Vartotojo Grandeur pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 12:58:49 | Nuoroda

kaip socialinių mokslų kryptis, taip ir aukšti balai :/

Mano 19,38.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:39:08 | Nuoroda
Karalaitė rašė:

6. Į visas Vilniaus universiteto programas bus kviečiami studijuoti tik tie stojantieji, kurių konkursinis balas bus ne mažesnis nei 50% maksimalaus konkursinio balo (be papildomų balų).

gal galit man paaiškinti šį sakinį?

 Yra Vu labai nepopuliarų specialybių kaip berods lenkų filologija. Nežinau, koks tas max balas, bet jie apsidraudžia, kad nesustotų su mokykliniais ir pan.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:51:04 | Nuoroda

Su tokiais balais turėtum įstot į vf, o apskritai mintis metus pastudijuot yra prasta, nes reiks susimokėt, jau geriau dirbti, kaip minėta. Rašyk, kur nori, ir turėtum įstot.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:59:40 | Nuoroda

Labai nustebčiau, jei neįstotum nemokamon;)  tikrai nemažai žmonių pervertina savo galimybes per chemijos ar biologijos egzaminus ir gauna tikrai prastai, o pas atve tikrai neblogi balai.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 02:36:15 | Nuoroda
andrius123 rašė:

Nu tai truputi persistengiau sakyti visoje - ieina :  Kineziterapija, Visuomenine sveikata, medicina, odontologija , slauga bei ergoterapija . O jeigu istikruju skaiciuokle klaidinga - tai labai nudziugino ;)

 Nelabai supratau tavo mintį dėl perstojimo. Bet susimokėt už prasimokytus metus teks, o dalykų neužskaitys - nes medicinoj daugiausia kreditų ir daugiausia žinių reikalaujama bent jau VU MF.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 02:39:39 | Nuoroda

T.y. būtų gal ir įmanoma perėjimas iš medicinos į kineziterapiją ar ergoterapiją, ar slaugą, ar visuomenės sveikatą. Atvirkščiai - ne. Nors ir dalykai dėstomi pagrinde tie patys, tačiau apimtis skiriasi.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 19:37:37 | Nuoroda
kunkuliuke rašė:

Wow tu dar ir grazi, ne tik protinga 

 Kad protinga dar yra šansų, bet nuotrauka tai ne jos :) Ten estė, one.lt pilna šitos gražuolės :D Gal ir balai sukurti :)

 va va nebėr manęs one.lt ir nežinau kažko vietinių įžimybių:)) tiesa, net pagalvojau, va kaip išorė ir vidus nedera...

Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:51:18 | Nuoroda

Niekas tau nepasakys, pasiseks ar ne. Bet kuriuo atveju tikrai ne universitetas. O jeigu nežinai, ko nori, tai luktelk metus, kol sužinosi. Žiauru kažkaip stot, nes 'forume man pasiūlė', nei žmogaus pažinodami, nei jo gebėjimų ir norų.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:01:27 | Nuoroda

Geri jūsų balai, tai ir man baisu, o ką daryt, stosiu vis tiek. Tėvai sutiko iš bėdos už mokamą mokėt tai truputį esu ramesnė, bet vis tiek baisu, pinigai dideli, perspektyvos neaiškios(kad ir kiek aš esu perspektyvi neaišku:))) 19,38 mano. vu vf, vu m, mru vf, mru m. tai manyčiau bent jau į mru pakliūt tuėčiau, o vu, tai laimės dalykas visiškas kaip matau:/

o kas čia sugalvojo metus pastudijuot, tai reiks už tuos metus suimokėt nepriklausomai, ar vf būsi įstojus, jei studijų nebaigsi. ir išvis gal nestok  man vietą užleisk:))

