Vartotojo siestaa pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-17 17:52:56 | Nuoroda

yes , pagaliau paskaiciavo ta KB

Žinutė parašyta: 2009-07-17 18:03:32 | Nuoroda
damselfly rašė:

o kur ta registracijos numeri galima rasti?

 ant registracijos pazymos lapo.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 18:04:29 | Nuoroda
Gassy rašė:

eii, ka daryt , jei mano kb blogai apskaiciavo? apeliacija rasyt ? susinervinau.

 tai aisku.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:43:17 | Nuoroda

nesityciokit tikrai

mano  20.26 . skrendu i farmacija

Žinutė parašyta: 2009-07-18 10:34:59 | Nuoroda
Markiziene rašė:

Nesuprantu.... Prie veterinarijos mano kb vienoks,o prie kitu biomedicinos krypciu kolegijose visai kitokie... O juk kiek skaiciavausi,visur buvo tas pats....

 gi veterinajijoje ima uzsienio kalbos pazymi.

Žinutė parašyta: 2009-07-18 10:35:44 | Nuoroda
Reddish rašė:

Technologinių 19,98

Socialinių 20,06

 puiku

Žinutė parašyta: 2009-07-18 10:44:08 | Nuoroda

geras temos   pavadinimas

"filolofija" -  pusiau filologija , pusiau filosofija

Žinutė parašyta: 2009-07-18 10:49:25 | Nuoroda
Muuuu rašė:

@siestaa

Sveikutė :) Kaip pati laikaisi? :) Kas čia dabar su sokoladiniu vyksta, kad metei jį, sakė? :))

@sokoladinis

Aš į odontologiją netaikau. :)

aciu,  tokia nuostabia vasara galima laikytis tik kuo puikiausiai  

net keista buvo Taves kuri laika cia nematyti . tikriausiai paatostogavai "uztikrintai"

sokoladiniui arba PMS, arba zvejybiniu potyriu deficitas. dabar pazvejos, gal labiau gyvenimu patenkintas gris

saunuole Muuuu, istikima medicinai

Žinutė parašyta: 2009-07-18 10:51:58 | Nuoroda
ramiai! rašė:

Visose srityse trūksta tiesiog protingų, kultūringų žmonių.

 bet as tai neisivaizduoju, kaip padidinti procenta tokiu zmoniu musu Lietuveles visuomeneje

skatinti , kad  protingi ir kulturingi zmones gimdytu daugaiu vaiku?  stai butent tokie visai neskuba tais vaikais apsikrauti, arba prisigimdyti ju iki kaklo...

Žinutė parašyta: 2009-07-18 10:54:14 | Nuoroda
Ramunė;) rašė:

paziurejau, kad man priemime technologiniuose moksluose suskaiciavo KB 15.86, tai pradejau atgaut vilti, kad gal i vf pateksiu  nes socialiniuose tai maza vilties ir su 17.68... 

 daugiau negu puse visu Lietuvos abiturientu taiko i socialinius.

Žinutė parašyta: 2009-07-18 12:01:17 | Nuoroda
edvinas2 rašė:

 blyn pasmane 29,99 ,ciuju i nemokama nelabai :DD,blyn ciuju tik y mokama,blyn teks bandyt i kolegija mokama greiciausiai,gal istosiu:D

 blyn, ciuju, tau jau visiskai blyn ciuju

Žinutė parašyta: 2009-07-18 12:03:05 | Nuoroda
XY rašė:

VDU jau paskelbe kad i biologija NL vf priims 44 laiminguosius

 mums destytojas sake, kad kol kas priimdavo visus, kurie pageidaudavo

Žinutė parašyta: 2009-07-18 13:03:29 | Nuoroda

taip. nepilki zmones daznai to poziurio ir bijo, baiminasi buti smerkiami.

Žinutė parašyta: 2009-07-18 16:14:57 | Nuoroda
Muuuu rašė:

O aš norėčiau penkių vaikų ir didelės šeimos. Nematau čia nieko blogo ir asocialaus. :))

 

 @ramiai!

