Vartotojo agnoosia pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-22 17:32:58 | Nuoroda
~~Kristina~~ rašė:
agnoosia rašė:

Aišku. O tai kada kas planuojat į universitetą važiuot?

 pirmadienį, o tu?

 nežinau, reikia gi ten pažymas visokias gaut dėl bendrabučio.. galvojau gal antradienį, bet dar nežinau (:

Žinutė parašyta: 2009-07-22 17:37:20 | Nuoroda

idomu, kiek iš viso ten mūsų priėmė.. (:

Žinutė parašyta: 2009-07-22 17:55:24 | Nuoroda

Prisijungiu ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:37:37 | Nuoroda

su 20,20 i nemokamą ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:44:40 | Nuoroda
~~Kristina~~ rašė:
agnoosia rašė:

su 20,20 i nemokamą ;)

 Manau tu būsi pirma sąraše

 hm.. pagal 2007 metų statistika būčiau 13ta xDD

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:44:58 | Nuoroda

ambusm

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:58:02 | Nuoroda

na aš tai pirmu nr rašiau, tai patenkinta turbūt xD

Žinutė parašyta: 2009-07-22 19:09:31 | Nuoroda
access denied rašė:
agnoosia rašė:

na aš tai pirmu nr rašiau, tai patenkinta turbūt xD

 as taip pat pirmu numeriu rasiau   tik truputi dabar gailiuos kad vu pirmu nerasiau    

 kodėl gailiesi? (man trumpą akimirką taip pat buvo sukirbėjus tokia mintis..)

Žinutė parašyta: 2009-08-16 13:45:47 | Nuoroda

gavau Didlaukio 57 (:

Žinutė parašyta: 2009-08-25 12:58:37 | Nuoroda

Gal kas žinot, ar priims 30d. apsigyvent? Nes juk sekmadienis...

Skambinau Didlaukio 57 valdytojui, bet neatsiliepia man nieks..

Ir ar pavyzdžiui kambariai jau bus suskirstyti ar kas pirmesnis atvažiuos tam didesnė tikimybė geresnį gaut ar pasirinkt?..

Žinutė parašyta: 2010-02-21 01:00:06 | Nuoroda
angel_g1rl rašė:

pati studinu VU ekonomika. Ir galiu pasakyti,kad nesigailiu. Del finansu ekonomikos klausimo, tai galiu atsakyti tiek,kiek girdejau - drauge gyvena su MRU finansu ekonomika studijuojancia panele, tai sake ka mokosi - tai teise pastoviai... galbut naujesnes paziuros ten, bet istojus mokytis ekonomikos teises istorijos kazin kam reikalingos... tad manau cia teises univero "deka", nesugeba isgryninti dalyku. tai tiek.

 pati studijuoju MRU finansu ekonomika. Del teises teorijos tai cia yra alternatyviai pasirenkamas dalykas, todel vietoj jo galima rinktis verslo komunikacija (kas tikrai yra lb idomus ir naudingas dalykas), bet atsiranda ir norinciu pramokti teises teorijos, tai jie patys savo noru ir pasirenka daug kalimo (: bet kaip sakiau cia kiekvieno pasirinkimas. su savo egzaminu rezultatais buciau galejus istoti ir i VU, bet vis delto pasirinkau MRU ir tikrai nesigailiu. Laiko studijoms reikia skirti, bet ir pastudentavimui laiko lieka. Man pvz lb patinka, kad dauguma destytoju neskaito sausos teorijos is savo konspektu, o  viska pasakoja  su praktiniais pavyzdziais ir taip padeda  geriau suprasti kaip visa tai, ka mokosmes pasireiskia ar yra pritaikoma realiame gyvenime :)

Žinutė parašyta: 2010-06-25 16:37:45 | Nuoroda

Kažkas norėjo sužinoti apie MRU finansų ekonomiką. Taigi aš ten studijuoju. Nesu nusivylusi studijomis, kaip kažkas čia rašė anksčiau. Nieko ypatingo studijuojant ekonomika Lietuvoje tiketis neverta. Apskritai dauguma stojančiųjų nelabai supranta, kas ekonomika yra iš viso, stoja dėl to, kad gražiai skamba ar kad stoja draugai. Kadangi mane domino būtent ši specialybė, kuri iš karto yra specializuota (nes ekonomika šiaip socialinis mokslas), todėl pasirinkau MRU. Matematika kaip turbūt ir visur vienas sunkiausių dalykų, bent jau pirmą semestrą. Vėliau man sudėtingesnė pasirodė mikroekonomika. Neišvengiama ir bendrųjų dalykų, bet pataikius ant dėstytojų, kurie supranta, kad reikia savo dėstomą dalyką pateikti kaip įmanoma aktualiau ekonomistams, būna visai idomu. Didelis ir laisvai pasirenkamų dalykų skaičius. Dar žinoma moderni biblioteka, sesijos metu veikianti iki 5h ryto, ypač padeda tiems, kas neturi sąlygų mokytis namie, ar bendrabutyje (dėl kambariokų pavyzdžiui) :) Kauskit jei kas domina ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-25 16:39:25 | Nuoroda

puikiai - sesija gi baigta xD

Žinutė parašyta: 2010-06-25 16:40:56 | Nuoroda

Apskritai gi Lietuvoj neverta į mokamą stot :)

Žinutė parašyta: 2010-06-28 23:45:10 | Nuoroda
swishfoot rašė:
Įdomumo dėlei, jei geriausiu atveju stoji į ISM ekonomiką, tai tikriausiai prie krepšelio turėtum primokėti?

 aha, reikia skirtumą padengti. Nors praėjusiais metais buvo, kad pats ISM padengė tą skirtumą kažkeliems iš stojusių su krepšeliais (jei neklystu mažaug 30 gal), o kas nepateko į tą skaičių turėjo susimokėti patys..

Žinutė parašyta: 2012-07-06 17:32:25 | Nuoroda

Sveiki,

gal žinot, ar būna vakarais organizuojamų programų sistemų ar informatikos studijų?

Nes ištęstinių kaip suprantu nėra :/