Vartotojo indeed pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-03 18:36:47 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Mane visus pastaruosiu metus kamuoja esminis klausimas - politologija ar teisė. Iki šiol negaliu apsispręst. Kaitalioju lamabpo.lt prašymą vos ne kiekvieną dieną :)

 teise perspektyviau gal;) visur jie reikalingi...

Žinutė parašyta: 2009-07-03 18:40:34 | Nuoroda

as is vilniaus. buciau kauniete, stociau i vdu pirmu nr.

dabar tik metaus ka rasyt antroj vietoj vdu nemokamai ar vu mokamai... kaina panasi gaunas, tik kad reiktu i kauna tankiai vazinet...

Žinutė parašyta: 2009-07-03 18:41:48 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Na, nieko rimto, gal priprasčiau, kai eini gatve vidurdienį ir visi šaudos :D 

 

 nusipirktum nepersaunama liemene ir butu ok.;D

Žinutė parašyta: 2009-07-03 18:54:06 | Nuoroda
Brokoliu_Majonezas rašė:

 Teise ar istorija?? Sis klausimas neduoda man ramybes pastarasias kelias dienas. Abi specialybes man yra priimtinos ir artimos, taciau niekaip negaliu apsispresti kuria visgi pasirinkti. Istorija zaviuosi ir noriu ja studijuoti, analizuoti ir dar geriau isisavinti, tuo tarpu mastant apie tese uzplusta panasus pojuciai - zinoti istaymus, kaip juos apeiti, moketi diplomatines kalbos ir siaip ivairapusiskai reikalingas mokslas. Nesiruosiu studijuoti del diplomo, o del ziniu akiracio prapletimo ir protiniu sugebejimo vystymo. Neatmetu galimybes studijuoti abu dalykus padarius solidu laiko tarpa, taciau velgi, ka pasirinki pirma? Laukiu argumentuotu nuomoniu ir draugisku patarimu :)

 mano atsakymas - istorija.

o apskritai jei sunku apsisprest - mesk koki losimo kauliuka su uzrasu 'istorija' ir 'teise'. gal ir vaikiskas budas nutart del ateities, taciau, kai pamatysi, ka istraukei, tikrai suprasi ar tikrai nori tai studijuot pirma.

Žinutė parašyta: 2009-07-04 12:11:46 | Nuoroda

perziurejau balus pernai ir uzpernai istojusiu zmoniu. is visu galimu 2000 paskutiniu nemokamu numeriu istojo surinke apie 1940 balus. vadinasi balas nukrito iki 97proc. kadangi siemet auskciausias balas yra 20.6 (ar 20.4...?), tai vilties istot manau turi tie, kuriu KB yra apie 19.8.

ziurint i tai, kad siemet priima kiek daugiau studentu, tai gali nukrist dar truputi. gal su 19.6 net istos ir nemokes....

mokanciju balas pernai nukrito iki 1850 atrodo.gal net daugiau. vadinas iki 92proc ir su  18.76KB siemet gal istos mokamai.  kadangi yra daugiau vietu, gali krist balas dar truputi. 

aisku, nezinoma, kiek siemet simtukininku cia nori stot ir ar siemet balai norinciuju istot krito ar kilo... tikiuosi krito. 

na tai tera mano spejimai...:) siulau nesivadovaut kaip tokiom labai realiom ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-09 17:57:53 | Nuoroda
  1. VU politikos mokslai vf
  2. VU politikos mokslai m
  3. VDU politikos mokslai vf
  4. VU leidyba vf
  5. MRU psichologija vf
  6.  VU istorija vf
  7. MRU viešasis administravimas vf
  8. VU kultūros vadyba vf
  9. VU istorija m
  10. VU filosofija vf
  11. MRU viešasis administravimas m
  12. VU klasikinė graikų ir lotynų filologija vf
  13. ...

kažką pamiršau, nes užpildžiau visas 16 vietų...

Žinutė parašyta: 2009-07-09 18:04:10 | Nuoroda
drakas rašė:
torquoise rašė:

kažką pamiršau, nes užpildžiau visas 16 vietų...

 Kaip galima pamiršt kur galbūt įstosi? Išvis kam stoti ten, kur net neatsimeni kur stoji?

 o jums taip svarbu ką parašiau gale?...atsiprašau tada. įtempsiu galvą ir bandysiu atsimint.

Žinutė parašyta: 2009-07-09 19:45:00 | Nuoroda

mano balas: 19,56.rasiau i vf ir dar m.bet jei viskas praeis puikiai, jo neprireiks...

Žinutė parašyta: 2009-07-09 20:13:18 | Nuoroda

mokamos tik 5 vietos? ohohoo kaip mazai... 

Žinutė parašyta: 2009-07-10 09:21:38 | Nuoroda
drakas rašė:
torquoise rašė:
drakas rašė:
torquoise rašė:

kažką pamiršau, nes užpildžiau visas 16 vietų...

