Vartotojo Kotrybird pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-09 09:06:55 | Nuoroda

teisingai, Siesta kai ejom pildyt prasymu, teko ikalbinet drauge, kad antroj vietoj po med VU, rasytu KMU, o ne kazkokia Bio VU...absurdas..

Žinutė parašyta: 2009-07-09 13:49:21 | Nuoroda
swajunyte rašė:

swajosiu swajosiu  o kodel niekas i burnos higiena nenori stoti, juk irgi labai puiki ir perspektyvi specialybe???

 as irgi ja ziurejau,bet taip ir nesupratau, kuo ja pabaigus galima buti susidariau tokia nuomone, jog-odontologu padejejais arba konsultantais burnos higienos klausimais, o kaip is tikruju yra?

Žinutė parašyta: 2009-07-09 13:51:59 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
Kotrybird rašė:

 galima galima, bet tu cia jau daznas svecias juokauju, zinoma aciu uz palinkejima, jei pasisektu tai nezinau kokia laiminga buciau

 O prasyma jau uzpildei? Ka rasei antru numeriu - mokama, medicina ar KMU?

 taip, uzpildziau.

va mano sarasas prioritetu mazejimo kryptimi:

1.Odontologija VU

2.Odontologija KMU

3.Medicina VU

4.Medicina KMU

5.Farmacija (nors,aisku, jei neistociau i med, tai i farmacija tuo labiau)

6.Molekuline bio

Žinutė parašyta: 2009-07-09 13:53:14 | Nuoroda

P.S.visus vf rasiau

Žinutė parašyta: 2009-07-09 14:32:53 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

@Kotrybird

Na, is tikruju manau, jog istosi i pirmuoju pageidavimu nurodyta studiju programa laikysiu uz tave kumscius

 aciu uz palaikyma palaikyciau uz tave, bet kad tau nereikia visai.. tai palinkesiu, kad butum priemes teisinga sprendima, ir Lietuva po 10m tures tikrai nebloga daktariuka

Žinutė parašyta: 2009-07-09 18:39:29 | Nuoroda

o tai koks tada VU medicinos KB, jei KMU toks palyginus didelis?

Žinutė parašyta: 2009-07-10 12:15:50 | Nuoroda

Broliuk, taves aukstojoj ne tu dalyku moko pasildai mikrobangej ir dega 40 degtine ir ta dega

 tu ir tokius dalykus isbandes?

Žinutė parašyta: 2009-07-10 19:53:37 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
Kotrybird rašė:

Broliuk, taves aukstojoj ne tu dalyku moko pasildai mikrobangej ir dega 40 degtine ir ta dega

 tu ir tokius dalykus isbandes?

o tu tai jau galima pagalvot nieko neisbandzius pradetum pasakot, tai ausys visiem uzlinktu

 aha, nezinai ir nesakyk as bent padorus zmogus, ne kaip kai kurie

Žinutė parašyta: 2009-07-10 19:58:34 | Nuoroda

man tai rytoj isleistuves laukiu. visu pirma noriu atestata gaut, o vakarine dalis- tai neeilinis pasibuvimas su visais dvyliktokais..kas gers, kas ne, man nesvarbu, svarbiausia, kad pati pasidarysiu sau svente

Žinutė parašyta: 2009-07-10 21:47:46 | Nuoroda
Muuuu rašė:
sokoladinis rašė:
Ziuzelis rašė:

Aš ir labai į bendrabutį norėčiau,tik kaži ar gaučiau.... O kambariokės kokios būtų man vienodai,svarbu,kad pačios bangų nekeltų....žinau,kad vieno dalyko tikrai netoleruočisu, tai jei naktimis parsitemptų vaikiną ir su juo velniai žino ką išdarinėtų, o daugiau,tai manau su visai žmonėmis galima sugyventi :)

 Filmu per daug prisiziurejai

 Nebūk toks tikras, kad taip nebūna. :S

 taigi barakuose buna priziuretojai, net kartais sveciu neileidzia.. prisimenu kaip vaziavau pusbrolio lankyt, tai leido pas ji tik 5min  o is to paties barako tai nzn.. irgi kazkaip turetu palaikyt tvarka jauciu..