Laukiesi leliaus? Kaip miela! :)) Linkėjimai ;***

 as noreciau dvynuku arba trynuku

Žinutė parašyta: 2009-07-18 16:22:44 | Nuoroda

as tai letai, ramiai atsigaunu ir tuo megaujuosi

taip, tik viena vienintele farmacija. iki sios dienos vis pagalvodavau apie medicina....

Žinutė parašyta: 2009-07-18 16:24:17 | Nuoroda
Muuuu rašė:
ramiai! rašė:
Muuuu rašė:
siestaa rašė:

 as noreciau dvynuku arba trynuku

 Dėl dvynukų labai džiaugčiausi - mažiau vargo, nes du per vieną gimdymą :)) Bet ne kiekvienai porai lemta susilaukti dvynukų. :)

 Gimdymas tai gimdymas, bet pagalvojot kaip prižiūrėt du naujagimius po to. :D

Man įtarė dvynukus pačioj pradžioj, bet paaiškėjo, kad tik pasirodė. Išsigandom net :D

 Aišku, jei dar tai pirmieji leliukai, tai tėvams turėtų būti visiškas šokas :)) Bet aš labai džiaugčiausi. Juk tam yra vyras ir žmona. Du. Ne viena moteris viskuo rūpintis turėtų. Be to, į pagalbą visada galima pasikviesti  mamą. :)

O tave apdovanojo berniuku ar mergyte? Žinai jau? :)

 vyyyyyyy, kaip nuostabu

. tokiom akimirkom pati uzsisvajoju

Žinutė parašyta: 2009-07-18 16:28:24 | Nuoroda
Muuuu rašė:
siestaa rašė:

as tai letai, ramiai atsigaunu ir tuo megaujuosi

taip, tik viena vienintele farmacija. iki sios dienos vis pagalvodavau apie medicina....

 Bet tikriausiai širdis linko link farmacijos, jei jau nepakeitei prašymo. :) Sveikinu! :)

O aš su nekantrumu labai laukiu trečiadienio, kad žinočiau, kad va jau viskas, tikrai ten ir ten įstojau ir pagaliau beveik pasibaigtų ši kankynė visa. :))

 nepakeiciau ir tikriausiai (labai nuosirdziai to tikiuosi ) pasielgiau tesingai

si pabaiga bus naujo pradzia, dziaugsminga pradzia

Žinutė parašyta: 2009-07-18 16:30:59 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Jussstiana rašė:
Nesugalvojau, jau kokiuose keturiuose forumuose perskaiciau, kad taip reik daryt. Ir su tuo septynzenkliu lamabpo.lt leidzia prisijungti...
 

 

 Ta prasmė imi tą registracijos numerį, kuris yra parašytas ant registracijos pažymos ir, pavyzdžiui, jeigu mano numeris penkiažianklis, tai prieš jį parašau du nuliukus ir gaunu tą numerį septynženklį taip? :)

 kiek girdejau, tikrai reikia priekyje nuliukus parasyti. nes yra tokiu,kuriu skaicius keturzenklis, ar sesiazenklis. nuliuku prirasyti irgi reikia atitinkamai ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-18 16:33:33 | Nuoroda
Muuuu rašė:
siestaa rašė:

 vyyyyyyy, kaip nuostabu

. tokiom akimirkom pati uzsisvajoju

 Mhm. Ir aš. :) Tik kai pagalvoju kiek visko tiems mažiems padarėliams reikia... Vajej... Dar palaukti reikės ilgai man mažylių.

 laikausi nuostatos, kad iki 30 metu - optimaliausias laikas. per 10 metu dar tikrai suspesiu atvesti i si pasauli koki pypli

Žinutė parašyta: 2009-07-18 16:34:34 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Frostpwnz rašė:

Man tai uztenka ir katino

 O aš ir to neturiu, nes vaikystėj buvau alergiška ir niekas man dabar jo laikyti neleidžia :D

Bet nuo rugsėjo žadu kažką įsigyti, kad linksmiau būtų :)

 ooo, geras. as ir panasia ideja turiu  noreciau ciuciaus, bet tai , jei gyvensiu barake, bus neimanoma