Vartotojo krijurga pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:40:05 | Nuoroda
unbokibas rašė:
krijurga rašė:

Socialiniai mokslai- teisė, teisė ir......   18.36 manau užtektų į vf vietą

O tai pas mane 18.76 i teise gal irgi uzteks kur nors i vf . o Cia kokioj istaigoj tiek uztektu ? + gal kaip nors gali vietoj metinio matematikos skaiciuot egzamina ? Nes metinis 6,  o egzaminas 92 tai labai musa bala... i

 Pagrinde lyginau su MRU, bet kas žino galima bandyt ir VU.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:44:09 | Nuoroda
zirzlyss rašė:
krijurga rašė:
zirzlyss rašė:

o as yra didesne tikimybe gauti krepseli socialiniam mokslams  stojant i nevalstybine aukstaja mokykla nei i vu ar mru?

 na žiūrint kokie tavo rezultatai: sakykim laikei visus valstybinius egzaminus, bet tavo stojamojo balo neužtenka gauti vf vietą universitete, tuo atveju, kai kokioj vilniaus kolegijoj gali pretenduoti. Na aišku ne visos kolegijos ( t.y. nevalstybinės ) aplamai teikia nemokamą mokslą, pvz vtvk

 nu man tokia situacija. Mano konkursinis balas i verslo administravima vu gaunasi 16.28, bet cia turbut as jau nemokamos vietos niekaip negausiu, todel klausiu ar man yra didesne galimybe gauti nemokama vieta su tokiu paciu balu, kitame, nevalstybiniame ir netokiam populiariam universitete, kaip LCC TU, ta pacia specialybe nemokama vieta, ar jei negaunu vu vf tai ir niekur kitur negausiu?as nezinau kaip ten skaiciuoja, ar nuo visos lietuvos geriausiem stojantiem i socialiniu studiju krypti skiria krepselius, ar atskirame universitete, kai jau istoji, tam tikram skaiciui geriausiuju duoda vf?

 Na gali palygint balų skaičiuoklėje kaip skiriasi tavo balas vienam ar kitame universitete( rezultataus juk tuos pačius suvedi). Ir be to manau rašysi vf  keliuose universitetuose į tą pačią studijų kryptį, tai vistiek bandyk. O dėl krepšelių nelabai žinau, tad kažko konkretaus negaliu atsakyti. Galėtum pasidomėti paskaitęs švietimo reformą, arba pasiteiravęs priemimo komisijų... Nzn dėl to tiksliai.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:48:01 | Nuoroda
Gabi* rašė:

socialiniai 18, 86  turbut jau krepselio nebebus

 Gali būti kad bus

Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:53:20 | Nuoroda
vision rašė:

dėkui už patarimus :) aš ištikrųjų buvau nusižiūrėjusi vieną suknelę, bet pagalvojau, kad ji per puošni atestatų teikimams.. :) todėl teks kažkaip suderinti, kad tiktų ir tam ir tam :) 

 Pasitaisysiu, per puošni negali būti, būna arba netinkamos tai progai arba nekaip tinkančios tau pačiai

Žinutė parašyta: 2009-06-30 15:18:10 | Nuoroda

Praeitais metais buvo nuo 18.10 iki 8.38

Žinutė parašyta: 2009-07-08 22:49:01 | Nuoroda

4 tukst. nes ekonomikos fakultetas

Žinutė parašyta: 2009-07-12 23:23:04 | Nuoroda

O ką manote apie teisės studijas VDU?

Žinutė parašyta: 2009-07-14 01:40:17 | Nuoroda

Bet ne pirmu priotetu rašei manau?

Žinutė parašyta: 2009-07-19 23:21:03 | Nuoroda

O žiūrėkit, ar teisingai skaičiuoju pagal balo skaičiavimo tą formulę? : KB= EPEK+MPMK? ir žodžiu ką daryt jei skaičiuojant su balų skaičiuokle studijos.lt balas gaunasi mano 18,38, skaičiuojant pagal formulę 18,98, o lamapbo suskaičiavo 18,58? nežinau kur čia daromos klaidos?

