Vartotojo ***** pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-20 23:06:11 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:

Na, dėl tų antrų pusių. Pas mus net kalbos apie tai nebuvo. Nebus antrų pusių  klasiokai, tėvai, mokytojai ir kiti svarbūs asmenys.

 Ir sakyčiau , kad labai gerai. Aišku, mano draugas labai nuliūdo, tačiau, kad pralinksmėtų, gavo pakvietimą į oficialią dalį, manau to pilnai užtenka. O balius turi būti tik mokyklos bendruomenės rate..

Žinutė parašyta: 2009-06-21 23:07:57 | Nuoroda
Muuuu rašė:
***** rašė:
Saulėgrąža rašė:

Na, dėl tų antrų pusių. Pas mus net kalbos apie tai nebuvo. Nebus antrų pusių  klasiokai, tėvai, mokytojai ir kiti svarbūs asmenys.

 Ir sakyčiau , kad labai gerai. Aišku, mano draugas labai nuliūdo, tačiau, kad pralinksmėtų, gavo pakvietimą į oficialią dalį, manau to pilnai užtenka. O balius turi būti tik mokyklos bendruomenės rate..

 Kodėl tu leidi sau spręsti, kaip TURI BŪTI? :) Pas jus mokykloj vienaip, pas kitus - kitaip. Kiekvienam savo.

 Aš sau daug ką leidžiu  Na mano galva taip. Tačiau mano nuomonė nedraudžia kitiem galvot kitaip.

Žinutė parašyta: 2009-06-21 23:10:17 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Lenocka rašė:

Man visvien isleistuves - klasioku svente... =)

 Pritariu. Bet aš nelinkusi brėžti ribos tarp švenčių į kurias galima eiti su antrąja puse ir tarp švenčių, kur antroji pusė nepageidaujama. Man mano vaikinas yra kaip šeimos narys, o klasiokai su kuriais švęsiu - kaip viena didelė šeima, todėl pas mus labai normalu švęsti visiems kartu ir dar su savo antrosiomis pusėmis. :) Suprasčiau, jeigu antroji pusė visiškai nepažįstama su klasiokais, tai vestis būtų keista, tačiau jei tai bendras draugų ratas - kodėl gi ne. ;)

 Kai tokia situacija - tai beabėjo su antra puse smagiau, jei visi esate draugai. Tačiau kai baliuje dalyvauja visi abiturientai (t.y. ne tik viena klasė), tada tos antros pusės manau kažkaip nelabai dera..

Žinutė parašyta: 2009-06-21 23:15:47 | Nuoroda

deja, neatidarų tų linkų..

Žinutė parašyta: 2009-06-21 23:26:00 | Nuoroda

anyway, susiradau viską pati.. Bet vistiek man ta visa sistema nelabai suvokiama. Jei tarkim aš žurnalistiką rašysiu kokioj 10 vietoj? ir gal prioritetine tvarka įstosiu į tą, kur rašiau 6, tai kam tada tas konkursas reikalingas.. hrrr...

Žinutė parašyta: 2009-07-22 17:31:49 | Nuoroda

Sveiki mano mielieji kursiokai... !!!!!! aaaaaa, kokia laiminga aš, kad čia įstojau, vis dar negaliu tuo patikėti... :):)