Žinutė parašyta: 2009-07-12 13:35:50 | Nuoroda

uhu, atsvenciau sia nakti isleistuvesnors nesitikejau, bet tikrai fainai buvonerealu

pas mus irgi buvo toks kaip linksmintojas atvares, tas kur Dviracio ziniose Adamku vaidina

Žinutė parašyta: 2009-07-12 13:40:42 | Nuoroda
seomas rašė:

tiems, kurie įstos į vu, reikės notaro patvirtintų kopijų. bent taip man panelė vu registracijoj pasakė. :) dabar dar  tokių nereikia. :)

 o tai gal tada priemimo komisijoj, kai vesiu atestata, galiu iskart paprasyt 2 kopijas padaryt ir patvirtint?(beje kas jau daretes, kiek pinigu reiks pajamt tam notaro patvirtinimui?)

o kituose universitetuose nereikia, tik VU?

Žinutė parašyta: 2009-07-12 13:48:39 | Nuoroda

as ir uz bendrabuti tik jei man pasiseks ji gaut, ir kad su kambarioke pasisektu.. nenoreciau tokios gaut, kuri nenoretu ieskoti kompromisu.. aisku, dar gerai, kad butu idomi,linksma,bet kartu duotu pakankamai ramybes, kad  netrukdytu mokytis as isranki

Žinutė parašyta: 2009-07-16 16:05:24 | Nuoroda

na ka, laukiam 22d...

Žinutė parašyta: 2009-07-16 16:11:05 | Nuoroda
Leeee rašė:
coffeemaniac rašė:

man ryt!jau net nusibodo laukt,nes atrodo kad visi atšventę mes vieni vargšai likom.Nešėm visi po 300lt,kas mano galva yra nesveikai daug.Suknelę skolinaus,bateliai 60lt,makiažas 50lt,manikiūras 20lt. viskas.

 

 na mas ir rinkom po300lt,na man atrodo cia jau nera super dg,nes pr metais znau kad iswis apie600lt rinko,wat cia jau dg,plius pas mus buwo tikrai gan graziaoj wietoj

 oo..daug pas jus kainavo pas mus sake ir po tiek rinks, tai net pasibaisejau, ir sakiau nemokesiu tiek, nes nera uz ka, nes ankstesniu laidu 12tokai apie 100lt pas mus mokejo, o mums patiems atsiejo 120lt.

Žinutė parašyta: 2009-07-16 20:48:58 | Nuoroda

jau seniai..ir atestata jau nuvezus.. tai belieka tik laukt.

Žinutė parašyta: 2009-07-23 16:21:34 | Nuoroda

Na tai  kas i VU istojot? su kuo cia reiks savo vargais ir dziaugsmais dalintis?

P.S. tikrai idomu, kaip cia kazkas rase, kiek vaikinu ir merginu kurse bus, ir koks istojusio nr1 KB

Žinutė parašyta: 2009-07-23 16:26:58 | Nuoroda
voveras rašė:
viktep rašė:

as daaaar noriu paklaust :)

kaip del laisvalaikio? kiek zinau kmu lauko teniso gerbejai, o tai man laaabai svarbu ;) kur yra kortai? ir kiek reikia moketi? gal zn ar yra treneriai? ir pagaliau, tam paciam laisvalaikiui likdavo laiko? :)

 is tiesu KMU stipriai isvystytas uzsiemimas sportu. netgi yra toks ciklas,kur nemazai sporto saku tenka isbandyti,tikrai smagu ir po mokslu geras poilsis. O lauko tenisas uzima dideli vaidmeni. Rektorius ir megejas lauko teniso. Kortai yra prie kalbu katedros,nes ten kartu ir sporto katedra. nezinau,kaip del mokesciu,bet buvo draugu,kurie su dideliu malonumu zaide lauko tenisa,tad ir tu junkis drasiai ten. ir destytojai tokie idomus tu sporto disciplinu :))) na,pamatysi,tikrai laukia idomus metai ;)

 o kas VU geresnio? Turiu omeny sporto atzvilgiu?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 18:31:30 | Nuoroda

o jega, VU pagal santyki daugiau vaikinu

o beje gal zinot po kiek zmoniu isskirsto i grupeles?(siuo atveju mane domina VU)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 18:58:28 | Nuoroda

-> Marozas

o i kuri tu istojai?