Vartotojo Reddish pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-23 22:57:35 | Nuoroda

nepakrikštytas neliksi:D

Žinutė parašyta: 2009-07-23 23:46:31 | Nuoroda

Noriu barako;o

gal kas dar į KTU barakus?;]

Žinutė parašyta: 2009-07-29 15:29:19 | Nuoroda

vot, padaviau dokus, beliko tik dėl LSP susitvarkyt viską;]]

Žinutė parašyta: 2009-08-06 14:22:21 | Nuoroda

turiu 5 baraką:B būsimi ar jau esami kaimynai, pažindinamės:}

Žinutė parašyta: 2009-08-06 21:59:37 | Nuoroda

www.bendrabuciai.ktu.lt/ rašoma:

IŠANKSTINĘ ĮMOKĄ BET KURIOJE "SEB BANKO” KASOJE IKI Š. M. RUGPJŪČIO 13 DIENOS

Čia nėra apsirikimo ir atsiskaityt galima tikrai tik SEB banke? Negalima su tuo kvitu nueit į belekokį kitą banką ir pinigus pravest į tą sąskaitą?

Žinutė parašyta: 2009-08-07 13:27:37 | Nuoroda
Floodng rašė:
Reddish rašė:

turiu 5 baraką:B būsimi ar jau esami kaimynai, pažindinamės:}

 Labas, aš jau metus gyvenu šiame barake, idomu, kuris kambarys bus tavo....

 O, ir kaip gyvenimas ten?;] kol kas negirdėjau nieko blogo ir laaabai džiaugiuos;] šiemet mūsų tik dešimt fuxų pareis, tai tikrai įdomu, kur mus visus sukiš;D tikiuos, kad ne į penktą ir ne į pirmą auštus;] nors, iš tiesų, tai bile stogas virš galvos;D

Žinutė parašyta: 2009-08-07 17:54:30 | Nuoroda
Floodng rašė:
Reddish rašė:
Floodng rašė:
Reddish rašė:

turiu 5 baraką:B būsimi ar jau esami kaimynai, pažindinamės:}

 Labas, aš jau metus gyvenu šiame barake, idomu, kuris kambarys bus tavo....

 O, ir kaip gyvenimas ten?;] kol kas negirdėjau nieko blogo ir laaabai džiaugiuos;] šiemet mūsų tik dešimt fuxų pareis, tai tikrai įdomu, kur mus visus sukiš;D tikiuos, kad ne į penktą ir ne į pirmą auštus;] nors, iš tiesų, tai bile stogas virš galvos;D

 Na asmeniskai man ten labai patinka gyventi, svaru, tvarkinga, ramu. Jauciuos kaip savo bute gyvenanti :D Nelabai tik suprantu, kuom tau tie aukstai blogi? As gyvenu penktam aukste ir niekuo nesiskundziu:)

 jei stogas tvarkingas, tada jokio skirtumo;D bet esu gyvenus penktam aukšte su kiauru stogu ir pelėsiais, tai nelabai;D

Žinutė parašyta: 2009-08-08 18:06:25 | Nuoroda
Floodng rašė:
 
Floodng rašė:
Reddish rašė:
Floodng rašė:
Reddish rašė:

turiu 5 baraką:B būsimi ar jau esami kaimynai, pažindinamės:}

 Labas, aš jau metus gyvenu šiame barake, idomu, kuris kambarys bus tavo....

 O, ir kaip gyvenimas ten?;] kol kas negirdėjau nieko blogo ir laaabai džiaugiuos;] šiemet mūsų tik dešimt fuxų pareis, tai tikrai įdomu, kur mus visus sukiš;D tikiuos, kad ne į penktą ir ne į pirmą auštus;] nors, iš tiesų, tai bile stogas virš galvos;D

 Na asmeniskai man ten labai patinka gyventi, svaru, tvarkinga, ramu. Jauciuos kaip savo bute gyvenanti :D Nelabai tik suprantu, kuom tau tie aukstai blogi? As gyvenu penktam aukste ir niekuo nesiskundziu:)

 jei stogas tvarkingas, tada jokio skirtumo;D bet esu gyvenus penktam aukšte su kiauru stogu ir pelėsiais, tai nelabai;D

 Na sito barako viena puse jau suremontuota kuri laika, todel niekas nevarva ir nebega, o kita puse sia vasara berods remontavo.

 Tai jėga;] gal susitiksim kada laiptinėj;]]

Žinutė parašyta: 2009-08-10 13:39:16 | Nuoroda
GviRim rašė:

gal kas jau esate susimokeje uz baraka? idomu ar eina intiku sumoketi ar butinai ten ta kvita atsispausdinus lekt i seba?

