Vartotojo chiquetita pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-05 14:27:13 | Nuoroda

o kur toks klausimas buvo? kodel as tokio nepamenu :D

Žinutė parašyta: 2009-06-05 14:33:01 | Nuoroda

na ten kur raidytes surasyt reikejo tai atsimenu, bet kad klaustu fazes pavadinimo... tik pamenu kad klause kas vyksta A etape, ar ne taip perskaiciau?

Žinutė parašyta: 2009-06-05 14:36:10 | Nuoroda
Sanosuke rašė:
anyaa rašė:
Sanosuke rašė:
Muuuuu rašė:

Mhm o kokį požymį apie grybus rašėt? :)

 Nemanau, kad chitiną reikėjo rašyti.Nebūtų buvę to paveikslo tada,  kažkodėl manau, jog ten dėl hifų....chitiną kaupia ir kiti organizmai.

 As nubraukiau chitina, nes prisiminiau , kad vabzdziu isorini skeleta man rodos sudaro. Tai va. O gali but, kad atsakymas: grybai hifais siurbia vandeni ir grybu hifai dalyvauja dauginimosi procese... :p

 Aš irgi rašiau, kad hifais dauginasi.Schemoje buvo parodyta, kaip du grybai susijungia hifais.

 na as tai chitina parasiau.

Žinutė parašyta: 2009-06-05 14:37:30 | Nuoroda
aiste18 rašė:
chiquetita rašė:

na ten kur raidytes surasyt reikejo tai atsimenu, bet kad klaustu fazes pavadinimo... tik pamenu kad klause kas vyksta A etape, ar ne taip perskaiciau?

 D etape;D nesijaudink, visi zioplu klaidu pridaro;D

 nu jega, man apie medicina tikrai pasvajot...

Žinutė parašyta: 2009-06-05 14:40:45 | Nuoroda
Sanosuke rašė:

Kokius parašėt tuos antrinius vartotojus?

 ten desinej pusej kazkokie buvo. lyg esero jauniklis, salotis (ar kazkaip panasiai) :D

Žinutė parašyta: 2009-06-05 14:41:51 | Nuoroda
Tadasr rašė:
Sanosuke rašė:
anyaa rašė:
Sanosuke rašė:
Muuuuu rašė:

Mhm o kokį požymį apie grybus rašėt? :)

 Nemanau, kad chitiną reikėjo rašyti.Nebūtų buvę to paveikslo tada,  kažkodėl manau, jog ten dėl hifų....chitiną kaupia ir kiti organizmai.

 As nubraukiau chitina, nes prisiminiau , kad vabzdziu isorini skeleta man rodos sudaro. Tai va. O gali but, kad atsakymas: grybai hifais siurbia vandeni ir grybu hifai dalyvauja dauginimosi procese... :p

 Aš irgi rašiau, kad hifais dauginasi.Schemoje buvo parodyta, kaip du grybai susijungia hifais.

 Klausimas buvo kas budinga grybu lastelems, o ne grybams. Ir vabzdziu tik skeletas is chitino, o ne lasteliu sieneles.

 visiskai pritariu :) as ir atsiminiau kad apie grybu lasteles prase.

Žinutė parašyta: 2009-06-05 14:43:45 | Nuoroda
Sanosuke rašė:

galima ir taip galvoti, jeigu skeletas iš chitino, vadinasi, ląstelėse yra chitino.Aš perskaičiau, jog ten paryškinta, kas būdinga [b]tik grybų[/b] ląstelėms.Ir kažkaip chitiną atmečiau.O hifų galvojau daugiau nieks neturi ir tiek.


 

 o tai kaip tu parasei? grybu lastelems budingi hifai?

Žinutė parašyta: 2009-06-05 14:47:20 | Nuoroda
aiste18 rašė:

o kaip del chloroplasto ten tilakoidas ar grana?

 man atrodo tilakoidas, nes juk grana tai tie stulpeliai

Žinutė parašyta: 2009-06-05 14:49:08 | Nuoroda
aiduuute rašė:
chiquetita rašė:
Sanosuke rašė:

Kokius parašėt tuos antrinius vartotojus?

 ten desinej pusej kazkokie buvo. lyg esero jauniklis, salotis (ar kazkaip panasiai) :D

 o as dele parasiau ir dar kazkoki :)

 as irgi galvojau dele bet juk ji parazitas, ten nurodyta kad minta moliuskais, bet ji ne valgo juos o is ju krauja siurbia juk.

Žinutė parašyta: 2009-06-05 14:50:42 | Nuoroda
aiste18 rašė:
chiquetita rašė:
aiste18 rašė:

o kaip del chloroplasto ten tilakoidas ar grana?

 man atrodo tilakoidas, nes juk grana tai tie stulpeliai

tai jo bet ten buvo 2tilakoidai apvesti,vieni grana,kiti tilakoida parase..suprask kaip nori

 maciau kad du bet pagalvojau kad jei butu grana visa stulpeli butu apvede

Žinutė parašyta: 2009-06-05 14:53:51 | Nuoroda
aiste18 rašė:
aiduuute rašė:

ten su tuo grybu tai ir as norejau rasyt apie chitina, bet klausime prase parasyt budinga pozymi tik GRYBU karalystei. o ir gyvunu karalystej pvz veziagyviu skeletas is chitino. ar kazkas netaip?

 skeletas tai ne sienele.

 butent skeletas tai ne sienele.

