Vartotojo sokoladinis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-27 12:54:50 | Nuoroda

Sveikinu visus su rezultatais

Is dalies itampa lyg ir sumazejo, bet labai nenoriai laukiu pirmadienio ir gimtosios kalbos egzamino balo lietuviu - silpniausia mano vieta kuo tuoliau, tuo labiau neramu

 

@daktariūkštis

Sveikinimai! Panasu, kad mokykloje tave "sodino" 

 

@nanoo

As megejiskai buvau pasiskaiciaves, kad i VU medicina uztektu konkursinio 18.84, o i KMU - 18.52 aisku, su paklaidele specialiai del Muuuu vargau ir skaiciavau balus i odontologija VU - 20.28 ir KMU - 19.00 beje, manau, kad truputi perdejai su finansuojamu vietu skaiciumi...

Žinutė parašyta: 2009-06-27 13:30:44 | Nuoroda

Pagal mano skaiciavimus, uztektu ir 13 is lietuviu, kad istociau i VU medicina, bet nesinori taip pasisiukslint kazkaip geda butu

Manau, kad auksciau nei 70 tikrai neissoksiu... netiketai pasikeitus konkursinio balo formavimo tvarkai, lietuviu reiksmingumas isaugo beveik 30%, nuo ~17 iki ~22 procentiniu punktu, tad gavau smugi zemiau juostos visa laime, kad pavyko susirinkti balus kituose egzuose...

Kaip jau minejau, noreciau stoti i VU medicina, taciau vis dar yra minciu apie matematika... jei iki liepos 18 d. sulauksiu asmeninio kvietimo, gali buti, kad neatsispirsiu ir mesiuos i fundamentaliuosius mokslus

Žinutė parašyta: 2009-06-27 13:40:30 | Nuoroda

@Abittt

Medicinos studiju programoje pirmuju balai yra panasus, taciau kadangi KMU priima zymiai daugiau norinciuju, tai savaime suprantama, kad istojimo riba KMU yra zemesne del tos "uodegeles" su zemesniais balais

Odontologijoje situacija kitokia, nes VU priima labai mazai, o KMU labai daug norinciuju, tad neretai atsitinka taip, kad paskutinio pakviestojo i VU balai yra aukstesni nei pirmojo, antrojo ar treciojo pakviestojo i KMU sostines sindromas

 

Žinutė parašyta: 2009-06-27 13:43:03 | Nuoroda
nanoo rašė:
Bamboochaa rašė:

17,94??? tai kaip? imanoma?

 labai abejoju

 As prisidedu prie abejones, taciau nevarykim dievo i medi - viskas paaiskes tik 07-22

Žinutė parašyta: 2009-06-27 14:00:09 | Nuoroda
nanoo rašė:

@sokolodinis

O tu galvoji matematiką studijuot Lietuvoj? Aš pats dar galvojau apie finansus, bet kai "įdėjo" anglų kalbos egzą, tos mintys išblėso  O tu, kaip matau, anglų kalbos nelaikai..

 Uzsienio kalbos nelaikiau, nes nebuvo galima pasirinkti sitiek egzaminu taciau turiu slapta kozeri - olimpiada, uz kuria suteikiami papildomi balai atstoja uzsienio kalbos egzamina stojant Lietuvoje pirmaja pakopa ketinciau baigti gimtineje...

Žinutė parašyta: 2009-06-28 01:33:35 | Nuoroda
R.V.U. rašė:
Muuuu rašė:

 [..] R.V.U dingęs be žinios, Aistė18... Įdomu, kaip jiems sekės? :S

 Dingęs dėl keletos priežąsčių. Pirmiausia tai, kad tragiškai prasti rezultatai. Tai man šokas buvo, nenorėjau čia net lyst, nes numaniau kaip visi kiti gerai išlaikėt. O šiaip dar per Jonines dviem dienom buvau prie ežero ir dabar dviem dienom buvau pas draugę išvaręs, tai irgi nelindau į čia.

Na, gerai bent tiek, kad chemija nėra tokia populiari specialybė ir ne toks didelis konkursas. Tikiuosi įstoti. Į mokamą stot nesiruošiu, tai nežinau kaip čia bus...