 Mano miestakaimy sebo nėr, tai aš swedbank nuėjau ir susimokėjau abidvi įmokas, atpažino ten tą mokėjimą, tai tikiuos, kad neišvarys lauk;D

Žinutė parašyta: 2009-08-15 19:45:29 | Nuoroda

Aš tai planuoju 28d. keltis į penktą baraką jau su visom šmutkėm;] per savaitgalį paklaidžiot po didelį miestą, susipažint su autikais ir kambariokais/kaimynais;D

Žinutė parašyta: 2009-08-17 22:49:42 | Nuoroda
Dzejus rašė:
Kaktusas1234 rašė:

Reikia vaziuoti y paskirta bendrabuty ir laukti eilej :D Man buvo taip (pernai): atvaziavau y bendrabuty su visais daiktais 28 diena. eilej lauke apie 20 zmoniu. po viena kviete pas ukvede. ten reikai paduoti kvitus, kad sumokejai uz bendrabuty. Tai pat reikia tureti nuotrauka (ant leidimo yeiti y bendrabuty). Ukvede ir paskiria y kury kambary tu pakliusi, nes ji teturi sarasa zmoniu, kuriuos turi priimti y bendrabuty. Anksciau atvaziuosi galesi pasisneketi su kitais laukianciais, gal surasi koki busima kambarioka.(galima paprasyti ukvedes, kad nori su tuo ar kitu gyventi)

 aciu labai uz info ;] tik dar klausimas, ar yra svarbu laikas kada atvaziuosiu? jei as tik kokia 18val sugebesiu atsirast?

 SUMOKĖJUS IŠANKSTINĘ ĮMOKĄ Į PASKIRTĄ BENDRABUTĮ ATVYKTI APSIGYVENTI TIK DARBO DIENOMIS - RUGPJŪČIO 27, 28, 31, NUO 8.00 iki 16.00 val.

Spėju, kad tau teks atvykt anksčiau;}

Žinutė parašyta: 2009-08-21 00:03:13 | Nuoroda
Julykaz rašė:

merginos, kreipiuosi i jus! (vis dar vyksta paieskos)

nesvarbu is kokio esate bendrabucio, nesvarbu ka ketinate studijuoti - ieskau komunikabilios, zavios, drasios ir nebijancios issukiu paneles, norincios buti mano pagalbininke gaminant pietus bendrabutyje. lauksiu jusu zinuciu cia asmeniskai arba skype (julykaz)

aciu uz demesi. :D

 moku gamint viską, tik kartais sudeginu. Ir savo žavumą pati vertinčiau kaip "sąlyginis";DD so...;DD

Žinutė parašyta: 2009-08-21 00:08:53 | Nuoroda

o tai kada  bus ta stofkė?;]

Žinutė parašyta: 2009-08-21 12:09:46 | Nuoroda

aww, norėčiau varyt:} o su transportu kaip?;] visi kartu?;]

Žinutė parašyta: 2009-08-21 16:17:45 | Nuoroda

haha, o tie, kurie važiuoja, grįžta nukankinti ir išsekinti;DD Jėga, kad Palangoj:} visai šalia namų man:D

Noriu noriu noriu jau;DD

Žinutė parašyta: 2009-08-21 19:11:18 | Nuoroda

o tai čia gal rugsėjo pirmąją daugiau sužinosim?;]

Žinutė parašyta: 2009-08-21 21:49:20 | Nuoroda

Jėga:B

bereik sugebėt iš barako nusigaut į halę ir iš halės į faką;D

Žinutė parašyta: 2009-08-22 16:34:27 | Nuoroda
Julykaz rašė:
Reddish rašė:
Julykaz rašė:

merginos, kreipiuosi i jus! (vis dar vyksta paieskos)

nesvarbu is kokio esate bendrabucio, nesvarbu ka ketinate studijuoti - ieskau komunikabilios, zavios, drasios ir nebijancios issukiu paneles, norincios buti mano pagalbininke gaminant pietus bendrabutyje. lauksiu jusu zinuciu cia asmeniskai arba skype (julykaz)

aciu uz demesi. :D

 moku gamint viską, tik kartais sudeginu. Ir savo žavumą pati vertinčiau kaip "sąlyginis";DD so...;DD

 tuomet prasyk asmeniskai man. tarsimes. :D

 ha-ha-ha;D

Žinutė parašyta: 2009-12-30 23:01:55 | Nuoroda

Pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:
Studijų programa: eksporto inžinerija (anglų kalba)
Aukštoji mokykla: KTU
Priimtas su finansavimo pobūdžiu: VF
Pageidavimo numeris: 1
Konkursinis balas: 19.98