šuns, na tik prancūzų buldogą, bet man tokie nelabai patinka, jis tėvų...tai man rudenį žadėjo airių seterį, mano išsvajotąjį, o jie, kaip žinot, gan įspūdingo dydžio :D tai jeigu ką gal kokį miniatiūrinį geriau nusipirkčiau :) bet rudenį jau tikrai turėsiu kažkokį: >

 

 Tai žodžiu įstojam į LVA ir žiūrim, kokios kainos Kaune, tikrai norėčiau gyventi bute :)

Maniškė mišrūnė, aš tokius labiausiai myliu ir vertinu :) dydis jos maždaug kaip biglio, tai va galima orientuotis :) kalytė kastruota, taip kad problemų su patinais nebus :D

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:05:48 | Nuoroda
Symakatumi^^ rašė:

as irgi rasiau tilakoida...blemba kai paziurejau kaip kiti atsake tai testo puse neteisinga pas mane..daugiau nei 40 nesitikiu...:( o maniau kad moku biolgija...

svarbiausias egzas ir lieviausiai parasiau...

 pasakyk, kas buvo neaišku, tarpusavy pasitikrinsim :)

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:11:20 | Nuoroda

į dešinįjį prieširdį teka kraujas iš kairiojo skilvelio, reiškia didysis kraujo apytakos ratas, kuris baigiasi apatine ir viršutine tuščiosiomis venomis :)

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:14:02 | Nuoroda

jap, anaerobinio kvėpavimo pirminė žaliava yra gliukozė, tarpinis produktas yra piruvatas ir galutinis būna laktatas/alkoholis + co2