Vartotojo Esccada pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-04 12:07:27 | Nuoroda

O tai labai faiina :) jei galima ir elektrine plytele turet tai tada cia kaip nuosavam bute :) viskas po ranka :) virykle, saldytuvas, dusas, draugu kompanija , gera nuotaika - ko daugiau reikia studentciokui :))))) ech kaip laukiu rudens :D

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:08:05 | Nuoroda

Aciu uz patarimus ir nuomones, laukiu dar nauju zmogeliuku susipazinimui :)))

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:11:56 | Nuoroda

Jei fizika ne pagringinis dalykas, tai vietoj egzo ims metini pazymy ir pilnai pretenduosi y nemokama vieta :) man taip pat yra, nelaikiau fizikos bet stosiu y geodezija tik su metiniu :)))

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:14:40 | Nuoroda
lietum rašė:

Kiek man teko girdėti VGTU barakai ganėtinai padorūs, tad galima nesijaudinti, o dar pliusas tame, kad vienas barakas yra prie pat univero, tik negaliu pasakyti kokių specialybių :)

Na, o aš, Rosita iš Jonavos taip pat ketinu stoti į VGTU , tačiau truputį kita kryptimi - Kūrybines industrijas. Barako žadu prašyt, nes nematau reikalo nuomotis kambarį, kai pamačiau koks gyvenimas verda barak - gi žavumėlis! Šiaip aukštas balas stjant, bet vis viliuosi, kad iš istorijos gausiu ~90 ir durys bus atviros :)  Tik įdomu, kokia barako kaina?

 Jei dvivietis apie 187 lt, jei trivietis178 lt :) O tai jei stosi y kurybines industrijas tai busim vienam barake :))

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:16:49 | Nuoroda
Zigmukas rašė:
dancing lady rašė:

Aciu uz patarimus ir nuomones, laukiu dar nauju zmogeliuku susipazinimui :)))

 Gurauskaite nestok i Vilniu, geda tauragei bus

 Man neydomi tavo nuomone, tu geriau pats pasilik savo joniski :DDD

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:24:12 | Nuoroda
lietum rašė:

Naaaais :) tuomet kainos padorios visai. Tik reikia melstis, kad jei įstosiu, gausiu kambariokes ne kokias ketvirto kurso... :

Aha, kainos tikrai nesikandzioja :) as irgi nenoreciau su absolventem gyvent :)))

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:25:07 | Nuoroda
Zigmukas rašė:
dancing lady rašė:
Zigmukas rašė:
dancing lady rašė:

Aciu uz patarimus ir nuomones, laukiu dar nauju zmogeliuku susipazinimui :)))

 Gurauskaite nestok i Vilniu, geda tauragei bus

 Man neydomi tavo nuomone, tu geriau pats pasilik savo joniski :DDD

 Kodel fotke issiemei ? :)))))))) Ten ne tu arne?

 Noriu naujo paveiksliuko, o savo nuotraukos nei vienos nebuvau cia ysidejus :) ir atstok nuo manes persekiotojau :D juokini :D

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:30:07 | Nuoroda

As irgi girdejau kad sake tipo visiem norintiem duos :)) butu labai smagu :))

Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:27:32 | Nuoroda
chey ;D rašė:

tokios naujienos negirdėjus del bendrikų.Būtų super,nes kad gausiu jį yra labai mažai galimybių...o taaaaip norėčiau :) na aš stosiu į orlaivių pilotavimą,su daugeliu būsimų studentų jau esu susipažinus,nes į šitą specialybę stojant reik atlikti du testus,tai ir susipažįsti :) esu iš gan toli,o Vilniaus bijoti nereikia,na manau,mkad pirmą mėnesį bus sunku,bet...prie visko priprantama ;DD o jei negausit barako,ką tuomet planuojat?;]

 Na jei jau esi is toliau negu 100 km, tai jau turi pliusa del barako :) as pati nuo vilniaus uz 250 km tai manau tureciau irgi gauti :) o tavo spec tai buvo mano svajone ... deja pilote buti sunku butu :D o dar merginai :DD bet dievinu lektuvus ir skraidyma :))

Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:28:49 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

Sveiki. As esu vilnietis, bet busimas fux'as (aisku jeigu pavyks istot) siaip noreciau labai i Ekonomikos inzinerija. ar yra bendraminciu?:)

P.S kaip manot ar su ~15kb imanoma butu istot i sia specialybe i vnf?

Matai kadangi nauja spec tai nera kazkokio nustatyto balo, bet jei atvirai manau sunkiai, nes jau cia yra tema sukurta apie sia nauja programa ir maciau kad yra norinciu ten studijuot ne vienas ir ne du :)


Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:29:49 | Nuoroda
chey ;D rašė:

tokios naujienos negirdėjus del bendrikų.Būtų super,nes kad gausiu jį yra labai mažai galimybių...o taaaaip norėčiau :) na aš stosiu į orlaivių pilotavimą,su daugeliu būsimų studentų jau esu susipažinus,nes į šitą specialybę stojant reik atlikti du testus,tai ir susipažįsti :) esu iš gan toli,o Vilniaus bijoti nereikia,na manau,mkad pirmą mėnesį bus sunku,bet...prie visko priprantama ;DD o jei negausit barako,ką tuomet planuojat?;]

 Jei negausim tai buta nuomosim :DD juk stotelej nemiegosi :D bet labai tikiuos kad to nebus :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:09:29 | Nuoroda
aangel rašė:

Kvailas klausimas, bet kaip manot įmanoma papulti į geodeziją jei balas 13.89? :)

 

 Pas mane irgi labai panasu :)) tai pagalpernai tikrai realu y vf vieta net :)))

Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:12:14 | Nuoroda

O kaip smagu :)) atsirado nemazai zmogeliuku kuriems patinka VGTU :)) Manau visiem reikia ramei buti, nes vgtu yra technikos univeras ir cia niekas nestoja su 20 konkursiniu balu :)) taip kad kas turit virs 12 tai jau yra daug duru atviru :))

Žinutė parašyta: 2011-07-06 00:43:41 | Nuoroda

Siais laikais niekur nelengva mokytis :) taip kad visi turesim susiimti, stengtis.. :) Kol pazinsim destytojus, sistema ir pan :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-06 00:48:48 | Nuoroda

Na as irgi su 15.88 tikiuos y nemokama papulti :D

Žinutė parašyta: 2011-07-06 00:50:43 | Nuoroda
Vilaspo rašė:

 As rasiau sia specialybe pirmu numeriu,nes manau,jog jei per tuos 4 metus tikrai stengsies ir igausi pakankamai ziniu,darba tikrai gausi:) o siaip kiek zmoniu tiek nuomoniu.

 As irgi planuoju yrasyt :) gal placiau gali papasakot apie ka cia mokytis reiktu ? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 01:14:51 | Nuoroda
Blūūū rašė:

Noriu paklausti, kiek surinko taškų tie, kurie gavo ~50%?

 as 42 taskus ir 57%

Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:01:56 | Nuoroda

Jau ir taip y transporto inzinerija daug daug norinciu :D nezinau , bet pati antroj vietoj turiu parasius :D

Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:20:50 | Nuoroda

yra yra :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:22:14 | Nuoroda
malvea rašė:
Esccada rašė:

As antru numeriu parasiau sia specialybe :)

 o ką pirmu? pas mane ir antra..

 Pirmu geodezija :) o si dabr jau trecia yra :D antroj transporto inzinerija :DD