Vartotojo exprontaz pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-30 11:25:43 | Nuoroda

O bus galima atvaziavus is Kauno, saipytis is jusu ? :D

Žinutė parašyta: 2010-07-30 11:27:52 | Nuoroda
Vasare. rašė:

Duomenis apie savo studentų studijas LSP.lt sistemai Lietuvos aukštosios mokyklos pateiks tokia tvarka:
- Iki rugpjūčio 2 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė pirmojo pagrindinio priėmimo etapo metu.
- Iki rugpjūčio 9 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė antrojo pagrindinio priėmimo etapo metu.
- Iki rugpjūčio 17 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė papildomo priėmimo metu

 uz dvieju dienu tada man :) dekui uz info.

O del foto,tai kai jums patvirtint tada ja reiks ikelti, jei isvis reiks ikelti.

Žinutė parašyta: 2010-07-30 18:25:58 | Nuoroda
erikute0509 rašė:

seiki noreciau susipazinti su tais kas istojo i misku ukines ir pati ten istojau,na lauksiu jusu862493001

 kai man pasiseke :))

Žinutė parašyta: 2010-07-31 10:36:44 | Nuoroda

su 14.3 istojau i misko uki vf. Ir siaip i misko uki kiek maciau gavo 144 vf vietas.

Žinutė parašyta: 2010-08-05 14:15:59 | Nuoroda

GERAS KLAUSIMAS

o ka jei as istojau per pirma etapa, pasirasiau jau sutarti, bet vel pildyciau prasyma ? ta prasme nieko nebutu jei atsisakyciau to trecio etapo pasiulymo ?

Žinutė parašyta: 2010-08-05 14:37:50 | Nuoroda

negrazu, negrazu, bet norisi pabandyti.. :D

Žinutė parašyta: 2010-08-06 17:28:56 | Nuoroda

Sveiki,

Kaip manote ar esate tokioje sutuacijoje, jog istojote i universiteta/kolegija (toliau u/k) bet nieko nenusimanot apie ta specialybe, tiesiog istojote i tam tika u/k, tamkad reikia mokytis, nesedi vietoj, o kaip ir pasaukima atrodo turi, viskam gabus, bet issirenki toki dalyka, kurio netgi ateityje darbas taves netrauks :)

Ar jums neatrodo, kad tiesiog priprasi ir pamegsi ? :)

Arba ne :)

Žinutė parašyta: 2010-08-06 17:36:36 | Nuoroda

o kiek girdejau toliau ten vaziuojant tuo keliu durnynas yra :DD as nemeluoja chebra , pazystamas sake praitais metais buvo 2 pabege :)))

 

O tas Medaus pasakojimas apie KMAIK bendrika man nelabai patiko :/

rupuzmat, as megejas velai gryzt ://

Žinutė parašyta: 2010-08-06 17:51:45 | Nuoroda

kazkas netures studento pazymejimo :D

Bet ot irgi merginos :/ uzsiregini paspaudi kad isimintu tave cia ir nereik nieko uzsirasinet o tuo labaiu su e-mailu malt suda :/

o siaip siulyciau pasiteirauti, gal kaip nors atstatys arba istrins is sistemoa, kad dar karta uzsiregintum.

Tel. nr. (85) 231 30 33

El. pašto adresas:

Skype adresas: lsas_ofisas

Žinutė parašyta: 2010-08-08 20:48:04 | Nuoroda

Girdejau ganda, kad i sia mokykla stoja pavirsutiniskai besimokanys asmenys :/ kazkaip nuliudino. Nes nesinori sakyt, kad visi kvaili ar megstantys paselios bus visada, bet kazkas tokio man galvoj dabar .

