Vartotojo zyle pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-02-09 17:44:16 | Nuoroda

planuoju i biomedicinine diagnostika viko, gal atsiras bendraminciu?

Žinutė parašyta: 2009-02-16 21:03:01 | Nuoroda

su kokiais egzu balais imanoma istot?kokiu reiktu?

Žinutė parašyta: 2009-02-16 21:04:06 | Nuoroda

ar labai sunku mokytis toje spec?gal yra zinanciu tai?

Žinutė parašyta: 2009-02-17 14:43:14 | Nuoroda

kad ir kaip bebutu ten daugiau maziau medicina, tiesiog idomomu del to sunkumo, ar nereiks taip kaip medicinkej visko kalt....mane asmeniskai domina laboratorine ir funkcine diagnostikos.taip sutinku dideliu pinigu neuzdirbsi, bent jau valstybinese istaigose, bet tikrai daugiau nei 1000, zinoma priklauso nuo srities ka darai.beto man cia vienintele spec. kuri mane tikrai domina, o visiskai nemegiamo dalyko studint nenoreciau, dirbt noris patinkama darba, kad tai nebutu kancia.

Žinutė parašyta: 2009-02-17 22:43:49 | Nuoroda

na taip 1000 mazai, nesigincyju, bet gruscike but tikrai nesinori manna is tiesu jei daugiau uzdirbt nori tai zinok kad 3 metu mokslu tikrai nepakaks, as jau iskart planuoju kaip issilygint , kazka toliau daryt, jei nori daugiau kazka pasiekt ir daugiau uzdirbt, turiu giminaite kuri dirba laboratorijoje, tai mazoka sake tu 3metu kad auksciau pakilt

Žinutė parašyta: 2009-02-17 22:49:22 | Nuoroda

merdokai, o tu taip pat planuoji stot i ta specialybe ar tiesiog tik domies?

Žinutė parašyta: 2009-02-18 20:05:31 | Nuoroda

as jau nusprendus ten, nes daugiau neturiu variantu kur galeciau.del islyginamuju tiksliai nzn dar nieko, aplamai abie  biomed. diagnostika man asmeniskai labai mazai info.bet rytoj vaziuoju i vls i studiju muge tai eisiu prie viko ir klausiu ka tik sugalvosiu svarbaus paklaust.idomu tiksliai ir apie stojamuosius suzn ir kokiu balu reiktu tam krepsialiui nes db jau vilciu jam nebeturiu, ir kaip issilygint galetu, ka siulo ar nieko nesiulo, na vien zo...

turiu lb gera bio ir chem mokytoja tai pakalbam apie viska po biskuti, tai sake kad viena jos buvus mokine istojo i ta BD tai sake 3kurse budama jau turejo darba klp jurininku ligonineje ir plius kartu  BD mokydamasi pabaige kineziterapija.tai vat

o kokius Tu egzus laikai?ir kiek procentu ar koki pazymi tikies gaut?beja, kur tu labai nori istot, jei nepaslaptis?

Žinutė parašyta: 2009-02-20 17:10:44 | Nuoroda

na as buvau nuejus prie viko tai klausinejaus del islyginamuju bet jos pasake kad tik ruosiama tokia programa biomed diagnostikai zd nieko tikslaus, dar sake kad viko atsisake is BD funkcines diagnostikos sakos, na man tai netrukdo nes as labiau laboratorine ir domiuosi, zinoma del krepseliu niekas neaisku ir apie stipendijas pirma socialines, na tik sake kad visus bendrikais aprupina.dar sios spec 2008 metu auksciausias stojimo balas buvo 18,64 (nepamenu tiksliai skaiciuku po kablelio) maziausias 10,.... na vien zo...

pati galvoju bio apie 80na nors noreciau, bet kaip ta diena gali but kai reiks rasyt ta egza nzn galiu ir labai susimaut, o chemija tai butu gerai apie40 , daugiau nesitikiu nesu labai jau chemike.i ta spec pakaktu man tokiu tu balu pilnai istot bet kuo auksciau tuo geriau, bus matyt kaip seksis, tikiuos fortuna neapleis

Žinutė parašyta: 2009-02-20 17:12:53 | Nuoroda

mums dviem visa tai tik rupi kazkaip neina surast daugiau bendraminciu

Žinutė parašyta: 2009-02-21 12:53:28 | Nuoroda

nepamirsk kad ten vis delto filmas ir tik daug kas graziai parodyta, bent jau lt tokiu salygu ir visko gali nesitiket....

kad istoja tai nereiskia kad visi issilaiko, be to as pati  stoju i kolegija  kad man idomu tai ka jie siulo, ir ne tam kad pamiegot o suprast toje srityje kazka, o zmogus ismanantis savo darba tada jau ir pinigu sugebes uzsidirbt ir daugiau nei 1000.galu gale kam man tas univeras tik del to kad unikas?studinciau kokia biologija ar dar koki sh ir naudos jokios.