Žinutė parašyta: 2009-06-05 14:58:39 | Nuoroda
nanoo rašė:
chiquetita rašė:
aiste18 rašė:
chiquetita rašė:
aiste18 rašė:

o kaip del chloroplasto ten tilakoidas ar grana?

 man atrodo tilakoidas, nes juk grana tai tie stulpeliai

tai jo bet ten buvo 2tilakoidai apvesti,vieni grana,kiti tilakoida parase..suprask kaip nori

 maciau kad du bet pagalvojau kad jei butu grana visa stulpeli butu apvede

 tikrai grana. Tilakoidai būna pavieniai. Jei jau keli (bent 2) susijungę, tai tikrai grana

 o kartais ne granos sudarytos is tilakoidu?

Žinutė parašyta: 2009-06-05 15:10:24 | Nuoroda
Sanosuke rašė:

Aš tos tamsos fazės nieko nežinojau...tiesiog neprisiminiau...kaip ten rašėt, bent esmę keliais sakiniais?

 as tai parasiau kazka apie kalvino cikla, juk jis be sviesos gali vykti

Žinutė parašyta: 2009-06-05 15:11:51 | Nuoroda
kiddazz rašė:

co2 skyla i gliukoze c6h12o6, vykstant kalvino ciklui :)

 siaip anglis dioksidas neskyla i niek, jis tik prisijungia is vandens vandenili ir tampa gliukoze

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:35:56 | Nuoroda
biologe:) rašė:

kas ten nefrone buvo X,Y ir Z pazymeta?

 X - inkstu arterija, Y - inkstu vena, Z - kapiliaras

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:38:24 | Nuoroda

gal surasom visi atsakymus savo? nece jau uzduotys yra :)

 

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:47:33 | Nuoroda

na mano tokie :) nesmerkit jei blogai, o blogai tai tikrai yra :D

1,D 2,C 3,A 4,C 5,D 6,D 7,C 8,C 9,C 10,B 11,C 12,B 13,B 14,B 15,A 16,B 17,D 18,C 19,B 20,A

cia atsakymai pagal nece pateiktus atsakymus, pas mane jie kitaip isdelioti buvo

Žinutė parašyta: 2009-06-05 17:12:50 | Nuoroda

juk dvylikapirste tai plonosios pradzia

Žinutė parašyta: 2009-06-08 09:26:07 | Nuoroda

na as pati vilniete, bet speju kadtik i kauna istosiu todel nusiteikus studint kaune. Man tas miestas nepatinka net lb, nera ko lygint su vln. Vln gyveni nu tai visko matai ir narkomanu, prostituciu dar neteko :D ir bomzu ir pan. Bet kaune as praeita vasara buvau... Va jezau... Ilipau i trulika kazkokia pana ivaro su sulauzyta nosim sako is manes ka tik mobilu ateme ir sumuse, pro krauja veido nesimate. o buvo tai gal trecia h dienos, nu sorry chebryte kurie varo ant vln kiek jau metu vln gyvenu bet tokiu prikolu dar neteko matyt.

Žinutė parašyta: 2009-06-08 13:41:53 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
chiquetita rašė:

na as pati vilniete, bet speju kadtik i kauna istosiu todel nusiteikus studint kaune. Man tas miestas nepatinka net lb, nera ko lygint su vln. Vln gyveni nu tai visko matai ir narkomanu, prostituciu dar neteko :D ir bomzu ir pan. Bet kaune as praeita vasara buvau... Va jezau... Ilipau i trulika kazkokia pana ivaro su sulauzyta nosim sako is manes ka tik mobilu ateme ir sumuse, pro krauja veido nesimate. o buvo tai gal trecia h dienos, nu sorry chebryte kurie varo ant vln kiek jau metu vln gyvenu bet tokiu prikolu dar neteko matyt.

 

Pagal Statistikos departamento prie LR Vyriausybes duomenis, 100 000 gyventojų teko užregistruotų nusikalstamų veikų (nusikaltimų), atitinkamai 2006 ir 2007 metais:

 

Vilniaus m. sav. 4020 3685
Palangos m. sav. 3677 3166
Klaipėdos m. sav. 2723 2789
Kalvarijos sav. 3790 2424
Kauno m. sav. 2815 2349

Gal tu tiesiog niekada nebuvus Krasnuchoj? Nors, tai reikstu, kad tu nebuvus ir Vingio kino teatre, bei VU MF prieigose Gal tu niekad nebuvusi Stoties rajone? Nors tai reikstu, kad tu nebuvus jaunimo teatre ir prie Ausros vartu ir nevazineji visuomeniniu transportu, kuris, kaip keista bebutu, yra tie patys troleibusai Gal tu niekad nebuvus Kalvariju gatveje? Nors tai reikstu, kad tu... tada isvis nesi buvusi Vilniuje Gal tu net neisivaizduoji kur yra oro uostas ir cigonu taboras?  Gal tu manai, kad nematei narkomanu ir prostituciu, nes net nezinai kaip jie atrodo? Tuomet, ko gero, negalesi ju isvengti ir galbut, neduok dieve, nu ju nukentesi...

Pabaigai, jei tu kazko nematai, tai dar nereiskia, kad to nera

 tai as nesakau kad visiskai nera vln nusikaltimu tiesiog gal maziau. o i statistika gali neziuret nes faktas yra tas kad vilnieciau daugiau kreipiasi i policija, nei kaunieciai. Todel ir statistika tokia :)