Žinutė parašyta: 2010-08-09 15:29:50 | Nuoroda
medus rašė:

kaip iki jos davaziuot viesu transportu

 nuo gelezinkelio stoties, 46 autobusu :) gelezinkelio stotis yra netoli autobusu stoties, jei ka zmoniu galesi paklausti o dar galesi man parasyt tai as pabuciau gps'u :D

Žinutė parašyta: 2010-08-12 13:15:23 | Nuoroda

Na ar kam nors patvirtino SA jusu duomenis, studento pazymejimui ? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-12 20:59:51 | Nuoroda
Panele Vaida rašė:

Istojau i miskininkus ;D kaip pildziau dukumentus sake, kad musu paneliu bus 20, o vaikinu tai ooo kiek daug ;D

 turetu butu apie 100 vaikinu :D

Žinutė parašyta: 2010-08-12 21:01:31 | Nuoroda
{tankistė} rašė:

Iki rugsejo net gali uztrukt kol patvirtins :)

 Bet tai jug cia perdaug laiko yra...

Kitos mokyklos jau patvirtina. Nu bet kitos yra kitos.

Žinutė parašyta: 2010-08-15 12:01:19 | Nuoroda

miltai, kausiniai, plunknos,purvas - it immediately hit you in the face :DD

Žinutė parašyta: 2010-08-19 16:07:01 | Nuoroda

Sveiki, noriu paklausti ar butina skenuoti nuotrauka ir aplamai ja ten ikelti ,o galima tik priklijuoti ? (spalvota jei tai svarbu)

Žinutė parašyta: 2010-08-20 10:14:14 | Nuoroda
Rudis1 rašė:

Sveiki.norejau paklaust kaip viskas vyksta su tom lsp isdavimo anketom.As istojau i mru,mano lsp busena:laukia gamybos.tai kada reikia ta lsp isdavimo anketa su mokejimo kvitu atsispaudint ir varyt i banka?ar cia reikejo pries pazymejimo gaminima ar po?nes dabar pavyzdziui as tam lsp.lt nueinu ir nematau kur ta isdavimo sutartis su mokejimo kvitu?kur ja atsispaudint?

tai eik i lsp.lsas.lt/10 o cia placiau - Jeigu matote duomenų būseną "LSP duomenys pilnai įvesti" viršuje esančiame meniu pasirinkite "LSP anketos atidavimo vieta", pasirinkite banko skyrių, kuriame norite atiduoti anketą bei datą, tuomet pasirinkite "Atsispausdinti anketą" ir, atsispausdinę ją bei mokėjimo kvitą, pasirinktą dieną ir valandą, nuneškite į banką.

LSP būsena: LSP duomenys įvesti
Duomenų būsena LSP duomenys pilnai įvesti

Žinutė parašyta: 2010-08-21 09:27:46 | Nuoroda
c(: rašė:
Rudis1 rašė:

tai kaip viskas vyksta per lsp.lt?

 ten lauki kol pagamins o tada eini i banka, pwz pas mane dar Lsp busena:laukia gamybos tai dar neturiu ko atsispausdint ir eit i banka:D

 Taip, ne visos aukstosios mokyklos naudoja naujaja lps sistema, tavo mokykla naudoja nauja, o mano senaja todel man iskart reikia nesti anketa i banka ir jau susimokejus laukti kol pagamins pazymejima :)

Žinutė parašyta: 2010-08-21 12:52:21 | Nuoroda

:DDDD

Jus sukit galva geriau kaip mokintis reiks o ne veidrodukai :DD

juokauju, pasirodysiu cia kaip protinguolis :)))

siaip as nesuku galvos del ko nors (gusztelejo peciais)

beja ieskau seimininkes, apgyvendinsiu, pavalgydinsiu ir dal palinksminsiu :p (hahahaha)

Žinutė parašyta: 2010-08-21 12:54:33 | Nuoroda

O tai cia iskart i bendrika reik nuvaryt ir ten jau duos ranktus bei parodys kambaraici ? :))

beja kuris bacuru bendrikas yra ? (cia gal tas kur prie parduotuves iskart ?)