Žinutė parašyta: 2009-02-22 18:04:28 | Nuoroda

kad viska apsvarscius tik tai beliko, nieko naujo jau nebeismastysi

taip liudnoka, nesuprantu, ar visiem ta spec visiskai neidomi ir niekam ji siam forume nerupi, tik mum idomu, ar sunku savo mintim pasidalint.

tai ka merdokai dar gero studiju mugej suzn?papasakok kuom dar ten pasidomejai, pvz apie kitas spec?

Žinutė parašyta: 2009-02-22 19:27:02 | Nuoroda

siaip niekuo daugiau taip issamiau ir nesidomejau kaip BD, su drauge kartu vaiksciojom dar truputi apie kineziterapija pasiklausiau bet nieko doro, neturejau per nelyg daug laiko ir tu zmoniu spustis atsiprasant uzkniso, geriausia kad prie viko is poros kartu ejautik atvaziavus nuejau ten pradejau klaust o tokia studentele ne  bu ne me pradejo man lankstinukus kist, galvoju nu jo labai man cia naudinga, lankstinuka pati paskaityt moku kuriam ir taip nera nieko, nuejau tokia nusivylus...tai nuejau is kitos puses tai sutikau tokia malonia poniute su kuria ir paplepejom kiek buvo imanoma, o kai klausiau ar nera cia kas galetu daugiau papasakot tai ta studente sake kad nekazkaip idomiai, nzn patys kas tokie yra atvare savo grupej.vis del to kaip buvo taip ir liko tie klaustukai del krepseliu kaip ir buvo tas pats ir su islyginamosioms man, ruosiama....gal paruos po 15 metu tada gal jau nelb man ir naudinga bus ir aplamai ar bereiks

Žinutė parašyta: 2009-02-23 16:53:24 | Nuoroda

na as kaip galvoju islaikyt egzus tai paskaiciavus bala tik 16 kazkiek gaunas tai nieko ispudingo.Kaip matau merdokai tu nori labai aukstai nusokt ir tau sita spec kaip ir per zema

Žinutė parašyta: 2009-02-23 20:38:38 | Nuoroda

fragilee, o kur nori i univiera stoti?beje kodel taip liudnai sakai, del to univiero?manai kad jis zymiai geriau uz kolegija ar siaip del pavadinimo?

Žinutė parašyta: 2009-02-24 21:07:37 | Nuoroda

nu ka turbut atsijungiu, isseko temos ir rupimi klausimai sia tema

Žinutė parašyta: 2009-02-26 19:16:17 | Nuoroda

na bet as manau kad viko geriau, nzn negaliu argumentuot kodel, gal tiesiog isitikinimas

Žinutė parašyta: 2009-04-21 14:02:06 | Nuoroda

sawotiska, gal galetum papasakot apie bendrikus , kaip ten salygos?noriu stot i BD, net nzn kitu variantu, tai dabar domina viskas kas su tai susije.gal zn kokios metines kainos sios spec?o praktikos paciam neleidzia susirast?kaip ten su kuno kultura, skaiciau kad ji yra visus 3 metus, nelabai ja megstu lankytbeje gal galetum placiau papasakot kurie dalykai tau buvo sunkiau mokytis?

Žinutė parašyta: 2009-04-22 19:37:45 | Nuoroda

nera, kas galetu atsakyt?

Žinutė parašyta: 2009-04-23 19:26:21 | Nuoroda

taip naglai darytbet variantas is bedos....na idomu kokios ten tos k.k pamokos, gal ten ziauriai nevarineja, be to blin ne kuno kultura spec rinktis noriuech....jau pradeda nervinti viskas, tie stojamieji, atrodo viskas taip sunku...

Žinutė parašyta: 2009-04-29 20:23:05 | Nuoroda

su fizika man ir beda ir ant matiekos nesu labai kieta, nu naciort su ta kuno kultura tai isgasdinai, blem kaip nekenciu krosu, ir dar visus 3 metus o siaubeo tu pazyma seip su kysiu  susiveikei ar del sveikatos ja tikrai gavai?idomu seimos daktaro tiktu dokumentelis?beje kokia pati saka esi pasirinkusi?ar daug zmoniu renkasi laboratorine diagnostika?jei ne paslaptis su kokiais balais istojai?