Vartotojo revile pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:48:11 | Nuoroda

dabar man kažkaip visiškai vienodai. baisiausia bus, kai reiks išvažiuot iš kaimo į miestą gyvent ir tikrai sunkiai mokytis. mokykloj grybai buvo...

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:51:09 | Nuoroda

netiesa. tiesiog jei tu negautum KREPŠELIO savo studijų kryptyje tai niekur neįstotum į vf. bet turėtum gauti krepšelį - balai geri.

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:53:23 | Nuoroda

siestaa, o baigus farmaciją gal galima prasimšt į vaistų gamybą? 

Žinutė parašyta: 2009-07-16 14:11:42 | Nuoroda

aš buvau pirmadienį ryte panevežy. prieš tai namie užsipildžiau prašymą, pasidariau atestato ir kortelės kopijas. buvo daug žmonių, bet jie koridoriui prašymus pildė. parodžiau tokiai merginai, kad viską turiu ir mane nuvedė, kur mažiau žmonių. palaukiau kelias minutes, kol atsilaisvino ir viskas. greit viską suvedė gal 15min užtrukau.

Žinutė parašyta: 2009-07-16 20:11:13 | Nuoroda
buga rašė:
revile rašė:
buga rašė:

biomedicinos KB 20.16...

 o kur ruošiesi stoti su tokiais balais?

 VU medicina.... o antras nr KMU medicina :) o tu?

 kmu odontologija arba medicina

Žinutė parašyta: 2009-07-16 22:32:21 | Nuoroda
egzzzotika rašė:
sokoladinis rašė:
egzzzotika rašė:

o i mokama kaip manot sunku istoti?

 Mokamu vietu nera daug - cia ne socialiniai mokslai, kai naujai vietai uztenka kedes ir vietos kur ja pasatyti.

Meginti gali... bet ar ne geriau butu po metu perlaikyti VBE?

 galvojau, bet lb gaila tu metu :( istikruju galvojau gal i kolegija varyt bet atsisakiau sios minties nes neaisku ar bus islyginamieji ir neaiskus likimas po kolegijos :( taigi rasiua  farmakotechnika i mokama vieta, tikiosi istot, o jei ne tai varysiu i maisto sauga..bet tenais nelabai noriu :( nes nezinau ar perspektyvi ir idomi specialybe :( tikejausi geriau islaikyt egzus, dbr gailiosi jog apielcijos nedaviau

 maisto sauga gera ir specialybė.  gali gauti šiltą vietelę maisto veterinarijos tarnyboj, gert kavutę ir gerą algą gaut. dar nuvarai į kokią įstaigą - kyšių prisirenki:) gal ir negražiai aš čia pasakiau, bet specialybė tikrai perspektyvi.

Žinutė parašyta: 2009-07-16 22:34:56 | Nuoroda

nepašalins. rašiau kažkokiai tetai iš LAMBPO tai ji sakė nekreipti dėmesio į tai. tiesiog tuo metu kai tu davei prašymą nebuvo pervesti pinigai ir jie taip įregistravo. svarbiausia, kad kvitelis yra.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:24:25 | Nuoroda

o kodėl toj lentutėj LAMA BPO KB parašytas tik prie vf vietų, o prie mokamų nėra?

Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:40:05 | Nuoroda

nesityčiokit iš šviesiaplaukių žmonių  

Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:43:14 | Nuoroda

girdėjau, kad baigę lzuu ekonomiką paskui bankuose sėkmingai dirba. neverta jo nuvertinti.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:56:05 | Nuoroda

negi ta odontologija taip jau blogai? 

Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:57:23 | Nuoroda
Muuuu rašė:

O man rodo lamabpo.lt daugiau nei skaičiuoja studijos.lt skaičiuoklė :o

tai džiaukis, kuo daugiau, tuo geriau  

Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:03:20 | Nuoroda

o tai kiek tau padidėjo ?

Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:13:06 | Nuoroda
buleina rašė:

Kokie Jūs visi šaunuoliai. Tokie geri Jūsų konkursiniai balai.  Idomu, ar man paviks įgyvendinti svajonę ir įstoti į mediciną. Gerai tik tiek, kad nebeilgai liko laukti žinių, sužinot ar įstojau ar ne.  Ištikrųjų tai laukiu su didžiuliu siaubu...  Lemtingos dienos.. Gal kas žinote kokie KMU 2009m. stojimų planai?? Kiek priims išviso pirmakursių į valstybės financuojamas vietas ir mokamas ( medicinoje) Nes tokios informacijos niekur neradau. Vu radau, o KMU ne.

tavo balas irgi geras. įstosi, nebijok 

Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:31:28 | Nuoroda
buleina rašė:
revile rašė:
buleina rašė:

Kokie Jūs visi šaunuoliai. Tokie geri Jūsų konkursiniai balai.  Idomu, ar man paviks įgyvendinti svajonę ir įstoti į mediciną. Gerai tik tiek, kad nebeilgai liko laukti žinių, sužinot ar įstojau ar ne.  Ištikrųjų tai laukiu su didžiuliu siaubu...  Lemtingos dienos.. Gal kas žinote kokie KMU 2009m. stojimų planai?? Kiek priims išviso pirmakursių į valstybės financuojamas vietas ir mokamas ( medicinoje) Nes tokios informacijos niekur neradau. Vu radau, o KMU ne.

tavo balas irgi geras. įstosi, nebijok 

 Kai į mediciną pvz: Vilniuje norinčių stoti yra apie 900 žmonių, o iš jų įstos tik 165 laimingieji ( apytiskliai), tai manau stojant balai nekokie maniškiai

 turėjau kmu omeny , o tau gal per prastai?

Žinutė parašyta: 2009-07-19 21:59:52 | Nuoroda
viktep rašė:

ne studentas, o studente. ne taip parasiau ;D

 užuodžiu lyčių diskriminaciją?  aš butą nuomuosiuos jei tik bendriko negausiu.

Žinutė parašyta: 2009-07-21 17:03:09 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

@Kotrybird
@Choko_

Paneles, sveikinu!

I VU odontologija VF paskutiniojo pakviestojo balas bus 20.12 - gerokai zemesnis nei jusu 

Is jusu po butelaite

eina sau, net aš būčiau ten pakliuvus ;) ot prikolas:) maniau, kad ten vien su šimtukais sueina :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:03:45 | Nuoroda
Deivizs rašė:

Tikrai renkuosi VBE:

Chemiją
Biologiją
Matematiką
Lietuviu k.

Su tokiais egzais tik į gamtos ir biomedicinos mokslus. Kokių dar specialybių gaučiau (nesvarbi sritis) jei pridėčiau ir anglų VBE? Gal yra kokių variantų LT+Matematika+Anglų k.?

 gal užteks, manau, nes paskui kai reiks kas antrą dieną laikyt egzaminus tai tikrai nukentės rezultatai. su šiais egzaminais galėsi prisirinkti tikrai pakankamą skaičių specialybių - svarbiausia neapskrauk.

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:14:21 | Nuoroda

peace

gerbkime žodžio laisvę.

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:20:08 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Aš dėl to rezultato tai pasidariau taip, kad nemažai adrenalino man rytoj bus. KB nėra labai įspūdingas, tačiau parašiau tik vieną programą vienam universitete.

 va čia tai maladiec! o kas jei nepakliūsi?