Žinutė parašyta: 2009-07-19 23:26:34 | Nuoroda

na man ir KB pasikeite, bet bandziau suskaiciuoti pagal formule tai dar didesnis turetu but, nei kuris pasikeite, nors iki siol skaiciuodavau su balu skaiciuokle, zodziu turiu 3 KB variantus, gal zinot tiksliai kaip skaiciuot ta bala, nes jei ka tai ryt apeliacija vaziuosiu duot?

Žinutė parašyta: 2009-07-20 00:07:38 | Nuoroda

Radau klaidą Viskas dabar ok, esmė kad ant greitųjų skaičiavau db ir susivėliau, žinot stresas, nes tik šnd grįžau iš savaitės poilsio kaime, ir ten be pc, ir galvojau tik iki 16 val ryt galima apeliacijas teikt, bet va nereiks man tokio "malonumo" kęst :D

Žinutė parašyta: 2009-07-20 00:11:11 | Nuoroda

Na pagal visą švietimo reformą, jei tu nepapuoli tarp tų laimingųjų 3100 kurie pasirinko socialinius mokslus, negauni krepšelio ir bet kokiu atveju tau teks mokėti, nesvarbu kokį universitetą pasirinkai.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 10:59:49 | Nuoroda

Dėkui dėl tų balų kas padėjo

Žinutė parašyta: 2009-07-20 11:36:37 | Nuoroda

Nesinervuokit, tokių kaip mes daug Esmė tame, kad kai ši švietimo reforma tokia nekokia gavosi, nes pavyzdžiui man reik vos ne melstis, kad tik pakliūčiau į 3100 laimingųjų tarpą, tai žinot tikrai miegas neims

Žinutė parašyta: 2009-07-20 12:08:53 | Nuoroda

18,58 KB, rašiau 3 nr. vf, ir 12 nr. m,  kadangi abejoju ar gausiu krepšelį, tai bent į mokamą papult turėčiau manau.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 20:15:11 | Nuoroda

Šita balų skaičiuoklė blogai skaičiuoja, geriau skaičiuokit pagal formulę. O dėl balų skirtumo vf ir m, pas mane jo nėra. :) O ir būti manau netūrėtu, juk studijų programos pas mane vienodos, kofai tie patys, ir net kodai , tik va mokėjimo būdai skiriasi :)

Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:53:58 | Nuoroda

Rašiau 7 nr, balas 18.58, tai kaip ir didelės reikšmės nėra, visgi ne 1 nr., bet manau pradžioj sunkoka, bet po to idomu tikrai turėtų būti mokytis

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:23:31 | Nuoroda

Likimo draugai, prisiminkit kaip jautetes pries, po egzu, atrode nieko ner blogiau, bet pragyvenom, susitaikem su visokiai rezais.  Toliau sprendem svarbius reikalus, darem apsisprendimus del stojimu. Dabar galbut daug kas nerandam vietos sau, bet juk ateis tas rytojus ir viskas bus gerai. Tikiu tikrai , kad dauguma cia pasireiskianciu istos, matosi rupi ateitis, esam akademiski, tad viskas bus ciki piki ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:34:40 | Nuoroda

Kažkuriais metais buvo galima preliminarius stojimo rezultatus suzinot iki tikrųjų rezultatų, tipo suvesdavai vardą, pavardę ir parodydavo kur įstojai. Tai čia darugė pasakojo, ji sakė jos rezultatas preliminarus atitiko realiai rezultatą, bet tas buvo prieš 5 metus, abejoju ar dabar kur rastume taip

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:35:41 | Nuoroda
adirgnI rašė:

nesupratau, o sms greiciau ateina nei informacija intere?

 Abejoju, juk sms kompanijos sužinos ne iš kur kitur, o iš lamos, tad pirmiausia turėtų būti rezai lamoj