 Kaip galima pamiršt kur galbūt įstosi? Išvis kam stoti ten, kur net neatsimeni kur stoji?

 o jums taip svarbu ką parašiau gale?...atsiprašau tada. įtempsiu galvą ir bandysiu atsimint.

 Man tikrai tai nėra svarbu. Tik aš paklausiau, kam stoti ten, kad net pats/pati nežinai kur stoji?

 nerasiau gi bet ko. viskas apgalvota ir apskaiciuota jei ka :D

tiesiog netikiu kad su 19.56 neistociau i mokama istorija... del likusiu toliau sekanciu apgalvotu variantu labai nepergyvenu tad ir neismokau ju atmintinai paeiliui.

Žinutė parašyta: 2009-07-10 09:24:24 | Nuoroda
siestaa rašė:
drakas rašė:
torquoise rašė:
drakas rašė:
torquoise rašė:

kažką pamiršau, nes užpildžiau visas 16 vietų...

 Kaip galima pamiršt kur galbūt įstosi? Išvis kam stoti ten, kur net neatsimeni kur stoji?

 o jums taip svarbu ką parašiau gale?...atsiprašau tada. įtempsiu galvą ir bandysiu atsimint.

 Man tikrai tai nėra svarbu. Tik aš paklausiau, kam stoti ten, kad net pats/pati nežinai kur stoji?

 svarbiausia uzpildyti visus laukelius

  jei tu taip darai, rasai bet ka, tai tavo pasirinkimas,siestaa.;)

Žinutė parašyta: 2009-07-11 10:19:02 | Nuoroda
La_loba rašė:
 

 Aisku, stok ir galvos nesuk... Blin, visokie politikos mokslai, teises tai jau skaitosi perspektyvu... O paskui butent jie darbo ir neranda

 kas tau sake, kad politikos mokslai perspektyvu? :DD kiek pazistu zmoniu juos baigusiu, visi  be darbiai. sako ateini pas darbdavi ir sako jis: ir ko su tokiu diplomu tikiesi?...:D 

Žinutė parašyta: 2009-07-11 18:03:33 | Nuoroda
VytasSi rašė:

 Tauriųjų gėrimų neėmiau, bet kavos ištaršiau apie 3 litrus. Aš vis dar nemiegojęs nuo ketvirtadienio ryto :DD

 :DD gerai cia.

o del nuotrauku tikrai bjauru kai talpina, kad pazemintu nusilakusius... taip daryt zema.

Žinutė parašyta: 2009-07-11 21:02:07 | Nuoroda

diplomato karjera gali pasiekt ir baiges bakalaura teise ir pasirinkes tinkamas magistro studijas.

beje, viliau, rasysi i vdu?

Žinutė parašyta: 2009-07-11 23:33:41 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
 

Paminesi mano zodi

 jei taip isitikines savo zodziais, tai su kokiais minimum manai istotu i mokama vieta?

Žinutė parašyta: 2009-07-12 12:12:44 | Nuoroda
Viilius rašė:

Galvokit ka dirbant jums butu malonu dirbt. Darbas vien del pinigu shudo vertas, jei taip atvirai. Nei ka apsieksi, nei kas gero bus.

 butent:)

priedo,jei norit i tspmi irgi reikia  pagalvot kad mazai sansu bus isidarbint ir reik su situo susitaikyt.

beje kas cia nori kuo toliau nuo matematikos, informatikos ir pan,(mellisa atrodo), tai labai gerai pagalvokit ar jum su politikos mokslais pakeliui. cia ne vien istorija turi patikt.;)

Žinutė parašyta: 2009-07-12 17:52:11 | Nuoroda
Simao rašė:
sheli rašė:

1.vu politikos mokslai nl vf

2.vu teise nl vf

nesu tik rytoj, bet jau baisu, nes kazkaip netiketai i teise labiau uzsimaniau

 Ir kokie abejonių motyvai? :)

 tikrai, kodel?... juk tokios gan skirtingos specialybes...

Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:19:48 | Nuoroda
EzoTao rašė:
torquoise rašė:
Simao rašė:
sheli rašė:

1.vu politikos mokslai nl vf

2.vu teise nl vf

nesu tik rytoj, bet jau baisu, nes kazkaip netiketai i teise labiau uzsimaniau

 Ir kokie abejonių motyvai? :)

 tikrai, kodel?... juk tokios gan skirtingos specialybes...

 Ėėė, neik tu į tą teisę, ten juk nesąmonė

 :DD

siaip tik garantuotas darbas baigus;D

Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:23:09 | Nuoroda

idomu uz kiek tasku gavo 100?... 

Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:28:15 | Nuoroda
saras* rašė:

Jei baigus teisę būtų garantuotas darbas tai ten subėgtų visa Lietuva. Kaip tik baigus teisę be pažinčių prasimušt yra labai sunku:) 

 tai plati konkreti specialybe, kurios daug kur reikia. jei darbus baige teise gautu tik per pazintis ta visa ju banda, tai tuntai butu bedarbiai.;D beto del darbo neblogu perspektyvu i teise ir eina daug mastanciu  zmoniu.

gal tiesiog painioji su politologija?