Vartotojo buleina pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:20:19 | Nuoroda
revile rašė:
buleina rašė:

Kokie Jūs visi šaunuoliai. Tokie geri Jūsų konkursiniai balai.  Idomu, ar man paviks įgyvendinti svajonę ir įstoti į mediciną. Gerai tik tiek, kad nebeilgai liko laukti žinių, sužinot ar įstojau ar ne.  Ištikrųjų tai laukiu su didžiuliu siaubu...  Lemtingos dienos.. Gal kas žinote kokie KMU 2009m. stojimų planai?? Kiek priims išviso pirmakursių į valstybės financuojamas vietas ir mokamas ( medicinoje) Nes tokios informacijos niekur neradau. Vu radau, o KMU ne.

tavo balas irgi geras. įstosi, nebijok 

 Kai į mediciną pvz: Vilniuje norinčių stoti yra apie 900 žmonių, o iš jų įstos tik 165 laimingieji ( apytiskliai), tai manau stojant balai nekokie maniškiai

Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:37:24 | Nuoroda
revile rašė:
buleina rašė:
revile rašė:
buleina rašė:

Kokie Jūs visi šaunuoliai. Tokie geri Jūsų konkursiniai balai.  Idomu, ar man paviks įgyvendinti svajonę ir įstoti į mediciną. Gerai tik tiek, kad nebeilgai liko laukti žinių, sužinot ar įstojau ar ne.  Ištikrųjų tai laukiu su didžiuliu siaubu...  Lemtingos dienos.. Gal kas žinote kokie KMU 2009m. stojimų planai?? Kiek priims išviso pirmakursių į valstybės financuojamas vietas ir mokamas ( medicinoje) Nes tokios informacijos niekur neradau. Vu radau, o KMU ne.

tavo balas irgi geras. įstosi, nebijok 

 Kai į mediciną pvz: Vilniuje norinčių stoti yra apie 900 žmonių, o iš jų įstos tik 165 laimingieji ( apytiskliai), tai manau stojant balai nekokie maniškiai

 turėjau kmu omeny , o tau gal per prastai?

 Juokauji, kad perprastai ???  Nedaviau kaip pavyzdžio KMU, nes net nenutuokiau kiek priima nemokamai į KMU mediciną. O šiaip tai nesvarbu, kur svarbu studijuoti mediciną.  Džiaugčiausi papuolusi ir į Kauna ir į Vilniu.  Net labai.  Tik dabar gailiuosi, kad KMU mediciną parašiau antru numeriuku, o ne pirmu..  Nes sumažėja šansai įstoti į KMU, o i VU gal net nėra šansų.  

Žinutė parašyta: 2009-07-17 23:46:19 | Nuoroda
asius rašė:

na mano tai tikrai siaubingai mazas palyginus su jusu :(

 Gal galima būtų sužinoti koks?? Kur planuoji stoti ??

Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:18:21 | Nuoroda

ISTJ

Žinutė parašyta: 2009-07-21 13:58:16 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

Labai tiksliai nustatyti preleminaraus balo nepavyko, bet jis buz zemesnis nei mano ankstesne prognoze (18.84). Paskutiniojo pakviestojo i VU medicina VF balas bus apie 18.68-72. Just gave up

Ryt vakare papostinsiu oficialius balus...

@Abittt

Esi skolingas man 100 Lt

 Nori pasakyti, kad aš turėdama KB 19.14 dar galiu svajoti įstoti į VU mediciną vf ??  Labai jau optimistiški tavo preleminarūs balai stojantiems į mediciną VU universitete.  Nors, labai norėčiau , kad būtum teisus.

Žinutė parašyta: 2009-07-21 14:12:52 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

@buleina

Su 19.14 tikrai patenki i viena is tu 165 vietu

 Kaip šaunu būtų nors lašelį optimizmo pasisemt iš taves.  

Žinutė parašyta: 2009-07-29 12:54:22 | Nuoroda

Sveiki! Būtų malonu, kad prijungtumėte ir mane. Mano skype : elerypsiszu