Jei kalbi apie VU chemija (601), tai pernai su tokiais balais butum istojes uzsimerkes  dabar, kuomet yra sudaroma geriausiuju eile, klausimas yra tiktai vienas - gauni krepseli ar ne  manau, jog krepseli turetum gauti, taigi istosi chemija labai nepopuliaru cia sustoja visi olimpiadininkai, bet kadangi vietu daug, beveik 60, tai i chemija patenka ir kiek prasciau baige vidurines, tad skirtumas tarp maksimalaus ir minimalaus balo yra skaiciuojamas kartais kadangi ji labai reikalinga, netgi strategine, tai siai studiju programai ateityje ketinama suteikti kvota, t.y. nustatyti skaiciu vietu, i kurias istoje gautu finansavima nepriklausomai nuo to kokioje vietoje jie yra geriausiuju eileje... prognozuojama, kad ilgainiui del tokiu "isimciu" visa reforma zlugs

Nesiparink, fotografuokis studento pazymejimui

Žinutė parašyta: 2009-06-28 01:37:28 | Nuoroda
nefaina rašė:

hey ;D gaal kas galit taip savo nuomone pareikst ir mane nuramint arba nuliudint ar istociau i kmu medicina su tokiais balais: che 79, bio 91, metinis chemijos 9A.. lt taip nzn, bet apie 50 geriausiu atveju butu.. yra vilciu i nemokama nors kiek?

ir siaip dauguma rasysit medicina mokama? ar geriau mokysites kokia kinezeterapija ar dar ka, kad tik nemokamai butu?
 

 Jei laikei chemijos vbe, tuomet imamas matematikos metinis is esmes, che 79 ir bio 91 yra geri balai ir viskas priklausys nuo tavo lietuviu egzamino... jei gausi bent 50, o tavo matematikos metinis yra neblogas, tai i kmu medicina tikrai istosi

Žinutė parašyta: 2009-06-28 01:43:42 | Nuoroda
Muuuu rašė:

Man vienas klausimas iškilo - KMU ir VU juk suvienodino šiemet visus koeficientus ir per abu univerus skaičiuojant su skaičiuokle turėtų gautis tas pats? Ar jau prigaudžiau kokių nesąmonių ir man viskas susimaišė? :)

 KMU formuoja bala tiek su matematikos, tiek ir su chemijos vbe balais, tuo tarpu VU tik su chemijos. Taigi, jei laikei abu egzaminus, balas i KMU gali buti didesnis nei i VU, jei kombinacija su matematikos vbe ir chemijos metiniu yra geresne nei su chemijos vbe ir matematikos metiniu. manau, kad i KMU odontologija istosi lengviau nei i karvasudi vasara

Žinutė parašyta: 2009-06-28 01:51:38 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:
sokoladinis rašė:

Sveikinu visus su rezultatais

Is dalies itampa lyg ir sumazejo, bet labai nenoriai laukiu pirmadienio ir gimtosios kalbos egzamino balo lietuviu - silpniausia mano vieta kuo tuoliau, tuo labiau neramu

 

@daktariūkštis

Sveikinimai! Panasu, kad mokykloje tave "sodino" 

 

@nanoo

As megejiskai buvau pasiskaiciaves, kad i VU medicina uztektu konkursinio 18.84, o i KMU - 18.52 aisku, su paklaidele specialiai del Muuuu vargau ir skaiciavau balus i odontologija VU - 20.28 ir KMU - 19.00 beje, manau, kad truputi perdejai su finansuojamu vietu skaiciumi...

 Jeigu tavo mėgėjiškas skačiavimas bent kiek realistiškas, vadinasi, man pirmadienį reikia tikėtis gauti mažiausiai 50% iš lietuvių kalbos egzamino, kas, mano manymu, tikrai tikėtina.

