Vartotojo wajducia pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 22:09:32 | Nuoroda

Žinau, kada dabar ne į temą aš, bet... Susikaičiavau rankiniu būdu savo kb - 17,3. Kažin, ar galiu tikėtis VPU nemokai studijuot psichologiją ? Na taip, univeras tikrai ne svajonių, bet... ;DD

Žinutė parašyta: 2009-06-30 22:31:04 | Nuoroda

Mano kb = 17,3, tai tikriausiai apie vf jau nesvajot, taip ? O į mokamą įstočiau kažin ? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 22:43:55 | Nuoroda
latimerija rašė:
wajducia rašė:

Žinau, kada dabar ne į temą aš, bet... Susikaičiavau rankiniu būdu savo kb - 17,3. Kažin, ar galiu tikėtis VPU nemokai studijuot psichologiją ? Na taip, univeras tikrai ne svajonių, bet... ;DD

 ech neaisku kai ten bus....bet turbut kad sunkoka patekti tarp tu 3100 su tavo balu :) bet bandyk gi niekas neduos per galva :) maza ka gal musu karta yra nubukejusi ir balai nebus auksti :D

 Na, tada aš labai tikiuosi to, nes psichologija - mano svajonė, bet metams skirt 7000 man jau daugoka... ;//

Žinutė parašyta: 2009-07-01 19:41:22 | Nuoroda

Paskaitinėjau aš čia ir sakau „nuo dūšios“ - nebūsiu jūsų konkurente čia, nes istorija pas mane nelaikyta ;D

O šiaip sėkmės stojantiems ir sveikinimai tiems, kurie įstos, nes ši studijų programa man pasirodė labai įdomi :)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:44:47 | Nuoroda

Tai aš su savo 17,3 išivs patyliu ;DD

Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:45:24 | Nuoroda

Nors iš tikrųjų, čia man gal tik koks number 5 būtų :)

Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:02:15 | Nuoroda

Kiek suprantu žmogus užtikrintas, kad krepšelį tikrai gaus... :)))

Žinutė parašyta: 2009-07-05 17:02:26 | Nuoroda
k@r@mele rašė:

nesuprantu, kodel tu pasirinkai informatikos MBE, jei ketini stoti i spec., kurios visos susijusios su informatika:D

 O aš suprantu :)

Informacičnių technologijų VBE ir MBE skiriasi kaip diena ir naktis, ir jeigu žmoguo nebuvo mokykloje per informatikos pamokas dėstomas programavimas, tada į VBE tikrai neverta eiti ir liūdint savęs

Žinutė parašyta: 2009-07-05 17:03:15 | Nuoroda
nuisance rašė:

Buvo pamenu tokia tema bet kažkur toli nusimetė... Taigi parašykit savo stojimų sąrašą ir kur Jūsų nuomone turite didžiausią šansą patekti... :)

Taigi mano:

1. Vu politikos mokslai NL vf

2. Vu teisė NL vf

3. Vdu politikos mokslai NL vf

4. Vdu teisė NL vf

5. Vdu viešasis administravimas NL vf

6. Mru teisė NL vf

7. Mru teisė ir valdymas NL vf

8. Mru viešasis administravimas NL vf

9. Vu istorija NL vf

Toliau net nepamenu ką rašiau nes tikiuosi tikrai kažkur iš šitų pateksiu... O manau didžiausia man tikimybė įstoti yra nuo nr 3 ir žemiau

 Edvinas ? ;DD

Žinutė parašyta: 2009-07-05 17:10:39 | Nuoroda

Gal nespėliokim, surašykim savo prašymus, sulaukim liepos 22 ir jau tada žiūrėsim kaip kas bus :)

Žinutė parašyta: 2009-07-05 17:12:32 | Nuoroda
k@r@mele rašė:
tituska rašė:
k@r@mele rašė:
wajducia rašė:
k@r@mele rašė:

nesuprantu, kodel tu pasirinkai informatikos MBE, jei ketini stoti i spec., kurios visos susijusios su informatika:D

 O aš suprantu :)

Informacičnių technologijų VBE ir MBE skiriasi kaip diena ir naktis, ir jeigu žmoguo nebuvo mokykloje per informatikos pamokas dėstomas programavimas, tada į VBE tikrai neverta eiti ir liūdint savęs

 tai kokioj mokykloj mokomasi, jei nedestomas 12 kl. kursas?

 Destomas, tik gal grupe nesusidare, gal dauguma pasirinko hiperteksta...

 vistiek jei mokamasi A lygiu, mokytoja turi parinkt VBE, nesvarbu, kas ka pasirinko, galima viska suderinti

 Nevisur yra viskas kaip turi būt Pvz. maniškė informatikos mokytoja programuot nemokėjo, bet aš per daug ir nesisielojau, nes 11 kl. teko sėdėt programavimo pamokose ir manęs tas nedžiugino :)

Žinutė parašyta: 2009-07-05 18:48:30 | Nuoroda
dorido rašė:

MRU verslo informatika
reikalingi egzaminai: 0,4 matieka, 0,2 lietuviu, 0,2 IT
metiniai: 0,2 uzsienio kalba

Ar yra studijuojanciu ar norinciu studijuoti sita studiju programa? Idomu butu suzinot, ar sunku buvo istot, ar verta, ar idomu?