Žinutė parašyta: 2009-07-07 19:26:45 | Nuoroda

hm, mano nuomone link tobulumo lengviau priartėti paprastesnesniuose moksluose, net jei turi ambicijų ir gabumų sudėtingesniems. Pvz, esu dirbus padavėja ir man tai tikrai patiko, nes kai išmanai savo darbą, tai tikrai yra 'kaifas', o yra tokių mokslų, kur tos žinios tokios neaprėpiamos... Kadangi studijavau mediciną, tai galiu pasakyt, jog keliom grupiokėm ir su nervais negerai buvo, išsekimai visokie link tų tobulumų vis artėjant. Jau nekalbant, kad nusivylimai, kad nesi visagalis ri Dievu nebūsi, nei jo piršteliu nei dar kuo. Tikrai nėr normalu, kai prieš kolį žmogus dreba iš nervų, nes mano, jog negaus dešimtuko.

 

o pašaukimas išvis dalykas juokingas... aš tikiu žmogaus gabumais ir gebėjimu tinkamai save realizuoti. gabumai + žinios tikrai sukelia pasitenkinimą atliktu darbu. ir aišku, svarbu jautsi savo vietoj:) aš tiesiog labai tikiuos, kad ten ir yra mano vieta, kad galėsiu tinkamai save realizuot.

Žinutė parašyta: 2009-07-07 23:15:48 | Nuoroda

1 VU 353 psichologija NL VF
2 VU 353 psichologija NL M
3 MRU 507 psichologija NL VF
4 MRU 507 psichologija NL M
5 VU 8 anglų filologija (Vilniuje) NL VF
6 VU 26 istorija NL VF
7 VU 379 sociologija NL VF
8 VU 639 statistika NL VF

Žinutė parašyta: 2009-07-08 13:04:58 | Nuoroda

Į M vietas tikėjausi mažesnio konkurso... turtinga Lietuva:) Pati antroj vietoj rašiau M, bet daug abejonių kyla, pereit bus praktiškai neįmanoma, tiesiog pasirinkimo neturiu dar metus laukti..

Žinutė parašyta: 2009-07-08 13:07:52 | Nuoroda
La_loba rašė:
Grandeur rašė:

1 VU 353 psichologija NL VF
2 VU 353 psichologija NL M
3 MRU 507 psichologija NL VF
4 MRU 507 psichologija NL M
5 VU 8 anglų filologija (Vilniuje) NL VF
6 VU 26 istorija NL VF
7 VU 379 sociologija NL VF
8 VU 639 statistika NL VF

 Suprask mane teisingai, bet leisk paklaust, kaip galima eit i psichologija be matkes egzo, kurio koef. yra 0,4?

 Turiu matkės egzą, tiesiog čia kažkodėl neleido 6 egzų rezultatų įvest;) mano matkė 84

Žinutė parašyta: 2009-07-08 13:11:36 | Nuoroda
La_loba rašė:
jovitutu rašė:

To:  La_loba

Žinoma ne paslaptis Studijavau VGTU Transporto inžinerine ekonomika ir vadyba Deja si specialybe taip pat ne man.... gaila metu, bet tikrai neketinau kankintis 4metus.... Oka tu studijuoji?

 Medicina:( Ir ziauriausia, kad tokia gera, tokia perspektyvi specialybe, dvyliktoj tik klasej uzsidegiau ir jau svajojau sjavjojau... Bet db kai pamaciau, koks ten totalinis kalimas, kiek daug info reikia isisavint... Ir liudna, ir palengvejimas... Ne man tai, tiesiog ne man... Maniau, kad, ai biologija visai spalvingas mokslas, chemija tikslusis, kokie man visada patiko... Nu bet kas is to, kai kalt reikia kirmeliu kuno dalis. Lenkiu galva pries tuos, kurie ten istoja ir baigia, bet as suksiu humanitarine kryptimi. Tik va turbut prancuzu filologijos net nerasysiu. As net nesimokius, tai kai paziurejau tvarkarascius pradedantiesiems, kaip ten reikes visa diena univere sedet ir dar namie turbut, tai, ai, tiek to...

 off topicas turbūt, bet labai man įdomu, kur žadi stoti šiemet? aš pati studijavau mediciną, dabar ant psichologijos persimečiau..