Tau uztektu ir 45 o i KMU ir 29

Žinutė parašyta: 2009-06-28 01:54:40 | Nuoroda

Pala, juk laikei ir matematika, tai i KMU uztektu ir 26

Žinutė parašyta: 2009-06-28 02:14:53 | Nuoroda

Is esmes, studiju programa yra rimta... ir, kaip kazkas forume yra sakes, neperspektyviu specialybiu nera, yra tik neperspektyvus zmones

 

@Muuuu

O ka tu cia veiki? Eik laikyt koki manualiniu igudziu stojamaji ar dar ka nors

Žinutė parašyta: 2009-06-28 14:13:18 | Nuoroda
nanoo rašė:
sokoladinis rašė:
Muuuu rašė:

Man vienas klausimas iškilo - KMU ir VU juk suvienodino šiemet visus koeficientus ir per abu univerus skaičiuojant su skaičiuokle turėtų gautis tas pats? Ar jau prigaudžiau kokių nesąmonių ir man viskas susimaišė? :)

 KMU formuoja bala tiek su matematikos, tiek ir su chemijos vbe balais, tuo tarpu VU tik su chemijos. Taigi, jei laikei abu egzaminus, balas i KMU gali buti didesnis nei i VU, jei kombinacija su matematikos vbe ir chemijos metiniu yra geresne nei su chemijos vbe ir matematikos metiniu. manau, kad i KMU odontologija istosi lengviau nei i karvasudi vasara

 Jau aš šituo klausimu klaidinau žmones, tai nors tu to nedaryk VU pakeitė stojimo taisykles (jau kokį penktą kartą  ). Dabar ten konkursinis balas formuojamas lygiai taip pat, kaip KMU.

 Nieko sau! tai dabar abituriento dienotvarke pasipildo dar vienu punktu? Po dantu valymo ir pries kojiniu movimasi reikia pasitikrinti ar nepasikeite aukstuju priemimo taisykles...

Gyvensime kaip mano senelis - atsikeles is karto turi pasiziuret pro langa ar nepasikeite veliava zmogus net 7 skirtingus pasus turejes, Smetonos laiku kainas atsimena

Žinutė parašyta: 2009-06-28 14:19:01 | Nuoroda

Beje, mano lygtyse nebuvo atsizvelgta i toki KB formavima priimant i VU MF, taigi, kartele pakyla... tikiuosi, kad labai smarkiai nesusimoviau per lietuviu

Žinutė parašyta: 2009-06-28 14:41:22 | Nuoroda
Tarchy rašė:

kai buvau sugalvojus stot i farmacija, dar galiojo tas reikalas su egzaminu lietuviu kalbos, kad ten vercia is valstybinio i mokyklini ir mokyklini laikyt labiau apsimoka. tai nuo tada ir pasirinkau mokyklini, po to buvo svietimo reforma, o as buvau kazkaip sugalvojus jau stot kitur, tik po egzaminu vel pagalvojau apie farmacija... nu zodziu, ku dabar daryt :D

 Nenoriu buti blogio pranasu, taciau sansu istoti turi nedaug... Tavo mokyklinio balas, t.y. 9-tukas prilygsta -10 (minus desimt) valstybinio... pritaikius reiksmingumo koeficientus, egzaminu rezultatu vidurkis tampa 66.25 krepseli i biomedicinos krypti gauti turetum, bet kyla klausimas ar istosi i farmacija su KB 17.70 manau, jog ne...

Žinutė parašyta: 2009-06-28 19:59:10 | Nuoroda
Tarchy rašė:

na taip, bet as toks zmogus, turiu zinot uztikrintai. galeciau kokia biochemija molekuline biologija, siaip genetika traukia, bet laboratorijose uzsidaryt visai neturiu noro

 Galima tiesiog pripazinti, kad suklydai pasirinkdama mokyklini egzamina ir skirti vienerius metus siai klaidai istaisyti bet aisku reikia gerai pamastyti ar farmacija yra is ties tai, ko tu nori... nes, kaip kazkas minejo, didzioji dalis ju tiesiog dirba kasininkais vaistineje...