 Ne pirmas kartas, kai šitas žmogus reiškiasi tose studijų programose, kurios įdomios ir man

Žinutė parašyta: 2009-07-05 21:13:05 | Nuoroda
Katriu rašė:

1. VU lietuvių filologija vf

2. VU lietuvių filologija + ispanų vf

3. VDU lietuvių filologija vf

4. VU KHF lietuvių filologija + reklama vf

 

žinau, kad truputį nelogiškai sudėliota, bet taip galvos. labai tikiuosi ir labai noriu į pirmąją, na o jei ką į 3čiąją įstojus nenusiminčiau:)

 Sėkmės Tau Aš kažkaip tikiu, kad gali į pirmą įstot ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-05 21:14:10 | Nuoroda

wajducia.blogspot.com/2009/07/vaidos-sprendimas09.html

 

Va čia mano optimistiškas sąrašiukas

Žinutė parašyta: 2009-07-05 21:18:23 | Nuoroda
Justas24 rašė:

tai apytiksliai nors mano balas 16.76 ZINAU KAD LENGWIAU TECNOLOGINIUOSE MOKSLUOSE GAUT KAIP MANOT YRA VILCIU?

Gal užteks spėliot ? :) Liepos 22 matysi, kokį krepšelį gavai : ar iš Steponavičiaus, ar iš mamos ((:

Žinutė parašyta: 2009-07-05 21:24:02 | Nuoroda
Nedzulinas rašė:

susimoviau per egzus ir anglu bei istorija islaikiau per silpnai kad bent pretenduociau i vf vieta, tai nusprendziau varyt i kolegija kokia, bet kur tik ziuriu socialinei krypciai 0.4 koficientas buna matematikai, anglu 0.2, o istorijos tik metinino pazymio.. kas cia ber xujne? nu matematika laikiau, ale kad draugam bala pakelciau ir sep linksm, nu gavau 19% (neprikols sitepva), tai mano tas stojamasis balas gaunas 14.98, yra sansu gaut vf vieta kolegijoj?

p.s. gal kas zino kur pagrindinis dalykas anglu arba istorija, o ne matematika kolegijose? butu saunu, kad butu.

 Niekas nieko tiksliai negali žinoti kolkas Bet vadovaudamasi savo logika, išmąsčiau, kad bent jau man pačiai kolegijoje gauti krepšelį yra labai realu ( mano kb = 17,3, socialiniai mokslai), kadangi primiau bus tikrinami universitetai, vadinasi su aukštais kb visi sustos ten, tai gi, kolegijoms „atiteks“ tie, kurių balai netilpo į universitetų vf ir savaime bus daugiau šansų įstoti nemokamai  Be to, socialiniams mokslams kolegijose yra skirta net 600 vietų daugiau studijuoti iš valstybės kišenės

Žinutė parašyta: 2009-07-05 21:27:38 | Nuoroda
access denied rašė:

Imanoma butu ar ne  , i Vilniaus kolegija istoti nelaikius uzsienio kalbos egzaminino ( matke-84 , lietuviu- 87 , pazymiai A lygio : uzsienio kalba 9, istorija 10) ?

 Aš manau, kad labai realu

Žinutė parašyta: 2009-07-05 22:28:14 | Nuoroda
access denied rašė:
access denied rašė:

Imanoma butu ar ne  , i Vilniaus kolegija istoti nelaikius uzsienio kalbos egzaminino ( matke-84 , lietuviu- 87 , pazymiai A lygio : uzsienio kalba 9, istorija 10) ?

  P.S. Ne bet kur, o i bankininkyste?

 O kodėl neturėtumįstot ? :) Puikiai išlaikytas pagrindinis (matematikos) egzaminas, lietuvių irgi labai šaunus rezultatas :) Aišku, galbūt Tavo balas būtų mažesnis negu tų, kurie laikė reikiamus egzaminus, bet šansų įstoti tikrai yra

Žinutė parašyta: 2009-07-05 22:29:40 | Nuoroda
access denied rašė:

Imanoma butu ar ne  , i Vilniaus kolegija istoti nelaikius uzsienio kalbos egzaminino ( matke-84 , lietuviu- 87 , pazymiai A lygio : uzsienio kalba 9, istorija 10) ?

 Ir išvis, kažkaip suuodžiu, kad gali tekt kartu mokytis

Žinutė parašyta: 2009-07-05 22:32:42 | Nuoroda
access denied rašė:

Imanoma butu ar ne  , i Vilniaus kolegija istoti nelaikius uzsienio kalbos egzaminino ( matke-84 , lietuviu- 87 , pazymiai A lygio : uzsienio kalba 9, istorija 10) ?

 Jeigu neapsirikau skaičiuodama, mūsų kb yra vienodi