Vartotojo Leeee pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-05 19:44:49 | Nuoroda

na bet ne tame esme,tikrai dg kas priklauso nuo sekmes,o tipo jei nesimokai gerai tj protingas,na bet tikrai tie egzai tj nesamone,cia juk wiena diena ir wiska lemia,juk nznia kas tawes lauks ta diena...wiena diena gali lemt ateiti,geriau jau kitaiop kazkaip atsiskaitinetume uz mokyklos baigima,o ne tie egzai,kurie tikrai neparodo zmogaus ziniu lygi..:/

Žinutė parašyta: 2010-06-06 12:13:00 | Nuoroda

na jum turejo molkykloj kiekwieno kodus duot,jei nedawe,tj reiskias kad jau nera tokio dalyko..;] nes mum pr metais dare lapuka su sawo kodu ir kur siust ir ka rasyt..;]

Žinutė parašyta: 2010-06-06 18:21:51 | Nuoroda

na dazniausiai ju neprireikia,ypac matlankio,na bet bent jau ne karto nebuwo kad kazka matuot reiktu ar su skriestuwu brezt,iswis tik [pr metais pirma karta reikejo grafikus nubrezt,tj kokia liniuote paimk,nors galima ir be jos apseit..;D

Žinutė parašyta: 2010-06-06 18:25:25 | Nuoroda
Jordan23 rašė:

del anglu tai tikrai nebijau...laikes IELTS gaves gera pazymi,  o ka cia jau lyginti su valstybiniu, kur net du kartus leidzia klausyt, readingai isviso buna vaiku juokai, laiko parasyt rasinelius duoda net 90 minuciu...gal nebent del gramatikos bijau, nes kartais tikrai sunkiu uzduociu ten duoda, kur sunku, ka sugalvot buna...nebus ten jokiu metaforu anglu egzamine , cia tai jau tikrai, del anglu manau neverta sukti galvos, jei moki kalba gausi gera pazymi paliubomu

 na gan optimistiskai cia parasyta,bet siaip dr nerwai kai kuriems daro sawo,gali pritrukti laiko,nes gali uzstrigi kur nors ir tada skubi daryt kita uzduoti ir nkas gaunas..:/ is patirties znau..nors anglu wisai puse welnio zinojau..ypac gramatika..

Žinutė parašyta: 2010-06-06 20:41:03 | Nuoroda
AušraL rašė:
Leeee rašė:

na dazniausiai ju neprireikia,ypac matlankio,na bet bent jau ne karto nebuwo kad kazka matuot reiktu ar su skriestuwu brezt,iswis tik [pr metais pirma karta reikejo grafikus nubrezt,tj kokia liniuote paimk,nors galima ir be jos apseit..;D

 ar tai pavyzdinėje ar tai bandomojoje šių metų užduotyje reikėjo matlankio, nes reikėjo skritulinę diagramą daryti :)

 na galibut,as tj nznau kas siemet buwo..na siaip jum mokytoja mazdg pasakyt turetu,na pazesim kas bus,idomu kox siemet egzas bus..:]

Žinutė parašyta: 2010-06-08 11:05:01 | Nuoroda
Rimvaa rašė:

Gal kas zinote, jeigu as laikau 4 egzaminus, ir suzinojusi kurio nors rezultata noriu, kad jis tiesiog butu neirasytas i atesta ar galima taip padaryti? Na nes juk jeigu neislaikai tai nieko neraso, o man tada jau geriau butu neislaikyti nei atestate tureti kokius 5% :D Ir, kiek zinau, anksciau taip padaryti tikrai buvo galima. O kaip yra siemet?
 

 nznau,pr metais wiska rase,nori tu to ar ne..;] cia tik neraso,jei neislaikai..;]

Žinutė parašyta: 2010-06-08 12:40:55 | Nuoroda
Jelefant rašė:

Tikesimes 80%+

 na kartyais tikejimas buna lb apgaulingas,nors ir rodos wiska gerai parasai.....

Žinutė parašyta: 2010-06-08 12:57:17 | Nuoroda
Ingridele rašė:

Nesunkus egzaminas buvo, tureciau virs 95 gauti :) isejau net valanda anksciau ;) viska isprendziau kiek buvau pas mokytoja, lyg viskkas gerai, manau kokie 100 turetu praeiti ;) 

 pagal tawe tj wisus egzus taip islaikyt turi...