Žinutė parašyta: 2009-07-08 17:37:36 | Nuoroda
Kayen rašė:
 

 Juk galima laikyt tik 5 egzaminus, ar aš klystu ? Ar čia iš praeitų metų kažkuris.

 Kai mokyklą baigiau laikiau 5 egzaminus, šiemet laikiau tik anglų k. O ir šiaip manau, jog galima 6, mane kaip tik skatino ir anglų k. laikyt.

Žinutė parašyta: 2009-07-08 17:40:22 | Nuoroda
7ture rašė:

 oho, i kokia spec. tiek egzu...

 Na, turėjau penkis dalykus A lygiu, tai ir laikiau visus. Dėl viso pikto ir pasirodo, ne veltui, nes perstoju šiemet:) dabar galiu ir galėsiu stot praktiškai bet kur, jei tik ką sugalvosiu:)

Žinutė parašyta: 2009-07-08 17:49:52 | Nuoroda
La_loba rašė:
Grandeur rašė:
La_loba rašė:
jovitutu rašė:

To:  La_loba

Žinoma ne paslaptis Studijavau VGTU Transporto inžinerine ekonomika ir vadyba Deja si specialybe taip pat ne man.... gaila metu, bet tikrai neketinau kankintis 4metus.... Oka tu studijuoji?

 Medicina:( Ir ziauriausia, kad tokia gera, tokia perspektyvi specialybe, dvyliktoj tik klasej uzsidegiau ir jau svajojau sjavjojau... Bet db kai pamaciau, koks ten totalinis kalimas, kiek daug info reikia isisavint... Ir liudna, ir palengvejimas... Ne man tai, tiesiog ne man... Maniau, kad, ai biologija visai spalvingas mokslas, chemija tikslusis, kokie man visada patiko... Nu bet kas is to, kai kalt reikia kirmeliu kuno dalis. Lenkiu galva pries tuos, kurie ten istoja ir baigia, bet as suksiu humanitarine kryptimi. Tik va turbut prancuzu filologijos net nerasysiu. As net nesimokius, tai kai paziurejau tvarkarascius pradedantiesiems, kaip ten reikes visa diena univere sedet ir dar namie turbut, tai, ai, tiek to...

 off topicas turbūt, bet labai man įdomu, kur žadi stoti šiemet? aš pati studijavau mediciną, dabar ant psichologijos persimečiau..

 Nu va va  As i medicina del to ir stojau, kad psichologija nusivyliau. Buvau atviru duru dienose VU. Aplinka patiko, atrodo, ir studentai faini, ir destytojai, bet toks jausmas, kad AI, MES CIA PARUOSIAM UNIVERSITETINI ISSILAVINIMA TURINCIUS ZMONES, o apie darbo perspektyvas kazkaip nieko, lb abstrakciai + dar pasake, kad psichoterapeutais labiau tampa psichiatrai, o ne psichologai, nors cia tikrai netiesa. Nu MAN TEN KAZKO TRUKO. Siaip man yra kai kurie zmones (mano mokytojai, tevai) atvirai pasake, kad psichologija nieko gero, nera perspektyvu ir so on. LIETUVOJE tai, aisku, tiesa...

Gal del to, o gal ir ne vien db stoju i lietuviu filologija ir ispanu kalba VU arba lietuviu ir graiku VU (kaip pasiseks). Gal ir psichologija i sarasa itrauksiu. Bet man atrodo, kad psichologija, kaip TIKRAI RIMTAS, KAS KĄ BESAKYTŲ, MOKSLAS, Lietuvoj yra apgailetinoj padety. Tai mano svajone, gal i uzsieni kada vaziuosiu studijuot. Bet kazkaip nesinori griaut savo idealistisku planu sitam kaime...

