Vartotojo buleina pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-27 11:31:00 | Nuoroda

kaip pasiskaičiau visų Jūsų žinučių, pasijaučiau tokia ... siaubas.. matyt svajoti apie medicina - nebeverta... Nes rezultatai nėra tokie stulbinantys kaip Jūsų visų, vunderkindai susirinke visi. Sveikinu visus su tokiais gerais rezultatais.

Žinutė parašyta: 2009-06-27 12:31:09 | Nuoroda

Mano rezultatai tai nekokie biologija 82 procentai, matematika 78 , o chemija 59. Tad svajonės žlunga pasižiūrėjus į kitų šimtukus. O padaviau prašymus i VU mediciną valstybės financuojama ir KMU mediciną valstybės financuojamą, tai nežinau, greičiausiai, tikriausiai neįstosi. O į mokamą man perbrangu.  

Žinutė parašyta: 2009-06-27 21:54:01 | Nuoroda

Gal kas žino, ar maždaug nutuokia. Kiek priima studentų į KMU mediciną ir kiek iš jų gaus valstybės financuojamą vietą. ?

Žinutė parašyta: 2009-06-27 22:01:35 | Nuoroda

Tai gan daug priima, o jei dar jeigu bemaš visi vf tai labai gerai.  Nors kažkaip manau, kad šiais metais bus daug mažiau krepšelių.  Labai idomu koks konkursinis balas bus. Nuo kurio priims į Vf vietą.  

Žinutė parašyta: 2009-06-28 11:26:51 | Nuoroda

Aš kažko nesuprantu.  Yra 1300 financuojamu vietu ir norit pasakyti, kad jos visos bendros, ir gavus krepselį tu ji neštis gali į kokia nori specialybę. bet pvz: žmogus nori stoti į biocheminę moklų sritį t.y slaugą, tai jis turės dėl nemokamos vietos kovoti su tais , kurie nori stoti į mediciną, farmacija ir t.t.. juk būtent šiose specialybėse , tai daug didesnių balų reikia. Ir jei visi su didesniais balais nusigirebs krepšelius , tai net tas kuris vidutiniškai mokėsi, ir manau jo rezultatu tikrai pakako stojant į sklauga negaus valstybės financavimo , nes konkuravo su tais, kuriems stojant reikia daug didesnių balų. Ar kaip čia yra ?? Aš jau nieko nebesuprantu ??  

Žinutė parašyta: 2009-06-28 11:59:45 | Nuoroda

Tada kažkaip nesąžiningai gaunasi...  

Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:03:52 | Nuoroda
vycas0722 rašė:
buleina rašė:

Aš kažko nesuprantu.  Yra 1300 financuojamu vietu ir norit pasakyti, kad jos visos bendros, ir gavus krepselį tu ji neštis gali į kokia nori specialybę. bet pvz: žmogus nori stoti į biocheminę moklų sritį t.y slaugą, tai jis turės dėl nemokamos vietos kovoti su tais , kurie nori stoti į mediciną, farmacija ir t.t.. juk būtent šiose specialybėse , tai daug didesnių balų reikia. Ir jei visi su didesniais balais nusigirebs krepšelius , tai net tas kuris vidutiniškai mokėsi, ir manau jo rezultatu tikrai pakako stojant į sklauga negaus valstybės financavimo , nes konkuravo su tais, kuriems stojant reikia daug didesnių balų. Ar kaip čia yra ?? Aš jau nieko nebesuprantu ??  

 taip, tu visiskai teisi. tai vadinama "gamtine atranka" dabar net ir i slauga univere bus dideli konkursai. dazniausiai i slauga sustoja tie, kurie ketino i medicina bet nepavyko, o po to joje ir pasilieka, ir buna labai patenkinti. sneku is patirties

 Būtent taip ir yra, manau , kad neistosiu su savo tokiais egzaminų rezultatais į mediciną, tai skaua bent į kokią slaugą, bet dabar suprantu, kad niekur neistosių! reiks ieškotis darbo, taupytis pinigelių kitais metais perlaikinėti pasimokius geriau egzaminus ir tada bandyti laimę antrą kart.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:35:33 | Nuoroda

Didžiausia svajonė įstoti į mediciną.  Atrodo stengeisi , mokeisi, ir va nepasisekė egzaminų išlaikyti .. nes pasižiūrėjus kitų rezultatus, tai kažkaip labai liūdna darosi. Jau padaviau prasymus į KMU mediciną ir VU mediciną, bet antra kart stojant reiks jei neistosiu( tikriausiai) svarstyti ir apie slaugą. Nors tikrai nelabai noriu.  Na metai, pagalvojus nėra jau toks didelis laiko tarpas, gal galima ir palaukti, perstosti kitais metais..  

Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:42:34 | Nuoroda

į mokamą, tai tikriausiai, bet į valstybės finančuojamą kažin.  O va mokamų net nerašiau, nes dabar pinigėlių kaip ir nėra kišenėje tiek kiek reikia.  Na, bet viltis mirštas paskutinė.  Tikiuosi gal, įstosiu...

Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:01:07 | Nuoroda

Matematika 8, biologija 9, chemija 9. va jei ne tas vienas matematikos aštuntukas, būčiau baigusi su pagyrimu.  nebe vienas svarbus islaikimas.
?? labai idomu nuo kokios ribos priims į valstybės financuojamą mediciną.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:22:25 | Nuoroda

Nudžiuginai, vadinasi dar turiu maža maža šansa įstoti.  įdomu kaip lietuvių pasisekė išlaikyti.  Labai ačiū, už suteiktą viltį.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:35:33 | Nuoroda
mellisa rašė:

Buleina, jei tik galeciau, su mielu noru atiduociau  tau savo chemijos 97 ir tuomet jau tikriausiai istotum i medicina...  

 Kaip miela...  Labai ačiū už tokius gerus ketinimus. na va gaila kad negalima, reikia pačiai viską pasiekt, na bet nieko neįstosiu, nenuleisiu rankų, kitais metais bandysiu. kaip jau lemta taip jau bus.  Vat nepasisekė išlaikyt egzaminų gerai, tai gal koks ženklas, kad nereikėtų stoti į mediciną, bet taip nežmoniškai noriu... Pažiūrėsim kaip gyvenimėlis pasisuks... O kur tu mellisa žadi stoti ?

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:40:53 | Nuoroda

Va dar kilo klausimas. Gal kas žino ką. Jei neistoji pirmuoju stojimu į nemokamą, tai antri stojimai kai bus, kaip manote tu nemokamų vietu dar bus, ar jau visi bus priimti į nemokamas vietas?  Ar univeristetai neprivalo išvis vietų pasilikti antram stojimui, kuris vyksta rugpjūti ??  

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:55:38 | Nuoroda

Bliamba, jei antrame stojime vietų nebebus, tai ne kas. Nes dabar pradedu galvoti apie mokamas medicinos studijas.  Gal net reiks eiti perrašyti stojimų prašymus.  Imti paskolą ( nors laaabai neroniu) ir mėginti studijuoti.  O jei antrame stojime vietu lieka, tai tada mokamų nebeprirašyčiau per pirmą stojimą.  Nors man šansai įstoti be galo menki.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:10:08 | Nuoroda

Sveiki visi,
Norėjau pasiteirauti, gal maždaug nuspėjate , koks KB mažiausias gali būti, kad dar galėtum įstoti i medicinos valstybės financuojamas studijas??
Kaip manot su mano tokiais balais dar yra nors menkiausia viltis įstoti į mediciną? 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:46:37 | Nuoroda

Sveiki, kaip manote, ar galėčiau įstoti į valstybės financuojamą vieta į KMU, ar VU mediciną??(visus mano balus matote žemiau, tad nebeperraųinėsiu) Jei nelabai yra sansu, tai gal net eiciau perrasyti stojimų prašymų.

Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:33:33 | Nuoroda

1. VU medicina valstybės financuojama

2. KMU medicina valstybės financuojama

 

Trumpas sarasiukas, bet konkretus.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:22:44 | Nuoroda

Sveiki, būtų įdomu sužinoti, koks Jūsų Kb stojant į biocheminių mokslų sritį. ?  Ačiū.

Mano Kb stojant į biocheminių moklų sritį yra 19,14.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:43:28 | Nuoroda

Ir gal galėtumėte parašyti į kokią specialybę būtent stojate. ??

Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:10:24 | Nuoroda

Kokie Jūs visi šaunuoliai. Tokie geri Jūsų konkursiniai balai.  Idomu, ar man paviks įgyvendinti svajonę ir įstoti į mediciną. Gerai tik tiek, kad nebeilgai liko laukti žinių, sužinot ar įstojau ar ne.  Ištikrųjų tai laukiu su didžiuliu siaubu...  Lemtingos dienos.. Gal kas žinote kokie KMU 2009m. stojimų planai?? Kiek priims išviso pirmakursių į valstybės financuojamas vietas ir mokamas ( medicinoje) Nes tokios informacijos niekur neradau. Vu radau, o KMU ne.