Pernai maziausias KB i farmcija buvo 17.79, 2007 - 17.94, 2006 - 17.65, taciau balo sudarymo principas buvo visai kitoks nei siais metais. Dabar viska lemia ne du, o trys egzaminai, o vienas is tu triju pas tave yra -10 vbe skaleje. Jei rimtai galvoji apie farmacija, tai butinai rasyk pirmu numeriu - o gal pavyks prie pabaigos ismukt juk priima 90 norinciuju

Žinutė parašyta: 2009-06-28 20:14:21 | Nuoroda
Muuuu rašė:
sokoladinis rašė:

Beje, mano lygtyse nebuvo atsizvelgta i toki KB formavima priimant i VU MF, taigi, kartele pakyla... tikiuosi, kad labai smarkiai nesusimoviau per lietuviu

 Rado, kas jaudintis.. :DD

Kadangi tu teoretikas, tai paskaičiuok dar:

Jeigu žmogus iš chemijos VBE gavo 77, iš biologijos 72, lietuvių daugiau nei 90, o metinis matkės pažymys 9A, tai jam nuplaukia KMU vf? Labai įdomi situacija. Konkursinis balas tam žmogui gaunasi virš 18, bet vilčių mažai? Man įdomu tiesiog, ar lietuvių VBE gali kažkam išgelbėt kailį 8)

 Didziausias nerimas stojantiems i KMU yra tai, jog siemet yra imami trys egzaminai, o ne du, kaip anksciau prognozuoti galima daug ir labai gudriai, bet viskas paaiskes tik 07-22

Mano manymu, riba i KMU medicina bus visu egzu po 74, turint omeny, jog matematikos metinis yra 10A, taigi ribinis KB bus 18.52. Jei konvertuotume to piliecio balus - bio 72, che 77, ltu 90 ir matke 9A - i mano sistema, tuomet jo visu egzu vidurkis tampa 75.25 (10 ltu vbe eina i matkes metini ), o KB - 18.62... pagal mano teorija, jis patenka i KMU vf bet tai viso labo tik speliones

Žinutė parašyta: 2009-06-28 20:21:18 | Nuoroda

Man lietuviu bus kaip pagalys i ratus jauciu, kad ne daugiu nei 70

Žinutė parašyta: 2009-06-28 20:23:06 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Jussstiana rašė:

O jau daug kas padavete prasymus i universiteta?

 Aš dar ne. Žadu antradienį :)

As zadu liepos 18

Žinutė parašyta: 2009-06-28 21:08:28 | Nuoroda
Abittt rašė:
sokoladinis rašė:
Muuuu rašė:
sokoladinis rašė:

Beje, mano lygtyse nebuvo atsizvelgta i toki KB formavima priimant i VU MF, taigi, kartele pakyla... tikiuosi, kad labai smarkiai nesusimoviau per lietuviu

 Rado, kas jaudintis.. :DD

Kadangi tu teoretikas, tai paskaičiuok dar:

Jeigu žmogus iš chemijos VBE gavo 77, iš biologijos 72, lietuvių daugiau nei 90, o metinis matkės pažymys 9A, tai jam nuplaukia KMU vf? Labai įdomi situacija. Konkursinis balas tam žmogui gaunasi virš 18, bet vilčių mažai? Man įdomu tiesiog, ar lietuvių VBE gali kažkam išgelbėt kailį 8)

 Didziausias nerimas stojantiems i KMU yra tai, jog siemet yra imami trys egzaminai, o ne du, kaip anksciau prognozuoti galima daug ir labai gudriai, bet viskas paaiskes tik 07-22

Mano manymu, riba i KMU medicina bus visu egzu po 74, turint omeny, jog matematikos metinis yra 10A, taigi ribinis KB bus 18.52. Jei konvertuotume to piliecio balus - bio 72, che 77, ltu 90 ir matke 9A - i mano sistema, tuomet jo visu egzu vidurkis tampa 75.25 (10 ltu vbe eina i matkes metini ), o KB - 18.62... pagal mano teorija, jis patenka i KMU vf bet tai viso labo tik speliones

 nu jau labai nuvertini stojanciuosius :D.. be egzaminu vidurkio 80 manau nera ko svajot apie vf.

 Lazinames as sakau, kad patekti i KMU medicina vf siais metais uzteks vbe vidurkio mazesnio nei 80, atsizvelgiant i reiksmingumo koeficientus

Statau simta lituku!

Žinutė parašyta: 2009-06-28 21:12:33 | Nuoroda
ashante rašė:

kaip manot ar su 60 Biologijos, 59 chemijos, 57 matematikos galeciau bent istot i mokama medicina?:O  

i mokama - laisvai!