Žinutė parašyta: 2010-06-09 15:06:36 | Nuoroda

pagal mane cia turejo omeny er kelinta,tj kada  jis jau pasieks tuos 5 km,as tj skaiciuociau ir gauciau ir kadper 21,na bet ka znau,gal ir per 4,bet mano manymu tj ne..;]

 

Žinutė parašyta: 2010-06-09 22:00:57 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Tai palaukit universitetines matematikos, jei tokia jums klius... Puse jos - TEORIJA. Ir atsiskaitymai ne tik is praktikos, bet ne ka maziau ir is teorijos - taip vadinami "koliai"... Nors informatikoje matematikos salyginai ir nera daug (palyginus su labiau "matematinemis" specialybemis), taciau man tokia matematika tikrai nera labai priimtina, nors ir suprantu, ir sekasi puikiai.

 joa,wat kop as labiausiai nemegstu tj teorijos,neenciu jos..:/

Žinutė parašyta: 2010-06-09 22:01:46 | Nuoroda

sorry uz praleistas klaidas,turejo buti ko nemegstu,tj teorijos,nekenciu jos.. :/

Žinutė parašyta: 2010-06-09 22:04:00 | Nuoroda

bet siaip tikrai egzaminas nebuwo sunkus,kai metus nesimokiau mokyklines matkes,tj siaip kai sprendziau,tj mazdg wiskas atitiko,ka kiti sprende,tik wat pask uzdawinio net nesinori skaityt,man ir tu tasku uztektu..:] aisku db wisiems linkiu sulaukti rezultatu,tas laukimas tj lb nerwina,labai net..:/

Žinutė parašyta: 2010-06-22 20:09:39 | Nuoroda

kiekwienais metais jau bu8na dg prasymu,aisku geriausiai wistiek eit ir pildyt ji,kai zinai rezus,wistiek nelb tj ka pakeis,juk i rezultatus ziuri,o po to tik ar anksciau pildei ar ne..;]

Žinutė parašyta: 2010-06-22 20:09:44 | Nuoroda

kiekwienais metais jau bu8na dg prasymu,aisku geriausiai wistiek eit ir pildyt ji,kai zinai rezus,wistiek nelb tj ka pakeis,juk i rezultatus ziuri,o po to tik ar anksciau pildei ar ne..;]

Žinutė parašyta: 2010-06-23 20:29:50 | Nuoroda

ir kiek surinkai %?

Žinutė parašyta: 2010-06-23 22:18:19 | Nuoroda
Smeterling rašė:

iš kur tu žn matematikos įvertinima?

 jei cia manes klausia,tj isiziurek i ezu data.. ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-24 20:19:20 | Nuoroda
Hushaby rašė:

Mano išleistuvės liepos 9d. Tikl va nežinau ką teiks vietoj atestatų, nes kaip jau žinote egzaminų rezultatai nebus žinomi, labai pikta kai paskelbia datą nežinodami kada bus atsakymai egzaminų. tame ir šventė kad gauti atestatą. :( žodžiu nusivylimas nežmoniškas....

 na patikek,pas mus pr metais iswis lb anksti isleistuwes buwo,birzelio 26,taj dr tik puse egzu zinojom,bet nk,iswis ta pacia diena suzinojom ir matkes rezus,ziauru buwo tiem,kas neislaike,nors ir gerai mokesi,o mes tj atestau negawom kas dr nezinojo wisu rezu.siaip dalino pagyrimus jei kas gawo ir pan.. :]

Žinutė parašyta: 2010-06-24 20:24:32 | Nuoroda
anite rašė:

 sveiki. norejau paklausti, ar yra koks nors skirtumas stojant ar laikei lietuviu vbe gimtaja ar lietuviu vbe kaip valstybine kalba? nes uzduotys tai skiriasi. tarkim nejau pirmenybe yra tam kuris tarkim lt valstybine islaike80 proc.  nei tam kuris laike gimtaja ir  surinkoi 75?

 siaip nera jokio skrt,swabiausia wbe ir gerai

Žinutė parašyta: 2010-06-24 20:29:37 | Nuoroda
anonimiška rašė:

 manau sutikčiau. nes manau visai verta, na nes tai vienas iš pigiausių dalykų (4500 lt už metus) ir nežinau, ką geresnio už tokią kainą Lietuvoj rasčiau, kas man patiktų ir kuo aš tikėčiau. ai nu bet aišku džiaugiuosi, kad mokėt nereikia.:D

 o ka studijuoji?;]

Žinutė parašyta: 2010-06-25 14:58:29 | Nuoroda

nznau,o man ir 11-12gan idomu buwo,iswis db kazkaip suprastau kad mokykline matke yra gan idomu,nei aukstoji. :D