Vartotojo chiquetita pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-08 13:47:40 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
chiquetita rašė:

na as pati vilniete, bet speju kadtik i kauna istosiu todel nusiteikus studint kaune. Man tas miestas nepatinka net lb, nera ko lygint su vln. Vln gyveni nu tai visko matai ir narkomanu, prostituciu dar neteko :D ir bomzu ir pan. Bet kaune as praeita vasara buvau... Va jezau... Ilipau i trulika kazkokia pana ivaro su sulauzyta nosim sako is manes ka tik mobilu ateme ir sumuse, pro krauja veido nesimate. o buvo tai gal trecia h dienos, nu sorry chebryte kurie varo ant vln kiek jau metu vln gyvenu bet tokiu prikolu dar neteko matyt.

 

Pagal Statistikos departamento prie LR Vyriausybes duomenis, 100 000 gyventojų teko užregistruotų nusikalstamų veikų (nusikaltimų), atitinkamai 2006 ir 2007 metais:

 

Vilniaus m. sav. 4020 3685
Palangos m. sav. 3677 3166
Klaipėdos m. sav. 2723 2789
Kalvarijos sav. 3790 2424
Kauno m. sav. 2815 2349

Gal tu tiesiog niekada nebuvus Krasnuchoj? Nors, tai reikstu, kad tu nebuvus ir Vingio kino teatre, bei VU MF prieigose Gal tu niekad nebuvusi Stoties rajone? Nors tai reikstu, kad tu nebuvus jaunimo teatre ir prie Ausros vartu ir nevazineji visuomeniniu transportu, kuris, kaip keista bebutu, yra tie patys troleibusai Gal tu niekad nebuvus Kalvariju gatveje? Nors tai reikstu, kad tu... tada isvis nesi buvusi Vilniuje Gal tu net neisivaizduoji kur yra oro uostas ir cigonu taboras?  Gal tu manai, kad nematei narkomanu ir prostituciu, nes net nezinai kaip jie atrodo? Tuomet, ko gero, negalesi ju isvengti ir galbut, neduok dieve, nu ju nukentesi...

Pabaigai, jei tu kazko nematai, tai dar nereiskia, kad to nera

tarp kitko buvus ir viesajame transporte, ir stoties rajone, ir jaunimo teatre, ir kitur. Kalvariju gatvej pati gyvenu. Na bet nzn gal man sekasi ar ka. Neturejau jokiu incidentu isskyrus kad autike senukas kazkoks graibyt bande :D ir cigonas kazkoks kisenes iskraustyt norejo. Na o po taborus tai tikrai nelandzioju, o ka tu ten veiki? :D

Žinutė parašyta: 2009-06-08 15:53:28 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
chiquetita rašė:
sokoladinis rašė:
chiquetita rašė:

na as pati vilniete, bet speju kadtik i kauna istosiu todel nusiteikus studint kaune. Man tas miestas nepatinka net lb, nera ko lygint su vln. Vln gyveni nu tai visko matai ir narkomanu, prostituciu dar neteko :D ir bomzu ir pan. Bet kaune as praeita vasara buvau... Va jezau... Ilipau i trulika kazkokia pana ivaro su sulauzyta nosim sako is manes ka tik mobilu ateme ir sumuse, pro krauja veido nesimate. o buvo tai gal trecia h dienos, nu sorry chebryte kurie varo ant vln kiek jau metu vln gyvenu bet tokiu prikolu dar neteko matyt.

 

Pagal Statistikos departamento prie LR Vyriausybes duomenis, 100 000 gyventojų teko užregistruotų nusikalstamų veikų (nusikaltimų), atitinkamai 2006 ir 2007 metais:

 

Vilniaus m. sav. 4020 3685
Palangos m. sav. 3677 3166
Klaipėdos m. sav. 2723 2789
Kalvarijos sav. 3790 2424
Kauno m. sav. 2815 2349

Gal tu tiesiog niekada nebuvus Krasnuchoj? Nors, tai reikstu, kad tu nebuvus ir Vingio kino teatre, bei VU MF prieigose Gal tu niekad nebuvusi Stoties rajone? Nors tai reikstu, kad tu nebuvus jaunimo teatre ir prie Ausros vartu ir nevazineji visuomeniniu transportu, kuris, kaip keista bebutu, yra tie patys troleibusai Gal tu niekad nebuvus Kalvariju gatveje? Nors tai reikstu, kad tu... tada isvis nesi buvusi Vilniuje Gal tu net neisivaizduoji kur yra oro uostas ir cigonu taboras?  Gal tu manai, kad nematei narkomanu ir prostituciu, nes net nezinai kaip jie atrodo? Tuomet, ko gero, negalesi ju isvengti ir galbut, neduok dieve, nu ju nukentesi...

Pabaigai, jei tu kazko nematai, tai dar nereiskia, kad to nera

 tai as nesakau kad visiskai nera vln nusikaltimu tiesiog gal maziau. o i statistika gali neziuret nes faktas yra tas kad vilnieciau daugiau kreipiasi i policija, nei kaunieciai. Todel ir statistika tokia :)

Sis tavo pasisakymas yra statistinio turinio, tad kodel mes turetume ziureti i sia statistika, kuri yra net nepatikima?  is kur tu ja istraukei? kodel viena statistika turi buti reiksmingesne uz kita, nors tuo paciu metu yra nepatikimesne?

Neigti tiesa vien del to, kad ji tau nenaudinga yra zema

 

 o palaikyti viena puse zinant kad yra ir taip ir taip ir taip ne ZEMA? Be to as neneigiu tiesos tik teigiu kad yra nevisiskai taip kaip tu sakai. Be to tu neatsizvelgei i tai kad zmoniu vln tai irgi daugiau gyvena nei kaune. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-25 19:39:01 | Nuoroda
Hey! Ir mane i draugu rata pajamkit ;D as jusu grupioke busima ;p
Žinutė parašyta: 2009-07-25 20:13:10 | Nuoroda
dar prie kompo nebuwau ;D tel narsau. O i skype pakwiest negalima reik per pc jungt ir tik tada tel atsiras ;D skype chiqueta_