 Mano viena grupiokė buvo iš psichologijos į mediciną perstojus, pažįstamos pažįstama padarė, kaip ir aš ketinu ir jaučias savo vietą atradus... vyksta čia šiokia tokia migracija:) Man irgi sako, kad nerimta, neperspektyvu, na nežinau, tyliai pasvajoju apie bakalaurą čia ir magistrą užsieny. Nesijaučiu humanitarė, kad į kalbas patraukčiau. Nors ir dabar tėvai nori nukreipt kur nors 'rimčiau', tačiau nepasiduodu provokacijoms, nors gal tai ir klaida bus, bet mano. Nes jau kartą buvau nukreipta rimčiau - į mediciną.

Žinutė parašyta: 2009-07-08 20:27:25 | Nuoroda
La_loba rašė:
 

 O jei ne paslaptis, kokiam univere medicina studijuoji? Baigei pirma kursa jau? Ir kas medicinoje nepatinka?

 Vu Mf. tiesiog niekad ten ir nenorėjau, tiesiog nežinojau, kur norėčiau. Nemėgau biologijos, bet ji man sekėsi, tėvai scenas keldavo, jei pasakydavau, akd stosiu kitur ir visus mano argumentus nubraukdavo.. Baigiau daugiau nei vieną kursą, šiemet būčiau trečią baigus. Vieniem laimė didžiausia į ligonines eit, o man ten viskas nepatinka, neįdomu ir tiek.

Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:02:00 | Nuoroda
La_loba rašė:
Grandeur rašė:
La_loba rašė:
 

 O jei ne paslaptis, kokiam univere medicina studijuoji? Baigei pirma kursa jau? Ir kas medicinoje nepatinka?

 Vu Mf. tiesiog niekad ten ir nenorėjau, tiesiog nežinojau, kur norėčiau. Nemėgau biologijos, bet ji man sekėsi, tėvai scenas keldavo, jei pasakydavau, akd stosiu kitur ir visus mano argumentus nubraukdavo.. Baigiau daugiau nei vieną kursą, šiemet būčiau trečią baigus. Vieniem laimė didžiausia į ligonines eit, o man ten viskas nepatinka, neįdomu ir tiek.

O tai tu akademinese db ar jau metei, jei kalbi tariamaja nuosaka (BUCIAU BAIGUS)? Nu tu jau daug jegu idejai per tuos tris metus visgi... Nzn nzn... Klinikiniai dalykai, kurie nuo ketvirto kurso prasideda kaip ir lengvesni, kiek girdejau... As tai is pat pradziu stodama i medke apie psichiatrija galvojau, tai gal ir tu dar pagalvok apie sia alternatyva. Nu dar trys metai bendrosios, bet man butu gaila po tiek turbut ir nemiegotu naktu mest. Psichiatrija lb lb artima psichologijai, dar geriau Aisku, niekas negarantuoja patekimo i sia rezidentura. Ir dar klausimas kokia psichologija tave domina.. Jei kokia organizacine ar pedagogine, tai jau neee...

 Neėmiau akademinių, viskas jau. Ir nė kiek ne lengviau, savęs apgaudinėjimas, vis tiek sesijos sunkios. lengviau tiems, kam įdomu. :) O tų rezidentūrų skaičius toks ribotas.... galiausiai gaunas taip, kad stoji en ten, kur nori, o ten, kur neblogai egzaminą išlaikai, kurio reik į tam tikrą rezidentūrą stojant. Nesimokiau puikiai, galiausiai būčiau likus BPG ir dar žiopla tokia:) Tiesą sakant pati enliūdžiu ir nesigailiu, jei dar tėvai pamirštų 'didžiausią mano gyvenimo klaidą' gyvenčiau išvis puikiai.  Ir šiaip šiai dienai manęs nedomina klinikinė psichologija,  galvoju apei organizacinę.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 01:03:18 | Nuoroda

aš ir ten pat taikau..